Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » niedziela, 17 września 2017, 21:30

Przebite 3800$ na btc da wyjście z aktualnego kanału i będą wzrosty
Przebicie 3650$ na btc na wyjście dołem z kanału i będą spadki.
Osobiście czekam na roztrzygnięcie do północy..
Jeżeli nic się nie wydarzy zostaję na fiatach.

Stawiam raczej na drugą opcję i na potwierdzenie tego co rozrysował goldman.
I jeszcze przyjdzie porana zakupy poniżej 3k$
Ps: Nie ma co patrzeć na liska ,tylko obserwować btc.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 17 września 2017, 21:35

@szlagaag dokładnie. Teraz każdy powinien obserwować BTC, dlatego wrzuciłem zrzuty i link Bitfinex live z aktualną sytuacją BTC. Wcześniej również pisałem o 3800$ i niestety nie przebiło. Jeśli przebije 3650$ i poleci w dół nie ma na co czekać tylko ustawić niską ofertę skupu w PLN i nie bawić się LSK-BTC.
Czekam do godziny 2:00 aby sprawdzić jak zamknie się świeczka dobowa. Jeśli wyjdzie wyżej niż wczoraj, można się spodziewać w nocy lub rano lekkich wzrostów, pod warunkiem że nie będzie bad newsów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 17 września 2017, 21:39

na 1m 4x mial okazje przebic te 3800 i niestety nie przebił... lsk tez pewnego poziomu nie przebija i tak stukają razem o sufity... aczkolwiek jeśli uda im się to przebić to będą solidne wsparcia w przyszłości.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 17 września 2017, 21:43

narazie to od 20:30 idzie boczniak. Ani sporo w górę ani sporo w dół. Trzyma się w tych samych granicach.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 17 września 2017, 22:22

patrząc na wykres btc i lsk.. to nasuwa się wniosek.. co miesiąc jest cykl pompy zarówno na btc jak i lsk.
miesiąc temu dokładnie wchodziliśmy w kolejną pompę... jutro jak rynek pozwoli to zamknie się na stampie dzienna świeczka z up-em i tym samym będzie większa od ostatniej czerwonej. Trzy zielone dzienne świece = wzrost nie da się ukryć..

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 17 września 2017, 23:39

@Dovakhiin, do tego czasu może być mały dołek jak w dzień okolice 10 rano. Po wykresie widać, że chce się wybić, ale nie ma dużego wsparcia, więc każdy scenariusz jest możliwy. Sprawdziłem na bittrex, nie ma BID do 3600$ większego oporu więc szybko może spaść. ASK są na 3750-3800 w nie zbyt dużych ilościach BTC. Co za tym idzie, jak BTC opadnie, LSK podąży za nim. Jeśli ASK zostanie przebity na 3750$ - 3800$ może szybciej lecieć w górę. Niedawno było następne podejście, bez przebicia więc sądzę że opadnie znowu o około 20$-50$ , chyba że ktoś będzie chciał zbić cenę.

Ten wykres źle wygląda. Może być odbicie do 3800-3900 i cegły polecą, pod 3400-3200. Zapowiada się ciekawa nocka.
Według wykresu każda zielona świeczka jest niżej od poprzedniej, co zwiastuje trend spadkowy. Pytanie do ilu?
Obrazek

Obrazek

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » poniedziałek, 18 września 2017, 09:30

mediabooker pisze:
matikb pisze: Panowie na BTC przewidują duży spadek znów. Jeśli spadnie BTC to pociągnie LSK.
Sądzicie że w dobije do 22zł nim padnie mocno w dół?
Kto przewiduje? Zadałeś pytanie na forum btc z góry założonym wnioskiem:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... tart=21220

Pytanie, na które sam sobie odpowiedziałeś, odpowiedź prezentujesz tutaj, jakby Ci ktoś na nie odpowiedział.
Pytanie, które jest bezsensowne i pokazuje, że wiele musisz się jeszcze nauczyć, oczekując odpowiedzi wobec przyszłości : spadnie czy wzrośnie.
Do ilu spadnie, do ilu wzrośnie potem. To jakiś bełkot.
Są różne prognozy. Większość po wzroście do 3800 usd, oczekiwała korekty odbicia do 3300-3400usd lub 3000usd. Korekta odbicia toczy się niemrawo, więc możliwy jest wzrost również do 4000-4100 usd. Możliwe, że będzie się działo więcej przed zamknięciem świeczki dziennej na bitfinex( druga w nocy naszego czasu) i będzie to stanowić wskazówkę na temat kursu btc, a co za tym idzie kursu lisk.
Twój post to sianie dezinformacji, kłamstwo i spam. Kolejne tego typu posty na forum btc lub tutaj będą minusowane i zgłaszane do moderacji.

p.s. Ten post nie należy traktować jako zapowiedź wprowadzenie cenzury:D Tak, że Panowie, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia o kursie: @Jazda, @tygrysek195, @kapelusz, @symbiosis i kilku innych zapraszam do pisania:)
Szanowny kolego owszem ja muszę się sporo nauczyć ale ty znacznie wiecej, zasugerowałem się spadkami po waszych analizach które wydawałyby się być sensowe. Wydawały bo jak widać daleko Wam do prawdziwego rozpoznawania rynku. Analiza techniczna to ciężki temat, a ja próbuję się coś na ten temat dowiedzieć od najlepszych. Za nim komuś napiszesz że musi się sporo nauczyć to pomyśl o sobie. Twoje analizy są jak widać bez poparcia. Kurs poszedł w górę a ty sporo musisz nauczyć się o rynku za nim komuś zaczniesz wytykać brak wiedzy. Teraz ja ci coś przewidzę bez znajomości świeczek. Kurs BTC pójdzie na 15700 zł conajmniej. A wiesz skąd to wiem? bo zamiast czytać te wasze pierdoły o analizach trzeba popatrzeć jasno że giełdy chińskie przesuwają termin zamknięcia a to oznacza że bedą się z tego wycofywać bo to za duża kasa by rynek zamknąć. Kurs gdzie miał spaść to spadł i się odbił a teraz idzie w górę czy świeczki pokazują spadek czy nie. Łyso ci kolego?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 18 września 2017, 10:19

Jak tam nastroje ? Ja już poza rynkiem na fiatach :) zobaczymy co knuje ekipa od BTC :P

Moim skromnym zdaniem teraz wywalą LSK Janusze aby wyjść bez straty lub na minimalnym minusie, dwa druga grupa która kupiła po 15 i trochę drożej także zrealizuje zysk :mrgreen: i wysypie.

A BTC kolejny raz zrobi psikusa, bo za proste by to było aby tak sobie rosło i każdy nabijał kabzę

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » poniedziałek, 18 września 2017, 10:45

@Jazda ja również na fiat bo ta sytuacja obecnie jest chora. Banksterka zaczela skupowac i sprzedawac a to ogromny kapitał, w chinach źle newsy i spadek w jeden dzień o 800usd na BTC a dzisiaj mega wzrost. Kurs w srednim terminie stal się calkowicie nieprzewidywalny na dzień dzisiejszy dla mnie. Wydaje mi się że będzie jeszcze korekta na wszystkich altach i BTC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 18 września 2017, 10:52

Ja jeszcze czekam na 4K w btc.. :) bo jest szansa, a wtedy puszcze lisy do lasu niech lecą :mrgreen:

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 18 września 2017, 11:01

@Jazda, Dużo nie wysypali póki co... zrzucone jakieś 80-90 tysięcy od wczoraj, co za tym idzie, Janusze nie zrzucają balastu i czekają na kolejne bum, ale obawiam się że na BTC mogą polecieć cegły.

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arhio » poniedziałek, 18 września 2017, 11:06

Nowi - nie sluchajcie sie porad ludzi, ktorzy twierdza, ze wakacje Kordka w chinach cos zmienia, radze siedziec na fiatach, dopoki sytuacja na poziomie 4k$ btc sie nie wyjasni - a nie wiadomo, czy to nie bull trap, LSK to gowno bez spelnionych obietnic, ktore sa odwlekane, a tylko i wylacznie dzieki dobrym odbiciom na btc da sie na niej zarobic.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » poniedziałek, 18 września 2017, 11:11

Arhio pisze:Nowi - nie sluchajcie sie porad ludzi, ktorzy twierdza, ze wakacje Kordka w chinach cos zmienia, radze siedziec na fiatach, dopoki sytuacja na poziomie 4k$ btc sie nie wyjasni - a nie wiadomo, czy to nie bull trap, LSK to gowno bez spelnionych obietnic, ktore sa odwlekane, a tylko i wylacznie dzieki dobrym odbiciom na btc da sie na niej zarobic.
Powiem wiecej,spojrzcie na Game coina np. Niby mniej znany ale jest implementowamy w różnych grach i spojrzcie na jego cenę. A teraz na LSK - gdzie i.do czego jest używany ?:) póki co wykres jest złożony z oczekiwań i obietnic które są przesuwane w czasie czyli brak tu fundamentów.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 18 września 2017, 12:05

matikb pisze:
mediabooker pisze:
matikb pisze: Panowie na BTC przewidują duży spadek znów. Jeśli spadnie BTC to pociągnie LSK.
Sądzicie że w dobije do 22zł nim padnie mocno w dół?
Kto przewiduje? Zadałeś pytanie na forum btc z góry założonym wnioskiem:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... tart=21220

Pytanie, na które sam sobie odpowiedziałeś, odpowiedź prezentujesz tutaj, jakby Ci ktoś na nie odpowiedział.
Pytanie, które jest bezsensowne i pokazuje, że wiele musisz się jeszcze nauczyć, oczekując odpowiedzi wobec przyszłości : spadnie czy wzrośnie.
Do ilu spadnie, do ilu wzrośnie potem. To jakiś bełkot.
Są różne prognozy. Większość po wzroście do 3800 usd, oczekiwała korekty odbicia do 3300-3400usd lub 3000usd. Korekta odbicia toczy się niemrawo, więc możliwy jest wzrost również do 4000-4100 usd. Możliwe, że będzie się działo więcej przed zamknięciem świeczki dziennej na bitfinex( druga w nocy naszego czasu) i będzie to stanowić wskazówkę na temat kursu btc, a co za tym idzie kursu lisk.
Twój post to sianie dezinformacji, kłamstwo i spam. Kolejne tego typu posty na forum btc lub tutaj będą minusowane i zgłaszane do moderacji.

p.s. Ten post nie należy traktować jako zapowiedź wprowadzenie cenzury:D Tak, że Panowie, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia o kursie: @Jazda, @tygrysek195, @kapelusz, @symbiosis i kilku innych zapraszam do pisania:)
Szanowny kolego owszem ja muszę się sporo nauczyć ale ty znacznie wiecej, zasugerowałem się spadkami po waszych analizach które wydawałyby się być sensowe. Wydawały bo jak widać daleko Wam do prawdziwego rozpoznawania rynku. Analiza techniczna to ciężki temat, a ja próbuję się coś na ten temat dowiedzieć od najlepszych. Za nim komuś napiszesz że musi się sporo nauczyć to pomyśl o sobie. Twoje analizy są jak widać bez poparcia. Kurs poszedł w górę a ty sporo musisz nauczyć się o rynku za nim komuś zaczniesz wytykać brak wiedzy. Teraz ja ci coś przewidzę bez znajomości świeczek. Kurs BTC pójdzie na 15700 zł conajmniej. A wiesz skąd to wiem? bo zamiast czytać te wasze pierdoły o analizach trzeba popatrzeć jasno że giełdy chińskie przesuwają termin zamknięcia a to oznacza że bedą się z tego wycofywać bo to za duża kasa by rynek zamknąć. Kurs gdzie miał spaść to spadł i się odbił a teraz idzie w górę czy świeczki pokazują spadek czy nie. Łyso ci kolego?
Stosujesz pokrętną logikę wedle której sam piszesz o spadkach na forum btc, nie rozumiejąc różnych, tam prezentowanych prognoz, po czym wpadasz na forum liska i obwieszczasz, że będą spadki po tak napisali na forum btc. Mój post poprzedni zresztą o tym mówim. Mówi również o możliwości wzrostów. Po czym spadków, którego prorokowałaś nie ma, tylko są wzrosty. Uważasz więc, że to Ty miałaś rację??? Całe forum btc się pomyliło, a Ty masz rację, bo pisałeś o spadkach, a było wzrosty. Proponuję popracować nad:

-czytaniem tekstu ze zrozumieniem
-logiczną analizą
-zrozumieniem, że są warianty o różnym prawdopodobieństwie, jeden z nich się właśnie zrealizował. To nie zabawa w "ja mam racje", ale "może być tak1 lub tak2 lub tak3 dlatego tak uważam"
-psychologicznym mechanizmem wyparcia - najważniejsze - zamiast obracać kota ogonem, zastanów się gdzie popełniłeś błąd w interpretacji tekstu - Twój post to jedno wielkie wyparcie.

I...nie obrażaj się na AT. Postaraj się ją zrozumieć powolutku, tak jak ja to czynię.

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » poniedziałek, 18 września 2017, 12:28

mediabooker pisze:
matikb pisze:
mediabooker pisze:

Kto przewiduje? Zadałeś pytanie na forum btc z góry założonym wnioskiem:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... tart=21220

Pytanie, na które sam sobie odpowiedziałeś, odpowiedź prezentujesz tutaj, jakby Ci ktoś na nie odpowiedział.
Pytanie, które jest bezsensowne i pokazuje, że wiele musisz się jeszcze nauczyć, oczekując odpowiedzi wobec przyszłości : spadnie czy wzrośnie.
Do ilu spadnie, do ilu wzrośnie potem. To jakiś bełkot.
Są różne prognozy. Większość po wzroście do 3800 usd, oczekiwała korekty odbicia do 3300-3400usd lub 3000usd. Korekta odbicia toczy się niemrawo, więc możliwy jest wzrost również do 4000-4100 usd. Możliwe, że będzie się działo więcej przed zamknięciem świeczki dziennej na bitfinex( druga w nocy naszego czasu) i będzie to stanowić wskazówkę na temat kursu btc, a co za tym idzie kursu lisk.
Twój post to sianie dezinformacji, kłamstwo i spam. Kolejne tego typu posty na forum btc lub tutaj będą minusowane i zgłaszane do moderacji.

p.s. Ten post nie należy traktować jako zapowiedź wprowadzenie cenzury:D Tak, że Panowie, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia o kursie: @Jazda, @tygrysek195, @kapelusz, @symbiosis i kilku innych zapraszam do pisania:)
Szanowny kolego owszem ja muszę się sporo nauczyć ale ty znacznie wiecej, zasugerowałem się spadkami po waszych analizach które wydawałyby się być sensowe. Wydawały bo jak widać daleko Wam do prawdziwego rozpoznawania rynku. Analiza techniczna to ciężki temat, a ja próbuję się coś na ten temat dowiedzieć od najlepszych. Za nim komuś napiszesz że musi się sporo nauczyć to pomyśl o sobie. Twoje analizy są jak widać bez poparcia. Kurs poszedł w górę a ty sporo musisz nauczyć się o rynku za nim komuś zaczniesz wytykać brak wiedzy. Teraz ja ci coś przewidzę bez znajomości świeczek. Kurs BTC pójdzie na 15700 zł conajmniej. A wiesz skąd to wiem? bo zamiast czytać te wasze pierdoły o analizach trzeba popatrzeć jasno że giełdy chińskie przesuwają termin zamknięcia a to oznacza że bedą się z tego wycofywać bo to za duża kasa by rynek zamknąć. Kurs gdzie miał spaść to spadł i się odbił a teraz idzie w górę czy świeczki pokazują spadek czy nie. Łyso ci kolego?
Stosujesz pokrętną logikę wedle której sam piszesz o spadkach na forum btc, nie rozumiejąc różnych, tam prezentowanych prognoz, po czym wpadasz na forum liska i obwieszczasz, że będą spadki po tak napisali na forum btc. Mój post poprzedni zresztą o tym mówim. Mówi również o możliwości wzrostów. Po czym spadków, którego prorokowałaś nie ma, tylko są wzrosty. Uważasz więc, że to Ty miałaś rację??? Całe forum btc się pomyliło, a Ty masz rację, bo pisałeś o spadkach, a było wzrosty. Proponuję popracować nad:

-czytaniem tekstu ze zrozumieniem
-logiczną analizą
-zrozumieniem, że są warianty o różnym prawdopodobieństwie, jeden z nich się właśnie zrealizował. To nie zabawa w "ja mam racje", ale "może być tak1 lub tak2 lub tak3 dlatego tak uważam"
-psychologicznym mechanizmem wyparcia - najważniejsze - zamiast obracać kota ogonem, zastanów się gdzie popełniłeś błąd w interpretacji tekstu - Twój post to jedno wielkie wyparcie.

I...nie obrażaj się na AT. Postaraj się ją zrozumieć powolutku, tak jak ja to czynię.
NIm wcześniej napisałem posta to dokładnie przeczytałem co ludzie piszą na forum. I próbowałem się wesprzeć wiedzą którą dysponują.
Zasugerowałem się ze spadnie bo każdy "znawca" piszę że lada moment spadnie. "Posypią się cegły". Tymczasem analiza ma się nijak do rzeczywistości.
Pisanie że będzie tak albo tak jest bez sensu bo nie mając tak dużej wiedzy jak co niektórzy tutaj również mógłbym wróżyć z fusów.
Proponuje:
- nie wróżyć z fusów..
- nie patrzeć jedynie na świeczki a na to co się na rynku dzieje..
- mieć więcej wyrozumiałości dla nowych a nie skakać po nich jak samem dysponuje się niewielką wiedzą.
Zamykam temat bo to forum to nie miejsce do kłótni.

Co do prognoz na temat kursu to z moich obserwacji wynika że na najbliższe parę dni btc nie zaliczy dołka i napewno nie poniżej 3 tys dol jak dużo osób pisze (200 dol to nie dołek) a czemu tak uważam?
- bo chiny mają przesunięty termin wyjścia z giełdy i większe prawdopodobieństwo że się nie wycofają bo to granie na czas,
- szła duża sprzedaż w momencie spadków i nawet chinczyki się obkupili żeby zarobić na wachnięciu kursu.
- BTC to mocna waluta i szybko się dzwiga, lekki spadek i w pare minut korekta do poziomu z przed spadku i wyżej.
- nie dzieje się nic złego na rynku a terminy akcji w chinach są wszystkim znane i nie ma co bujnąć runkiem w dół.
Swieczki świeczkami ale sytuacja na rynku jest nieubłagalna i żaden wykres się jej nie oprze.
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dzik1 » poniedziałek, 18 września 2017, 12:42

Hej,
Mam sporo LISK kupionych za ~23. Według was teraz są większe szanse na up czy down ? Zastanawiam się czy nie sprzedać teraz i kupić jak będzie niżej.

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » poniedziałek, 18 września 2017, 12:55

dzik1 pisze: Hej,
Mam sporo LISK kupionych za ~23. Według was teraz są większe szanse na up czy down ? Zastanawiam się czy nie sprzedać teraz i kupić jak będzie niżej.
trzymaj nie sprzedawaj, jeszcze mi podziękujesz.
Jak BTC przywali w 15 tys to LSK bedzie po 24.5 zł bo środek wzrostu lsk przesuwa się do przodu i nie idzie równo z BTC.
Jak pisałem wyżej nie wiem jak wygląda to ze świec ale widząc sytuacje rynku wzrośnie.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » poniedziałek, 18 września 2017, 13:26

matikb pisze:
dzik1 pisze: Hej,
Mam sporo LISK kupionych za ~23. Według was teraz są większe szanse na up czy down ? Zastanawiam się czy nie sprzedać teraz i kupić jak będzie niżej.
trzymaj nie sprzedawaj, jeszcze mi podziękujesz.
Jak BTC przywali w 15 tys to LSK bedzie po 24.5 zł bo środek wzrostu lsk przesuwa się do przodu i nie idzie równo z BTC.
Jak pisałem wyżej nie wiem jak wygląda to ze świec ale widząc sytuacje rynku wzrośnie.
Na czymś opierasz swoje przewidywania czy tylko intuicyjnie ?

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » poniedziałek, 18 września 2017, 13:39

splatt91 pisze:
matikb pisze:
dzik1 pisze: Hej,
Mam sporo LISK kupionych za ~23. Według was teraz są większe szanse na up czy down ? Zastanawiam się czy nie sprzedać teraz i kupić jak będzie niżej.
trzymaj nie sprzedawaj, jeszcze mi podziękujesz.
Jak BTC przywali w 15 tys to LSK bedzie po 24.5 zł bo środek wzrostu lsk przesuwa się do przodu i nie idzie równo z BTC.
Jak pisałem wyżej nie wiem jak wygląda to ze świec ale widząc sytuacje rynku wzrośnie.
Na czymś opierasz swoje przewidywania czy tylko intuicyjnie ?
Intuicyjnie.
Czytałem posty różnych magików od świec i na takich ostatnich postach się przejechałem.
Pisali o rychłym spadku a intuicja mówiła mi nie sprzedawaj bo rynek co miał stracić na chinach to stracił.
BTC rośnie a z nim LSK. Gdybym posłuchał intuicji a nie wierzył w świeczki to byłbym dziś 10 tyś do przodu.
Obserwuje od długiego czasu BTC i LSK i widzę że spadek BTC zmniejsza spadek LSK tj nie leci tak mocno jak na początku. A każdy wzrost BTC to co raz wyższy szczyt LSK.
Intuicja mi mówi że BTC poleci pod 15700 zł. Czy się sprawdzi to się okaże.
Powodzenia w zysku

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 18 września 2017, 13:44

za ok 1h - 1,5h 3-ci raz okaże się czy przebije w końcu te 4k i utrzyma się.. jeśli tak to poleci, jak nie to cegły imo..
po postach widać, że każdy ma inny interes w kursie :D no i dobrze urozmaicenia są i nie jest nudno :)
ale panowie nie ma co się sprzeczać i być złośliwym. Jesteśmy tu po to aby zagranice grabić i tyle ;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości