Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:18

Na usd i na euro nie ma ruchu na bb. Odpuść. Tylko złotówki.
Co do liska to na tą chwilę mamy panic salle. Btc stoi w miejscu a lisk leci do dołu. Tylko brać :)

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackam3 » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:23

No spadki są, ale BTC też buja.
Jaki kurs LSK obstawiacie na dzisiejsze spadki ?

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Navi89 » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:24

W12 pisze: Jednak jak donoszą informatorzy PROJEKT TO JEDNA WIELKA KLAPA. LISK teraz znów spadnie do 15zł za sztukę ;/
Człowieku, BTC leci to reszta leci. Aleś ty głupi i jeszcze inwestować chcesz? Projekt nie ma tu nic do rzeczy.
W12 pisze: teraz też się nie zgadasz??
Ja się też nie zgadzam, mądralo.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czader » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:26

W12 pisze: i co nie mówiłem że będzie lecieć na łeb na szyję? :D
Którzy to nie wierzyli? haa

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
sialala pisze:
w11 pisze: Jednak jak donoszą informatorzy PROJEKT TO JEDNA WIELKA KLAPA. LISK teraz znów spadnie do 15zł za sztukę ;/
Takie wypowiedzi powinny być usuwane i tacy użytkownicy jak Ty powinni być banowani. Nawet nie pytaj czemu. Wypowiadasz się, a nie popierasz swojej wypowiedzi żadnymi materiałami i informacjami. Dla nowych graczy jest to zamęt i wprowadzanie w błąd. Pewnie spóźniłeś się na pociąg i teraz próbujesz dumpować kurs..
teraz też się nie zgadasz?? :D

Co niby leci na łeb na szyje?
Ja ciągle widzę że się ładnie trzyma na poziomie około 0.0018 - 0.002 BTC
Ktoś chyba nie zauważył, że wszystkie waluty z największym MC poszły minimu 10 procent w dół.

Ale czego się nie zrobi, żeby udowodnić swoją rację, co nie?

W12
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: W12 » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:26

Navi89 pisze:
W12 pisze: Jednak jak donoszą informatorzy PROJEKT TO JEDNA WIELKA KLAPA. LISK teraz znów spadnie do 15zł za sztukę ;/
Człowieku, BTC leci to reszta leci. Aleś ty głupi i jeszcze inwestować chcesz? Projekt nie ma tu nic do rzeczy.
W12 pisze: teraz też się nie zgadasz??
Ja się też nie zgadzam, mądralo.
tyle, że tym razem lisk swoją drogą leci

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Navi89 » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:29

W12 pisze: tyle, że tym razem lisk swoją drogą leci
Od kiedy? :lol:

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:39

W12 pokręcony jesteś :)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Szcześliwy_Janusz » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:46

Witam,
Mam pytanie, mianowicie gdzie trzymacie swoje Lisk'i ? Chodzi mi o portfel, używacie portfela giełdy, macie założone własne portfele (Lisk Nano) czy jeszcze coś innego ? Czy wg was jest sens wysyłać coiny na własny portfel ?
Sory za offtop, chciałem zaczerpnąć opinii bardziej doświadczonych.

p89
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: p89 » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:51

Szcześliwy_Janusz pisze:Witam,
Mam pytanie, mianowicie gdzie trzymacie swoje Lisk'i ? Chodzi mi o portfel, używacie portfela giełdy, macie założone własne portfele (Lisk Nano) czy jeszcze coś innego ? Czy wg was jest sens wysyłać coiny na własny portfel ?
Sory za offtop, chciałem zaczerpnąć opinii bardziej doświadczonych.
Trzymanie w portfelu mam swoje plusy i minusy wg mnie. Jak będziesz trzymał na giełdzie to w przypadku włamania na konto lub upadku giełdy (a w grudniu dwie duże upadły) to tracisz wszystko co miałeś na gieldzie. Natomiast nie opłaca się co chwilę wrzucać giełda->portfel->giełda-> itd. małych ilość coinow bo będziesz tracił na fee i prowizje giełdy. Chyba, że planujesz zakup większej ilości coinow i trzymanie na long therm to warto wrzucić na portfel.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » niedziela, 21 stycznia 2018, 20:09

Szcześliwy_Janusz pisze: Witam,
Mam pytanie, mianowicie gdzie trzymacie swoje Lisk'i ? Chodzi mi o portfel, używacie portfela giełdy, macie założone własne portfele (Lisk Nano) czy jeszcze coś innego ? Czy wg was jest sens wysyłać coiny na własny portfel ?
Sory za offtop, chciałem zaczerpnąć opinii bardziej doświadczonych.

Prowizja za przelanie coinów to ok 12 lub 17 zł już nie pamiętam od samej sieci lisk + prowizja giełdy. Przedmówca dobrze powiedział, że jak shorty to wiadomo że trzymasz na giełdzie jak long term to na portfel Lisk Nano.

Dodano po 41 sekundach:
czader pisze:
W12 pisze: i co nie mówiłem że będzie lecieć na łeb na szyję? :D
Którzy to nie wierzyli? haa

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
sialala pisze:
Takie wypowiedzi powinny być usuwane i tacy użytkownicy jak Ty powinni być banowani. Nawet nie pytaj czemu. Wypowiadasz się, a nie popierasz swojej wypowiedzi żadnymi materiałami i informacjami. Dla nowych graczy jest to zamęt i wprowadzanie w błąd. Pewnie spóźniłeś się na pociąg i teraz próbujesz dumpować kurs..
teraz też się nie zgadasz?? :D

Co niby leci na łeb na szyje?
Ja ciągle widzę że się ładnie trzyma na poziomie około 0.0018 - 0.002 BTC
Ktoś chyba nie zauważył, że wszystkie waluty z największym MC poszły minimu 10 procent w dół.

Ale czego się nie zrobi, żeby udowodnić swoją rację, co nie?
Czy Ty w ogóle wiesz jak to wszystko działa ?

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: emdecha » niedziela, 21 stycznia 2018, 20:29

Lisk Nano jest w 100 procentach pewny? Nie zostanie przejęty, nie padnie jak np. giełdy?
PS. Gdzieś wyczytałem, że dla lepszego bezpieczeństwa wysłać liski z giełdy na nano i później odesłać przynajmniej 1 z powrotem na giełdę, w celu jakiegoś tam potwierdzenia, nie pamiętam dokładnie. Ktoś coś wie? :geek:

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rafgoo » niedziela, 21 stycznia 2018, 20:34

emdecha pisze:Lisk Nano jest w 100 procentach pewny? Nie zostanie przejęty, nie padnie jak np. giełdy?
PS. Gdzieś wyczytałem, że dla lepszego bezpieczeństwa wysłać liski z giełdy na nano i później odesłać przynajmniej 1 z powrotem na giełdę, w celu jakiegoś tam potwierdzenia, nie pamiętam dokładnie. Ktoś coś wie? :geek:
Czytałem że jest możliwość przejęcia portfela przez krótki adres który jest generowany na podstawie hasła. Ktoś może teoretycznie wygenerować taki sam adres - ale potrzebuje do tego sporo mocy obliczeniowej i można przejąć tylko portfel z którego nie było nigdy nic wysłane chodzi o powiązanie chyba z ip - już nie pamiętam dokładnie.

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 76
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Homer691888 » niedziela, 21 stycznia 2018, 20:37

Jest cały osobny temat poświęcony lisk nano wystarczy przeczytać ogarnijcie się to nie przedszkole

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Macbak2 » niedziela, 21 stycznia 2018, 23:03

Panowie, nie sprzedawajcie Liska na spadkach. Grubasy nas testują, na ile mogą sobie pozwolić obniżyć cenę. Będą to robić co jakiś czas, ale Wy nie dajcie się przestraszyć i wyleszczyć. Po prostu nie sprzedawajcie i cena wróci :)

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 00:12

Dokładnie, nie dawajcie się i nie róbcie sobie strat. Ja kupiłem za 118 i się nie dam tak łatwo ;)

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 11:05

Lisk ma taką pompę w sieci że gdyby okazał się nie wypałem to ludzie potracili by niewyobrażalne majątki. Praktycznie każdy zainwestował w tą kryptowalute licząc że w lutym wystrzeli w górę, są też tacy co kupowali go na największej górce w cenie po +135 zł

Muszą mieć teraz stalowe nerwy widząc cenę 80 zł oraz to że każdy namawia do zakupu Liska

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Budzaj » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 11:14

inwestor2018 pisze:Lisk ma taką pompę w sieci że gdyby okazał się nie wypałem to ludzie potracili by niewyobrażalne majątki. Praktycznie każdy zainwestował w tą kryptowalute licząc że w lutym wystrzeli w górę, są też tacy co kupowali go na największej górce w cenie po +135 zł

Muszą mieć teraz stalowe nerwy widząc cenę 80 zł oraz to że każdy namawia do zakupu Liska
Oby się nie okazało już nawet przed konferencją że ten projekt to jakaś lipa i będzie klapą.
Grubasy będą wiedzieć wczesniej ze swoich źrudeł, i się wyprzedadzą a my zostaniemy z liskami spowrotem po 8-15zł.
Mocno wieże w ten projekt, oby EKIPIE SIĘ UDAŁO. Na razie to kurs Liska przyrósł do kursu Bitcoina. Oznacza to że obecna cena jest tylko i wyłącznie spekulacją. A sam LISEK nic obecnie sobą nie reprezentuje.

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zawysokasiatka » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 12:14

Budzaj pisze:
inwestor2018 pisze:Lisk ma taką pompę w sieci że gdyby okazał się nie wypałem to ludzie potracili by niewyobrażalne majątki. Praktycznie każdy zainwestował w tą kryptowalute licząc że w lutym wystrzeli w górę, są też tacy co kupowali go na największej górce w cenie po +135 zł

Muszą mieć teraz stalowe nerwy widząc cenę 80 zł oraz to że każdy namawia do zakupu Liska
Oby się nie okazało już nawet przed konferencją że ten projekt to jakaś lipa i będzie klapą.
Grubasy będą wiedzieć wczesniej ze swoich źrudeł, i się wyprzedadzą a my zostaniemy z liskami spowrotem po 8-15zł.
Mocno wieże w ten projekt, oby EKIPIE SIĘ UDAŁO. Na razie to kurs Liska przyrósł do kursu Bitcoina. Oznacza to że obecna cena jest tylko i wyłącznie spekulacją. A sam LISEK nic obecnie sobą nie reprezentuje.
Litości ziomek, zainwestuj w słownik.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 12:39

Budzaj pisze:
inwestor2018 pisze:Lisk ma taką pompę w sieci że gdyby okazał się nie wypałem to ludzie potracili by niewyobrażalne majątki. Praktycznie każdy zainwestował w tą kryptowalute licząc że w lutym wystrzeli w górę, są też tacy co kupowali go na największej górce w cenie po +135 zł

Muszą mieć teraz stalowe nerwy widząc cenę 80 zł oraz to że każdy namawia do zakupu Liska
Oby się nie okazało już nawet przed konferencją że ten projekt to jakaś lipa i będzie klapą.
Grubasy będą wiedzieć wczesniej ze swoich źrudeł, i się wyprzedadzą a my zostaniemy z liskami spowrotem po 8-15zł.
Mocno wieże w ten projekt, oby EKIPIE SIĘ UDAŁO. Na razie to kurs Liska przyrósł do kursu Bitcoina. Oznacza to że obecna cena jest tylko i wyłącznie spekulacją. A sam LISEK nic obecnie sobą nie reprezentuje.
Obecnie to do kórsu Bitkojna przyrosło całe Kryptopolis chyba że jakieś scamy czy pompy. Z resztą jak patrzę na pierwszą 50 coinmarket to ilość nieukończonych projektów jest spora. Musiałoby stać się faktycznie coś bardzo złego z samym LSK żeby cena spadła do poziomu 5-6usd
Ja powtarzam. Jestem umierkowanie sceptyczny i nie napalam się już tak jak na początku. Może trochę niepokoi stan prac na github https://github.com/LiskHQ/lisk/projects/6
i piętrzące się zagadnienia odnośnie core 1.0 ale jak będzie zobaczymy. W sumie to tak na prawdę miesiąc prawdy dla tego projektu.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Misio666 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 13:32

Stoperan to raz, a dwa - mamy 22 stycznia. Minęło 22 dni od Nowego Roku. Dla niektórych tutaj poglądy na inwestowanie zdążyły się zmienić siedemnaście razy. Przewidywanie czy spadnie czy nie spadnie co dwa posty obiera inny kierunek. Przez te 22 dni natłukliście tyle postów przekazując tak mało informacji, że to aż jest zdumiewające. Ktoś zasugerował niedawno (nie wiem, czy tu czy w temacie Game), że 10krotny wzrost to jakaś lipa. Owszem, jak wrzucasz 50zł w inwestycje to jest to lipa, ale dla dużej liczby osób w tym świecie wahnięcie kursu o 10 groszy robi różnicę w tysiącach złotych zysku netto. Ostatni strzał BTC tak narobił w głowach ludzi, że szok. Nic dziwnego, że ludzie tracą kasę. Zamiast zalogować się do życia to obserwują kurs, który pięć razy na dobę potrafi o te 10% sobie pofalować jak mu się podoba bez większego powodu, bez odzwierciedlenia w kreskach na wykresach i pitolenia o tym, że nowe logo liska urodzi tysiące milionerów w Polsce. Tylko 22 dni od Nowego Roku. W perspektywie inwestycji w lokal użytkowy czy mieszkanie to nawet nie jest wpływ z jednego czynszu. W perspektywie lokaty bankowej to nawet nie jest 100zł z tysięcy danych banku złotówek. Na Boga, przeskalujcie swoje życie do logicznych wartości.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości