Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 21 lutego 2019, 20:14

Szczur92 pisze: czwartek, 21 lutego 2019, 18:23Hehehe jak czytam posty niektórych to śmiać mi się chce. Jak troszkę cena odbija to pisza świetny projekt uptrend a teraz spadł 20gr i już scam shitcoin i w zasadzie to najlepiej to sprzedać ... O Tezos,Decred czy Augur to samo powiecie bo maja niski vol choć w pierwszej 30stce.?


To może napisz coś sensownego z uzasadnieniem.
Myślę, że można znaleźć w tym drugą stronę. Podczas fomo, gdy tłum na ślepo robi zakupy, ludzie szukają uzasadnień i piszą takie rzeczy. Po fomo, następuje moment, w którym wszyscy są już załadowani- doszukiwane są wtedy przyczyny spadku na niskim vol., zwykle równie logiczne jak te stojące za wzrostem :)
Nikt w tym wątku już nie pisze, że to scam czy shitcoin, jednak to, że najmocniej leci, nie jest takie oczywiste do uzasadnienia.
Cały czas trwa bessa. Było fomo i wybicie btc, a lsk/btc jako jeden z niewielu zniósł wszystkie wzrosty, więc to normalne, że nastroje się pogorszyły. To samo jest w hossie- niektórzy mówili jednak w styczniu, że będą trzymać coiny rok i są pewni wzrostów. Bynajmniej nie wyszli na tym najlepiej, i raczej ich nie znajdziemy wśród dyskutantów.

Każdy ma prawdopodobnie jakąś wizje bessy w longterm, ale nic dziwnego, że nastroje szybko ulegają zmianie. Codziennie lecą nieprzewidywalne p&d na shitcoinach, większość kryptowalut to bańki i nie brakuje tłumu chętnego do zakupów na ślepo.
Nawet podczas bessy historia pokazała, że nieuzasadnione wybicia do 100% to nic szczególnego.
Projekt nie stoi w miejscu, dlatego również nic dziwnego by się nie stało, gdyby z powodu zbyt niskiej podaży cena wyskoczyła i jest to prawdopodobnie główny powód tych fejkowych wybić. Po wybiciu okazuje się, że dalej nie ma alpha sdk, a roadmap nie miał aktualizacji.
Jeśli chodzi o sam wykres lsk/btc, bardzo rzadko są tutaj wrzucane rysunki więc nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz, jaki kierunek ktoś przewiduje jako następny.
Spora część dyskutantów na tym forum jest na tyle samodzielna, by nie musieć dokumentować wszystkich swoich pozycji i poczynań.

Ja osobiście, jestem nastawiony na pogłębienie dołka na lsk/usd, ale dopuszczam w mniejszym stopniu również kilka byczych scenariuszy, które mogę rozważać z rozwojem sytuacji.
Obecnie nie za bardzo jest nad czym spekulować. Możliwości do pompowania lisk/btc są głównie takie:
1. koniec bessy na btc- ciężko to stwierdzić, dlatego zwykle wzrosty na altach następują podczas korekt wzrostów na btc.
2. więcej pozytywnych informacji o projekcie/ lub choćby podanie daty przez zespół.
Dzięki takim informacjom, spekulanci mogą ocenić czy są one pozytywne czy nie i wycenić je. Natomiast, gdy nie ma newsów/ jasnych do wyceny postępów, cena leci...

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 21 lutego 2019, 21:22

@CRXEE8 Słowa Ambasadora Lisk na Tico Blockchain na początku lutego.
;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » czwartek, 21 lutego 2019, 23:55

Dosc istotne info w kwestii testowania kodu/ oprogramowania :mrgreen:

Wiec projekt moze troche przyspieszyc ;)

http://www.coinhashreports.com/2019/02/ ... t.html?m=1

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 23 lutego 2019, 17:22

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Gracz » sobota, 23 lutego 2019, 20:54

Czas przebić piątala i poszybować do 6 złociszy ;) 4.97 :D ścianka na 5 :P

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 24 lutego 2019, 13:24

Ciekawe jak długo 5zł na Lisku się utrzyma
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 24 lutego 2019, 13:42

Krótko bitek zleci jeszcze ogon pokaże.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 24 lutego 2019, 16:02

No Lisk ładnie przykorekcił :D Odkupione, ogólnie ja teraz staram się nie wyprzedać za wcześnie, może jeszcze bądą nowe dołki, ale trzeba pamiętać, że do ATH aż 135 PLN, a czy to będzie 135 czy 139 PLN to nie ma dla mnie aż takie różnicy jeśli zamierzam to dowieść do ATH czy dalej :D Przy 1PLN za liska wystarczy 100MPLN, żeby skupić wszystkie Liski, wydaje mi się, że znajdzie się milion osób na świecie, które zaryzykują 100PLN, żeby kupić kilka lisków, wiedząc, że lisk miał kiedyś kapitalizację ponad 4 miliardy dolarów, ot choćby czysto spekulacyjnie :D Tak, żeby zobrazować :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » niedziela, 24 lutego 2019, 17:22

Małe info o krypto "czarnego lądu" w tym wspomniany Lisk :D

https://www.cryptonewsz.com/cryptocurre ... ance/9621/

to samo ale z BBC ;) - więc nie jest tak cicho o projekcie skoro gdzieś co jakiś czas pojawiają się wzmianki ...a kurs czeka na SDK :)

https://www.bbc.com/news/business-47307575

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » niedziela, 24 lutego 2019, 17:37

anagamidev pisze: niedziela, 24 lutego 2019, 16:02znajdzie się milion osób na świecie, które zaryzykują 100PLN, żeby kupić kilka lisków, wiedząc, że lisk miał kiedyś kapitalizację ponad 4 miliardy dolarów


Społeczność lisk to max 30-50 tyś osób.
Ja się zastanawiam, czy 1,5zł czy może 1,2 :roll:
Do maja jest czas :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » niedziela, 24 lutego 2019, 18:08

ja tradycyjnie patrzylem na to i sie doczekalem :twisted:

Obrazek

3mac poslady i nie dac poniesc sie fantazji na smyczki to teraz obowiazkowe i bedzie dobrze, generalnie XX lisow wpada co miesiac tak 3 siak, wiec spokojnie moge obserwowac rynek ;)
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 24 lutego 2019, 18:09

@1235674, to tylko szacunki, zresztą im niżej spadnie tym więcej silnych rąk zakumuluje sam mam kilka tysięcy i ciągle akumuluję, więc takie osoby jak ja trochę też obniżają podaż :D

Na 1w 8PLN możliwe, a później kurewsko ciężko będzie przebić się przez tą spaioną chmurę :D Do 20PLN raczej nie ma oporów :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 25 lutego 2019, 09:01

Cos czuje ze lisk bedzie jeszcze co najmniej po ok 4 zl z ewentualnym pikiem na 3.xx.. i tak ustawie koszyk.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 25 lutego 2019, 18:33

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 25 lutego 2019, 19:36

Anagamidev co ty w ogole mierzysz?? Skąd ty bierzesz asie te kreski to ja nie wiem. Przecież narazie ewidetnie jest cały czas koretka w trendzie spadkowym. Pojawiają się jakieś podwaliny do EWENTUALNEJ możliwości odwrócenia trendu lecz narazie to wszystko jeszcze nie to. LSK jeszcze zleci i to nie mało od tej kwoty co jest w porównaniu do wcześniejszych zjazdów. Polecam się uzbroić w MEGA cierpliwość i łapanie okazji w najbliższych miesiącach,które będą raczej decydujące. Chciałbym zaznaczyć,że w tej hossie co będzie a prawdopodobnie będzie,będą się liczyły projekty z realnym zastosowaniem.Czyli kryptowaluty,które już coś reprezentują i mają zagwarantowane życie w przyszłości tego rynku. Coiny gówno warte po prostu umrą. Mma nadzieję,że sledzicie uważnie poczynania ekipy projektu LSK w mojej subiektywnej ocenie jest to najważniejszy aspekt w lokowaniu pieniędzy w jakiekolwiek kryptowaluty. W przypadku podwinięcia się nogi ekipie jest strata wszystkich pieniędzy.Choć chyba już są dość daleko aby podjąć aż tak beznadziejną decyzję. Cena na ładne wejście 3,50 zł. Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 25 lutego 2019, 19:47

@Pomoc_potrzebna no rysuję to co widzisz, 2 target'y już wbite, czy będzie więcej rynek rozstrzygnie :D Ja patrzę na wykres czysto technicznie i długoterminowo, Lisk może spaść do 0.01PLN, jednak szansa kupienia poniżej 4PLN to tylko 2.8%, zakładając pesymistycznie, że Lisk już nigdy nie przebije ceny 140PLN. A jeśli Lisk jest predestynowany do wyższych targetów to szansa jest jeszcze mniejsza :D

Ja wiem, że jest tutaj dużo grubasów, którzy kreują cenę, ja tylko jestem małym żuczkiem kreślącym swoje kolorowe kreski na wykresie podpinający mi się pod wzrosty. Ale jeśli wzrosty miałyby się 'sfraktalizować' to wychodzi mi kolejne ATH na 1022-1444 PLN :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 lutego 2019, 20:19 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 25 lutego 2019, 19:49

Kiedy dappsy?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » poniedziałek, 25 lutego 2019, 20:32

Patrząc na tempo prac i postępów oraz mapę drogową, 3,14*oko to stawiam na 2021.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 26 lutego 2019, 02:09

@blackraijin Czyli co? Jeszcze ze 2 windowsy nowe i może Lisk będzie działał po 5 latach od startu Liska a 7 od Crypti? I to ma startować do Ethereum kiedykolwiek? :) Brzmi jak kusząca "inwestycja". :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 26 lutego 2019, 09:04

@Wymazywanie
Jezeli lisk dokonczy w 100% swoj produkt to eth bedzie ogladalo jego plecy :mrgreen: sam wiesz...
Wiec te 5 lat... (a wlasciwie to mniej bo postep prac i cena bedzie rosnac proporcjonalnie do czasu) to swietna okazja na akuteczne akumulowanie coina :twisted:

Ps. Nie oszukujmy sie. Lisk nie nadaje sie zbytnio do DT. Pisze z perspektywy inwestycji dlugoterminowej.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości