Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: chciwyszczur » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:13

Witam. Wycofałem się z rynku LISKa gdzieś w grudniu 2017 przy cenie nieco ponad 90 złoty. Pamiętam wielką ściankę po stronie asków na BB, która była zjadana systematycznie przez jakiś czas (pare milionów złotych jeśli dobrze kojarzę). Ludzie denerwowali się bo cena coina była wyższa na poloniexie czy bittrexie a u nas taka wielka blokada :) Nie wytrzymałem i dołączyłem się do zjadających. Później żałowałem bo bania szła dalej do góry a nie miałem jaj co by ponownie wejść :)
W zasadzie nie mam zamiaru pisać tutaj pamiętnika ani się spowiadać. Nadmienię tylko, że LSK kupowałem po raz pierwszy za około 7 zł za sztukę. Kiedy widzę obecne ceny to coraz mocniej zastanawiam się nad powrotem na rynek. Odstrasza mnie tylko bezruch jaki panuje na BB. Całkiem inaczej to pamiętam. No ale nic spróbuję ponownie. Przelałem niewielką kwotę. Zdaje się, że jest szansa na BTC na podwójne dno. Tyle chciałem napisać bo być może fakt, że leszcze wracają jest przydatną informacją (albo ostrzeżeniem) dla Was czyli pro :ugeek:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:44

Ja się zastanawiam czy dzisiaj pierwszej kasy w tym roku nie wrzucić na giełdę. I tak myślę czy nie poczekać i inwestować w scam pompki typu hot lub pundix. Ewentualnie w eth bym zainwestował. Chciałem wyjść z lsk i wejść w eth ale na szczęście wybilem sobie to z głowy i jak widzę bez znaczenia w czym bym siedział, spada podobnie, a nagrody od delegatów rosną ;) W liska zainwestuje, ale myślę, że max 100 Liskow dokupie. Reszta na binance na zabawę scamami żeby potem kupić 3 razy więcej Liskow ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:54

@Harmony
Ja zleciłem przelew dzisiaj rano jak wstałem i zobaczyłem, że trochę zjechaliśmy. Myślę, że dużo niżej nie zjedziemy, daję max 3,3k może ciut niżej, ale w szpilce. Ciągle widzę 4k+ w ciągu najbliższego miesiąca, dwóch.

Coś a la to:
https://www.tradingview.com/chart/BTCUS ... e-Big-ABC/

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 16:37

@Pleasek89 U mnie niestety jak się dowiedziałem, siedzi komorus, więc muszę kasę wysłać przez pocztę. Najwyżej jutro dojdą środki, oby do tego czasu spadło.

Też mi się widzi 4k w lutym, ale nie zdziwiłbym się, jakbyśmy zjechali w piku poniżej 3k, co by utwierdzić niezdecydowane słabe ręce, że lecimy na 1k :) Za dużo tych czerwonych świeczek miesięcznych :)

Jak będzie 2900 to mamy wyckoffowego springa ze schematu akumulacji A. Jak będzie 3300 to schemat B ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:31

@Harmony mam nadzieję że ten "komorus" u ciebie to nie w związku z krypto :shock: , w każdym razie szybkiego wyprostowania spraw a co do kursu to zgadzam się, poluje na 3300 lub 2900 na Btc i wtedy Liska "zapakuje do koszyka" mam nadzieję poniżej 4 pln :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:59

To mamy ATL na lsk xD

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:06

@KryptoWujek Dobrze dobrze ;) Jeszcze jakby ze złotówkę spadł do jutra to nie miałbym mu za złe. Im tańsze zakupy tym lepiej :D

@Tomasz_Es Nic związanego z krypto, jakieś groszowe sprawy, a nie widzi mi się oddanie tysiaka czy dwóch za darmo, wolę te pieniądze spożytkować na krypto niż ma mi ktoś je zabrać :) Oddam jak nie będzie mi szkoda kapusty, póki jestem niesciągalny to będę leciał w kulki :mrgreen: Tanio skóry nie oddam ! :D

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:09

Przecież teraz lisk jest na górce, dołek to będzie gdzieś w granicach 30gr

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CRXEE8 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:19

KryptoWujek pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 18:59To mamy ATL na lsk xD

weź rozwiń sobie ten skrót i zobacz jaką głupotę napisałeś

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:35

@CRXEE8 dobra wiedziałem ,że do tego ktoś się doczepi. ATL 2018/19
A poza tym to lukam na binance. A tam atl od kiedy jest na giełdzie .
@Harmony jak spadnie jeszcze to może z nano przeskocze na lsk.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:39 przez KryptoWujek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:37

Jaroslaw pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:09dołek to będzie gdzieś w granicach 30gr
Oby, oby. W sumie to nawet byłoby lepsze, na 30gr wydaje mi się, że będę miał jakieś 200k Lisków w sumie, więc powrót do 10PLN w ciągu 1-4 lat, da spokojnie 2kkPLN. Każda sytuacja będzie dobra :D Nie da się być milionerem w kilka miesięcy niestety :D Akumulacja, uśrednianie czyli branie mniejszych zysków i dokupywanie większej ilości, żeby nie było, że znowu naganiam :D #nofomo :D Im niżej spadnie tym lepszy zwrot w dłuższym terminie, a nikt tak naprawdę nie wie gdzie jest dołek i kiedy trend się odwróci, ale jak już to nastąpi to dam sobie głowę uciąć, że mnóstwo ludzi obudzi się z ręką w nocniku i będzie żałować, że chociaż 10 lisków sobie nie kupiło za parę złociszy :D Bessa na crypto trwa już ponad rok. Można powiedzieć, że praktycznie dłużej niż hossa(dla mnie hossa dopiero zaczęła się po spadku po wbiciu 1k$ dwa lata temu, wtedy faktycznie sumaryczna wartość coin'ów zaczęła znacząco rosnąć, wcześniej to były jakieś procenty miesięcznie). Być może czas na kolejny cykl hossowy :D Dwa lata temu Lisk mulił w okolicach 0.40PLN, dzisiaj muli na 4PLN, a za kilka lat po kolejnej bańce będzie mulił na 40PLN zapewne :D Warto wziąć to pod uwagę :D




### edited: 2019-01-28 20:11 ###
@Jaroslaw wszystko w swoim czasie :D Najpierw 100$, później 1kPLN, a 3k$PLN przy dobrych wiatrach, jeśli nie to na kolejnej już hossie :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 stycznia 2019, 20:11 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 20:08

No tak lisk po 3000zł, co ja czytam... powodzenia w kazdym razie ze swoimi bagami :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 20:37

Harmony pisze: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:06U mnie niestety jak się dowiedziałem, siedzi komorus, więc muszę kasę wysłać przez pocztę. Najwyżej jutro dojdą środki, oby do tego czasu spadło. Jeszcze jakby ze złotówkę spadł do jutra to nie miałbym mu za złe. Im tańsze zakupy tym lepiej


jezeli bitek idzie w grudniowo zalozonym kierunku pod 2800$, to poczekaj do polowy lutego albo tak okolo 20, powinno byc juz w moim pulapie minimalnym = 0.85$/lsk 8-) bo moj przedzial sie zbliza 1-0.85$ :twisted:

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » wtorek, 29 stycznia 2019, 02:22

Widzieliście to? Możesz sprzedawać swoje jakies produkty za kryptowaluty a jedynym kanałem zapytania i platnosci jest Adamant Messenger :O a w ADM mozna placic eth, bnb i niebawem lsk najlepsze ze to ogarnąl jakiś nasz rodak bo adres Polski bandziorek.pl I wszystko no prawie wszystko po polsku, szacun za pomysł

Dodano po 4 minutach 59 sekundach:
Powiem Wam że patrząc na explorera Adamant ładnie przybywa tam wiary.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 29 stycznia 2019, 04:05

@LiskSDK Witryna stworzona przez shoper.pl. Nie ma możliwości wystawienia niczego i tylko jeden produkt, o dziwo, to naszywka Lisk, którą już tutaj ktoś próbował kiedyś opchnąć. To wygląda jak Twoje dzieło i autoreklama :D Ale nie będę niczego sugerował. Oby tak dalej, adaptacja pełną parą :)

Powiedz jak wygląda głosowanie w ADAMANT, jaki zwrot można osiągnąć procentowo miesięcznie posiadając XXXX ADM ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 29 stycznia 2019, 09:45

Dla wszystkich którzy chcą zarabiać a nie stać w miejscu to polecam shit na którym bawię się od jakiegoś czasu. Phx na binance 🤑 trzeba jakoś zarabiac na te 🦊 żeby rosła ilość. Nie naganiam żeby nie było 😎

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » wtorek, 29 stycznia 2019, 10:24

Hormony masz napisane tam jak byk: jeśli chcesz coś sprzedawać za kryptoluty to odezwij się na messenger Adamant. Tam pewnie można złożyć propozycję oferty którą Bandziorek doda na sklep z Twoim opisem/adresem ADM do kontaktu I otrzymywania płatności bezpośrednio od klientów. Co do głosowania w ADM to wykorzystują oni dpos z tym że jeśli glosujesz na jednego delegata cała moc skoncentrowana jest na nim I to Co otrzyma delegat dzieli procentowo na wszystkich glosujących ma danego delegata. Jeśli głos podzielisz np. Na dwa baseny to już moc spada I nagroda też jest odpowiednio procentowo dzielona. Wszystko jest na

Wszystko możesz zobaczyć na exprorelku ADM jakie nagrody jakie adresy dostają w zależności od ilości tokenów I rozłożenia głosów, tylko trzeba trochę przeorać exprolera

Dodano po 16 minutach 1 sekundzie:
Dzieki za info wuja, a ja zapraszam na spróbowanie dodania czegoś na pierwszy polski portal oferujący sprzedaz i kupno dostępnych tam produktów tylko i wyłącznie za kryptowaluty uzywając do przesyłu środków messengera Adamant. Nie no to jest petarda :P

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 29 stycznia 2019, 14:02

Ktoś prawie 100 000 LML kupił na BB za niecałe 40 000 zł. Przyznam, niezłe zakupy.

Dodano po 32 sekundach:
@LiskSDK Jeszcze raz zrobisz byka z moim nickiem to się pogniewamy :evil: :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » wtorek, 29 stycznia 2019, 14:32

Harmony pisze: wtorek, 29 stycznia 2019, 14:02Ktoś prawie 100 000 LML kupił na BB za niecałe 40 000 zł. Przyznam, niezłe zakupy.


Takie zakupy (podobna ilość LML za podobne kwoty, zawsze w dwóch transzach) są na BB dokonywane codziennie ok 14-14:30.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » wtorek, 29 stycznia 2019, 18:27

Nie wiem czy używacie Twittera, ale polecam śledzić ten profil, dużo fajnych rzeczy które dzieją się wokół Liska

https://twitter.com/LiskCenter?lang=pl

Co do ceny, zakupy powoli zrobione, reszta jak LSK będzie poniżej 4 pln (o ile tam będzie ;) )

Dodatkowo Lisk wśród "coinów" opartych na POS które mają być najbardziej dochodowe w 2019 roku dla społeczności danej kryptowaluty.

https://coinatory.com/2019/01/29/ten-mo ... l-in-2019/
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 stycznia 2019, 18:39 przez Tomasz_Es, łącznie zmieniany 3 razy.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości