Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » piątek, 15 września 2017, 22:08

Jazda pisze:
qwerty91 pisze:Ja kupiłem część po ok 22zł, jeszcze niektóre za 24. Wstyd się przyznać, że mam nawet kilka LISK kupionych po 27 zł :)
Cena nie grała dla mnie aż tak ważnej roli bo cały kapitał mam zamiar trzymać minimum 3-4 miesiące w oczekiwaniu na te wszystkie wydarzenia związane z LISK.
Skoro zamierzasz trzymać długo terminowo jak to ładnie nazwałeś, to dlaczego nie kupowałeś dziś na poziomie 16-18 zł :shock: Miałeś promocyjną cenę :mrgreen: w sumie to nawet teraz masz niższą niż ostatni Twój zakup po 22
Poprawka, LSK stał na BB 15.10 PLN

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Muselk » piątek, 15 września 2017, 22:08

Chiny dużo zrobiły jeżeli chodzi o handel kryptowalutami, i teraz nagle zamykają giełdy...mi to wygląda na zaplanowany ruch, w którym grube ryby nakupią teraz bitcoiny i za chwilę magicznym sposobem okaże się, że giełdy wracają do łask i kurs bc wróci do normaności. Ci z góry zbiorą żniwa a my będziemy mogli się bawić dalej. Anyway, jeżeli w Chinach zamkną jednak giełdy to wydaje mi się, że chińscy giełdowcy nie zamkną się w pokoju z płaczem tylko przeniosą na giełdy zagraniczne i kurs i tak wróci do stanu sprzed kilku dni. Bitcoiny nie wyparują przez zamknięcie giełd, a giełdowcy nie przestaną inwestować bo zamknęli im giełdy w kraju. Tu ciekawy wpis:

"This is nothing but a confirmation that China Government it has met his match not being able to MANIPULATE the crypt markets.
Thank you everyone foolish enough to sell their stake now we're going to double up before Bankers and Hedge fund managers.
Oh yeah all of this exchanges are moving to Switzerland and reopening next month shooting the price up to 7-10K by the end of the year."

Wg mnie bitcoin wróci do dużych wartości w niedługim czasie i pójdzie jeszcze wyżej, a dodając do tego ostatnie ruchy liska (nawet jeżeli mają obsuwy to widać, że zasuwają), to chyba jest najlepszy moment na inwestowanie.

Początkujący
Posty: 138
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: symbiosis » piątek, 15 września 2017, 22:14

Muselk pisze: Chiny dużo zrobiły jeżeli chodzi o handel kryptowalutami, i teraz nagle zamykają giełdy...mi to wygląda na zaplanowany ruch, w którym grube ryby nakupią teraz bitcoiny i za chwilę magicznym sposobem okaże się, że giełdy wracają do łask i kurs bc wróci do normaności. Ci z góry zbiorą żniwa a my będziemy mogli się bawić dalej. Anyway, jeżeli w Chinach zamkną jednak giełdy to wydaje mi się, że chińscy giełdowcy nie zamkną się w pokoju z płaczem tylko przeniosą na giełdy zagraniczne i kurs i tak wróci do stanu sprzed kilku dni. Bitcoiny nie wyparują przez zamknięcie giełd, a giełdowcy nie przestaną inwestować bo zamknęli im giełdy w kraju. Tu ciekawy wpis:

"This is nothing but a confirmation that China Government it has met his match not being able to MANIPULATE the crypt markets.
Thank you everyone foolish enough to sell their stake now we're going to double up before Bankers and Hedge fund managers.
Oh yeah all of this exchanges are moving to Switzerland and reopening next month shooting the price up to 7-10K by the end of the year."

Wg mnie bitcoin wróci do dużych wartości w niedługim czasie i pójdzie jeszcze wyżej, a dodając do tego ostatnie ruchy liska (nawet jeżeli mają obsuwy to widać, że zasuwają), to chyba jest najlepszy moment na inwestowanie.
Zapomniałeś tylko o jednym, LSK jest powiązany z BTC którego czeka "wojna domowa" już w listopadzie i wszystkie plany mogą się rozsypać jak domek z kart.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » piątek, 15 września 2017, 22:16

tygrysek195 pisze:
Jazda pisze:
qwerty91 pisze:Ja kupiłem część po ok 22zł, jeszcze niektóre za 24. Wstyd się przyznać, że mam nawet kilka LISK kupionych po 27 zł :)
Cena nie grała dla mnie aż tak ważnej roli bo cały kapitał mam zamiar trzymać minimum 3-4 miesiące w oczekiwaniu na te wszystkie wydarzenia związane z LISK.
Skoro zamierzasz trzymać długo terminowo jak to ładnie nazwałeś, to dlaczego nie kupowałeś dziś na poziomie 16-18 zł :shock: Miałeś promocyjną cenę :mrgreen: w sumie to nawet teraz masz niższą niż ostatni Twój zakup po 22
Poprawka, LSK stał na BB 15.10 PLN
Oczywiście chyba każdy ją widział, lecz nie chciałem się znęcać i podawać dzienne minimum, podałem realny poziom na którym bez pośpiechu przez około pół godziny można było nabyć walor.
A jak czytam wpisy, że dla kogoś nie gra roli cena zakupu to wybacz ale parskam śmiechem :D

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » piątek, 15 września 2017, 22:19

Na dzisiejszych skokach LSK nawet na BB można było ładnie uciągnąć. Nawet zaczął się jakiś ruch na BB LSK-BTC więc coś tam zaczęło się dziać. Dopóki Janusze znowu nie kupią za wysoko, będzie tam zabawa :D w tej chwili BTC lekko w dół więc chwila odczekania, zakup i szybki sell... Lubię to! :D

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: qwerty91 » piątek, 15 września 2017, 22:20

Takie pytanie to wróżenie z fusów bo może być tak, że LISK spadnie do 10zł, a może w ciągu 3 miesięcy wystrzeli do 100zł, ale czy w tym momencie dobrym pomysłem jest trzymanie LISKów na dłużej w swoim portfelu?
Pytanie w charakterze porady od bardziej doświadczonych graczy.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » piątek, 15 września 2017, 22:22

@qwerty91, na tą chwilę przy takich wahaniach kursu BTC nikt Ci nie odpowie sensownie na to pytanie. W każdej chwili może być panic sell na BTC i wszystko zleci momentalnie.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: nikolas1991 » sobota, 16 września 2017, 09:41

Btc ruszy to lisk za nim. Mysle ze powinno na czasie zaliczyc nowe ath

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 16 września 2017, 12:03

nikolas1991 pisze:Btc ruszy to lisk za nim. Mysle ze powinno na czasie zaliczyc nowe ath
A jak BTC spadnie to LSK za nim. Myślę że na czasie powinno zaliczyć nowy dołek.
A BTC robi suprise o południu :D
Makao i po makao.

Początkujący
Posty: 317
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: miko » sobota, 16 września 2017, 20:07

Nic się nie dzieje i wątek ucichł
:D

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » sobota, 16 września 2017, 20:20

miko pisze: Nic się nie dzieje i wątek ucichł
:D
Jak nic się nie dzieje? O ile na Bittrex i Polo jest nie duży skok, o tyle na Bitbay można ładne kółeczka zrobić. Tam dzisiaj więcej kurs skacze. Chyba nikt tutaj nie gra tylko na jednej giełdzie, a gra tam, gdzie widzi zysk ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 16 września 2017, 21:04

Wątek ucichł bo zapewne 90% krzykaczy została ugotowana z LSK w przedziale 25+ :mrgreen: którzy to wszystko wiedzieli lepiej ba i nawet nie dopuszczali do głosu tych którzy chcieli im udzielić dobrej rady przed... Teraz na forum mamy ten błogi spokój w temacie o którym wspominałem dość niedawno, czekałem cierpliwie i przyszedł dzień w którym pozamiatało Januszy. Teraz i moderator nie ma nic do roboty ;)
Może to gorzkie słowa lecz nie jest mi ich nawet żal bo płacą tylko za własną głupotę.
@tygrysek195
Co do aktualnego kursu to rzeczywiście dziś był piękny dzień na BB.
Sam kupiłem po 20,60 sprzedałem 21,78 kupiłem po 20,31-20,42 i teraz czekam co nam przyniesie sobotni wieczór ;)

Na pewno nie czekam dziś na 28 ba BB :mrgreen:

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » sobota, 16 września 2017, 21:33

@Jazda, Dopóki kurs nie podejdzie pod 26 mamy spokój na forum, zobacz jaki jest wolumen na Bitbay :D 231 tysięcy LSK, rano było ponad 600 tysięcy :D to znaczy, że ktoś kupił na górce i czekają jak na zbawienie ;) Ja dzisiaj na BB miałem 4 fajne kółeczka i nawet udało mi się kupić po 20.30 więc można było ponad 1 zł na lisku zarobić ;) 4 kółka i 2 pensje zarobione ;)

BTC lekki spadek więc trzeba się szykować na kolejne oddawanie Lisków w promocji :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 16 września 2017, 21:35

No żebyście się zaraz nie zdziwili jak będzie poniżej 20PLN. Mi Lisek utarł nosa skubaniec wyszedłem na zero w tej krypto, dzięki dzisiejszym kółeczkom. Teraz jest bardziej czuły na spadki jak na wzrosty BTC, nie wiem chyba wiara chce odrobić straty z BTC, a cisza bo ludzie siedzą po 25pln+ tak jak mówicie.

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » sobota, 16 września 2017, 22:03

Panowie na BTC przewidują duży spadek znów. Jeśli spadnie BTC to pociągnie LSK.
Sądzicie że w dobije do 22zł nim padnie mocno w dół?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mediabooker » sobota, 16 września 2017, 23:47

matikb pisze: Panowie na BTC przewidują duży spadek znów. Jeśli spadnie BTC to pociągnie LSK.
Sądzicie że w dobije do 22zł nim padnie mocno w dół?
Kto przewiduje? Zadałeś pytanie na forum btc z góry założonym wnioskiem:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... tart=21220

Pytanie, na które sam sobie odpowiedziałeś, odpowiedź prezentujesz tutaj, jakby Ci ktoś na nie odpowiedział.
Pytanie, które jest bezsensowne i pokazuje, że wiele musisz się jeszcze nauczyć, oczekując odpowiedzi wobec przyszłości : spadnie czy wzrośnie.
Do ilu spadnie, do ilu wzrośnie potem. To jakiś bełkot.
Są różne prognozy. Większość po wzroście do 3800 usd, oczekiwała korekty odbicia do 3300-3400usd lub 3000usd. Korekta odbicia toczy się niemrawo, więc możliwy jest wzrost również do 4000-4100 usd. Możliwe, że będzie się działo więcej przed zamknięciem świeczki dziennej na bitfinex( druga w nocy naszego czasu) i będzie to stanowić wskazówkę na temat kursu btc, a co za tym idzie kursu lisk.
Twój post to sianie dezinformacji, kłamstwo i spam. Kolejne tego typu posty na forum btc lub tutaj będą minusowane i zgłaszane do moderacji.

p.s. Ten post nie należy traktować jako zapowiedź wprowadzenie cenzury:D Tak, że Panowie, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia o kursie: @Jazda, @tygrysek195, @kapelusz, @symbiosis i kilku innych zapraszam do pisania:)

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 17 września 2017, 15:43



Lisk dodał info z Szanghaju i już lekko notuje wzrost.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 17 września 2017, 15:46

@tygrysek195,
raczej btc coś szarpie i prędzej to jest argumentem... reszta to tło..

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 17 września 2017, 15:47

@Dovakhiin, jak ludki dokopią się do tego info o zamysłach otwarcia biura w szanghaju, kurs może lekko wzrosnąć. Dobre newsy zawsze działają na plus LSK.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mediabooker » niedziela, 17 września 2017, 16:01

@Dovakhiin
Zgadzam się z Dovakhiinem. Btc notuje wzrost, wyszedł z trójkąta górą, reszta krypto podąża za nim.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości