Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » poniedziałek, 10 maja 2021, 03:01

Lisk jest jeszcze relatywnie za tani i znajdą się chętni żeby zapłacić za niego nawet 10× tyle co obecnie, jak ktoś tu kiedyś pisał 100$ to the Moon jak najbardziej realne w przeciągu 2, 3 lat.

Oczywiście znajdą się również momenty żeby ostudzić emocje... i do przodu :)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Leo77 » poniedziałek, 10 maja 2021, 08:22

Myślicie,że Lisk rośnie pod to wydarzenie 21-22 maja?
Co mogą zaprezentować czego wcześniej nie mieli?
Coś nowego stworzyli,czy udało się dokończyć coś,nad czym pracowali?

dobrego dnia

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » poniedziałek, 10 maja 2021, 16:14

https://lisk.com - komercyjna domena i relaunch strony ... marketing chyba ruszył na dobre(??).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 10 maja 2021, 18:56

anagamidev pisze: poniedziałek, 10 maja 2021, 02:56Lisk instant pump

and dump :D

Niestety te dzidy są prawie w całości znoszone. Delegaci i hodlerzy zrzucają pewnie swoje kilkuletnie bagi. W przyszłym tygodniu konferencja a efekt marketingu jest marny (lub nawet żaden - rośnie bo hossa). Nie ma tego szału co wywaliło wtedy liska na 140zł :D To były czasy :D Pamiętajmy że jest duża szansa na dump chwilę przed konferencją :roll: (sell on the news).

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » poniedziałek, 10 maja 2021, 19:22

blink pisze: poniedziałek, 10 maja 2021, 18:56Niestety te dzidy są prawie w całości znoszone. Delegaci i hodlerzy zrzucają pewnie swoje kilkuletnie bagi. W przyszłym tygodniu konferencja a efekt marketingu jest marny (lub nawet żaden - rośnie bo hossa)
Leszcze sie wyprzedają i dobrze. Na spokojnie, poczekamy zobaczymy ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 10 maja 2021, 21:35

tylko,że ja nie wiem jak wy patrzycie ale tam nie ma sprzedaży tylko jest zakup. Na żadnej giełdzie. Nawet możecie sobie wejść na minutówkę i tam jest zakupu Liska nie ma ŻADNEJ SPRZEDAŻY

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » poniedziałek, 10 maja 2021, 21:57

No ale ze jak? Przecież żeby ktoś mógł kupic to inny musi sprzedać, wiec jak niby tylko zakupy?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 10 maja 2021, 22:27

No tylko,że zakup jest spowodowany popytem a nie podażą.która chciała ucieć do góry dlatego wywindowało szpile

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 11 maja 2021, 10:51

blink pisze: poniedziałek, 10 maja 2021, 18:56and dump
To mi graj, parę tysiaczków ekstra wapdło i można dokupić więcej lisków, które zmierzają do 1000PLN, a przynajmniej 288PLN konserwatywnie klasyczno-technicznie :D Ogólnie urośliśmy z 4PLN powiedzmy do prawie 40PLN :D Teraz uklepać dno na 30PLN, powtórzyć sztukę i 300PLN będzie jak złoto :D



W każdym razie future is bright :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackam3 » wtorek, 11 maja 2021, 11:30

Gdzie z twojego wykresu wynika że 288 zł
W takim to przedziale czasu ?

W najbliższym okresie możliwa próba na 54.
Po przebiciu moze i 70-80

Ciekaw jestem co ogłoszą 21-22 maj i jak ludzie na to zareagują :)

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptoentuzjasta777 » wtorek, 11 maja 2021, 20:32

zespół Lisk Foundation będzie skupował LIska z otwartego rynku, co miesiąc za 8% odsetek ze swoich "lokat"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 11 maja 2021, 21:54

Powiem,ze to nie wygląda głupio jeżeli będą robić tak jak piszą to ten projekt ma jeszcze na serio szanse.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 11 maja 2021, 23:01

mackam3 pisze: wtorek, 11 maja 2021, 11:30Gdzie z twojego wykresu wynika że 288 zł
W takim to przedziale czasu ?
No po prostu ATH x2, czyli po przebiciu ATH utworzy się spodek i można przyjąć, że to była akumulacja długoterminowa i jak wybije to target x2 i tyle, tak samo jak ETH, nie ma tutaj większej filozofii :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pael » środa, 12 maja 2021, 21:03

Bit.wizz pisze: sobota, 8 maja 2021, 23:39Polecam zainteresować się takim shitem Memem jak shiba inu (shib) kosztuje ok. 0,00005zł A kiedyś może dać zarobić jak Nasz stary Dobry Doge.


gratki ;-)

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 12 maja 2021, 21:35

kształt wykresu LSK/USDT przypomina mi wiele historycznycznych kształtów które kończyły się krechą w dół która znosiła cały wzrost , w tym wypadku spadkiem do 5.8$
Bardzo złym sygnałem jest fiasko ostatniego wybicia, takie sytuacje zwiększają prawdopodobieństwo dotkliwych spadków.
Skończono juz tego liska, jest to juz gotowy produkt ? zapewne nie bo kształt jego hossy negatywnie odbiega od kształtu liderów hossy, typowo bagholderski walor bezużyteczny (jeszcze ) , gdzie ludzie przebierają nogami aby tylko wyjść na zero. A nawet gdy ktoś wszedł w LSK na bessie w średnich cenach to raczej na lambo nie zarobi , bo to hossa na miarę toyoty prius ;) mi się cierpliwość kończy i myślę o zrzucie po ostatnim fiasku wybicia
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 13 maja 2021, 13:05

koparki pisze: środa, 12 maja 2021, 21:35kształt wykresu LSK/USDT przypomina mi wiele historycznycznych kształtów które kończyły się krechą w dół która znosiła cały wzrost , w tym wypadku spadkiem do 5.8$
Bardzo złym sygnałem jest fiasko ostatniego wybicia, takie sytuacje zwiększają prawdopodobieństwo dotkliwych spadków.
Skończono juz tego liska, jest to juz gotowy produkt ? zapewne nie bo kształt jego hossy negatywnie odbiega od kształtu liderów hossy, typowo bagholderski walor bezużyteczny (jeszcze ) , gdzie ludzie przebierają nogami aby tylko wyjść na zero. A nawet gdy ktoś wszedł w LSK na bessie w średnich cenach to raczej na lambo nie zarobi , bo to hossa na miarę toyoty prius mi się cierpliwość kończy i myślę o zrzucie po ostatnim fiasku wybicia


Pisałem o tym wiele razy, że lisk znacznie odbiega od innych coinów we wzrostach. Nieukończony projekt, niespełnione obietnice, niepodążanie za trendami, okradanie kont inwestorów przez hackerów i kłamstwa Kordka pewnie zniechęciły inwestorów. Zaraz konferencja i realizacja "zysków" a lisk już opuszcza top100.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 13 maja 2021, 14:39

Wyszedłem z Liska z zyskiem i nie jestem fanem tego projektu ale Blink powiem Ci szczerze, że tak denerwujesz tymi wpisami, że szok. Ewidetnie widać po Tobie i piśmie, że zachowujesz się jakby Ci stamtąd kopa zasadzili na dupę a ty się rozpłakałeś i teraz mścisz

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 13 maja 2021, 15:07

@Pomoc_potrzebna Co Cię tak denerwuje? Prawdę którą napisałem czy nieudolność osób stojących za projektem?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 13 maja 2021, 15:21

Może i prawdę ok. Nie ma nic do Ciebie nie znam Cie nie wiem kim jestes ale te twoje posty wygladaja tak jakbys zostal wyrzucony z druzyny i sie obraziles na nich

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 13 maja 2021, 16:04

Pomoc_potrzebna pisze: czwartek, 13 maja 2021, 15:21Może i prawdę ok. Nie ma nic do Ciebie nie znam Cie nie wiem kim jestes ale te twoje posty wygladaja tak jakbys zostal wyrzucony z druzyny i sie obraziles na nich


Jedyne, co straciłem to czas na ten projekt gdzie ślepo wierzyłem w team i liska. Na szczęście nie straciłem na nim, bo i nie szło przy średniej cenie zakupu na poziomie 67 groszy. Nie jest to jednak dyskusja o mnie a o lisku, gdzie fakty wyglądają następująco: dappsy nadal nie do końca zrobione, defi brak, nft brak, stable coina brak, z mafią delegatów praktycznie nic się nie zmieniło. Przypomnijmy sobie jeszcze to jak rok temu zwalniając prawie połowę teamu Kordek twierdził, że projekt jest już prawie gotowy a do teraz nieaktywne konta są czyszczone przez hackerów. Jak mam do tego podchodzić? Jest kolejna (3) nowa strona i kolejna konferencja, aby powiedzieć jaki to lisk jest amazing. Czy aby na pewno?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości