Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » środa, 13 czerwca 2018, 19:58

vjankuv pisze:
fon1222 pisze:
Nie chce mi się robić analizy porównawczej . Wystarczy ze obserwuje transakcje na polonexie
Skończyłem tu czytać.
Pisząc najsłabszy alt mialem na myśli tylko i wyłacznie cene. Do tego nie potrzeba wymieniać kryteriow ani oceniać ich wagi - wystarczy po prostu obserwować transakcje. Nie miałem na myśłi jakości projektu ani wartości kodu.
Ostatnio zmieniony środa, 13 czerwca 2018, 20:14 przez fon1222, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » środa, 13 czerwca 2018, 20:02

fon1222 pisze: poprostu
Po prostu tyle myślę, że warto skomentować.

Per fas et nefas. Do reszty się nie odniosłeś.

Generalnie nie wiem czemu tu piszę jak i tak nie trejduje :D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » środa, 13 czerwca 2018, 20:14

fon1222 pisze:
vjankuv pisze:
fon1222 pisze:
Nie chce mi się robić analizy porównawczej . Wystarczy ze obserwuje transakcje na polonexie
Skończyłem tu czytać.
Pisząc najsłabszy alt mialem na myśli tylko i wyłacznie cene. Do tego nie potrzeba wymieniać kryteriow ani oceniać ich wagi - wystarczy poprostu obserwować transakcje. Nie miałem na myśłi jakości projektu ani wartości kodu.
Czyli twoim zdaniem Bitcoin Gold, Verge i Dogecoin są lepsze od takich krypto jak Golem czy Ark?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: discipuli » czwartek, 21 czerwca 2018, 20:40

Pleasek89 pisze:
fon1222 pisze:
vjankuv pisze:
Skończyłem tu czytać.
Pisząc najsłabszy alt mialem na myśli tylko i wyłacznie cene. Do tego nie potrzeba wymieniać kryteriow ani oceniać ich wagi - wystarczy poprostu obserwować transakcje. Nie miałem na myśłi jakości projektu ani wartości kodu.
Czyli twoim zdaniem Bitcoin Gold, Verge i Dogecoin są lepsze od takich krypto jak Golem czy Ark?

@fon1222
Według Twoich kryteriów lisk nie jest najsłabszym altem, bo jednak w top 25 jest od długiego czasu.

Pomimo nie bycia pytanym o to. Uważam, że lisk zrobił wszystkich w bambuko na wielkim hype obiecywali gruszki na wierzbie rosnącej na kamieniu i co ? I lisk to ten sam projekt co rok temu ;) i dwa lata temu.
80% ludzi z tego wątku pewnie już znikło i nigdy nie wroci bo się zraziło dzięki roznym naganiaczom na takie projekciki.

Według mnie obecnie też mamy okazje do kupna takie coiny jak lisk potrzebują hype a predzej czy pozniej znowu pojawi sie hype bo grono odbiorcow wierzacych w kup i trzymaj i nic nie rob zawsze sie znajdzie :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 21 czerwca 2018, 22:01 przez discipuli, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
-9
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » czwartek, 21 czerwca 2018, 21:02

Ja osobiście połowe kapitału LSK przeniosłem na UCOM (KZC)
Myśle że może być jutro pompa. Można troche zarobić .
Bitbay planuje prace techniczne. Możliwe że zmienią wkońcu nazwe KZC na UCOM i jeśli pojawimy się na Marketcap
+ info UCOM Plan rozwoju kurs może mocno iść do góry .
Nikogo nie namawiam ,Takie moje spostrzeżenie żeby troche zarobić .
Tym bardziej że kurs obecnie nisko .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » czwartek, 21 czerwca 2018, 21:13

discipuli pisze: Według Twoich kryteriów lisk nie jest najsłabszym altem, bo jednak w top 25 jest od długiego czasu
Źle mnie wywolujesz, po pierwsze. Mam siedem liter w nazwie profilu, to nie jest dużo.
Po drugie, to nie wiem jaka logika doprowadziła Cię do tego, że moje kryteria bazują na pozycji w market cap.
Po trzecie, nie ma w regulaminie zapisu, że jak się nie jest pytanym, to nie wolno się odzywać ;)
Po czwarte, nie uważam by Lisk był lepszym coinem od innych. Nie uważam też by był gorszy. Po prostu nie znam więcej niż może dziesięć projektów z całego market cap więc jak mogę go porównać z tymi projektami, których nie znam? No nie mogę.
Jedynie z tymi, które znam to mogę porównać, jeśli będzie to jabłko do jabłka oczywiście.
Średnio LSK porównać np z Bitcoin Cash, który zebrał najwięcej mojej sympatii. Z BCH znalazłem w krypto to co chciałem znaleźć i przestałem studiować inne projekty.

Kiedyś zainteresowałem się LSK, zrobiłem rozeznanie i tak już zostałem w tym wątku. Zwykła ciekawość co z tego będzie.
Nie chcę mi się, nie mam potrzeby, a nawet czasu by drążyć inne pozycje.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: discipuli » czwartek, 21 czerwca 2018, 21:50

@vjankuv Usunąłem to cytowanie, by wstydu już sobie oszczędzić.


Planowane wydarzenia na najbliższy czas związane z liskiem według strony:
https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_ ... submit%5D=

26 czerwiec 2018
Amsterdam Meetup

27 czerwiec 2018
Blockchain Expo Europe

28 czerwiec 2018
Distribute 2018

Z opisów wynika, że dalej jest promowany lisk bez stworzenia produktu.

https://coinmarketcal.com/event/custom-tokens-3555

O czyżby zaczęto realnie coś robić czy tylko gra na zwłokę ? Ktoś bardziej doinformowany mógłby się wypowiedzieć ?
Ostatnio zmieniony czwartek, 21 czerwca 2018, 22:02 przez discipuli, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » czwartek, 21 czerwca 2018, 21:56

discipuli pisze: "Pisząc najsłabszy alt mialem na myśli tylko i wyłacznie cene." - vjankuv
Źle cytujesz.
To nie ja pisałem. Wróć do źródła tego co cytujesz.

Dodano po 1 minucie 4 sekundach:
W ogóle coś Ci cytowanie nie wychodzi jak tak patrzę na Twój ostatni post :D
Pomieszanie z poplątaniem. Galimatias :roll:
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 21 czerwca 2018, 22:31

discipuli pisze:
O czyżby zaczęto realnie coś robić czy tylko gra na zwłokę ? Ktoś bardziej doinformowany mógłby się wypowiedzieć ?
Discipuli, w wątku swobodna dyskusja znajdziesz więcej informacji, linków i interpretacji odnośnie realnej roboty i samego produktu, zachęcam Cię abyś tam zajrzał i z chęcią postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania zgodnie z posiadaną przeze mnie wiedzą. Już teraz mogę Ci powiedzieć, że prawdopodobnie jutro (koniec tygodnia) zostanie ogłoszona data wejścia Core 1.0.0 do sieci Testnet.


Zaś jeśli chodzi o te wydarzenia, dziś i wczoraj było TOA (Tech Open Air) w Berlinie na którym oczywiście był Lisk. A meetup w Amsterdamie to normalne spotkanie takie jak będą niedługo w Polsce we Wrocławiu, Warszawie i chyba Krakowie.

Natomiast na Distribute 2018 bedzie sam Kordek, może się okazać, że coś nam wtedy więcej powie ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » piątek, 22 czerwca 2018, 12:10


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » piątek, 22 czerwca 2018, 16:36

Tomasz_Es pisze:Jest i „Testnet” :shock:

https://twitter.com/liskhq/status/10101 ... 62977?s=21

brawo ONI , szkoda tylko ze sie btc wywalil na plecy dzieki azjatom :?

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aruux » sobota, 23 czerwca 2018, 01:36

Lisk za 19zł tego jeszcze nie było... :shock: Sam już nie wiem co o tym Lisku myśleć.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 23 czerwca 2018, 02:31

To nie wina Liska, lecz BTC ;)

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: redlumek » sobota, 23 czerwca 2018, 07:59

Jakby dolar był po 3.3 tak jak parę miesięcy temu to lisk był by poniżej 17zl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 23 czerwca 2018, 09:26

aruux pisze: Lisk za 19zł tego jeszcze nie było... :shock: Sam już nie wiem co o tym Lisku myśleć.
Typowe zachowanie - lisk po 150zł kurde ale ten lisk fajny trzeba kupować, lisk po 19 ale shit sprzedajemy? :D

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BobQ » sobota, 23 czerwca 2018, 10:54

Wydaje mi się ze to jeszcze moze nie być koniec dno aktualnie znajduje sie na poziomie 0.0008 BTC więc jest z czego spadać i realnie może byc pewnie koło 15 zł za sztukę, lecz nie musi może przyjść odreagowanie ;) widzialem informację iz koniec ze sprzedażą BTC z MT.GoX-u więc jeden problem mniej na horyzoncie ;) trzeba szukać pozytywów mamy wyprzedaż i jeszcze może potrwać, a jak Bóg da moze za rok bd na wakacje pod palmami lub przynajmniej na działce ;)
Spoiler:
Przypomina mi się czas kiedy kupowałem pierwsze Liski po około 19 zł i była to pierwsza górka na która dałem sie złapać szybko się wyprzedalem ze stratą na spadkach by znów odkupić jeszcze drożej, pierwsza strata na Lisku i na start -15% kapitału, pamiętam jaki byłem zły ;) teraz mam wrażenie ze nie ma takiej stawki która sprawiła by bym sprzedał ze stratą albo 100% straty na Lisku aktualnego kapitału albo tylko zysk ;) i nie jest az tak zle bo mam około 30% na minusie przy usrednionej cenie zakupu

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
-6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » niedziela, 24 czerwca 2018, 11:21

Dostałem sporo minusów za ostatni post związany z UCOM (KZC)
też jestem Sporo Stratny na LSK .ALe naszczęscie połowe kapitału przeniosłem na (KZC) UCOM .
Nie żałuje puki co kurs stoi na poziomie A właśnie Pociąg Rusza .

Zastanawiam się dla kogo te forum jest skoro za swoje spostrzeżenia się minusuje . Kto zrobił podobnie jak ja będzie mógł wykupić większa ilość Lsk Jak wyjdzie na górce z UCOM (KZC)
Pozdrawiam

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liseklsk » niedziela, 24 czerwca 2018, 11:23

pokavb pisze: Dostałem sporo minusów za ostatni post związany z UCOM (KZC)
też jestem Sporo Stratny na LSK .ALe naszczęscie połowe kapitału przeniosłem na (KZC) UCOM .
Nie żałuje puki co kurs stoi na poziomie A właśnie Pociąg Rusza .

Zastanawiam się dla kogo te forum jest skoro za swoje spostrzeżenia się minusuje . Kto zrobił podobnie jak ja będzie mógł wykupić większa ilość Lsk Jak wyjdzie na górce z UCOM (KZC)
Pozdrawiam
I dostaniesz za chwilę kolejne minusy, załóż temat o kzc i tam możesz dyskutować na ten temat.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » niedziela, 24 czerwca 2018, 11:27

Wiesz co jakoś nie zależy mi na plusach minusach.Skoro cie to jakoś uszczęśliwi to daj minusa.
Dziecinada i tyle.Jest to forum ? Ja wierzę w LSK ale jeśli można zarobić to czemu nie ?
LSK obecnie przy BTC nie wystrzeli . A UCOM owszem .
Pozdrawiam.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » niedziela, 24 czerwca 2018, 12:01

Właściwie już zapomniałem że lisk istnieje, potykam się tu na forum o ten ogromny wątek nigdy go nie czytając. Lisk oczywiście wypromował w Polsce przede wszystkim BitBay , właściciele pakowali się w niego konkretnie tuż przed bańką ;) ogólnie nie jest to zbyt znany projekt biorąc pod uwagę ranking na coinmarketcap. Przecena projektu wydaje mi się uczciwa a projekt obiecujący ;) właśnie nabyłem pierwszą transzę liska , kolejna transza zakupowa w okolicach 4$ a kolejna jesli tyle spadnie w okolicach 3$ taki jest plan ... jeśli nie dobije do 3$ to trudno ;) zadowolę się pierwszą transzą ;) Maruderom którzy są zaskoczeni skalą przeceny polecam przejrzenie wykresów innych altów i przypominam że zupełnie niedawno lisk był po kilkanaście centów więc wzrost do kilkunastu $ po paru miesiącach to była gruba przesada ;) Jak to zwykle bywa podczas bańki spekulacyjnej wilk zarobił a owieczki były dawcami kapitału

Nie wiem na ile prestiżowy jest ten ranking: http://bitcoinist.com/eos-bitcoin-china ... o-ratings/
---

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości