Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 września 2017, 15:20

@Sztanca, tak, zgadza się. Ale nie na Bitbay. Siedząc na bittrexie obserwuję Bitbay. O ile zawsze były tam zawyżone kursy, o tyle teraz są zaniżone. Jedna oferta na 22.50 PLN dalej wisi i nie ma siły przebicia, a to tylko 3358 LSK zostało. Zeszło z tej oferty nie więcej niż 300 LSK. Wszystko kręci się w jednych okolicach, dużo ludzi odeszło z tej giełdy z kapitałem na inne giełdy typu bittrex czy polo. Ruchy są bardzo małe, wolumen bardzo mały i nie ma chętnych zbytnio na zakup / sprzedaż. Warto nadmienić, że przed migracją jak był UP taka oferta nie była ścianką, bo znikała w kilka sekund. Teraz jest ścianą nie do przebicia, bo ludki są z małym portfelem. Wolą dłubać Game, tańsze i więcej mogą kupić, sprzedając z różnicą kilkunastu groszy jest bardziej pewny zysk niż na LSK, które po wejściu Game zostało tam bez ruchu.

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » środa, 27 września 2017, 16:58

niepodam pisze:
leniart1986 pisze:
kAArter pisze: twardo sie trzyma w okolicach 22
W mojej ocenie tak na razie będzie
Przedział 20-22 zł, na jakieś większe wzrosty musimy poczekać ale to tylko moja osobista ocena bieżącej sytuacji i jak każdy człowiek mogę się mylić
Dla mnie najważniejsze jest by kółeczka były i swoje skrobać :)

Jakiego rzędu kwotą trzeba dysponować żeby kręcić takie kółeczka i w miarę dobrze na nich wychodzić ?
Dla Lisk w przypadku bb operuję maxymalnie kwotą rzędu 15k i na swoje wychodzę, większy kapitał lokuję w pozostałych krypto :)
Osobiście czekam na kolejne alty jakie na bb mają się pojawiać to na pewno sprowadzi z powrotem ludzi na bb a więc sprawi że volumeny i obrót będzie rosnąć a z nim zarobki na kółkach :)

Dodano po 4 minutach 1 sekundzie:
tygrysek195 pisze: Wolą dłubać Game, tańsze i więcej mogą kupić, sprzedając z różnicą kilkunastu groszy jest bardziej pewny zysk niż na LSK, które po wejściu Game zostało tam bez ruchu.
@tygrysek195 To prawda i Game na bb daje swoje zarobić, dzisiaj np około godziny 10-tej miałam dobry strzał zakup dużej sumy po 8.70 a sell po 9.05 więc 35 gr na sztuce dało złoty strzał, żałuję że nie kupiłam więcej ale cieszy każdy zysk
Limit wypłat w bankomacie już mam osiągnięty, szkoda że jeszcze 10 dni do nowego, trzeba na konto a tam to już wiadomo, szkoda że prepaid z wiewiórka też już nie jest anonimowy a nie bardzo uśmiecha mi się podawać swój pesel by zamówić kartę

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 września 2017, 17:04

@leniart1986, Pierwsze wprowadzą Monero. Póki co, jest w granicach 100$. Ale proponowałem im wprowadzenie Ripple, NEO, Zcash, OmiseGO. Jest na tym duży ruch, duże skoki u konkurencji i są to póki co tanie alty. Obserwując LSK dziwnie stoi w miejscu. Ma to związek z opadaniem wartości w parze z BTC jak również wzrostu samego BTC. Póki co w parze z BTC jest po 0.00150 a wykres 30 min wygląda tak:
Obrazek

Jeśli spojrzymy na wykres 30 dni, widać w jakich momentach były wzrosty. Wszelakie newsy i kurs BTC miało tu kluczowe znaczenie.
Obrazek

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » środa, 27 września 2017, 17:08

Ja na razie obserwuję syt z lisk i jak tylko widzę opcje kółeczka to działam bo grzech nie skorzystać z okazji.
Osobiście jestem zdziwiona tym dziwnym zachowaniem lisk i ludzi w sytuacji gdy BTC zachowuje się jak zachowuje
Ostatnio zmieniony środa, 27 września 2017, 17:19 przez leniart1986, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 września 2017, 17:14

@leniart1986, Żeby nie offtopować. Tutaj akurat rozmawiamy na temat kursu LSK, więc podrzuć pytania pa priv to Ci odpowiem :)

Zastanawiam się skąd ten spadek w parze z BTC? Przecież jak to wybije teraz pod 0.00155 lub 0.00160 to wyjdzie 6.35-6.56 USD. Chociaż z drugiej strony Wolumen drastycznie spadł. Tłukli sobie LSK->BTC a teraz BTC w górę to sell i łapanie w dołku?

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: owen12 » środa, 27 września 2017, 18:54

Ciekawe jak kurs zachowuje się na bitrexie 14800 a na BB cały czas 22.40. Tak jakby zostały osoby co tylko trzymają Liska. Przed 3.0 kurs poszybował by na 20 teraz jest to kompletna olewka ktos mi to wyjasni?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Rahimologik » środa, 27 września 2017, 18:57

Wyszliśmy dołem trójkąta, już 0.00147. Teraz Liskiem dla Polaków jest GAME ;)

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 września 2017, 18:59

Zastój na Bitbay można tłumaczyć brakiem siły przebicia w górę. Ruchy na BTC zastopowały ruchy na LSK. Obecnie przy mojej niskiej prowizji nie jest opłacalny ruch inwestując kilkanaście tys dla bagatella 50.78 PLN. Na Bittrex cały czas leci w dół. 0.00145790 obecnie = 5.97 USD / 21.31 PLN
Kurs powinien zatem spaść a utrzymuje się powyżej 22 PLN
Jedynie główne giełdy trzymają się trendu. Zatem cała giełda trzyma na "lepsze czasy" ?

Obrazek

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 września 2017, 20:51

@suchaniceboy, widziałeś godziny postów i cenę BTC w tej godzinie? Widziałeś cenę pary BTC-LSK, że pisane było o załamaniu? Post był pisany o godzinie 18:59 i zobacz na wykresie co działo się o tej godzinie.
W porównaniu do tego dodam, że BTC przebiło się pod tą granicę o godzinie 20:10 do 20:20. Więc zanim naklepiesz post aby tylko kogoś skarcić zamiast zrobić własną analizę dlaczego stało się tak a nie inaczej, może warto byłoby prędzej spojrzeć na wykresy BTC i LSK? I jedno i drugie nagle wystrzeliło w górę, więc stąd wzięła się teraz wyższa cena. Tyle ode mnie.
Obrazek

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 września 2017, 21:19

suchaniceboy pisze: Już nie płacz alfo i omego ;*
Nie karciłem nikogo.. ale nie będę wdawał się w dyskusję.
Od karcenia jesteś Ty ;) a boli dupa jak ktoś zwróci uwagę, że nie jest tak jak piszecie ;)
Robię swoje wykresy i analizy :) o to się nie bój ..
Dziwne, bo nawet nic nie wstawiasz. Analiza taka była zrobiona tylko dlatego, że były bardzo duże ścianki BTC do zjedzenia i nikt się nie spodziewał dziś tego przebicia. Dla Twojej informacji giełda Bitfinex... Na poziomie ok 4200$ na 350 BTC. Ścianki puściły, ciśnienie opadło i być może będzie parcie wyżej. Teraz policz sobie 350 * 4200 USD - 1470000 USD. Czyli zostało wyłożone prawie 1,5 miliona zielonych, aby pozbyć się tej ścianki. W przeliczniku na PLN 5247900. Czyli ponad 5 baniek PLN. Jesteś aż takim wróżbitą aby to przewidzieć? Mogłeś wstawić "swoje przepowiednie poparte analizą i wykresem". I nie jest to jedyna giełda gdzie o tej samej godzinie była taka akcja. Moja dyskusja z Tobą została skończona.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » środa, 27 września 2017, 23:19

Polecam poczytać:

http://blog.mclain.ca/buy-and-hold-31-c ... ys-week-6/

Wykres portfela 31 kryptowalut kupionych po 10 USD każda po 6 tygodniach:

Obrazek

Nie sztuka jest rosnąć wraz z trendem i bańką na altcoinach. Sztuka jest rosnąć wbrew wyniszczającemu trendowi na wielu altach, który powoduje systematyczny spadek wartości tych altów nie tylko względem BTC, ale także względem USD ;)

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kaliforniaziomek » środa, 27 września 2017, 23:44

Mordki kochane ten lekki spadek to zagrywka która ma wprowadzić zamęt i strach, LISK wywali w górę i to bardzo mocno. Spokojnie

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » czwartek, 28 września 2017, 07:11

jesteśmy przy dolnej krawędzi trendu, jak przebije to lecimy, jak odbije to lecimy (w innych kierunkach :)

https://www.tradingview.com/x/HijVvk8B/

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 28 września 2017, 09:16

kaliforniaziomek pisze:Mordki kochane ten lekki spadek to zagrywka która ma wprowadzić zamęt i strach, LISK wywali w górę i to bardzo mocno. Spokojnie
Prorok :shock: :?: :!:
Naganiacz :? :roll:

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 28 września 2017, 13:11

@Jazda, No przecież wywaliło ale w dół :D z wywalaniem miał rację, ale z kierunkami się pomylił :D
Obrazek

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » czwartek, 28 września 2017, 13:23

@tygrysek195 I na spadkach da się kółeczko machnąć i swoje być +
Ja tam nie narzekam, ja to nazywam promocją taki trend spadkowy

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 28 września 2017, 13:28

leniart1986 pisze: @tygrysek195 I na spadkach da się kółeczko machnąć i swoje być +
Ja tam nie narzekam, ja to nazywam promocją taki trend spadkowy
Najlepiej wyszły osoby, które kupiły w bitkach LSK. Cena w PLN-ach powyżej 22 a cena w bitkach spadła do 0.00142308. Zatem ten strzał był lepszą opcją jak ktoś posiadał BTC i kupił za nie LSK, sprzedając to w PLN.

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » czwartek, 28 września 2017, 13:34

tygrysek195 pisze:
leniart1986 pisze: @tygrysek195 I na spadkach da się kółeczko machnąć i swoje być +
Ja tam nie narzekam, ja to nazywam promocją taki trend spadkowy
Najlepiej wyszły osoby, które kupiły w bitkach LSK. Cena w PLN-ach powyżej 22 a cena w bitkach spadła do 0.00142308. Zatem ten strzał był lepszą opcją jak ktoś posiadał BTC i kupił za nie LSK, sprzedając to w PLN.
@tygrysek195
Dobrze prawisz bo głośno :D:D Skorzystałeś sam z tej opcji ?
Czas last minet jakichś szukać lecę na Karaiby z córką trzeba odpocząć a swoje na wydanie i życie jest

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 28 września 2017, 13:41

@leniart1986, Miałem ustawiony zakup w różnych wartościach pary BTC-LSK, ale trzymam jeszcze, bo w każdej chwili może być odbicie. Po pierwsze BTC wyszło z kanału spadkowego i raczej jest teraz w klinie wzrostowym, a po drugie ta para BTC-LSK po takim zjeździe również powinna odbić przekładając się na cenę. Powodzenia na wycieczce :)

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » czwartek, 28 września 2017, 13:43

tygrysek195 pisze: @leniart1986, Miałem ustawiony zakup w różnych wartościach pary BTC-LSK, ale trzymam jeszcze, bo w każdej chwili może być odbicie. Po pierwsze BTC wyszło z kanału spadkowego i raczej jest teraz w klinie wzrostowym, a po drugie ta para BTC-LSK po takim zjeździe również powinna odbić przekładając się na cenę. Powodzenia na wycieczce :)
Zgadzam się z Tobą i podobnie myślę, że idzie wybicie na pełnej petardzie, ja również jestem gotowa na ta sytuację która w mojej ocenie się zbliża
Dzisiaj również bcc też była godzina takiego wybicia a na promocji kupiłam więc oczy mi dzisiaj wychodzą bo tylko 3 h snu ale widząc zarobek się nawet spać nie chce

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości