Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BioHay » niedziela, 17 grudnia 2017, 04:14

Iemix96 pisze: Panowie kupowac lisk leci w kosmos juz po 41 poraz 1
Spokojnie, jeszcze nie doszło :)
A BB sobie jaja robi z nas :?:

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 04:47

BioHay pisze:
Iemix96 pisze: Panowie kupowac lisk leci w kosmos juz po 41 poraz 1
Spokojnie, jeszcze nie doszło :)
A BB sobie jaja robi z nas :?:
Był moment że było 41 ale nie na bitbay.

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
Było 11.43 aż przez chwile razy *3.59 (kurs dolara do PLN). Myślałem że będzie strzał a widzę że już opadło prawie o dolara.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 17 grudnia 2017, 04:51

@Iemix96, Jedna ścianka na 36 została zjedzona, została druga na 36,50 stąd zaniżony kurs na Bitbay.
Różnica między bittrex a bitbay to obecnie 0,61 USD około 2,17 - 2,18 PLN.
Różnica w nocy jak ścianka numer 1 była zjadana 1,52 USD czyli około 5,42 PLN
To już kolosalna różnica. Wpływ na to ma płytkość rynku jak i fakt, że przez nie poprawne działanie giełdy dużo osób przeniosło się do konkurencji. Nie ma komu po prostu grać tutaj, stąd tak spore opóźnienie.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 05:00

5.42 to już kolosalne różnica. Razy 100 mamy 542 złoty a razy 1000 5420 złotych... Cóż a wiele osób ma takie ilości lsk powiem Ci ze bardzo mnie ciekawi przyszłość tego projektu bo jak patrzę to przed zapowiedzią a 2 konferencja z którą przełożyli rebranding cena wzrosła 5 krotnie. Ciekawe jak będzie teraz.

Dodano po 3 minutach 21 sekundach:
Jutro wchodzą kontrakty na kolejną giełdę plus możliwe przebicie 20k przez BTC coś czuje że może być fomo na BTC chwilowe I spadek altow a ty jak myślisz?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 17 grudnia 2017, 05:00

Pamiętam jak ludzie na forum śmiali się, że gość wyłożył ponad 2 miliony PLN-ów na zakupy po chyba 28,50.
Teraz od niego będą odkupować bo kurs nie może się unieść do góry.
Całe szczęście głównie na bittrexie gram, tam mnie nic nie blokuje.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 05:03

tygrysek195 pisze: Pamiętam jak ludzie na forum śmiali się, że gość wyłożył ponad 2 miliony PLN-ów na zakupy po chyba 28,50.
Teraz od niego będą odkupować bo kurs nie może się unieść do góry.
Całe szczęście głównie na bittrexie gram, tam mnie nic nie blokuje.


Gościu w miesiąc zarobił pół miliona

Początkujący
Posty: 196
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisek » niedziela, 17 grudnia 2017, 10:05

No i mamy nowe ATH na lisku :) Cena rośnie jak szalona. Pozdrawiam tych co czekali na 23-25zł za lisk :)

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ahr » niedziela, 17 grudnia 2017, 10:08

15$ zasieg, wczesniejsza korekta z 13,5 do 12, tak wychodzi z fibo, no ale swieczka musi sie zakonczyc mniej wiecej na poziomie 12,3$+ zeby bylo parcie na opor na 13,5$
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 grudnia 2017, 10:26 przez Ahr, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: morloh » niedziela, 17 grudnia 2017, 10:18

20$ do końca roku możliwe

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » niedziela, 17 grudnia 2017, 10:34

wyszedłem przy 39,80 uff. Ciekawe czy słusznie. Teraz można spokojnie odpalić Postal 2 Paradise lost a nie gapić się w świeczki

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » niedziela, 17 grudnia 2017, 10:45

jesli chodzi o bitbay - lisk jest najtanszy ze wszystkich gield z top 20, poczekajcie z wysiadaniem co sie bedzie dzialo.

Skonczcie spamowac koedy kto wyszedl, wszedl i w co gra, to nie forum gimnazjum nk.

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ahr » niedziela, 17 grudnia 2017, 10:55

byl moment, ze roznica byla kolosalna bo prawie 10 zl, wydaje mi sie, ze ludzie z BB w ogole nie patrza na kursy z innych gield i srednia z marketcap'u, nie mowiac juz o wykresach, zyja newsami z YT, forum itd patrza glownie na order book, to ostatnie w zasadzie chroni ich kapital, no ale jak dla mnie wiekszosc osob stamtad to totalna amatorka, ktora gdzies od kogos dostala info, ze jest cos takiego jak kryptowaluty i ze gdzies jest jakis lisk, ktory po "rebrandingu bedzie wart tyle co ETH" :D
z takich pozytecznych rzeczy to ja oczywiscie tez wierze w to, ze team LSK wezmie sie za to, co ludziom na obiecywal, a wtedy na pewno zobaczymy okolice 50-100$ niech po prostu chociaz te Core nie przekladaja to ludzie nabiora wiary w to, ze nie sa to Ci sami ludzie, ktorzy 2 lata temu obiecali cos podobnego :D rynek sie rozrasta, jesli to zaprzepaszcza to kolejnej okazji nie bedzie :)




Obrazek

jacys dobrzy ludzie chyba uznali, ze mamy koniec korekty i probuja wyrysowac mloteczek, ladnie by to wszystko wygladalo w 1h :) oczywiscie w 1D nadal jestem trendzie wzrostowym i mamy sporo miejsca na ruchy, bo do przedzialu 10$
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 grudnia 2017, 11:11 przez Ahr, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » niedziela, 17 grudnia 2017, 11:08

To jest niesamowite. Bo jak wczoraj przerzucałem LSK żeby na Bittrexie dokupić ADA to ceny były podobne.
Poza tym podkreślam to wątek spekulacyjny i jak ktoś ma tak jak ja spamować kiedy, co i jak to najlepiej tutaj a nie śmiecić gdzie indziej. Chyba że mamy jakieś sztywne standardy jak lwy salonowe mają spekulować i pisać o tym żeby było to jak najbardziej prawe.
Nie rozumiem też czego się tak czepiacie tego BB. Przecież gdzieś ewentualnie trzeba zacząć zanim się wypłynie na szerokie wody i to chyba dobra opcja.
"żyją newsami z forum i Yt"... tak. Suma wszystkich informacji, odrzucanie śmieci, weryfikowanie ich z różnych źródeł to dobra opcja.

Proszę was ludzie. Więcej pokory i nie oceniajcie każdego swoją skrzywioną miarą przez pryzmat utartych szufladek bo będą tylko kwasy.
Z mojej strony tyle.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: preston » niedziela, 17 grudnia 2017, 11:17

zombine pisze: To jest niesamowite. Bo jak wczoraj przerzucałem LSK żeby na Bittrexie dokupić ADA to ceny były podobne.
Poza tym podkreślam to wątek spekulacyjny i jak ktoś ma tak jak ja spamować kiedy, co i jak to najlepiej tutaj a nie śmiecić gdzie indziej. Chyba że mamy jakieś sztywne standardy jak lwy salonowe mają spekulować i pisać o tym żeby było to jak najbardziej prawe.
Nie rozumiem też czego się tak czepiacie tego BB. Przecież gdzieś ewentualnie trzeba zacząć zanim się wypłynie na szerokie wody i to chyba dobra opcja.
"żyją newsami z forum i Yt"... tak. Suma wszystkich informacji, odrzucanie śmieci, weryfikowanie ich z różnych źródeł to dobra opcja.

Proszę was ludzie. Więcej pokory i nie oceniajcie każdego swoją skrzywioną miarą przez pryzmat utartych szufladek bo będą tylko kwasy.
Z mojej strony tyle.
Człowieku ale to uważasz że to jest wątek do dzielenia się " ja wszedłem za 37 a wyszedłem za 39,15" a drugi pisze "ja wyszedłem za 38,4 - cholera za szybko" ...

Bardzo mnie to nic nie obchodzi kto za ile i kiedy gra. To jest wątek do spekulacji na temat CENY!!! a nie wątek do spamowania. Jak nie wiesz co to znaczy to słownik istnieje. 500 stron wątku z czego 450 to bzdury i spam.


-------------------------------
LISK po peaku wskoczył w kanał wzrostowy, jeżeli się w nim utrzyma to minimum na ten moment jakie może osiągnąć to 11,3 usd czyli ponad 39 zł, tak więc na BB promocja że hej. Jak przebije śmielej te 40 zł to może być ciekawie.
https://www.tradingview.com/x/ncjiB2NX/
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 grudnia 2017, 11:19 przez preston, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » niedziela, 17 grudnia 2017, 11:18

Spekuluj na temat ceny - masz prawo, ale nie pisz syfu w stylu „ja wyszedlem przy x”, w co grasz i w co jesz, bo tego sie nam nie chce czytac, a mozemy przegapic sensowne wypowiedzi lwow salonowych ;)

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 11:43

Panowie wiele Krypto w tym Msc wystrzeliło może czas na liska?

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: marcinex06 » niedziela, 17 grudnia 2017, 11:58

no powili batony na Bitbay schodzą, może cena się wyrówna

Początkujący
Posty: 196
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisek » niedziela, 17 grudnia 2017, 12:01

Lisk dostał wścieklizny :lol:

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ahr » niedziela, 17 grudnia 2017, 12:06

Obrazek

mloteczek zrealizowany, zasieg na ten moment opor na 13$ przy wiekszej pompce nowe ATH :) mimo wszystko jest dobrze :)

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzio » niedziela, 17 grudnia 2017, 12:27

Jeżeli komuś nie odpowiada BB, polecam Abucoin (ja się tam przeniosłem) 0 % prowizji na lisku oraz cena bardzo zbliżona do dolarowej. Lub robić arbitraż kupować tanio on BB i przelewać na abu i tam sprzedawać 3 zł drożej.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości