Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sweet » niedziela, 21 stycznia 2018, 00:04


Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » niedziela, 21 stycznia 2018, 00:09

Może tak być ale nie musi. Bo jak btc zawróci to i lisk zawróci.
Na razie poziom fibo 0.5 na btc został przebity, lecz niezbyt wyraźnie. Więc w każdej chwili może być powrót do strefy 0.618 czyli poniżej 12.6 i w dół. Tak wychodzi z mierzeń fibbonaciego.

https://www.tradingview.com/chart/ZCZTNpbB/

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: IVANEK » niedziela, 21 stycznia 2018, 00:41

Faktycznie nie zauważyłem przewijania oraz wklejonego 2 wykresu z przewinięciem i cofam moje pomówienia. I jest szansa na to by niedziela nie była zmarnowanym dniem gdzie nic się nie dzieje :)

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sweet » niedziela, 21 stycznia 2018, 00:41

Niestety i taki scenariusz trzeba przyjąć :(

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » niedziela, 21 stycznia 2018, 00:49

Jak btc będzie mieć jakieś większe ruchy jak w godzinach porannych to coś będzie się dziać. Jak będzie taka stagnacja jak dzisiaj popołudniu na btc to tak samo będzie to wyglądać na lisku.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 21 stycznia 2018, 06:27

Dzień Dobry, widzę zaczynamy niedzielę promocjami, a jak wczoraj wieczorem pisałem iż napychają leszczy na górce to klasycznie już "znawcy i wyznawcy LSK-a" zarzucali mi, że się "napinam za bardzo". Tak wiem wszystkim nie dogodzisz. Temat przez takich co to im się wydaje, że wiedzą lepiej zszedł na psy. Jak tu prowadzić jakąś merytoryczną dyskusję na temat kursu, jak jeśli tylko masz inne zdanie niż tłum, jesteś postrzegany jako wróg numer jeden. I jeszcze w dodatku musisz udowadniać, iż to co innym się wydaje...to im się tylko wydaje.

Jeszcze raz podkreślę jesteś nowy, nie znasz się to czytaj co inni piszą, pytaj, edukuj się bo nic samo nie przyjdzie. Ale nie zaśmiecaj tematu, tekstami to the moon, tylko up itp. A już tym bardziej nie oskarżaj bezpodstawnie innych że się nie znają.

Mój plan na dziś, szukać dobrego poziomu wejścia i zagranie na odbicie. Tak na odbicie :D bo jeśli zakładacie że to koniec spadków to życzę powodzenia :mrgreen:
Celowo nie napiszę gdzie się ustawię ze skupem aby nie było znów pisania, że ktoś się chwali. Natomiast podpowiem iż BTC ma wsparcie w okolicy 11900 resztę sobie dopowiedzcie sami.

Wszystkim kupującym życzę udanej handlowej niedzieli ;) Natomiast Ci którzy kupowali wczoraj dziś będą kibicami :P

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackam3 » niedziela, 21 stycznia 2018, 11:25

Jazda pisze:Dzień Dobry, widzę zaczynamy niedzielę promocjami, a jak wczoraj wieczorem pisałem iż napychają leszczy na górce to klasycznie już "znawcy i wyznawcy LSK-a" zarzucali mi, że się "napinam za bardzo". Tak wiem wszystkim nie dogodzisz. Temat przez takich co to im się wydaje, że wiedzą lepiej zszedł na psy. Jak tu prowadzić jakąś merytoryczną dyskusję na temat kursu, jak jeśli tylko masz inne zdanie niż tłum, jesteś postrzegany jako wróg numer jeden. I jeszcze w dodatku musisz udowadniać, iż to co innym się wydaje...to im się tylko wydaje.

Jeszcze raz podkreślę jesteś nowy, nie znasz się to czytaj co inni piszą, pytaj, edukuj się bo nic samo nie przyjdzie. Ale nie zaśmiecaj tematu, tekstami to the moon, tylko up itp. A już tym bardziej nie oskarżaj bezpodstawnie innych że się nie znają.

Mój plan na dziś, szukać dobrego poziomu wejścia i zagranie na odbicie. Tak na odbicie :D bo jeśli zakładacie że to koniec spadków to życzę powodzenia :mrgreen:
Celowo nie napiszę gdzie się ustawię ze skupem aby nie było znów pisania, że ktoś się chwali. Natomiast podpowiem iż BTC ma wsparcie w okolicy 11900 resztę sobie dopowiedzcie sami.

Wszystkim kupującym życzę udanej handlowej niedzieli ;) Natomiast Ci którzy kupowali wczoraj dziś będą kibicami :P

Do jakiego poziomu przewidujesz spadki ?
Czy 5 fala spadkowa na BTC jest jeszcze realna ? Oraz czy byłaby ona mocniejsza niż ostatni mocny spadek BTC ?

Tymczasowo byliśmy na poziomie 11,900$, zakupy na lisku zrobione tylko jaką granicę oporu teraz napotkamy ? Czy według wykresu P. Seligi ( https://pl.tradingview.com/chart/LSKUSD/lsEsrTYy/ ) będzie to poziom ok 105 zł ? :)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 21 stycznia 2018, 11:51

Jak na razie ten Seliga ani razu nie trafił właściwie w kurs liska tak samo na bicie, wszystko robione po fakcie. Wszystko zależy od bitka zanim się nie uspokoi to będzie bujać.

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » niedziela, 21 stycznia 2018, 15:33

Btc ma lokalne wsparcie na 11.7k. Dzisiaj się już tam raz odbił. @Jazda, ja bardzo chętnie czytam Twoje posty bo widzę, że masz pojęcie. Chętnie możemy podyskutować na priv. Postawiłem fibo na wykresie i na razie chodzi lisk bardzo technicznie.

Dodano po 10 minutach 35 sekundach:
mackam3 pisze:
Jazda pisze:Dzień Dobry, widzę zaczynamy niedzielę promocjami, a jak wczoraj wieczorem pisałem iż napychają leszczy na górce to klasycznie już "znawcy i wyznawcy LSK-a" zarzucali mi, że się "napinam za bardzo". Tak wiem wszystkim nie dogodzisz. Temat przez takich co to im się wydaje, że wiedzą lepiej zszedł na psy. Jak tu prowadzić jakąś merytoryczną dyskusję na temat kursu, jak jeśli tylko masz inne zdanie niż tłum, jesteś postrzegany jako wróg numer jeden. I jeszcze w dodatku musisz udowadniać, iż to co innym się wydaje...to im się tylko wydaje.

Jeszcze raz podkreślę jesteś nowy, nie znasz się to czytaj co inni piszą, pytaj, edukuj się bo nic samo nie przyjdzie. Ale nie zaśmiecaj tematu, tekstami to the moon, tylko up itp. A już tym bardziej nie oskarżaj bezpodstawnie innych że się nie znają.

Mój plan na dziś, szukać dobrego poziomu wejścia i zagranie na odbicie. Tak na odbicie :D bo jeśli zakładacie że to koniec spadków to życzę powodzenia :mrgreen:
Celowo nie napiszę gdzie się ustawię ze skupem aby nie było znów pisania, że ktoś się chwali. Natomiast podpowiem iż BTC ma wsparcie w okolicy 11900 resztę sobie dopowiedzcie sami.

Wszystkim kupującym życzę udanej handlowej niedzieli ;) Natomiast Ci którzy kupowali wczoraj dziś będą kibicami :P

Do jakiego poziomu przewidujesz spadki ?
Czy 5 fala spadkowa na BTC jest jeszcze realna ? Oraz czy byłaby ona mocniejsza niż ostatni mocny spadek BTC ?

Tymczasowo byliśmy na poziomie 11,900$, zakupy na lisku zrobione tylko jaką granicę oporu teraz napotkamy ? Czy według wykresu P. Seligi ( https://pl.tradingview.com/chart/LSKUSD/lsEsrTYy/ ) będzie to poziom ok 105 zł ? :)
Mam kolejny zawrót znad poziomu fibo na btc, więc szykuj się raczej na spadki. Nie wiem czy głębokie ale raczej lecimy w dół.
A jeżelio chodzi o obserwację kursów to mamy straszną rozbieżność np pomiędzy binance a bitstampem. Bo na chwilę pisania posta aż 100 dolarów. To też trzeba mieć na uwadze. Ale może być też tak, że dojedziemy do 11.700 i znowu do góry ponad 12,5k :)

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 21 stycznia 2018, 17:34

Jestem naprawdę bardzo ciekawy co się stanie z Liskiem. Większej pompy niż na Liska nie ma na żadną inną kryptowalutę w Polsce.

Nawet Lord Kruszwil ostatnio wrzucił filmik w którym pokazuję że kupił tej waluty za 100k.

Film ma ponad 270 tysięcy wyświetleń w ciągu 5 dni. Pompa jest naprawdę ogromna

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » niedziela, 21 stycznia 2018, 17:45

100k to mało. To żadna pompa.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 21 stycznia 2018, 17:53

Człowieku nie pisz głupot !

Chodziło mi o to że Lisk jest tak pompowany że nawet ludzie nie związani z krypto jak np. Lord Kruszwil w niego inwestują i to wcale nie mało jak na takiego młokosa, gość ma duże przebicie i za jego namową nie jeden gość może kupić.

PS: Na chwile obecną nie mam żadnego Liska ale zastanawiam się nad zakupem, nie wiem tylko w jakiej cenie warto go obecnie zakupić

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » niedziela, 21 stycznia 2018, 17:59

Mamy panic salle na lisku :D
Przecena, brać ile się da :D

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 5 maja 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: polarnycafe » niedziela, 21 stycznia 2018, 18:01

Właśnie czekam aż będzie najniższa kwota, oczywiście wszystko przez BTC.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Navi89 » niedziela, 21 stycznia 2018, 18:16

polarnycafe pisze: Właśnie czekam aż będzie najniższa kwota, oczywiście wszystko przez BTC.
Najniższa? Tzn kiedy będzie najniższa?

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 5 maja 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: polarnycafe » niedziela, 21 stycznia 2018, 18:18

Sprawdzam na zagranicznej giełdzie czy BTC spada, póki spada to czekam z zakupem Liska... Aktualnie mam ustawiony zakup na 75.
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 stycznia 2018, 18:19 przez polarnycafe, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: luga » niedziela, 21 stycznia 2018, 18:19

kiedy? ludzie tego nikt nie wie :_)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kondziowaty » niedziela, 21 stycznia 2018, 18:29

Jestem bardzo ciekawy czym ta panika jest spowodowana. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń chociaż mam wrażenie że zaraz się odbije od dna :)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kondziowaty » niedziela, 21 stycznia 2018, 18:34

grzecho2020 pisze:
polarnycafe pisze: Sprawdzam na zagranicznej giełdzie czy BTC spada, póki spada to czekam z zakupem Liska... Aktualnie mam ustawiony zakup na 75.
Jak na bitbay ustawić żeby kupiło przy danym kursie?
Na stronie z wykresem masz opcję "Chcę kupić"
Wpisujesz kwotę w okienko " Kurs PLN" za jaką chcesz kupić '1 sztukę' LSK, kolejno w okienko " Ilość LSK" jaką ilość zamierzasz zakupić. W trzecim okienku "Wartość PLN" automatycznie wygeneruje Ci kwotę jaką zapłacisz. Ot cała filozofia ;)

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » niedziela, 21 stycznia 2018, 18:55

marcinex06 pisze:
grzecho2020 pisze:
polarnycafe pisze: Sprawdzam na zagranicznej giełdzie czy BTC spada, póki spada to czekam z zakupem Liska... Aktualnie mam ustawiony zakup na 75.
Jak na bitbay ustawić żeby kupiło przy danym kursie?
wpisujesz kwotę i ilość, możesz ustawić ukrytą wtedy nie widać jej w orderbook'u
tyle, że za taką transakcję płacisz większą prowizję.
Btc odbija, więc można kupować :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości