Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » piątek, 7 maja 2021, 04:16

anagamidev pisze: piątek, 7 maja 2021, 03:02Na ten moment widzę target 14.44$


Czułem, że pójdzie szybko w górę, ale nie aż tak szybko :) Wrócił do top100, ciekawe czy na długo. I czy teraz jeszcze będzie bump, przed kolejnym pumpem czy poleci jeszcze "to the moon" haha

Wiesz coś może na temat tego live?

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » piątek, 7 maja 2021, 04:27

Lisk coś tam ruszy z NFT
Interoperacyjność Lisk: odzyskiwanie tokenów i NFT z łańcuchów bocznych zakończonych przez dr Maxime'a Gagnebina i dr Ikera Alustizę, naukowców

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » piątek, 7 maja 2021, 08:15

ale zaskoczył, jeszcze ten event 21 - 22 maja, czyżby szykowalo sie nowe ath? :O

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoProfesor » piątek, 7 maja 2021, 10:07

Zwykle pump and dump. Zaraz hodlerzy zrzuca swoje bagi :lol:

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Przemko » piątek, 7 maja 2021, 13:07

@Wymazywanie Pewno właśnie umarł widząc cenę za LSK - :mrgreen: to tak żartem, w sumie sam też nie wierzyłem że on kiedyś gdzieś zaleci dlatego mam tego tak mało :).

@Zeyt @Pogromca - wrócić proszę :), to dobry czas aby pisać coś konstruktywnego o LSK i cenie...... a nie jak wcześniej, narażać się postami jak był na dnie :).

Ale widzę taką zależność jak był na dnie to jednak posty były bardziej konstruktywne i nawet były polemiki na temat projektu, były wrzucane ciekawe rzeczy...... teraz to tylko wrzutki o moonach i dumpach ;) .

został niepokonany @anagamidev on jest chyba robotem, zawsze gada to samo od kilku lat..... to nawet @socjolog2008 się trochę zmienił ostatnio w podejściu :).

sorki za offtop

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 7 maja 2021, 13:18

@Przemko Ale dlaczego @anagamidev ma pisać co innego skoro obecnie trwa wielka hossa? Dopóki bańka nie pękła to będzie mieć rację.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » piątek, 7 maja 2021, 13:24

Sytuacja z rosnącą ceną trochę przypomina tę z czasu przed rebimbingiem ...

... tylko teraz jest przed "Annual event" :roll:

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Przemko » piątek, 7 maja 2021, 13:31

mudol pisze: piątek, 7 maja 2021, 13:18@Przemko Ale dlaczego @anagamidev ma pisać co innego skoro obecnie trwa wielka hossa? Dopóki bańka nie pękła to będzie mieć rację.


Ja nie mówię że ma pisać co innego, tylko piszę że on od kilku lat pisze to samo :) niezależnie od sytuacji jest niezdarty jak robot :). Ma rację bo tak pokazała aktualna sytuacja ale pisząc zawsze to samo, zawsze sytuacja pokaże że ma rację ? :).

Strasznie ciekawy jestem do ilu doleci cena LSK w tej hossie..... ktoś mądry coś przewiduje ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: socjolog2008 » piątek, 7 maja 2021, 13:33

@Przemko błędne jest założenie od tylu lat że ja jestem negatywnie nastawiony. Nie jestem. Lubię po prostu na tym rynku grać na spadki ,lepiej to czuję i dodatkowo nie posiadam kryptowalut zasadniczo poza wyjątkami. Ma to również związek ze zmianą jaka nastąpiła na wiosnę 2017 z podatkami i regulacjami. Dzisiaj widzę kolejna afera koperkowa z BB jest .Ehhh mnie to przynajmniej nie dotyczy
Po prostu pewniej ze swoimi środkami czuję się na FX czy giełdach z akcjami ale nadal jestem jako stary kopacz jeszcze w 2014 pozytywnie nastawiony do rewolucyjnej technologii i blockchainów.
Liska miło wspominam bo go kiedyś sporo miałem i się fajnie wstrzeliłem w te wzrosty latem 2017 chyba, jeszcze było coś podobnego Rise czy coś. Już nie pamiętam.
Grajcie i mnóżcie $ i dywersyfikujcie kasę na różne źródła jak srebro/złoto ,akcje ,obligacje ,nieruchomości ,znaczki ,kapsle i karty basebolowe ,czapeczki :lol: i cholera wie co jeszcze - byle by kasa z tego była ;)
Ja żebym wjechał na imprezę kryptowalutową w skali w jakiej byłem 2014-2017 to by musiała tu nastąpić rzeźnia ,prześladowanie krypciarzy ,wyłapanie takich jak @anagamidev i osadzenie w Guantanamo.
Wtedy może - przez takich wierzących w te ustrojstwo btc ten pomping nie chce odpuścić.
Wiadomo ,bo to rewolucja ,przyszłość ,która zmieni życie ... na Marsie chyba 😂
@anagamidev ps.
Spoiler:
widzisz Allegro już maszeruje ,CdProjekt też podnosi MOON 8-)
Dodano po 1 minucie 29 sekundach:
Przemko pisze: piątek, 7 maja 2021, 13:31Strasznie ciekawy jestem do ilu doleci cena LSK w tej hossie..... ktoś mądry coś przewiduje ?

Obrazek tego nie ma chyba nawet gdzie shortować - czy jest :?:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » piątek, 7 maja 2021, 13:49

KryptoProfesor pisze: piątek, 7 maja 2021, 10:07Zwykle pump and dump. Zaraz hodlerzy zrzuca swoje bagi

Twoje wypowiedzi są co najmniej żenujące. Piszesz ciągle to samo bez żadnych konkretnych informacji. Kolejna osoba, która sprzedała ze stratą i teraz płacze.
Nie ważne jaki coin na wszystkich można zarobić, wiec nie wiedzę sensu krytykowania czegokolwiek.
Tak oczywiście zaraz powiecie, że projekt stoi w miejscu, ale faktycznie jest cały czas rozwijany i zajęli się projektem, a nie marketingiem.
I moim zdaniem jeszcze przez 3-7 dni będzie rosło i to może nawet bardzo szybko (później kilka dni konsolidacji i możliwe większe wybicie, po czym retest), co oczywiście może się nie sprawdzić, ale tak wyglądają mini cykle w hossie, więc i tym razem powinno się sprawdzić. Dzieje się tak już od początku roku i cyklicznie się powtarza. Na różnych coinach w różny sposób, ale kupując i trzymając te 3-6 miesięcy jakieś 99% coinów jest na +

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » piątek, 7 maja 2021, 14:53

To ja przypomnę jeden fakt. Obecna cena choć wydaje się być wysoka, stanowi i tak około 5% ATH ceny LSK/BTC :) Czyli jesteśmy -95% od ATH w BTC ;) Historycznie te ceny bywały dużo wyższe i moim zdaniem spokojnie można spodziewać się 100 czy 200 tysięcy satoshi.

Obrazek

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackam3 » piątek, 7 maja 2021, 15:03

Czyli powinniśmy dojechać do 70 - 100 zł ??

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » piątek, 7 maja 2021, 15:08

100zł przy obecnym kursie BTC to jakieś 50 tysięcy satoshi, co i tak stanowi około 15% ATH ceny LSK/BTC. A pamiętajmy, że Bitcoin nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Zatem myślę, że 100zł raczej będzie na luzie ;)

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackam3 » piątek, 7 maja 2021, 15:15

Myślisz o poważniejszych wzrostach niż 100 ? :)
Jak sądzisz w jakim przedziale czasu ?

Myślę że przed eventem będzie spore zamieszanie.
Kwestia co będzie po nim :)

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » piątek, 7 maja 2021, 15:19

Łatwo policzyć, że jeżeli BTC ma potencjał wzrostowy rzędu 4-6x (do 200-300 tys USD), a cena LSK/BTC ma potencjał wzrostowy rzędu 5-20x, to obecna cena wydaje się być i tak śmiesznie niska ;) Z tego co pamiętam, @anagamidev pisał o 1000zł, a konserwatywnie 288zł :D

Oczywiście wszystko się może posypać, krypto to zawsze są ryzykowne aktywa ;)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » piątek, 7 maja 2021, 15:39

blink pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 18:57Lisk wśród top300 CMC jest jednym z 10 najbardziej spadających coinów przed ostatnie 7 dni (powyżej -40%). Gdyby był w pierwszej setce byłby jako jedyny - pewnie dlatego nie jest i nie będzie.

Lisk wśród top300 na coingecko przez ostatnie 24h ma 3 miejsce w największym wzroście na tą chwilę 53.9% :)
Jako, że jest już w pierwszej setce, to w ostanie 24h ma największe wzrosty :)

Mały update, bo w 3 minuty już ma jednak 67.9% wzrostu w ostatnie 24h i jest najszybciej rosnącą krypto z top300 w sumie to nawet z top500 czy top600 :)
Ostatnio zmieniony piątek, 7 maja 2021, 15:44 przez kryptohossa, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » piątek, 7 maja 2021, 15:43

Proszę wszystkich nowych inwestujących i tych z gorącą głową o traktowanie tego co się dzieje jako czysty fart i spekulacyjny ruch na tej kryptowalucie. Na prawdę nie widzę w tym nic sensacyjnego i to że odpali było losowo "pewne" szczególnie radzę omijać grupę na fb "lisk polska" pełną sfrustrowanych jeleni albo rozentuzjazmowanych Januszy bo obracając się w takim środowisku tym bardziej wtopisz słuchając bzdur.
Także powodzenia w realizacji zysku, trzymaniu, sprzedaniu na górce czy dokupieniu choćby teraz. Niech się dzieje.
Osobiście mnie tylko cieszy że efektem kuli śnieżnej lsk ruszy do góry i zostanie kilka szczebli wyżej z większym wolumenem i uwagą social mediów. Tyle.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » piątek, 7 maja 2021, 15:45

Yoda pisze: piątek, 7 maja 2021, 14:53To ja przypomnę jeden fakt. Obecna cena choć wydaje się być wysoka, stanowi i tak około 5% ATH ceny LSK/BTC Czyli jesteśmy -95% od ATH w BTC Historycznie te ceny bywały dużo wyższe i moim zdaniem spokojnie można spodziewać się 100 czy 200 tysięcy satoshi.
Yoda pisze: piątek, 7 maja 2021, 15:19Łatwo policzyć, że jeżeli BTC ma potencjał wzrostowy rzędu 4-6x (do 200-300 tys USD), a cena LSK/BTC ma potencjał wzrostowy rzędu 5-20x, to obecna cena wydaje się być i tak śmiesznie niska Z tego co pamiętam, @anagamidev pisał o 1000zł, a konserwatywnie 288zł

Oczywiście wszystko się może posypać, krypto to zawsze są ryzykowne aktywa
I w tym miejscu KONIECZNIE trzeba sobie uświadomić, że - o ile BTC jest rzeczywiście wirtualny i możemy jego cenę sobie windować gdybaniem nawet do milionów $ (chociaż też ograniczenie), o tyle wspomniane tutaj USD czy już są zwyczajnie kontrolowane i nie możemy ich liczyć w nieskończoność :)

To tak dla ostudzenia emocji ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 7 maja 2021, 15:48

STARY DOBRY LISIOR Ahh miłości moja chyba serio wbije te 100 $ ??? hmmm

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CounterStrike » piątek, 7 maja 2021, 15:49

Myślę że przed eventem będzie spore zamieszanie.
Kwestia co będzie po nim :)
[/quote]

No przed eventem może ładnie rosnąć, a w dniu wydarzenia jakąś mega pompkę bym widział, aby później mocno skorekcić tak jak to było kiedyś gdy Lisk miał ATH przy ponad 140 zł :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości