Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sensj » środa, 24 stycznia 2018, 14:06

Krzysiek76 pisze:Przed chwilą na https://www.worldcoinindex.com/n lisku był wzrost do kwoty 2000 $ chyba to jakaś anomalii, alb ktoś testował PKC kupno podobnie widziałem w grudniu na Ethereum jak było po 300 $ i tez wskoczyła taka anomalia na parę sekund do 1500 $ i prawie do tego urosło nie pisze tego aby dostawać minusy ale coś w tym mumusi być.
Nie widzę tej "anomalii" nigdzie na wykresie. Może pokaż to na jakimś screenie? Bo chyba piszesz o jakiś marzeniach, a nie o faktach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » środa, 24 stycznia 2018, 14:09



Warto sobie obserwować posty tego pana w kontekście liska, jego postępów prac czy choćby spekulacji.
https://www.reddit.com/user/MPiaggi

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rosa1990 » środa, 24 stycznia 2018, 14:44

sensj pisze:
Krzysiek76 pisze:Przed chwilą na https://www.worldcoinindex.com/n lisku był wzrost do kwoty 2000 $ chyba to jakaś anomalii, alb ktoś testował PKC kupno podobnie widziałem w grudniu na Ethereum jak było po 300 $ i tez wskoczyła taka anomalia na parę sekund do 1500 $ i prawie do tego urosło nie pisze tego aby dostawać minusy ale coś w tym mumusi być.
Nie widzę tej "anomalii" nigdzie na wykresie. Może pokaż to na jakimś screenie? Bo chyba piszesz o jakiś marzeniach, a nie o faktach.

Ja też to wczoraj widziałem i tam było dokładnie 2761$za lsk. Było to oznaczone jako max kwota z ostatnich 24h .... na wykresie nie było odnotowane nawet

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sensj » środa, 24 stycznia 2018, 16:38

Fakty są takie, że nie było takiego skoku cenowego na żadnej giełdzie, bo wykres musiałby skoczyć - jest to średnia z innymi giełdami, nawet jak skacze na sekundę to jest pionowa kreska w górę. Może był to jakiś błąd skryptów JSowych, coś źle się przeliczyło, ale w danych historycznych nie ma nic takiego.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SyCo » środa, 24 stycznia 2018, 20:25

Spoiler:
Wrzucam zdjęcie jakiegoś użytkownika czatu liska, na którym widoczny jest ten "bug":

Obrazek

Umieszczam w spoilerze bo z przewidywaniem kursu niewiele to ma wspólnego a wiele osób odniosło się tego tematu.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yarooo » środa, 24 stycznia 2018, 20:37

Spoiler:
Nie tak dawno na BitBay można było kupić Liska w parze z USD za 50 centów...
Także, w mojej opinii, to bug giełdy BB, lub po prostu na tej parze jest tak mały wolumen,
że ktoś sobie zrobił żart, by zaburzyć ogólnoświatową średnią, by niedoświadczeni popadli w FOMO.
Ostatnio zmieniony środa, 24 stycznia 2018, 21:16 przez yarooo, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nephilim » środa, 24 stycznia 2018, 21:05

Zabierają się za ranking kryptowalut:



Lisk ma C

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kyluu » środa, 24 stycznia 2018, 21:21

Panowie czy to cisza przed burzą?? Od 2 dni kurs nie może się przebić podejrzewam że na dniach może nastąpić zwyżka, ale to tylko moje podejrzenia, a wy co o tym myślicie??

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » środa, 24 stycznia 2018, 21:22

Raczej w drugą stronę.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SyCo » środa, 24 stycznia 2018, 21:41

Nephilim pisze: Zabierają się za ranking kryptowalut:



Lisk ma C
Tym rankingiem sobie nawet głowy nie zawracajcie bo to zwykły SCAM. Nawet kurs nie zmienił się po ogłoszeniu tego ratingu.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kyluu » środa, 24 stycznia 2018, 21:48

Jeżeli nie na dniach to podejrzewam że w lutym może dojść do naprawdę dobrych cen naszego liska analizował ostatnie miesiące i wydaje mi się że będzie dobrze, proszę nie minusujcie mnie jestem na giełdzie od 3 miesięcy więc dopiero raczkuje. Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czlowiek_z_lasu » środa, 24 stycznia 2018, 21:54

SyCo pisze: Tym rankingiem sobie nawet głowy nie zawracajcie bo to zwykły SCAM. Nawet kurs nie zmienił się po ogłoszeniu tego ratingu.
Z tego co tu piszą wiele osób zapoznało się z rankingiem z Azji i Europy, pomimo tego że serwis i rankingi są ukierunkowane na rynek USA .
więcej
https://weisscryptocurrencyratings.com/ ... rencies-12

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SyCo » środa, 24 stycznia 2018, 22:28

czlowiek_z_lasu pisze:
SyCo pisze: Tym rankingiem sobie nawet głowy nie zawracajcie bo to zwykły SCAM. Nawet kurs nie zmienił się po ogłoszeniu tego ratingu.
Z tego co tu piszą wiele osób zapoznało się z rankingiem z Azji i Europy, pomimo tego że serwis i rankingi są ukierunkowane na rynek USA .
więcej
https://weisscryptocurrencyratings.com/ ... rencies-12
Napisać można wszystko zawsze i wszędzie. W tych czasach nawet badania możesz zrobić pod taka tezę jaką ty chcesz.
Czy jakaś kryptowaluta eksplodowała nagle po ogłoszeniu tego rankingu? Nie.

Sorry, ale jeśli firma ratingowa ogłasza, że opublikuje ranking o danym czasie, a wtedy okazuje się, że dajemy wam ranking 4 przykładowych walut a za resztę płaćcie to chyba nie jest to wiarygodne przedsięwzięcie. Nie mówiąc o tym, że sama firma to scam i była karana za manipulację.

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzysiek76 » czwartek, 25 stycznia 2018, 09:04

sensj pisze:
Krzysiek76 pisze:Przed chwilą na https://www.worldcoinindex.com/n lisku był wzrost do kwoty 2000 $ chyba to jakaś anomalii, alb ktoś testował PKC kupno podobnie widziałem w grudniu na Ethereum jak było po 300 $ i tez wskoczyła taka anomalia na parę sekund do 1500 $ i prawie do tego urosło nie pisze tego aby dostawać minusy ale coś w tym mumusi być.
Nie widzę tej "anomalii" nigdzie na wykresie. Może pokaż to na jakimś screenie? Bo chyba piszesz o jakiś marzeniach, a nie o faktach.
Własnie jak by się odznaczyło to bym zrobił screena może jak piszesz miałem zwidy ale tak samo było w przypadku Ethreum, która to tez było chwilowe a jednak wciągu miesiąca podgonił do góry. Następnym razem to uwagę zostawię dla siebie bo jak zwykle odzywają się badacze pisma świętego czekający na łatwy zarobek :-)

Przegapiłem tego screena wyżej właśnie takie coś widziałem i myślę że już po temacie w tym zakresie :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » czwartek, 25 stycznia 2018, 11:23

Misio666 pisze: i to the moon?
Ja bym powiedział, że Lisk już od ceny 10$ orbituje przy księżycu ;)

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » czwartek, 25 stycznia 2018, 12:23

Misio666 pisze: Lisk spadł o jedną pozycję w marketcap. Core 1.0 na githubie nie rusza. Gdzie te legendarne pompy i to the moon? ;)
Lisk na razie rozczarowuje i jeśli w lutym nie pójdzie do góry to może być totalna klapa

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pikej123 » czwartek, 25 stycznia 2018, 13:06

Jeśli 30.01 nie będzie jakiegoś wielkiego trzęsienia ziemi, to moim zdaniem powinno być dobrze

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: shox82 » czwartek, 25 stycznia 2018, 13:22


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » czwartek, 25 stycznia 2018, 13:40

Jeżeli interesują was programy w stylu Hyip lub scamy w stylu krpyto dla dentystów czy bitconnecty to może faktycznie należałoby zmienić dział albo w ogóle dać sobie spokój. Zadajcie sobie pytanie czy w ogóle umiecie czytać github bo domniemam że dla większości z gangu świeżaków jedynym wskaźnikiem jest cyferka postępu.
Lisk dwa miesiące temu kosztował ?? no ile ? 7-8usd teraz pomimo solidnej korekty dosyć mocno osadził się w swoim przedziale a otarł się nawet o 40usd co już jest rewelacyjnym wynikiem. To samo tyczy się wykresu choćby Neo lub OmiseGo czy innego dobrze rokującego projektu.
Z resztą co ja gadam. Wystarczy jakiś trend wzrostowy i zaraz będzie 6 stron zachwytów.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sweet » czwartek, 25 stycznia 2018, 13:45

zombine pisze: Jeżeli interesują was programy w stylu Hyip lub scamy w stylu krpyto dla dentystów czy bitconnecty to może faktycznie należałoby zmienić dział albo w ogóle dać sobie spokój. Zadajcie sobie pytanie czy w ogóle umiecie czytać github bo domniemam że dla większości z gangu świeżaków jedynym wskaźnikiem jest cyferka postępu.
Lisk dwa miesiące temu kosztował ?? no ile ? 7-8usd teraz pomimo solidnej korekty dosyć mocno osadził się w swoim przedziale a otarł się nawet o 40usd co już jest rewelacyjnym wynikiem. To samo tyczy się wykresu choćby Neo lub OmiseGo czy innego dobrze rokującego projektu.
Z resztą co ja gadam. Wystarczy jakiś trend wzrostowy i zaraz będzie 6 stron zachwytów.
Zgadzam się z tobą...

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości