Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » środa, 19 maja 2021, 12:02

Fyers pisze: środa, 19 maja 2021, 07:20... i Elonem no to był potencjał na wzrosty przed ta konferencją.
Z Elonem jest taki "problem", że jutro może powiedzieć:
"wymyśliłem ogniwo czerpiące prąd ze światła odbitego od kukurydzy, więc BTC robi się ECO to i Teslę i bilet na Marsa sprzedamy ci za BTC" i będzie rakieta.

BTW to fajnie pokazuje kto ma realną władzę na tym świecie ... aż dziwne.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » środa, 19 maja 2021, 15:05

Ale lecą ostre noże, niewiadomo które i kiedy łapać.

DZM
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: DZM » czwartek, 20 maja 2021, 08:15

Jeszcze eos przebije i dogoni lune, a wtedy radze uciekac i nie patrzec na tocoludzie pisza ze bedzie i po 100 dolarow, tak samo z game jak dobije do 1 zl iradze grac na 50% kapitalu zeby nie zostac z reka w pieluszce.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptoentuzjasta777 » czwartek, 20 maja 2021, 09:39

Ta konferencja będzie trochę inna niż poprzednie :) Tym razem kurs będzie rosnął po niej, a nie przed nią. A na pewno nie zaliczy dumpu "po wydarzeniu". Wspomnicie moje słowa po weekendzie :)

Dodano po 3 minutach 25 sekundach:
P.S. mam nadzieję, że nie daliście się nabrać na tę wczorajszą zagrywkę grubasków. I nie było panic sellów :) Po dokładnej analizie stwierdzam, że mieliśmy nieco głębszy 17 lipca 2017. I teraz taki sam okres wzrostów, z 2 podobnymi, acz mniejszymi zjazdami po drodze (30-40%). Co do lisa... zobaczycie w poniedziałek, ale mega dobre informacje się szykują :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 20 maja 2021, 11:41

DZM pisze: czwartek, 20 maja 2021, 08:15Jeszcze eos przebije i dogoni lune, a wtedy radze uciekac i nie patrzec na tocoludzie pisza ze bedzie i po 100 dolarow, tak samo z game jak dobije do 1 zl iradze grac na 50% kapitalu zeby nie zostac z reka w pieluszce.


Zejdź na ziemie, żeby Eosa wyprzedzić to musiałby rosnąć co najmniej x10 a Eos musiałby stać w miejscu przez hosse :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 20 maja 2021, 15:16

Dobra panowie, wracam na statek :D
Udało mi się sprzedać w przedziale 39 do 39,5 zł na BB (spokojnie jeden z top 3 trejdów w życiu jeżeli chodzi o moment wyjścia) i czas odkupić 8-)

Obrazek

Istotne wg mnie na parze LSK/BTC (LSK/USDT mnie mniej interesuje):
1) kurs przebił wielomiesięczną linię trendu (żołta) ustanawiając jednocześniej HH, wyjście górą, dzisiaj prawdopodobnie skończy się udanym retestem
2) niebieska linia - aktualny opór, którego przebicie może spodować szybki wzrost ceny w stosunku do BTC nawet o 100% (zasięg cup and handle).

@blink pamiętam pamiętam, palec na spuście cały czas no i mniejsza kwota reinwestowana

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » piątek, 21 maja 2021, 21:29

Co z ta konferencja.? Jakieś przecieki co tam pokażą? Tak jak zawsze żadnych konkretów czy jednak tym razem bedzie inaczej?

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » piątek, 21 maja 2021, 21:38

maly_ZE pisze: piątek, 21 maja 2021, 21:29Co z ta konferencja.? Jakieś przecieki co tam pokażą? Tak jak zawsze żadnych konkretów czy jednak tym razem bedzie inaczej?

Taa standardowo nowy roadmap. Czyli never ending story. I to mi sie w lisku podoba :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 21 maja 2021, 21:47

Z tego co tam widzę to nie jest tak zle. Roadmap jest zawsze aktualizowany w każdym projekcie. Jak BTC pójdzie do góry to widzę mają tam w ciul dużo spotkań i konferencji to może ceną miotać wtedy ale wszystko w rękach tego Bitkojna

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Byku80 » sobota, 22 maja 2021, 13:03

Po obejrzeniu eventu śmiem twierdzić, że team Liska podchodzi do projektu poważnie, wygląda to profesjonalnie, mają solidne fundamenty. Długo terminowo wygląda to interesująco, zobaczymy jak przełoży się to na cenę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 22 maja 2021, 14:01

Też tak uważam. Wszystko to wygląda bardzo dobrze. Plan oraz pomysł z diamentami. Świetna sprawa! Szczerze to jeszcze nie widziałem projektu,który by się tak angażował mimio,że przez większość osób z danego świata już dawno się odwróciła od niego. Liskers Trzymam kciuki !! Pozyskać dobrych developerów i będzie bardzo dobrze

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » sobota, 22 maja 2021, 16:27

OT:
Tak patrzą na fryzurę Kordka to on chyba sobie ten mem z Jezusem do serca wziął :lol:

Humoru trochę ;)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » sobota, 22 maja 2021, 19:18

Szkoda, że tak powoli się rozwijają. Niestety ARK ma większy potencjał i nie jest tak zależny od BTC. Mimo to liczę, że lisk pozostanie bardziej rozpoznawalny i przyjazny programistom. Eventy nie wpłynęły kompletnie na cenę. Zainteresowanie zerowe. Trzeba nadal nastawiać się, że wzrosty BTC to największy i jedyny na chwilę obecną czynnik wpływający na cenę liska.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 22 maja 2021, 21:05

Tragicznie powoli :( ehh szkoda bo wzyscy prują do przodu a oni tak powoli :( może przyśpieszą. I szkoda,że ta cena taka mała :(

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 6 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hrothi » sobota, 22 maja 2021, 21:25

Prawda taka że BTC wszystkich trzyma teraz za mordę krótko, nikt się wybić nie może.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » niedziela, 23 maja 2021, 15:27

10zł.. kupiony po 25.85zł, z dniem dzisiejszym ogłaszam, że lisk stracił szansę na nowe ATH w tym roku. Osobiście zamierzam odsprzedawać w okolicach 30zł.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » niedziela, 23 maja 2021, 15:31

kryptoaktywa w tym Lisk, który jest w PL królem shitcoinów zyskały nową rzeszę "bagholderów 2021", widać to po sporej liczbie nowo zarejestrowanych na tym forum kont w trakcie hossy, będą oni przebierali nogami aby wyjść na zero - będzie wisieć ich podaż , przez co będzie gigantyczny opór przed wzrostami. Tak wygląda bessa, jest to jednocześnie zmiana oczekiwań , oto na co moga liczyć ci którzy zaufali Kordkowi i konferencjom z jego udziałem ;) :
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
---

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » niedziela, 23 maja 2021, 15:53

To nie koniec bull runa. Do końca roku jeszcze będzie nie jedna okazja by odsprzedać kiedy btc był po 64k. Po prostu trzeba to przeczekać. Ja mam dużo czasu dlatego nie panikuję i nie sprzedaje ze stratą mogę czekać spokojnie do kolejnej hossy kilka lat. Zazdroszczę tylko osobom, które kupują teraz liska po 10zł xD. Chciałem się załadować w liska jak był po 2zł ale wtedy nie miałem funduszy.. no cóż bywa.. Druga sprawa to jeśli jesteśmy w bear market to nie potrwa on tak długo jak poprzednie jeśli ten bull run skończył się przedwcześnie. Dla mnie BTC musi spaść poniżej 25k aby stwierdził okej.. to koniec muszę czekać do kolejnej hossy. Potencjał wzrostowy jest ogromny potencjał spadkowy o wiele mniejszy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: chciwyszczur » niedziela, 23 maja 2021, 18:08

Jak tam nastroje? Jeżeli rzeczywiście doczekamy się nowej generacji bagholderów LSK 2021 to muszę przyznać, że póki co nowy narybek wykazuje się całkiem sporą dozą spokoju. Niepokój już czuć, panikę nie. Może jeszcze za mało spadło :) Ja na fiatach. Wyszedłem po 31 zł , wejście średnio 4 zł. Także złotego strzału nie było, acz żałować też nie ma czego. Mogę sobie komfortowo obserwować sytuację z boku.

Szykuję się jednak do ponownego wejścia. Bardziej pod odbicie niż hold, ale to oczywiście zależy od rozwoju sytuacji. Moje kreseczki i trójkącik zmasakrowane :/ Korekta spadków pewnie już niedługo. Strzelam, że następna tygodniowa na BTC zielona. Kapitał podzielony na trzy części na kolejnych wsparciach poziomych. Pierwsza partia wzięta po obecnej cenie, dalej okolice 8 do 9 zł, ostatnia paczka podzielona na małe porcyjki na wypadek jakichś panicznych pików. Obserwujemy króla póki co.

Powodzenia panowie i panie :) Idę na zakupy

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 25 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: robitech » niedziela, 23 maja 2021, 19:08

Nie straszcie tak bo ładnie się na Lisk zarabia wystarczy nie wchodzić całą gotówką. Przed chwilą zakupione po 10 zł czekam spokojnie bo rośnie a jak będzie spadało to dokupie na spokojnie.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości