Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 15 czerwca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: woytek » czwartek, 15 czerwca 2017, 10:05

Piotr9421 pisze: Witam

Jak widac konto świeże co nie znaczy ze nie czytalem was wczesniej co tu sie pisalo i konfabulowalo,- ale ale mniejsza z tym ;] mam 2 pytania.
1. zauwzylem ze np naBitbay straszliwie spadl wolumen z ponad 400tys liskow do jak na ten moment jest 130tys LSK jak mysliscie co to znaczy ?

2 pytanie jest dosc banalne mozna powiedziec z ludzkiej polskiej wscibskosci ;] a mianowicie ciekawi mnie jakimi ilosciami Litcoinow gracie.

pozdrawiam Piotr

130K to wolumen jaki się utrzymywał kiedy LSK był po 3-4 plny, jak nastąpił boom to była gorączka i w godzine wolumen sie podwoił (wieczorny skok do 12 pln) i potem utrzymywał się na tym poziomie przez jakiś czas razem z sporymi skokami dobowymi. Teraz jak LSK nam się uspokaja (chociaż dzisiaj to nieźle spadł) to i wolumen wrócił do poprzedniej wielkości. Na BB widać to też ładnie na prawym panelu tradów - jak się niewiele dzieje to trady są zazwyczaj po kilka, kilkanaście czasem kilkadziesiąt LSK i ciężko sprzedać większą ilość LSK po jednym kursie. W szale były setki :)

Edit: to mój pierwszy post ale obserwuje temat od dawna ;)

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sliwa07 » czwartek, 15 czerwca 2017, 10:41

czy ktos odczuwa gleboka korekte tak jak ja czy tylko mi sie wydaje

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Piotr9421 » czwartek, 15 czerwca 2017, 11:29

Dizki za odppowiedzi,- wyczytalem w ksiazce zenona komara sztuka spekulacji kilka slow na temat wolumenu i stad moje pytania a dokladnie to :" w czasie hossy wolumen wzrasta podczas zwyzki i maleje podczas znizki, i odwrotnie w czasie bessy wolumen wzrasta podczas znizki i maleje poczas zwyzki,- pytanie czy to ejszcze hossa czy juz bessa .
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 15 czerwca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: woytek » czwartek, 15 czerwca 2017, 11:39

To jest krypto, tutaj trochę inaczej się zachowuje rynek (chociaż mechanizmy psychologiczne działają tak samo) i jest dużo bardziej nieprzewidywalny i zależny od wielu czynników. Wiele inwestorów nie ogarnia nawet co kupuje, po co i jak to można w ogóle wykorzystać, nie wspominając o określeniu realnej wartości. Kupują bo sie buja, rośnie i na mieście gadają że podobno warto :D Ta grupa czyni największe zamieszanie spekulacyjne i w sumie dzięki nim możemy dorobić i my w sytuacjach kiedy np wybychnie panic buy. Co do korekty, 10.30 min, solidnie.... nie myślałem że spadnie poniżej 11 przy takim wzroście a jednak. To też jest troche cecha BB gdzie handlują głównie polacy i czesto kurs jest odklejony od rzeczywistości więc warto badać jak chce sie grać a jak inwestowac długofalowo to chyba jeszcze ostatni dzwonek na dobry zakup (chociaż kto wie ;) )

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mattkozlo » czwartek, 15 czerwca 2017, 11:58

Piotr9421 pisze: Dizki za odppowiedzi,- wyczytalem w ksiazce zenona komara sztuka spekulacji kilka slow na temat wolumenu i stad moje pytania a dokladnie to :" w czasie hossy wolumen wzrasta podczas zwyzki i maleje podczas znizki, i odwrotnie w czasie bessy wolumen wzrasta podczas znizki i maleje poczas zwyzki,- pytanie czy to ejszcze hossa czy juz bessa .
Pozdrawiam
Piotr, zgodnie z ta definicją, mamy hossę :D
woytek pisze: Co do korekty, 10.30 min, solidnie.... nie myślałem że spadnie poniżej 11 przy takim wzroście a jednak. To też jest troche cecha BB gdzie handlują głównie polacy i czesto kurs jest odklejony od rzeczywistości więc warto badać jak chce sie grać a jak inwestowac długofalowo to chyba jeszcze ostatni dzwonek na dobry zakup (chociaż kto wie ;) )
Jeżeli chodzi o inwestowanie długofalowe to jestem zdania, że warto było kupić nawet po kursie 15 PLN - chociaż wiadomo, ryzyko większe a potencjany zysk mniejszy. Gdzieś na /r/lisk wyczytałem, że po rebrandingu cena może być na poziomie 10,5$-12,5$ , w oczekiwaniu na SDK może skoczyć do 17$, a po wydaniu SDK powinno być 17$+ . Oczywiście jest to czysta spekulacja, nie mniej przyjemnie się to czyta i napawa to optymizmem :) Zobaczymy jak to będzie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 15 czerwca 2017, 12:07

mattkozlo pisze: Gdzieś na /r/lisk wyczytałem, że po rebrandingu cena może być na poziomie 10,5$-12,5$ , w oczekiwaniu na SDK może skoczyć do 17$, a po wydaniu SDK powinno być 17$+ . Oczywiście jest to czysta spekulacja, nie mniej przyjemnie się to czyta i napawa to optymizmem
Przyjemnie to niech będzie na randce, tu ma być zyskownie a dopiero potem przyjemnie. ;)
Ci co piszą takie przepowiednie cenowe najczęściej zaczynają sprzedaż tuż przed newsem, nie zawsze, ale często. Nie słuchajcie naganiania, bardzo często robi się hype i nagonkę pod newsa tylko po to, by zaraz przed nim/po nim sprzedawać drożej duże ilości bo barany łykają co im się powie. Tu (na crypto) często trzeba być krok przed tłumem, bo on zawsze zostaje z tyłu, czy na dole czy górze wykresu, ale tak jest najczęściej.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Świeżu » czwartek, 15 czerwca 2017, 14:14

Ja bym się bardziej martwił zauważalnym już spadkiem w stosunku do BTC - myślę, że to jest realna wycena projektu. Jeszcze ew. dalej LINK -> BTC -> Fiat[dalej OT:, ale wiadomo, że jak jakiś spadek (wzrost) na liczących się na świecie Fiat'ach będzie na poziomie 25%/dobę to chyba będziemy wszyscy o tym słyszeć (a pewnie bardziej o jakiejś dużej wojnie czy superwulkanie / względnie inwazji kosmitów czy innych nieznanych naszej nauce pierwotniaków), a wtedy to może być bardzo różnie z wszelakimi krypto (zresztą z tymi "realnymi" pieniędzmi na naszych kontach też)].

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Mikael » czwartek, 15 czerwca 2017, 14:22

Właśnie, nie wiadomo jak się zachowa krypto, bo podczas krachu finansowego w 2008, nie było jeszcze btc, więc za bardzo nie ma się do czego odnosić, ale biorąc pod uwagę że w czasach kryzysu, ludzie przerzucają się na różne alternatywne źródła, jest duża szansa że w przypadku, kryptowalut, może być podobnie. A według opinii finansistów w perspektywie 2-3 lat, powinien nastapić krach na giełdzie. A jak dojdzie do tego Yellowstone, to już w ogóle. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 15 czerwca 2017, 14:27

@Mikael, Wolałbym brak krachu i brak kosmicznych ceny crypto niż krach i duże ceny. Taki krach zawsze oznacza utratę pracy przez miliony osób, głód, lokalne konflikty, nawet wojny domowe, zamieszki, ofiary itd., nic fajnego bo zawsze obrywa zwykły szary człowiek a duży bankster znacznie mniej, a wręcz na tym zarabia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Mikael » czwartek, 15 czerwca 2017, 14:42

[quote="Wymazywanie"] Wiadomo, że nikt nikomu tego krachu nie życzy , ani tym bardziej sobie. Ale skoro takie są przewidywania, to warto sie do tego "przygotować". To w cudzysłowie, bo do takich rzeczy przygotować się nie da, wszystko można realnie ocenić post factum. Mały offtop się robi, ale człowiek jest w jakiejś mierze zmienić siebie, w znacznie mniejszym stopniu najbliższych, a o ludziach którzy są dalej to wiadomo, że w ogóle. Ludzie zawsze będą gdzieś głodować tracić, pracę czy będą wybuchały wojny tego nie zmienimy. Może jutro wpadne pod samochód, i to będzie mój ostatni post na tym forum. Wszystko jest kruche, a w szczególności ludzkie życie. Jedyne na co mamy wpływ to my sami nasze myslenie. Ale te filozoficzne dywagacje to bardziej na rozmowę przy piwie w pubie, a nie na przerzucanie się argumentami na szacownym forum Bitcoin :D pozdrawiam

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 29 maja 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Outlander » czwartek, 15 czerwca 2017, 15:35

Na BB cena lata jak szlona od 9.80 do 12.00 w kilka sekund potem w dol do 10.50

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sliwa07 » czwartek, 15 czerwca 2017, 16:05

Aż żal tyłek sciska mam metlik w głowie nie myslałem ze tak ostro spadnie dziesiatka jest linia wsparcia ? wszystkie krypto dzis traca

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 29 maja 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Outlander » czwartek, 15 czerwca 2017, 16:10

8.50 za sztuke :shock: :shock: :shock:
BTC ponizej 9000 ale promocja szkoda ze juz uzylem cala wolna kase na LSK

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hazi » czwartek, 15 czerwca 2017, 20:08

Wszystko przez BTC tak się porobiło wszystkie krypto poszły w cholere. Mam nadzieje że nie dojdzie do stagnacji Liska. Jakiś śmieszny UFO Coin czy PutinCoin :D trzyma cena a lisek poszedł to jest dziwne.
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 czerwca 2017, 20:21 przez hazi, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam1226 » czwartek, 15 czerwca 2017, 20:18

LISK jest szczegolnie zalezny od kursu BTC.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 29 maja 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Outlander » piątek, 16 czerwca 2017, 14:03

no i co? bedzie sie wahac od 11 - 14 ?? Myslicie ze to dobry czas zeby kupic wieksza ilosc?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » piątek, 16 czerwca 2017, 14:23

No pięknie...to jakiś skandal z tym BitBay
"Trwają prace konserwacyjne, wracamy o godzinie 6:30 CET. Za wszystkie niedogodności przepraszamy."
W d..pie mają czy ktoś potrzebuje wykonać transakcje. Możesz stracić lub nie zyskać miliony a oni w najlepsze sobie będą bawić się przy systemie...BRAWO

Teraz o godzinie 17:00 komunikat uległ zmianie na:
"Chwilowa przerwa techniczna. Niebawem wracamy."
Co nie zmienia faktu iż ten system leży !!!
Ostatnio zmieniony piątek, 16 czerwca 2017, 17:02 przez Jazda, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 29 maja 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Outlander » piątek, 16 czerwca 2017, 14:49

bedzie jazda jak nie wlacza systemu.... mam tam troche siana

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 13 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mateusz93160 » piątek, 16 czerwca 2017, 15:42

ja mam inny komunikat twoje konto zostało zablokowane prosze o kontakt

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sliwa07 » piątek, 16 czerwca 2017, 15:52

mateusz93160 pisze: ja mam inny komunikat twoje konto zostało zablokowane prosze o kontakt
zapytaj tutaj moze odpowiedza
forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=55&t=14349&p=325997#p325997

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości