Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 3 maja 2019, 20:58

No zresztą sami zobaczycie nikt z nas nie ma takiej siły zeby coś zrobić z kursem. A tam przy załamaniu BTC tej wielkiej fali spadkowej czeka już tyle orderów,że to będzie jak czerwona lawina. Można też zobaczyć wstecz na wykres i zobaczyć jak chodził kurs też doskonale widać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » piątek, 3 maja 2019, 22:17

A ja wszystkim którzy są TAAAAAK PEWNI korekty (która miała przyjść już lada moment od kiedy BTC przebił 4,5k) życzę żeby im pociąg odjechał. :D :D
Trochę pokory. Tu niczego nie można być pewnym.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 3 maja 2019, 22:24

,,Troche pokory'' <facepalm> własnie to co pisze to jest pokora wobec rynku. Ja zaladowany jestem i long i na wzystkie inne mozliwe sposoby, przedstawiam mój obraz moimi oczyma. A właśnie mało kto mówi o korekcie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam1226 » piątek, 3 maja 2019, 23:44

osieml pisze: piątek, 3 maja 2019, 11:37 adam1226
Nie wiem, po prostu o Lisku powiedział mi kolega i tyle, tak jak pisałem, nie znam się.

Sam też nie wiem jaką strategię mam przyjąć. Szczerze to nie chce mi się zagłębiać w krypto i nie wiem czy skupiać się na Lisku czy jeszcze inną walutę kupić.
Tak czy siak będę dokupować, a może za rok czy dwa się poszczęści :D kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D

Mam konto na bitbayu, bo tylko to znam, powinienem jeszcze jakieś inne otworzyć, czy to wystarczy :)
1. Bitbay ma stosunkowo bardzo wysokie prowizje.. chyba 0.35% im oddajesz - takie binance startowo bodajże 0.1% a mozna nawet to zmniejszyc

2. Zdecydowanie poszukac innych projektów - podstawa inwestowania to dywersyfikacja. Ja np nie wwyobrażam sobie nie mieć btc

To tyle w kwestii offtopa i ponawiam pytanie do kolejnych osob: dlaczego lisk?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » sobota, 4 maja 2019, 01:38

adam1226 pisze: piątek, 3 maja 2019, 23:44To tyle w kwestii offtopa i ponawiam pytanie do kolejnych osob: dlaczego lisk?
Skoro tak hejtujesz Liska to po co tyle tych pytań?, każdy ma swoje mniemanie na ten temat i nikt nie każe Ci w niego inwestować, a jeśli nadal nie rozumiesz to proponuję czytać ze zrozumieniem albo po prostu poczytać gdziekolwiek i cokolwiek o projekcie. Większość z nas wierzy w przyszłość tego projektu, a Ty jak nie chcesz to nie musisz rzecz jasna... :lol:

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » sobota, 4 maja 2019, 04:34

Też już trzymacie jakieś BTC lub jego odłamki na platformie Lisk? Dla samego sprawdzenia połowa wiary z czystej ciekawości i znudzenia sprawdza jak działa ten support BTC u Lisa. Co trzeci coś tam powrzuca wyjmując jednocześnie z rynku Bitcoiny i masz. To tez ma swój udział w rynku. Pamiętajmy że liczba zainteresowanych posiadaniem jakiejś części Bitcoina rośnie, a tokenów z giełd ubywa na rzecz nowych miejsc do holdingu. Peace

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 4 maja 2019, 12:01

Jak dla mnie kiedy było fomo na krypto to ltc eth ripple miały swoje 5 min (i wg mnie już nie wrócą na swoje ath i wyżej)... grube setki $. Lisk jakoś w setkach (już pomijając te 140) nie miał za bardzo, tym bardziej w tysiącach zł.. i moim zdaniem przy najbliższej hossie + finalny produkt sprawi, że będą te setki PLN jak nie powyżej 1000 pln.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 5 września 2018
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: piccolo » sobota, 4 maja 2019, 12:46

Lisk na tą chwilę nie może przebić 7 zł przy BTC zbliżającym się do 6000$. 10-20 zł jak zrobi w bieżącym roku to będzie dobrze.. 100-1000 wydaje się abstrakcją.

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » sobota, 4 maja 2019, 13:08

@piccolo tak tak abstrakcją :)
To samo było z ETH z 30zl na ponad 4tys zl w niecały rok czy to nie abstrakcja?
LTC z 12zl na ponad 1500zl ?
Lisk z 30gr na 140zl?
No i najwieksza abstrakcja BCH z 900zl na 15tys zl i to w zaledwie 2 miesiecy.
Dzis Lisk kosztuje 7zl a za miesiac jak grubasy beda chciały to bedzie po 1000zl i to mi sie w krypto podoba :) nigdzie indziej nie zarobisz takiej gotówki jak w krypto no chyba ,że w lotto :)

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 czerwca 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kubix89 » sobota, 4 maja 2019, 13:10

Pytanie z innej beczki:)
Robilscie aktualizacje ledger live 1.8.0 ponieważ ja zrobiłem wszystko ok ale chciałem się zalogować od.nowa i.ledger wymaga 24 słowa a zawsze starczyło pin aby znów się zalogować. Ostatnio głośno trochę o.tym wiec wole się upewnić. Dzięki za pomoc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 4 maja 2019, 13:58

Tomi33 pisze: sobota, 4 maja 2019, 13:08To samo było z ETH z 30zl na ponad 4tys zl w niecały rok czy to nie abstrakcja?
LTC z 12zl na ponad 1500zl ?
dlatego właśnie uważam, że tym walutom już trzeba podziękować :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » sobota, 4 maja 2019, 14:03

Tomi33 pisze: sobota, 4 maja 2019, 13:08Dzis Lisk kosztuje 7zl a za miesiac jak grubasy beda chciały to bedzie po 1000zl
Dokładnie Tomi, trzeba być optymistą, a nie tak jak połowa populacji czy więcej mają klapki na oczach i widzą tylko jedno, albo cena stoi albo spada i tak, mam na myśli tutaj Liska gdzie cena może wybić w każdej chwili zresztą jak i inne alty :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam1226 » sobota, 4 maja 2019, 14:03

@Picassso niczego nie hejtuje tylko zastanawia mnie dlaczego ludzie trzymaja sie tylko i wylacznie LISKa :|

Ja Liskiem się po prostu interesuje, ale nie wyobrażam sobie wrzucić 100% kapitału w 1coina :<

:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » sobota, 4 maja 2019, 14:20

adam1226 pisze: sobota, 4 maja 2019, 14:03Ja Liskiem się po prostu interesuje, ale nie wyobrażam sobie wrzucić 100% kapitału w 1coina :<
Ja również Liskiem tylko się interesuje i nie zamierzam wkładać całego kapitału w tego coina, ale inwestuję w niego ponieważ ma dużą szansę przetrwać na rynku i nie tylko ja tak sądzę, a zatem idzie jakieś prawdopodobieństwo, że Lisek wybije wcześniej czy później i da zarobić, to tylko moje zdanie :P

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 4 maja 2019, 14:43

adam1226 pisze: sobota, 4 maja 2019, 14:03niczego nie hejtuje tylko zastanawia mnie dlaczego ludzie trzymaja sie tylko i wylacznie LISKa
To dział Lisk, także nie dziw się, że ludzie tu inwestują w Liska...
;)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 5 września 2018
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: piccolo » sobota, 4 maja 2019, 15:51

Jak tam 1000 zł?

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » sobota, 4 maja 2019, 16:09

@piccolo jezeli chodzi o mnie to 1000zl mnie nie interesuje bo wierzę ,że za dwa ,trzy lata będzie lepsza cena :) ja inwestuje długoterminowo ,jak kupowałem 3 lata temu liska za 30gr i doczekalem swoich 120zl to doczekam kolejnego celu :) jedynie co mogę zrobić to dokupić liski bo promocja cały czas trwa :)

A teraz jest wazny moment na btc bo albo pójdzie na 6200 albo 4200$ :) jak pojdzie na 4200 to juz mam pulę kasy przygotowaną na kolejne zakupy :)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 5 września 2018
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: piccolo » sobota, 4 maja 2019, 16:17

Zbyt wiele osób pewnie głosi wysokie ceny kiedyś tam wręcz na "pewniaka". To jest zwykła loteria czy będzie kolejna bańka w najbliższych latach
i czy lisk dotrwa do tego czasu. Mamy na lisku problem przebić 7 zł przy BTC 5500-5800 $ to ile trzeba załadować kapitału by z 6,5 zł wykręcić 1000 zł? Moonboye oczywiście mają różowe okulary co widać po tym temacie same pewniaki 1000 zł.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 4 maja 2019, 16:33

@piccolo no niestety to jest loteria, ale tak chłodno kalkulując to chyba każdy zgodzi się jednogłośnie, że mamy bessę, więc lepiej kupić teraz na long term i poczekać cierpliwie :D Jak ktoś gra pod 1000PLN za lisk, to niech sobie kupi 100 Lisków, to jest wydatek jakieś 600-700PLN, a potencjalnie może z tego mieć 100kPLN za kilka miesięcy/lat :D Też bym jakoś nie ryzykował więcej jak ktoś nie ma przekonania, ale warto grać i uśredniać większymi ilościami krótkoterminowo :D Cena nie ma znaczenia aż takiego, ważne są wahania i realizacja pomniejszych zysków :D Ja np. jestem longermowcem, np. teraz sprzedanie 100BTC na cenie 6100$ i odkupienie 100BTC na cenie 5900$, daje mi zysk ok. 19k$ z tej różnicy, ładny zarobek, a i nie mam teraz strachu, że pociąg mi odjedzie :D To samo z Liskiem przy większych ilościach, tylko tutaj jest problem z płynnością :D Np. przy cenie 140PLN za Lisk sprzedanie 1000 Lisków i odkupienie na 100PLN, daje 40kPLN :D Na 4PLN można było odkupić za ten zysk 10k Lisków :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 4 maja 2019, 17:12

Mały mem, nie ma co porownywac ale. O DasCoinie mowili ze bedzie 5 euro 10 euro 50 euro a nawet 100 euro :D bo ma wszystko co eth i cos tam jeszcze , a mamy bagatela 4grosze hehehe.

Nikt nie wie po ile bedzie, ja mam swoje cele i wazne zeby miec jakis plan na przyszlosc, a nie hodl jakis i przetrzymanie kolejnej bańki i zostane reka w nocniku. Czas pokaże kto mial racje, ja czajacy sie na 3,50pln czy moonowcy 1k usd soon :D. Co by nie wyszło bede zadowolony :P.
A Kordek niech sie poda do dymisji lepiej, bo za przeproszeniem takiego pajaca to dawno nie widziałem i zakłamanego ryja. Sory za słowa ale taka prawda :P

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości