Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » piątek, 9 kwietnia 2021, 20:14

blink pisze: piątek, 9 kwietnia 2021, 17:48ostrzegam bo dużo ludzi się na tym shicie przejechało.

Akurat takie pisanie jest szczeniackie- projekt się cały czas rozwiaja a Ty piszesz jakby zawinęli manaty i porzucili projekt tak jak np. jedt z GAME.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » piątek, 9 kwietnia 2021, 21:48

To nie tyle szczeniackie co po prostu jakaś irracjonalna forma leczenia kompleksów czy realizowania się poprzez punktowania tych wszystkich "alt-slotów ruletkowych"
Nie za bardzo rozumiem skąd te statystyki "przejechaniem" przecież taki schemat można podpiąć pod praktycznie każdy alt który miał swoją małą bańkę na przełomie 17/18

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: virtualdeamon » piątek, 9 kwietnia 2021, 21:48

Niby tak ale wszyscy widzimy jak lisek się rozwija od 2017 i rozwinąć się nie może...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 9 kwietnia 2021, 22:07

maly_ZE pisze: piątek, 9 kwietnia 2021, 20:14Akurat takie pisanie jest szczeniackie- projekt się cały czas rozwiaja a Ty piszesz jakby zawinęli manaty i porzucili projekt tak jak np. jedt z GAME.


Rozwijają ale nadal nie widać szczególnych efektów. Nadal brak łańcuchów bocznych itd. Przecież oni mają jeszcze tysiące BTC i mogą to rozwijać bez końca piorąc kasę do siebie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 10 kwietnia 2021, 23:10

Chu.. z tym Blink rośnie i ma się dobrze jak narazie. Rośnie z 1.8 zł więc można było nie zle przytulić. Obstawiam 80 100 zł. Kij wie dokąd BTC poleci

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 11 kwietnia 2021, 00:23

Pomoc_potrzebna pisze: sobota, 10 kwietnia 2021, 23:10Chu.. z tym Blink rośnie i ma się dobrze jak narazie. Rośnie z 1.8 zł więc można było nie zle przytulić. Obstawiam 80 100 zł. Kij wie dokąd BTC poleci


Nie pisałem że nie rośnie, zaczęła się rozmowa o fundamentach a tych nie ma żadnych i tyle. Rosnąć będzie bo jak widzimy każde gówno będzie rosnąc podczas bani.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzysiek311311 » niedziela, 11 kwietnia 2021, 15:14

Witam serdecznie. Długo mnie tutaj nie było. Chyba z 1,5 roku. Niestety przez pandemie i dziwne sytuacje w życiu. Zapomniałem o krypto na ten czas. Niestety przez to przegapiłem życiową szanse na zarobek życia :D Pamietam jak LML miałem na BitBayu kupione za 10k złotych po 0.02. Teraz jak tydzien temu wszedłem sprawdzić co się dzieje. Myślałem, ze mnie za przeproszeniem chuj trafi. Postanowiłem, że w tej chwili wchodzić w cokolwiek to już nie będzie to samo. Korci mnie znowu pobawić się krypto, ponieważ mam trochę wolnej gotówki. Niestety uważam, że wchodzenie teraz w jakikolwiek projekt jest w cholerę ryzykowne. Jedyne na co jeszcze zwracam uwage to LIsk, ponieważ do ATH jeszcze dużo czasu. Wielkie nadzieje pokładałem w LmL jak wyżej. Niestety sytuacja w życiu zmusiła mnie, aby tego wszystkiego się pozbyć. Nie interesowałem się krypto długi czas. Dlatego pisze tutaj szczególnie do Panów Harmony i Agamidev których kojarzę z dawien dawna i siedzą tu już tyle lat, ale tez do osób, które maja coś do powiedzenia na ten temat. Uważacie, że warto jeszcze inwestować w te dwa projekty? Ja wiem, ze LSK ma daleko do ATH i jeszcze dalej do ATH z BTC, niestety popamiętajac co działo się w tym projekcie kilka lat temu. Wielkie obietnice, mało działano. SDK i wszystko inne. Po prostu mam wielki dystans do tej kryptowaluty gdyż miałem w niej oparte wielkie nadzieje, a oni dalej jak nic nie zrobili dwa lata temu. Tak minęły dwa lata, a tutaj dalej gowno :) Po prostu zastanawiam się, czy warto interesować się tym projektem czy lepiej szukać pociągu do którego można wsiąść na aktualnej hossie gdzieś indziej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 11 kwietnia 2021, 18:02

Krzysiek311311 pisze: niedziela, 11 kwietnia 2021, 15:14 Wielkie obietnice, mało działano. SDK i wszystko inne. Po prostu mam wielki dystans do tej kryptowaluty gdyż miałem w niej oparte wielkie nadzieje, a oni dalej jak nic nie zrobili dwa lata temu. Tak minęły dwa lata, a tutaj dalej gowno


Tutaj nadal za dużo się nie zmieniło. Klepanie kodu bez końca, dla samego klepania i pewnie prania kasy ze spółki. Czy urośnie? Pewnie tak, podczas bańki każdy shit rośnie. Będzie konferencja, może kolejny "ribimbing" by Kordek znów mógł zrzucić swoje miliony lisków. Zobacz co jest teraz na topie i może tym warto się zainteresować, bo holderzy liska powiedzą Ci tutaj że to super projekt i 100$ jest nieuniknione xD

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » niedziela, 11 kwietnia 2021, 20:08

Blink to jest okaz polaka, który ma ból dupy, że kurs Liska rośnie do góry po tym jak przespał ostatnią bańke i sprzedał Liska w dołku. Pokaż dowody na to, że piorą pieniądze.... Jakby to mieli robić to już tych 1700 btc by nie było na ich koncie. Fakt postępy są bardzo wolne, ale widać, że to robią solidnie a i kasy na to wystarczy.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzysiek311311 » niedziela, 11 kwietnia 2021, 20:12

Ból dupy to ja mam, że moja firma turystyczna przez covid zbankrutowała, musiałem uciec z krypto na opłaty, a potem wyjebało to w kosmos :P Teraz coś tam wymyśliłem nowego, uciekłem spod kreski i można wrócić się pobawić. Niestety szkoda, że tak późno. A nie 3 miesiące temu przed wystrzałem LISK'a :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 11 kwietnia 2021, 20:36

Lisk powinien jeszcze ze 3 razy sobie wzrosnąć. Obstawiam 80 zł. Ale to jest wiadomo ryzik fizyk. Dużo kasy bym nie kładł na to może z 10 tyś bym wszedł w Lisa na tera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 11 kwietnia 2021, 21:11

uzar007 pisze: niedziela, 11 kwietnia 2021, 20:08Blink to jest okaz polaka, który ma ból dupy, że kurs Liska rośnie do góry po tym jak przespał ostatnią bańke i sprzedał Liska w dołku.


Nie sprzedałem liska w dołku tylko przeszedłem do lepszego projektu, który rośnie dużo lepiej niż lisk i przedwczoraj osiągnął nowe ATH. Gdzie jest lisk? -80% od ATH. Śmieszą mnie te fikołki i ataki personalne, gdy brak argumentów by obronić liska - więc kto ma tutaj ból dupy?

Lisk zebrał w btc i innych krypto około 15 tys. BTC, teraz zostało niecałe 2 xD. Gdybyś troszkę pomyślał to byś doszedł do tego, bo sam sobie odpowiedziałeś. Ta ich niby solidna praca, z której nie ma efektu od 5 lat, w których wypłacają sobie piękne pensyjki.

Taka ciekawostka - gdyby Steve Jobs technologii blockchain Max Kordek tylko trzymał 14k BTC zebrane z ICO i nic nie robił (nie wliczając BCH i innych krypto) fundacja miałaby tyle samo kasy na ile wyceniany jest teraz Lisk według CMC. Gdyby dodać inne krypto to Lisk jest stratny z 100-200mln $ a wystarczyło nic nie robić. 5 lat rozwijania projektu jak krew w piach xD

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 08:30

no i teraz na lisku bedzie pewnie oczekiwana korekta

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Grany » wtorek, 13 kwietnia 2021, 10:37

O co chodzi. Wszystko rośnie a lis w dupie...

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » wtorek, 13 kwietnia 2021, 13:59

Taka jest zasada, że nie rośnie wszystko to w co masz zainwestowane pieniadze

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » wtorek, 13 kwietnia 2021, 15:38

blink pisze: niedziela, 11 kwietnia 2021, 21:11 Nie sprzedałem liska w dołku tylko przeszedłem do lepszego projektu, który rośnie dużo lepiej niż lisk i przedwczoraj osiągnął nowe ATH. Gdzie jest lisk? -80% od ATH.
Zwróć jednak uwagę, że Waves miał w 2017r dużo niższe ATH. Projekty nie rosną równomiernie, także dopiero pod koniec roku będzie można zrobić w miarę rzetelne podsumowanie.
Lisk zebrał w btc i innych krypto około 15 tys. BTC, teraz zostało niecałe 2 xD.
Pamiętam, że Vitalikowi w 2017r skończyły się pieniądze z ICO. To nie jest żaden wyznacznik.
Gdybyś troszkę pomyślał to byś doszedł do tego, bo sam sobie odpowiedziałeś. Ta ich niby solidna praca, z której nie ma efektu od 5 lat, w których wypłacają sobie piękne pensyjki.
Pewno jeszcze sobie popracują. Nawet jak store-of-value Lisk jest bardziej pożyteczny niż takie BCH ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 13 kwietnia 2021, 16:18

Yoda pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 15:38Zwróć jednak uwagę, że Waves miał w 2017r dużo niższe ATH. Projekty nie rosną równomiernie, także dopiero pod koniec roku będzie można zrobić w miarę rzetelne podsumowanie.

Dlatego podałem w procentach a nie w $. Przy wszystkich projektach pękała bańka. To ile dany projekt spadł od ATH i teraz wzrósł na bańce BTC ma poniekąd odzwierciedlenie tego, co robi i zrobił team przez ten czas bessy. Do tego dochodzi dodruk. Wiele razy pisałem (już nie chcę mi się tego powtarzać :D), że Lisk wyprodukował prawie 44mln lisków a waves (inwestorzy) taką samą ilość, bo też 44mln zablokował w protokole neutrino. Lisk swoje ATH miał 2 razy wyższe niż Waves to, dlaczego teraz Waves jest prawie 2,5 razy droższy niż Lisk? Wiadomo, że wszystko może się zmienić, ale jeśli mamy jakieś "dane" to trzeba reagować a nie budzić się dopiero po bańce - po fakcie. Fajnych projektów, na które jest teraz hype jest sporo.

Yoda pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 15:38Pamiętam, że Vitalikowi w 2017r skończyły się pieniądze z ICO. To nie jest żaden wyznacznik.

Tylko taki Vitalik, jako że był pierwszy lub jednym z pierwszych odnośnie dappsów mógłby zrobić sobie kolejne ICO czy cokolwiek gdzie zebrałby dodatkową kasę i ludzie by się rzucili. Co zrobił wtedy Vitalik jak skończyła się kasa? Podobnych projektów jak lisk są teraz dziesiątki czy ktokolwiek (prócz fanatyków) zrzuciłby się gdyby Kordkowi zabrakło kasy? Śmiem wątpić. Tylko też nie o to chodzi, bo Kordek ma i tak póki co kupę kasy, więc będą jeszcze pracować i pracować. Ja tutaj widzę problem taki, że Kordek zebrał full kasy i teraz uczy się za te pieniądze stworzyć jakąś firmę - z jakim skutkiem widzimy wszyscy sami.

Yoda pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 15:38Pewno jeszcze sobie popracują. Nawet jak store-of-value Lisk jest bardziej pożyteczny niż takie BCH

Bardzo możliwe i widzimy jak taki szit jak BCH może być w topce. Jednak ja wolę trzymać kasę w projektach, które coś pokazują i coś zrobiły a nie czekać kolejne lata i myśleć czy w końcu skończą. Wole spać spokojnie i nie myśleć czy nie obudzę się rano z wyzerowanym kontem, bo hackerzy mnie okradli czy Kordek nie zrzuci bomby na górce lub inni delegaci nie wywalą swoich lisków, które dostali za darmo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 13 kwietnia 2021, 20:55

Chyba wykrakałem bo poleciała bomba na 1mln lisków
Czyżby był to ten transfer 800k lisków na binance? Niestety posiada jeszcze 1mln jak coś.
https://explorer.lisk.io/txs/1?minAmount=10000000000000
Ogólnie gruba ryba i grube transfery:
https://explorer.lisk.io/address/503700 ... mount:desc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 13 kwietnia 2021, 22:32

blink pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 20:55Chyba wykrakałem bo poleciała bomba na 1mln lisków
Czyżby był to ten transfer 800k lisków na binance? Niestety posiada jeszcze 1mln jak coś.
1 mln Lisk to czy to faktycznie tak dużo? :D Liczy się kapitalizacja i ogólne otoczenie rynkowe :D 23 000 000 PLN to wystarczy, że 10k osób kupi średnio po 2300PLN(jeden wrzuci 2300PLN inny 23kPLN) Lisk'a i cała podaż jest wybrana :D Poza tym czy 1 osoba ma milion lisków czy 1000 osób ma 23 000 Liska to chyba nie ma znaczenia, ten co sprzedał, to sprzedał, a ktoś to musiał kupić, bo ktoś te bidy postawił i chyba nie po to, żeby sprzedać taniej, prawda? :D Sam wybierałem na 6$ paczki po 10k$ i już jest fajny zysk, coś tam można sprzedać i tak w kółko cena się uśrednia :D Kolejny target to 8$ i niby po przebiciu jego jak twierdzą wielcy guru tego forum, którzy nie są fanami akumulacji i uśredniania, dopiero hossa się zacznie, czyli należałoby oczekiwać 8$ * 10/11(+1000%) czyli 80-90$, czyli jakieś 300PLN ponad, czyli mój target 288PLN konserwatywny w zasadzie powinien być w zasięgu tejże bańki trwającej rozgrzewającej się :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 13 kwietnia 2021, 22:37

anagamidev pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 22:321 mln Lisk to czy to faktycznie tak dużo?


Na tyle dużo by zwalić liska o 10%. Kolejny milion kolejne 10. Wszystko zależy ilu jest takich holderów :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości