Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 194
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Berylo » wtorek, 17 października 2017, 13:52

@Kintan21 no nie wiem, wydaje się że odbił od linii oporu.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kintan21 » wtorek, 17 października 2017, 14:05

Ja mam troszkę inaczej wyrysowany wykres. Coś źle narysowałem ?

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 194
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Berylo » wtorek, 17 października 2017, 14:11

@Kintan21 raczej OK ale na 12h. Zobacz, że na mniejszych interwałach wygląda jakby miał zacząć spadać. Oczywiście nic nie jest przesądzone ale na 30min jest kilka czerwonych świeczek na -3% w sumie, co dodatkowo pokrywa się (prawie) z linią oporu, więc może sygnalizować spadek. U ciebie też prawie doszedł do lini. Zwłaszcza, że BTC poleciał mocno przed chwilą.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » wtorek, 17 października 2017, 21:26

Pisałem że ten pułap cenowy to dobre miejsce na zakup.
Czeka nas bardzo ciekawy tydzień jeśli chodzi o liska, raczej same pozytywne rzeczy.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kintan21 » wtorek, 17 października 2017, 21:35

Czytałem, że rebranding gotowy, teraz trwa kodowanie. Także pisałem o dobrej cenie 17. Wydaje się, że pociąg powoli zaczyna odjeżdżać.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kintan21 » wtorek, 17 października 2017, 22:52

Aneks dzięki za wpis. Możliwe, że rozpędziłem się z tym postem. Postaram się znaleźć stronę z informacjami na której to przeczytałem.

Edit: Przypuszczam, że przeczytałem to na tej stronie (nie jestem tego w 100% pewien) : https://dowbit.pl/co-z-tym-liskiem/

Na pewno nie była to jedyna strona, jutro postaram się wrzucić inne linki.
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 października 2017, 23:02 przez Kintan21, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 194
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Berylo » wtorek, 17 października 2017, 22:55

Ja cały czas upieram się przy tym, że dopóki nie przebijemy linii oporu (a pewnie stanie się to przy forku BTC) to lisk będzie falami, kanałem leciał w dół. 25-tego powinien kosztować w granicach 13-16zł

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tonyibatony » wtorek, 17 października 2017, 23:27

Kolega "aneks" wyłączy komputer i włączy jutro. Sprawdzi w między czasie czy malejący wolumen oznacza zawsze spadek. Prawdą jest, że nie ma rzeczywistych przesłanek żeby kurs poszybował to the moon :) ale rynek rządzi się swoimi prawami i jest cykliczny. Proszę sobie przypomnieć co ile jest pompka na LISK i czy kiedyś była spowodowana kluczowym postępem prac. Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 18 października 2017, 07:50

Berylo pisze: na BTC jest chorągiewka czyli formacja potwierdzenia trendu więc tam raczej się spodziewam kontynuacji wzrostu.
chorągiewka podczas spadku prawie zawsze wróży spadek i ten spadek btc regularnie nastepuje od wczorajszego mojego postu pt
Dovakhiin pisze: przecież na btc idealna flaga spadkowa się robi :) te pozorne "ku górze" to tylko ksiązkowo idzie :)
spadek z szansą większą niż 50% :)
aneks pisze: i uważaj żeby ci ten pociąg na wstecznym nie pojechał wraz z malejącym volumenem.
Jeśli volumen przy spadku spada.. to jest to najwcześniejszy sygnał, że trend może się zmienić. To samo na górce jak volumen maleje to znak, że niedługo będzie spadać. To logiczne....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 18 października 2017, 08:22

@aneks,
już wiele razy było pisane o 10-13 a nawet i mniej.. a poniżej 15 nie mogło spaść.. NIe wykluczam kiedyś w przyszłości takiego zjazdu, ale nie teraz....

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PanSmith » środa, 18 października 2017, 08:43

@aneks,

Dokładnie tak jak mówi @Dovakhiin, raczej nie teraz takie zjazdy.. W powietrzu wisi atmosfera rebrandingu, nieważne czy szybko się z nim uwiną czy trzeba będzie poczekać - informacja jest, więc ludzie wierzą, że coś będzie się działo. Do tego trzeba sobie uświadomić, że nie tylko ja czy Ty myślimy "wszyscy kupują BTC to ja kupię taniego alta i później sprzedam", myślą tak miliony ludzi. I raczej nie każdy czeka do 24 czy 23 żeby kupić te alty, ten tydzień wcześniej myślę, że spokojnie już ludzie zaczynają je skupować.. I to w sumie bardzo mądre posunięcie, żeby się nie obudzić 2 dni przed forkiem jak LISK będzie np po 20 zł, bo się okaże, że już się wiele osób tydzień wczesniej załadowało.. A więc cena powinna już iść w górę, tym bardziej że to widać - malejący wolumen i cena BTC na BB (zawsze odnoszę się do BB przy analizach, bo na tej giełdzie gram) oraz rosnąca cena LISKa wraz z wolumenem - co oznacza, że ludzie go kupują a nie wyprzedają..

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PanSmith » środa, 18 października 2017, 09:38

@aneks,

Jeśli podąża za 5 giełdami z większym obrotem, to tym bardziej jest dobrym odzwierciedleniem tego co się dzieje na świecie ;)
Gdyby BB był oderwany od rzeczywistości i reszty świata, to można by sobie informacje zdobyte z niego wsadzić głęboko, ale czy to, że nie jest największą giełdą na świecie oznacza, że się nie liczy i nic nie można z niego wyczytać? Z resztą sam stwierdziłeś, że podąża za resztą giełd z największym obrotem, więc to co się dzieje na rynku "globalnym", dzieje się też na BB.

Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
Z resztą, ja już swoje zdanie i spekulację wyraziłem, Ty swoją też i uwierz, że dla mnie nie jest aż takie ważne kto będzie miał rację, bo jeśli spadnie jeszcze to go dokupię, a jak będzie rósł to się będę cieszył :D

Także bez spiny, czekamy na rozwój wydarzeń! Sporych zysków życzę wszystkim

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 18 października 2017, 15:12

tak patrząc oferty (te widoczne bo nie wiem czy na polo sa ukryte) to naprawdę dużo btc nie trzeba aby wybić liska... ok 50 btc aby wartosc w pln podbić do prawie 22 zł... :mrgreen: żeby było smieszniej to najwieksze opory są teraz...

edit/ ZAPOWIADA się dobrze :mrgreen:

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » środa, 18 października 2017, 16:02

Jeśli chodzi o BitBay to raczej za dużego wahania kursu nie ma co się spodziewać, dopóki BTC nie odbije w górę. Na chwilę obecną jest spadek do poziomu 5140$ co w połączeniu ze wzrostem BTC-LSK z poziomu 92000 Satoshi do 97500 Satoshi cena LSK w USD czy PLN zostaje niezmienna lub lekki ruch.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » środa, 18 października 2017, 16:35

Jest różnica między pompowanie kursu i odbiciem ,a ustabilizowaniem kursu względem bitcoina.
Tak jak tygrysek wyżej napisał..
Nie ma powodu do wzrostów...info negatywne...do końca trojkąta na wykresie jeszcze daleko.

Ale ze zdziwieniem patrze ,jak to wszystko działa i ktoś musi nad tym czuwać..żeby podczas spadków bitcoina większość kryptowalut utrzymywała swój kurs w przeliczeniu na $$. :lol:

Dlatego śledzi się króla ,a później jego podwładnych. I mamy czarno na białym w jakiej sytuacji jesteśmy czy stabilizacja kursu czy odbicie.

Eql
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Eql » czwartek, 19 października 2017, 09:20

Nie uważacie, że przebiliśmy linię oporu w końcu?

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 194
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Berylo » czwartek, 19 października 2017, 09:24

@eql możliwe, takie niemrawe to przebicie ale można to tak interpretować. Spodziewałem się bardziej wyraźnego skoku

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » czwartek, 19 października 2017, 09:28

To jeszcze nie przebicie, balansujemy na lini troche wyżej troche niżej. Pamiętajcie że zbliża się piątek a wtedy kurs lubi klęknąć. Eh ten lisk, długo trwa już ten spadek.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 273
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: burzolak » czwartek, 19 października 2017, 14:48

Eql pisze: Nie uważacie, że przebiliśmy linię oporu w końcu?

Obrazek
Tu nie mad czym się zastanawiać. Patrząc po ruchach i zapowiedziach ekipy, najzwyklej chcą przeczekać poważny problem fork BTC i czekają na jakieś ustabilizowanie kursu. Nawet gdyby teraz coś poważnego wdrożyli to kasa u wielu ludzi i tak siedzi w BTC, więc zainteresowanie takim LISKiem będzie o wiele mniejsze.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Shajbus » czwartek, 19 października 2017, 16:03

Jestem bardzo ciekawy czy ludzie będą od razu sprzedawać BTC po 25 pazdziernika czy będą czekać do nastepnego Forka w listopadzie. Jeżeli tak to ciekawe czy ekipa z liska znowu opóźni wdrożenie SDK.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości