Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 12 czerwca 2020, 03:36

Lisk promka :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptoentuzjasta777 » piątek, 12 czerwca 2020, 17:56

Czytam forum od kilku lat, a dzisiaj zarejestrowałem się by wspomóc kumpla również wielkiego kryptoentuzjastę :) "Zareklamował" liska w swoim opowiadaniu w wyzwaniu Śląskiego Festiwalu Nauki:


Myślę, że fajny sposób promocji i zwracania uwagi ludzi na krypto.
Jak ktoś chce przeczytać to trzeba wejść w dyskusję, pierwszy post!

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 15 czerwca 2020, 06:51

wow ale cena 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 15 czerwca 2020, 12:29

Dół jeszcze dół jak nic !!! Nawet do 3 zika

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 15 czerwca 2020, 22:06

Obrazek

1.42 do trzech razy sztuka

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » wtorek, 16 czerwca 2020, 22:08

skorelowany LSK z BTC przebil LT, ale to nie znaczy, ze kontynuacja ruchu w gore i zlapaniu jakiegos fajnego impulsu poszla w zapomnienie, poki poziom ob na 0,87 nie zostal przebity LSK nadal ma wieksze szanse na to, by wybic 1,41, prawdopodobnie tak sie stanie, kiedy BTC rozpocznie ruch w kierunku 9,63-9,75 jesli BTC pokona RZ na tym poziomie LSK powinien wybic LH i prawdopodobnie dotrzec do gornego ograniczenia LT na poziomie 1,65$ z wielka szansa na 1,8 jesli sila popytowa sie uaktywni po przebiciu 1,41 na razie widac jej zanik, volumen tez malej, obrys swiec wskazuje na lokalne ruchy w gore, ale niezbyt wielkie

Jest to dobre miejsce na skupowanie, ale z wielka rozwaga, dlatego, ze na 1D nie ma zadnych oznak na wiekszy ruch lokalny, jesli swiece 1D zamkniemy ponizej 1,28$ raczej pomimo dosc fajnego RSI, ruch jakiego mozna sie spodziewac, moze wygladac jak mozolny up od dolka z 11.05


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 17 czerwca 2020, 00:25

Mój nos wyczuwa górę

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 18 czerwca 2020, 23:56

No i ładnie 1$ trzyma, teraz powinno mocno szarpnąć do 4-5$, a jak nie to lecimy na 0.5$ albo nawet 0.25$, gdzie będzie można dokonać ogromnego obkupienia się, po czym już pompa to the moon, to the stars :D


Na 1w już ładny wypłaszcz, desert of despair :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » sobota, 20 czerwca 2020, 00:16

Prawie druga polowa 2k20 a tu ludzie nadal stosuja AT liska do walut fiducjarnych . Dawno mnie nie bylo widzę za dużo się nie zmieniło holderzy umoczeni usredniający również coś na małych interwalach można było ugrać , volumen nadal niski . Liskooptymisci się wykruszyli został aganamidev stosując metodę alternatywnej rzeczywistości. Bitek też napompowany tetherem . Nie ma co tego na razie ruszać

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 20 czerwca 2020, 14:42

@xazar no ja patrzę na wykres czysto technicznie, napisałem o byczym i niedźwiedzim scenariuszu, a gdziekolwiek jest ostateczny dołek, czy na 1.77PLN czy na 0.01PLN z wykresu potencjalny target może nawet wynieść 288PLN :D Ja wiem, że każdy chce już teraz, ale popatrzmy na to z tej strony, że mamy mnóstwo czasu na zbudowanie pozycji na long term uśredniając i akumulując :D Teoretycznie jak ktoś skupował na cenach 2-4PLN mógł pomnożyć kapitał na odbiciu do 10PLN i mieć teraz x2.5-5, bądź sporą ilość za friko i po prostu czekać na wzrost - szczyt hossy :D Aczkolwiek technicznie jesteśmy już w uptrendzie wyższy szczyt, wyższy dołek, hossa panocki :D Negacja dopiero po przebiciu ponownym 1.77PN(.45$) :D A to że jest zrezygnowanie i brak polotu to normalne na bessie, na tym polega bessa, żeby wszelakie nadzieje zdusić, zreakumulować i później zrobić wyjazd w kosmos :D Warto zastosować odwrotną psychologię, cieszyć się z głębokich spadków, bo to one dają potencjał zysków większy, im głębsze są, a smucić się kiedy cena wybija szczyty i musimy pozbyć się drogocennego Liska, który ma potencjał niesamowity, a cena może nieprędko wrócić do naszych poziomów jeśli za szybko się wyprzedamy :D

Warto też zauważyć, że z tych poziomów tj. 5PLN wykręcić 100% jest łatwo, bo już na 10PLN podwajamy nasz kapitał :D Natomiast na cenach 10-20PLN, potencjał zysku spada i kolejne 100% będzie wypadać odpowiednio między 20-40PLN :D Ktoś kupując na 40PLN, będzie musiał czekać na 80PLN, żeby zrobić to 100% :D Z kolei osoba, która zaryzykowała na 5PLN na cenach 80PLN na każdego tysiaka będzie miała zysk w wysokości 15000PLN :D Teoretycznie jeśli tutaj gramy powiedzmy kapitalikiem rzędu 1000PLN, to łapiąc regularnie ruch na 10-20%, możemy ten zysk właśnie akumulować w Liskach :D Takie każde 10-20% z tysiąca to jest 100-200PLN zatem jeśli coś ma potencjał na wzrost nawet 28x(5PLN x 28 = 140PLN) to każde takie 100-200PLN zakumulowane w Liskach jest trochę jak zysk 2800-4800PLN, tyle, że odroczony w czasie :D Zatem ryzykując 1000PLN pod ruch 10%, zyskujemy zwrot 2800 czyli krotność zaryzykowanego kapitału :D Oczywiście może być to odpowiednio 10kPLN czy 100kPLN w zależności jakim kto dysponuje kapitałem :D Natomiast gra na poziomach na 100PLN i łapanie ruchów na 10% będzie dawała nam większe ryzyku spadku Liska znowu do niskich rejonów, a w wyciągnięcie 100% będzie wiązało się z koniecznością wbicia nowego ATH na 200PLN :D

Warto zauważyć to np. na SPX, mieliśmy potężny gwałtowny spadek 40%, załóżmy, że ktoś zaiwestował 100k$(idealnie na szczycie, co też musi być jakimś niesamowitym pechem), nadeszła panika, strach, ale jak ktoś wykorzystał tą sytuację to np. mógł dołożyć na tej czterdziestce 100k$ kolejne czyli teoretycznie wydał 200k$ i miał stratę 40k$, natomiast dzisiaj po odbiciu 50-60% mógł odwrócić sytuację na swoją korzyść, i sprzedać to co kupił na dołku za 100k$ czyli wyciągnąć 160k$, a resztę trzymać na long term zakładając, iż SPX jak to ma w zwyczaju będzie znowu wybijał kolejne szczyty :D Natomiast to 160k$ może mieć w zapasie na kolejny dołek czy pogłębiony dołek im niżej spada tym lepsze ROI i lepiej się uśrednia :D Takie JSW też ostatnio dało zarobić +100% ponad, a jakim ma potencjał zysku, pisałem o tym nawet w tym wątku, PGE +200% od dołka :D I co sprzedajemy połowę i mamy akcje za friko na long term, tą kasę co wyciągnęliśmy mamy na grę krótkoterminową, bądź kolejne dołki ewentualne :D Z których też łatwo będzie wyłapać te +100% :D

Dodano po 30 minutach 46 sekundach:
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 1 marca 2020, 00:05 @Wuzel właśnie to jest najlepszy okres na zakupy, kiedy jest panika, ludzie nie myślą racjonalnie i zaczynają grać emocjonalnie, a emocje nigdy nie są dobrym doradcą :D Jutro wyjdzie news, że ten korona wirus to zwykła grypa albo wymyślą szczepionkę i wszystko wystrzeli tak samo mocno jak spadło i porobią nowe szczyty :D Na takie czarne łabędzie czeka się latami :D Na giełdzie trzeba być szczęśliwym kiedy wszystko spada i jest na historycznych minimach albo blisko nich, a smucić się kiedy rośnie i sprzedajemy zostając z nieszczęsną makulaturą, a później długie czekanie na spadki i długa akumulacja nudna :D Zobacz sobie takie PGE np. 80% spadku, historyczne minima RSI na 1d i 1w, 1M schłodzone na maksa, marzec może mieć piękne otwarcie liczę na jakiś v-curve bounce, trochę się obkupiłem w piątek nie powiem, myślę, że 6-8PLN w zasięgu, a później sell in may and go away :D
Spoiler:
Spoiler:

### edited: 2020-03-01 00:30 ###
Spoiler:
@Wuzel ale patrz na to z dalszej perspektywy, akumulujesz już i tak na przecenie, to tak jak masz Lisk czy kupno na 4PLN było złym pomysłem?, czy kupno na 3PLN było złym pomysłem, czy kupno na 2PLN było złym pomysłem :D Ba nawet jak ktoś kupował na 9PLN, to mógł mieć 10% zysku ponad jak się wstrzelił w szczyt, no na binance przez chwilę było 11PLN ponad :D Ktoś powie, że tak bo spadło do 1.77PLN, ale ta cena to była chwila, jeden dzień czy nawet godzina, a później wszystko kupione od 4PLN w dół dało zarobić, jakby spadło do 1PLN to też bym kupował i jeszcze więcej bym zarobił :D O to chodzi, że właśnie w takich momentach tak naprawdę jest najmniejsze ryzyko paradoksalnie :D W zasadzie pytanie nie jest czy zarobisz, ale ile zarobisz :D To, że coś tam rośnie długi czas i podpinasz się pod trend jest iluzoryczne, no takie SPX w ciągu 1 tygodni zniosło całe wzrosty z całego roku :D No tak samo na Lisku było 9-10PLN przez jeden dzień i już masz przecenę 60% :D W jeden dzień mogłeś być zarobiony 100% a na drugi dzień budzisz się na minusie :D Ja tutaj mówię o perspektywie długoterminowej :D Czyli skupujesz coś i liczysz, że załapiesz się na taki wzrost w jakiejś tam przyszłości :D To co stało się na Lisku tak szczerze to mnie samego zaskoczyło, ale właśnie po to się akumuluję i uśredniam :D Później jak masz 2-5x więcej hajsu to znowu możesz ryzykować i akumulować :D
### edited: 2020-03-01 03:39 ###
Spoiler:
Spoiler:
Warto też racjonalnie podejść do giełdy, nigdy nie wiemy gdzie dokładnie cena się zatrzyma, bo to zależy od wielkości paniki, czyli od emocji innych graczy, które są nieracjonalne zatem nie możemy racjonalnie ustalić żadnego konkretnego targetu, co najwyżej możemy założyć, że jest tanio i skoro jesteśmy na historycznych minimach, czyli kupujemy z perspektywy całego wykresu na najlepszych możliwych cenach, a jak jest jeszcze taniej to tylko się cieszymy, bo odbicie da nam jeszcze większy zysk :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 22 czerwca 2020, 23:21

masonbtc pisze: poniedziałek, 22 czerwca 2020, 21:40zobacz sobie na cenę w momencie kiedy to napisałem
Lisk śmiga cały czas w granicach 1.2$ - 1.26$ to są dosłownie PIERDNIĘCIA (spójrz na IOST), od jakiegoś czasu piszesz, że to "JUŻ TERAZ!" a tu g#wno jak zwykle. Nie, nie mam straty, bo dawno sprzedałem i na tym "projekcie" jestem tylko na plusie, a wiesz dlaczego nic nie napiszę? Bo wolę NIC nie pisać, niż takie głupoty jak Ty. Ostatni raz Lisk był po 1.4$ 5 czerwca, w tym czasie zaliczył 1.1$ (gdzie odkupiłem i sprzedałem po 1.24$)

e: który nadgorliwy admin skasował ważne posty?!
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » poniedziałek, 22 czerwca 2020, 23:53

Spoiler:
mudol pisze: poniedziałek, 22 czerwca 2020, 23:21skasował ważne posty?!
Wyrażasz się o @masonbtc , że jego wpis to typowe perd%^enie potem oczywiście zaczyna się pyskówka, w której dajesz niegrzecznie zaczepionemu przez siebie użytkownikowi negatywnego repa. Taki to był "ważny post". .... jakby tego było mało rzucasz się do moderatora który to posprzątał
---

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: marceliano7 » czwartek, 25 czerwca 2020, 19:53



Czas decyzji.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Budzaj » sobota, 27 czerwca 2020, 20:33

Ale ten Lisek ma zajebiste perspektywy. Idzie w góre. Zaraz rakieta odpali.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » niedziela, 28 czerwca 2020, 01:00

Budzaj pisze: sobota, 27 czerwca 2020, 20:33Ale ten Lisek ma zajebiste perspektywy
no myślę że w tym roku jeszcze możemy się pomęczyć istnieje taka opcja

natomiast w 2021 powinno być ciekawie zobaczymy czas pokaże

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » czwartek, 2 lipca 2020, 13:14

Budzaj pisze: sobota, 27 czerwca 2020, 20:33Ale ten Lisek ma zajebiste perspektywy. Idzie w góre. Zaraz rakieta odpali.


Dlatego zrobilem zakupy od 4,5 do 4,8
50k LSK czeka na wybicie oporu i techniczny podjazd do 1,4-1,6


Lokalnie brak oznak wybicia 1,168, wiec bardzo mozliwa korekta do 1$ a nawet w okolice ob - jedna z dwóch czerwonych poziomych (najnizsza)



@kirucha2, juz nie chodzi o te - punkty, ale jestes takim imbecylem, ktory nie potrafi nawet wydedukowac nic z powyzszego zdania, masz problemy ze zrozumieniem? naganianie na scam? czy ja kretynie napisalem, ze trzeba kupowac? bo wystrzeli? :D nie wyraznie napisalem, ze spodziewam sie spadkow, wchodzisz by kogos wkurwic swoim bezsensowna egzystencja? jesli juz kogos obrazasz to przedstaw konkrety, bo ja wypowiadam sie zawsze obiektywnie, brak szacunku dla takiego scierwa "Lokalnie brak oznak wybicia 1,168, wiec bardzo mozliwa korekta do 1$ a nawet w okolice ob - jedna z dwóch czerwonych poziomych (najnizsza)"
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 lipca 2020, 09:49 przez Vetz, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » czwartek, 2 lipca 2020, 22:49

no proszę Lsk na razie lepiej odrabia ten zjazd od btc :D ciekawe

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » czwartek, 2 lipca 2020, 23:27

masonbtc pisze: czwartek, 2 lipca 2020, 22:49no proszę Lsk na razie lepiej odrabia ten zjazd od btc

??

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 4 lipca 2020, 21:03

odnoszę wrażenie że obecnie temat jeszcze bardziej wymarł niż jak byliśmy na dołku w grudniu

czyżby się coś wypaliło? brak wiary w przyszłość projektu? być może lutowa pompka to ostatnie tchnienie i teraz czeka nas powolna agonia tego przynajmniej oczekiwaliby liskowi sceptycy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 5 lipca 2020, 00:20

Cisza przed burzą :D

Spoiler:
anagamidev pisze: poniedziałek, 11 maja 2020, 04:51 LSK/PLN, 1d :D Z fibRet wychodzi, że jeśli dołek nie zostanie pogłębiony na 1.77PLN to w dłuższym terminie powinno dobić do 15-36.6PLN jako trzecia fala :D Na razie to chyba będzie ściągać do 4PLN/1$ jako taki psychologiczny okrągły poziom :D Swoją drogą bardzo fajnie wyciągnięcia są na 1h/4h, można pięknie uśredniać i akumulować :D

Tak to wyglądało 3 lata temu :D Jakieś podobieństwo jest :D
Spoiler:
Jeśli tak to wkrótce powinien zacząć się ostry bullrun bez korekt :D Osobiście na to liczę, a ewentualne dalsze spadki będą dla mnie nie lada gratką czyli okazją do promocyjnych zakupów :D A dlaczego? :D Nadal liczę na ceny 288-1000PLN w przyszłości, czego nigdy nie ukrywał, dlatego głupie 1000 Lisków na long term warto mieć chociaż i sobie je uśredniać :D Czyli przykładowo kupujemy 2000 lisków na jakimś dołku, typu 2-4PLN, cena odbija do 4-8PLN, sprzedajemy połowę i mamy tysiąc lisków za friko na long term :D I tym kapitałem co odzyskaliśmy możemy grać krótkoterminowo z zapasem nowego ATH :D Lepiej ryzykować teraz niż na szalejącej hossie :D
Spoiler:
A w lutym "już witał się z gąską" :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości