Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » niedziela, 8 grudnia 2019, 11:46

Pomoc_potrzebna pisze: niedziela, 8 grudnia 2019, 11:43wiem, mam trochę kasy utopione

Nie wiesz  że robi się na odwrót? narzekasz jak jeszcze nie kupiłeś a chcesz, jak już kupisz to siedź cicho, lub naganiaj :mrgreen:
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 30 listopada 2019
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Regotek » niedziela, 8 grudnia 2019, 11:48

znając życie to będą to jeszcze retestować to wybicie z kilka razy żeby wszystkich wywieść w pole co do prawdziwego obranego kierunku

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 8 grudnia 2019, 12:03

Ja coś czuję, że na to wybicie, to możemy sobie poczekać jeszcze z rok albo dwa. Trzeba będzie chyba przelać na portfel i zapomnieć (aktualnie mam właśnie liski).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 8 grudnia 2019, 12:15

blink pisze: niedziela, 8 grudnia 2019, 11:07A czy serek nie był też delegatem? Jeśli tak to sprawdźcie czy sprzedał już wszystkie liski


Teraz mi się przypomniało że serek to 4miners ( https://explorer.lisk.io/address/16010222169256538112L ) - 240 tys lsk do zrzucenia. Nie czepiając się tego już że pracownicy są delegatami :?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 8 grudnia 2019, 13:32

@blink pytanie czemu nie zrzucili tego wcześniej :D Kiedy cena w $ była dużo wyższa, nie mówiąc już o cenie w BTC :D Patrząc na RSI jest już mocne obkupienie :D Teraz przydałaby się powtórka z rozrywki i +4000% czyli z 1 BTC można zrobić teoretycznie 40 BTC :D No risk no fun :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 8 grudnia 2019, 13:35

@anagamidev tu nie chodzi teraz o kurs i zrzuty. Tylko czemu odchodza Ci ktorzy sa od poczatku projektu lub osoby które się najmocniej angazowaly. Spiewka bedzie pewnie ta sama rozwoj osobisty, przeciez nie powiedza np że zle sie dzieje bo panika by była na całego, dobrze że ja sie tego pozbyłem takze mam spokojna głowe. 300 sztuk spekulacyjnie dla zabawy zostawilem, chociaz i to kusi wywalic

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 8 grudnia 2019, 13:38

@Ishias przecież nie powiedzą Ci, że projekt ma się świetnie, żeby każdy obkupił się po zęby idealnie w dołku :D Ostatnio, zdaje się w piątek, nawet Zaorski śmiał się z Liska na grupie Trading Jam Session :D A nikt nie interesuje się danym aktywem bez powodu :D Może ładuje torby :D Gruba spekuła wchodzi na Liska :D
Obrazek
Trzeba liczyć na to, że Lisk to kolejny AMAZON :D Tutaj albo 0 albo lambo nie ma innej opcji :D
Spoiler:
Spoiler:
Chociaż fajnie byłoby, żeby lisk spadł do kilkudziesięciu groszy przed potencjalną kolejną banką, wtedy można byłoby się obkupić na fulla mieć te kilkaset Lisków i jazda :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » niedziela, 8 grudnia 2019, 14:11

sie upier.dolili tego liska :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 8 grudnia 2019, 14:13

Ten Lisek jest takim coinem,że jak Kordek wywiesi biała flagę to ulica sama projekt dokonczy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 8 grudnia 2019, 14:33

@Pomoc_potrzebna dokończy czy wykończy w sensie? :D Swoją drogą ładna mi decentralizacja jeśli losy projektu zależą od pojedynczych osób, developerów :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 8 grudnia 2019, 15:16

blink pisze: niedziela, 8 grudnia 2019, 12:15Teraz mi się przypomniało że serek to 4miners ( https://explorer.lisk.io/address/16010222169256538112L ) - 240 tys lsk do zrzucenia. Nie czepiając się tego już że pracownicy są delegatami
To już masz odpowiedź. Świetne Mariusz ma podstawy do finansowania swoich projektów. A oprócz finansowania ma wiedzę i umiejętnośći, więc skoro jest delegatem (i nie zrobił zrzutu), to wątpie, że porzuca projekt ;)

Trochę się jak przekupki na bazarze zachowujecie :D A weźcie pod uwagę jedno : przecież programiści w Lightcurve nie będą pracowali od początku projektu do końca swojego życia w Lisku. Moim zdaniem to normalne, że w miarę ukończenia projektu programistów będzie mniej, bo po co utrzymywać np. 50 programistów, skoro 20 z nich już wykonało swoje zdania ? ;-)

To świadczy tylko o jednym - albo jesteśmy już mega blisko końca, a odchodzący programiści będą tworzyć teraz PoC na Lisku i będą rozwijać ekosystem albo jesteśmy w czarnej dupie.

W ten drugi scenariusz wątpie, ostatnio dużo osób krytykowało Liska, że dużo wydają na marketing, a raczej bez powodu Kordek nie finansowałby co miesięcznych artykułów o budowie dappsów na Lisku w japońskim CoinPost



Trzeba też wziąć jeszcze pod uwagę, że mamy Bulider Program. Trochę głupio by wyglądało, gdyby członek Lightcurve załapał się na finansowanie PoC ze środków programu ;-)

https://lisk.io/builders-program
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » niedziela, 8 grudnia 2019, 15:43

Harmony pisze: niedziela, 8 grudnia 2019, 15:16odchodzący programiści będą tworzyć teraz PoC na Lisku i będą rozwijać ekosystem


przeca wlasnie to robia, sa tacy co juz by testowali, ale jeszcze troche czasu im zejdzie nim to nastanie :idea: ;)
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » niedziela, 8 grudnia 2019, 16:05

koparki pisze: niedziela, 8 grudnia 2019, 11:34 @Pomoc_potrzebna o czym Ty paplasz? "Firma" właśnie niedawno weszła na Kraken , wylano hektolitry potu, roboczogodzin w kod oceniany jako "dobrej jakości", koledzy Ci tutaj mówią że są już na testnecie dappsy (wiem o jakieś ruletce, mogę nie byc w temacie) mają aktywa w formie hajsu i kryptowalut opiewające na 1/3 ich obecnej kapitalizacji a Ty snujesz defetyzm ze cos nie wyszło i ekipa się rozchodzi, zanim ewentualnie się rozejdzie to mają ponad 3000 btc do przepalenia na wynagrodzenia ;)

Jesli chodzi o kurs (patrzę na parę do bitcoina) to źle świadczy zniesienie wybicia, na innych shitcoinach binanace czasem wybicie kończy się sukcesem , tutaj była brzydka cofka, kapitał się nie podpiął. Obecnie wejście byłoby bez ryzyka po stabilbym przebiciu tego krakenowego knota, ze stopem w połowie wybicia. Czyli jak ktos ma hajs w garści to musi troche jeszcze poobserwować.
Hehe, czemu tak jest, że każdy kto kupi nawet choć trochę LSK, to z krytyka staje się zwolennikiem coina? xD
Przyznam się szczerze, że mnie też to dopadło, mimo, że kupiłem tego naprawdę niedużo, bardziej w celach skoleniowych, niż wierząc w projekt...
Ale też widzę, że mnie to dotknęło...
czyli to znak, że trzeba poczekać jeszcze 1-2 dni i wychodzić z małą stratą, jak się nic nie zmieni....

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 8 grudnia 2019, 16:14

@adiqq Jeśli kupiłeś do celów spekulacyjnych, to lepiej tnij stratę i nie trzymaj, choć nie wiadomo co się wydarzy, ale do końca tego roku pompki nie będzie, do końca grudnia będą testować 3.0. Polecałbym kupić jak ogłoszą testnet, bo potem przy mainnecie będzie hardfork i wtedy może coś się z tego urodzić i parę procent wzrosnąć. Póki co spekulacja Liskiem jak deadcoinem ;-)
;)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » niedziela, 8 grudnia 2019, 16:22

Mam zamiar tak zrobić, ale poczekam jeszcze ten 1-2 dni, bo coś się zaczyna dziać...to są na tyle małe kwoty, że mogłbym o tym zapomnieć, ale tutaj bardziej chodzi o naukę, o konsekwentne trzymanie się zasad....

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » niedziela, 8 grudnia 2019, 23:22

adiqq pisze: niedziela, 8 grudnia 2019, 16:05czemu tak jest, że każdy kto kupi nawet choć trochę LSK, to z krytyka staje się zwolennikiem
To proste , przyglądasz się krytycznie, jak Ci zaczyna pasować to są jakieś powody, własnie je wymieniłem. Ale się nie zachwycaj zaletami tylko daj stop-a, zwłaszcza że zniosło całą dzidę krakenową.
---

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 05:02

Lisk jest na dnie

jak tam nastroje Liskomaniaki?

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 11:01

Na dnie kursowym to tak a nastroje takie jak zawsze.... tu da mun

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 11:06

wiesz ja nic nie mówię każdy sobie może to zinterpretować jak chce :D

mun is sun

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 11:30

dzisiaj jest dzień dawania szansy ;)
ZEC mocno odbił, dostał szansę, więc LSK też dostanie swoją ;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości