Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 22 października 2018, 01:03

Wow komuś się naprawdę nudzi. Po co marnujesz swój "cenny czas" na ten "g**niany projekt"? Dyskusja dla dyskusji?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 22 października 2018, 01:11

Pleasek89 pisze: Wow komuś się naprawdę nudzi. Po co marnujesz swój "cenny czas" na ten "g**niany projekt"? Dyskusja dla dyskusji?
Bo mój czas to mój czas i robię z nim co tylko zechcę. Sam pomysł projektu jest ciekawy - gówniana jest natomiast realizacja. Ale teoretycznie, to też nie problem, by stała się w końcu konkretna.

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
@Rumcajs, No chyba faktycznie trzeba ich zostawić samym sobie. Bitbay to jednak stan umysłu. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 22 października 2018, 01:35

Wymazywanie pisze: Ani ja i inni piszący krytycznie, ani @anagamidev piszący bardzo pozytywnie (co akurat Ci nie przeszkadza, tylko pewnie umila Ci Twój bagholding)
Nie piszę o Lisku jakoś bardzo pozytywnie, bez przesady. Znowu błędne wnioski/interpretacja/sformułowanie. Tutaj to na pewno manipulujesz przekręcając moje słowa/treści, które chcę przekazać. Ja tylko piszę, że po takiej korekcie żal nie kupować, praktycznie ta bessa trwa już tyle samo co hossa. Ostatnio Niemiec płakał jak sprzedawał Liska po 10PLN. Pozytywne w Lisk'u jest to, że wyróżnia się spośród innych kryptowalut wg. mnie, ciągle są robione jakieś checkpoint'y na twitterze/youtube przedstawiające postępny, gdzie w innych altach można ze świecą szukać i jak ktoś nie jest programistą i nie wie co to GitHub, to jest to bardzo pomocne i oswajające z Liskiem i samą technologią blockchain :D Poza tym jak ktoś nie jest programistą to też nie wie ile może zająć pisanie kodu, żeby zaimplementować jakąś pierdołę, a tutaj jeszcze to ma być super bezpieczne i jest narażone 24h/dobę na ataki hackerskie :D Na razie jest płytko w basenie, trzeba poczekać aż podniesie się trochę poziom wody :D Cierpliwości :D




[youtube][/youtube]
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 22 października 2018, 02:23

anagamidev pisze: Nie piszę o Lisku jakoś bardzo pozytywnie, bez przesady.
...po czym tylko wymieniasz jego zalety i rysujesz na wykresie wzrost o 2800%. :)

Bądź realistą - Ty Liska hypujesz tu ostro i jak chcesz to robić, to masz do tego prawo jak najbardziej. Pozdrawiam.
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|
Dobry przykład wesołego hypu. Gdyby to jeszcze wywoływało takie ceny, też bym wstawił u siebie. :D
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 22 października 2018, 02:26

@Wymazywanie, to tylko moje nic nieznaczące predykcje :D Zobaczymy czy się sprawdzi. Zresztą im bardziej jestem bullish tym bardziej spada, więc kupuję, im niżej tym lepiej, tym więcej bogactwa później :D Alleluja, niech żyje blockchain i kryptowaluty :D Skoro Polacy chcą płacić Lisk'ami, to głupio trochę ich nie mieć, dlatego tutaj jestem :D Poza tym sama nazwa jest chwytliwa i dobrze się kojarzy. Liski są takie fajne i milusińskie, dobrze jest je przytulić :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 22 października 2018, 02:33

anagamidev pisze: Pozytywne w Lisk'u jest to, że wyróżnia się spośród innych kryptowalut wg. mnie, ciągle są robione jakieś checkpoint'y na twitterze/youtube przedstawiające postępny
No widzisz, checkpointy ja mam niegrzecznie mówiąc w d..., ja chce działający produkt. :) Zawsze mnie zastanawiało, czy można na Lisku zrobić jako dappsa zdecentralizowany trading. Albo inne użyteczne rzeczy. Niestety muszę od dawna pozostać w sferze wyobraźni. No ale skoro grubym newsem na Lisk był tzw. rebranding czy jakiś wallet, no to faktycznie nie ma co liczyć na normalność czyli działający obiecany produkt.

Dodano po 2 minutach 16 sekundach:
anagamidev pisze: Liski są takie fajne i milusińskie, dobrze jest je przytulić
Obdarzasz aktywo giełdowe uczuciem miłości?
anagamidev pisze: Skoro Polacy chcą płacić Lisk'ami, to głupio trochę ich nie mieć, dlatego tutaj jestem
Są sklepy online przyjmujące płatności bezpośrednio w Lisk?

Dodano po 1 minucie 59 sekundach:
anagamidev pisze: Zresztą im bardziej jestem bullish tym bardziej spada, więc kupuję
To przecież trochę tak jakby napisać "Im bardziej myślę, że będzie jutro padać deszcz, tym gorętszy i bezchmurny jest kolejny dzień, więc kupuję więcej parasolek"...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 22 października 2018, 02:44

Wymazywanie pisze: Obdarzasz aktywo giełdowe uczuciem miłości?
Hehe, nie to po prostu figlarne skojarzenie, tak jak się mówi, że chętnie przytuliłbym trochę hajsu, a tutaj nie dość, że Lisk jest milusi to jeszcze może być wart krocie, więc warto trochę tych Lisków przytulić :D
Wymazywanie pisze: To przecież trochę tak jakby napisać "Im bardziej myślę, że będzie jutro padać deszcz, tym gorętszy i bezchmurny jest kolejny dzień, więc kupuję więcej parasolek"...
Nie, to na zasadzie, że im wiecej kolejnych deszczowych dni, tym większe prawdopodobieństwo, że w kolejnym wyjdzie słońce, akurat mamy sezon jesienny, więc niestety przewaga jest tych deszczownych dni. Ale po burzy wychodzi słońce i pojawia się tęcza, a jak dobrze wiemy na końcu tęczy stoi skrzat z grankiem złota :D
Wymazywanie pisze: Są sklepy online przyjmujące płatności bezpośrednio w Lisk?
Jeszcze nie. Ale może jak uporają się z ficherami, to powstaną jakieś gry casual'owe albo RPG, w których podstawową walutą będzie Lisk i będzie można za nie kupić jakieś super hiper high tec wypasione itemki :D No np. niektórzy są gotowi wydać setki czy tysiące dolarów za jakieś głupie skórki do broni w jakiejś głupiej strzelance :D Ale dla kogoś innego to wcale nie jest głupie i ma jakąś wartość :D To samo jest z kryptowalutami, czy już wyczerpaliśmy cały potencjał czy nie to zweryfikuje tylko czas :D Ty uważasz, że tak, ja uważam, że dopiero mamy ledwo "take off" :D

A i jeszcze paradokslalnie im niżej spada tym mniej potrzebuję kapitału, żeby kupić takie same ilości jak na wyższych poziomach, więc czemu się nie cieszyć jak spada. Z kolei jak rośnie to bardzo szybko coin'y się wyczerpują :D Hossa na krypto zwykle jest szybka, dynamiczna i zapierająca dech, natomiast bessa jest nudna, powolna i wyczerpująca, ma za zadanie uśpić inwestorów i trader'ów, którzy to skupiają się/grają na coraz mniejszych ruchach, więc wystrzał może nastąpić w każdym momencie, lepiej być przygotowanym :D

Soon...
https://twitter.com/crypto_blkbeard/sta ... 9581996032
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 22 października 2018, 08:22

Wymazywanie

,,Bo mój czas to mój czas i robię z nim co tylko zechcę. Sam pomysł projektu jest ciekawy - gówniana jest natomiast realizacja. Ale teoretycznie, to też nie problem, by stała się w końcu konkretna.''

Pomysł jest wręcz genialny z gotowym projektem będzie to lepsze niż ETH. Jezeli wyjdzie im wszystko to naprawde,może byc ciekawie. Cena jest taka bo zbudowali sobie opinie na obietnicach, z ktorych nie do konca zawsze sie wywiazywali. A to jest duzy bład. No bo wiadomo,ze w programowaniu nie mozna nic zaplanowac. Myslę,że 100% gotowego projektu będzie tym o czym mówi Zaorski...tylko żeby był gotowy,,właśnie'' https://www.youtube.com/watch?v=1EavtaaUjYQ Polecam,można coś sobie wynieść.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: _sikor » poniedziałek, 22 października 2018, 08:54

https://coinmarketcal.com/event/halving-16967

http://www.liskdelegate.io

Mamy mieć halving niedługo. Co myślicie o cenie w związku z tym wydarzeniem? Przez ostatnie miesiące mamy na Lisku stabilne spadki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 22 października 2018, 09:06

_sikor pisze: https://coinmarketcal.com/event/halving-16967

http://www.liskdelegate.io

Mamy mieć halving niedługo. Co myślicie o cenie w związku z tym wydarzeniem? Przez ostatnie miesiące mamy na Lisku stabilne spadki.
Przy poprzednim halvingu wzrosło z 60k do około 150k jak będzie teraz zobaczymy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » poniedziałek, 22 października 2018, 09:49

Pomoc_potrzebna pisze: Pomysł jest wręcz genialny z gotowym projektem będzie to lepsze niż ETH.
IMHO Dash, BCH czy Monero są również lepsze niż BTC - ale czy to pozwoliło im choć zbliżyć się do niego ceną lub kapitalizacją?
Nie zawsze lepszy wygrywa.
p.s.
To nie jest FUD - sam mam 5% portfela w lisk. ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 22 października 2018, 09:53

No tak masz racje oczywiście :) Nie pozwoliły ale zobacz jak urosły :)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 22 października 2018, 10:52

Ciekawi mnie jedynie ,czy lisk wyłamie się z tego..
Bo obecnie strasznie żmudna sytuacja..
BTC 6394... LSK 0.0004394.
Dawno tak głowę w głowę nie szły na parze btc/lsk. :roll:

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » poniedziałek, 22 października 2018, 11:22

Sprawdźcie sobie ile kosztowało monero, dash, ethereum, ripple, LTC i inne krypto 13 października 2015r a ostatnią bańką 8 stycznia 2018r. Jak to mówią... Historia lubi się powtarzać, ale może być albo jeszcze więcej % na plus albo zostaniemy z niczym za następne 2-3 lata w najgorszym przypadku. Ale myślę, że nikt nie ubije kury znoszącej złote jaja przez najbliższe 5 lat, więc i nasz Lisk da nam porządnie zarobić przy następnej bańce ;) Hold, Hold i jeszcz raz Hold!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 22 października 2018, 11:41

Nie rozumiem po co te wywody..... i tak tylko o hajs w glownej mierze chodzi i tak... a jak widac btc ma taka dominacje, ze projekt rozwijajacy sie nie przeklada sie na cene... zespol wycena nie obchodzi, a inwestorzy mimo to patrza na cene przez pryzmat projektu i dzialan ekipy lisk :) tutaj trzeba na chlodno to brac i troche wyrachowanym spekulantem byc, a nie ze nie wejde w lisk bo to shitcoin bo team sie opierdala czy tam crypti 2.0... no ludzie.... cena jest bardzo atrakcyjna na zakup i to jest fakt faktow bez zbednego pierdolenia.

Ps. Sorki za rzucanie miesem ale to na potrzeby kontrastu aby bylo dobitniej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 22 października 2018, 16:04

Core 1.1.0 na mainecie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 22 października 2018, 16:13

@blink, lekkie poruszenie na giełdzie jakieś jest... niewykluczona mini pompeczka :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 22 października 2018, 16:21

Dovakhiin pisze: @blink, lekkie poruszenie na giełdzie jakieś jest... niewykluczona mini pompeczka :mrgreen:
Może niedługo ruszy też pompa pod halving :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 22 października 2018, 16:25

A mówiłem, że dzisiaj będzie 1.1.0 ;)
Harmony pisze: 1.1.0 (...) który prawdopodobnie w poniedziałek będzie w mainnecie.
W takim razie czekamy teraz na testnet 1.2.0 i kandydata do wydania mainnet :)

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wsn666 » poniedziałek, 22 października 2018, 18:45

Panowie jaki możliwy zasięg dzisiejszego wzrostu ceny przewidujecie ?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości