Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 20 lutego 2020, 17:39

@Pogromca Przecież pisałem że nie sledze już tego gniota od poczatku roku, czasem sobie wejde na postep prac i twitera, no ale zobacz że nadal coś dodają tu coś zmienią, dlatego jest roadmap bez dat bo mają czasu tyle na ile im kapitał pozwoli, a lisk to przezytek i dno totalne

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 20 lutego 2020, 17:56

@Ishias Jeśli nie śledzisz to na chusteczkę tutaj przychodzisz i klepiesz swoje teorie wprowadzając w błąd nawet nie weryfikując tego co piszesz? Czasem lepiej siedzieć cicho niż się odezwać i wyjść na kabana :)

A tak serio to martwił bym się gdyby NIC nie dodawali. Przecież to normalne , że ZAWSZE będzie się coś zmieniać w wyniku postępu prac. To nie jest pieczenie ciasta czy robienie pizzy, że dodajesz proste składniki i masz efekt.
Ishias pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 17:39lisk to przezytek i dno totalne
No i super, cieszę się że sprzedałeś, a teraz sajonara i już Cię tu nie ma, skoro nawet nie wiesz czym jest ten projekt ;)

Im mniej głąbów bez pojęcia tym zdrowsza atmosfera. Lisk nie jest dla ciemniaków z ulicy ;)

Dodano po 6 minutach 12 sekundach:
P.s. weźcie dajcie mi bana bo już mnie wkurwia to forumowe narzekactwo co nawet czytać nie potrafi. Będzie tu mniej informacji to tępaki nie będą się interesować projektem, a będą tylko wchodzić ludzie rozgarnięci wiedzący co z czym się je, czyli wieksza szansa na wzrosty, a ulica i tak się będzie ładować jak będzie po 20-100pln.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 20 lutego 2020, 18:10

@Pogromca dobre dobre mózgi macie wyprane tym projektem :P. Zycze wam żeby było te 20 i 100 pln ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 20 lutego 2020, 18:44

Pogromca pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 17:56@Ishias Jeśli nie śledzisz to na chusteczkę tutaj przychodzisz i klepiesz swoje teorie wprowadzając w błąd nawet nie weryfikując tego co piszesz?
Może np. żeby się z Was pośmiać? 8-) Co jest nie tylko rozrywką, ale również edukacją nt psychologii bagholderskiej na kryptowalutach.

...a wracając do typowej konwencji wątku, co do której zdaję się nigdy nie miałeś obiekcji: Lisk 100$ soon, kupować, uśredniać, okazja życia i posty z tymi hasłami plusować do usranej śmierci. Wtedy przecież przytulniej (trzymać te ogromne % strat...).

Dodano po 5 minutach 56 sekundach:
Pogromca pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 17:56Im mniej głąbów bez pojęcia tym zdrowsza atmosfera. Lisk nie jest dla ciemniaków z ulicy
Owszem, właśnie dla nich. Dla typowej ulicy facebookowo-youtubowej.
Pogromca pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 17:56P.s. weźcie dajcie mi bana bo już mnie wkurwia to forumowe narzekactwo co nawet czytać nie potrafi. Będzie tu mniej informacji to tępaki nie będą się interesować projektem, a będą tylko wchodzić ludzie rozgarnięci wiedzący co z czym się je, czyli wieksza szansa na wzrosty, a ulica i tak się będzie ładować jak będzie po 20-100pln.
Nie wytrzymujesz znowu nerwowo spadku ceny Lisk? :mrgreen: Tępaki, ciemniaki, głąby, a Lisk jako twór elitarny, dla wyższej inteligencji. No no no... Po co się tak dowartościowywać? Lisk to coin jak dziesiątki czy setki innych ICO wydmuszek, które coś robią, ale mniej niż obiecały i znacznie powolniej. Przyjmowanie koncepcji jacy to ludzie głupi bo mają jakieś "ale" do Liska jest bardzo śmieszne. Twoja znajomość rozwoju i wpisów na github nie spowodowała ani uchronienia się od tracenia na tym kasy, ani nie pomogła projektowi, więc nie wiem jaki inny cel niż dowartościowywanie się może mieć takie pisanie.

Pozdrawia ciemniak, który nie ogarnia geniuszu Liskogniota. Pozostaje dodać: 100$ soon. Tylko Lisk!

Dodano po 4 minutach 29 sekundach:
Pogromca pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 17:56a będą tylko wchodzić ludzie rozgarnięci wiedzący co z czym się je, czyli wieksza szansa na wzrosty, a ulica i tak się będzie ładować jak będzie po 20-100pln.
ZROZUM, że ulicą na crypto są tacy jak Ty, co łykają whitepapery, plany, obietnice. A PROSAMI są często ci narzekający, wiedzący, że to służy głównie do spekulacji a nie inwestycji pod obietnice deweloperów i marketingowców projektów.

Prawdę mówi tu przebieg wartości portfela crypto, tylko i wyłącznie. Możesz być szpecem od ewangelii Kordka i znać od A do Z jego obietnice i wpisy na github, ale jeśli kupujesz to i siedzisz na all in Lisk z -80 -90%, w ogóle dopuszczasz do tego, jesteś zwykłym niskim sortem ulicy crypto, do dojenia kasy przez innych, nie tak naiwnych.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Konrado7896 » czwartek, 20 lutego 2020, 18:50

Masakra...lisk rósł to siedzieli cicho nagle zaczał spadać to co drugi przychodzi tu narzekać jaki to lisk jest beznadziejny i pisać że mieli racje...Ludzie, nie interesuje was ten projekt to wyjdzcie a nie zasmiecacie watek. Odnosnie liska jesli ryby beda chcialy go napompowac to to zrobia i cena bedzie wysoka bo tak jest z kazda krypto i to zalezy od ludzi a to ze wy uwazacie ze bedzie gowno wart to wogole nie ma znaczenia. Zrozumcie to wkoncu a nie udajecie najmadrzejszych.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 20 lutego 2020, 19:21

Wymazywanie pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 18:44Nie wytrzymujesz znowu nerwowo spadku ceny Lisk? :mrgreen:
Cena mnie nie interesuję, zresztą wytrzymywałem większe zjazdy i nie robiło to na mnie większego wrażenia . Jak dla mnie niech spadnie nawet poniżej złotówki, przynajmniej grono tępaków opuści ten wątek .

Dodano po 8 minutach 39 sekundach:
Natomiast rozpierdalają mnie tępaki, które inwestują nawet nie wiedząc w co . To tak jak kupić auto, nie posiadając nawet prawa jazdy. No ale cóż, są ludzie i taborety. Ja tu jestem dla technologii, a nie spekulacji, także nie ma kto mnie wydymać na moją kasę i moje liski, bo nie trejduje i wyjebane w to mam, a wy jak chcecie to bawcie się w scamy, wolna droga .

Dodano po 6 minutach 40 sekundach:
P.s. wy byście nawet ptasimi odchodami spekulowali, gdyby były na giełdzie i dlatego wami gardzę . Spekulanci uja warci .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » czwartek, 20 lutego 2020, 19:27

Przyszedł Wymazywanie, czyli zaraz odbije.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 20 lutego 2020, 19:33

Pogromca pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 19:21grono tępaków
Pogromca pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 19:21rozpierdalają mnie tępaki
Pogromca pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 19:21nie ma kto mnie wydymać na moją kasę i moje liski, bo nie trejduje i wyjebane w to mam, a wy jak chcecie to bawcie się w scamy, wolna droga .
Pogromca pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 19:21wy byście nawet ptasimi odchodami spekulowali, gdyby były na giełdzie i dlatego wami gardzę . Spekulanci uja warci .
A jednak nie wytrzymujesz nerwowo znowu. Możesz się zarzekać, ale jasno widać jak bardzo cena cię interesuje i jak bardzo reagujesz agresją na jej spadki. Tego nie było jak rosło. Jakbyś chciał przepracować ten temat psychologicznie w celu rozwoju zacznij od tematu niestygmatyzowania tych, którym coś się nie podoba W Twoim ołtarzyku czyli Lisku. Po drugie, przyznaj przed sobą, że jednak cena cię interesuje, skoro masz wzmożone złe nastroje przy jej niekorzystnej zmianie. Po trzecie, nie ma żadnego sensu robić ze spekulantów i spekulacji tego złego, tylko dlatego, że Tobie nie wyszło. Akurat inwestowanie na kryptowalutach to nic innego jak spekulacja długoterminowa, ponieważ kryptowaluty nie dają się traktować w sposób typowo fundamentalny, bo nic nie produkują, są ze swej natury nieregulowalne do końca (i dobrze), nie płaca dywidendy. W związku z tym nie można tu mówić o inwestowaniu w klasycznym sensie, wciąż jest za duży poziom ryzyka, by tak to do tego podchodzić.

Dlatego też, również jesteś spekulantem jak my, tylko długoterminowym. Twoje zainteresowanie ceną jest normalne i rozsądne.

Jak się uspokoisz przemyśl obrażanie ludzi oraz sens swego uczestnictwa w giełdzie. Możesz to odpuścić a interesować się tematem bez wkładania kasy. Ocaliłbyś sporo nerwów, bo ewidentnie ci nie wychodzi to na dobrze.

Pozdrawia Spekulant (dla ciebie Pan Spekulant) Uja Warty, którym gardzisz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: nkamui » czwartek, 20 lutego 2020, 19:39

anagamidev pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 15:08Dokładnie Już prawie 50% RSI nawet na 4h ładnie się wychłodziło Czy będzie sprężyna czy większy dip, wkrótce się przekonamy

jakie teraz są ważniejsze wsparcia ?

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 20 lutego 2020, 19:45

@Pogromca
Pogromca pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 19:21Natomiast rozpierdalają mnie tępaki, które inwestują nawet nie wiedząc w co . To tak jak kupić auto, nie posiadając nawet prawa jazdy. No ale cóż, są ludzie i taborety. Ja tu jestem dla technologii
masz racje INWESTUJE W LISKA I NIE WIEM CO Z TEGO BEDZIE co za ironia hehe. Jaka technologia się pytam Dapsy i ich smieszne PoC'sy? Sidechainy? Czy technologia nazywasz oplate 500lsk za dapsa, nie wiem naprawdę. Zrozum jedno Lisk to już nie jest technologia, technologią był w 2017 roku na obietnicy, ogladales Terminatora Mroczne Przeznaczenie, to tak lisk skończy, zawsze jest lepszy model. Jesli chodzi o spekulacje jak najbardziej, chce tylko wbić wam do tych tępych głowek że Lisk nie jest zadna juz nowa technologia !! Więc nie wiem po co te spiny. Wymazywanie dobrze piszę że tutaj tylko akceptowalne posty to TuDeMuun 100usd soon, projekt wypas itd... zal panowie, zycie zweryfikuje czy Lisk znajdzie adopcje dla tysiaca czy tam miliona developerow. Ale nie zaprzeczam że ten coin nie jest zły do spekuły

@Konrado7896 wcale nie, lisk rósl to pisałem ze mnie zaskoczyły wzrosty.
Ostatnio zmieniony czwartek, 20 lutego 2020, 19:50 przez Ishias, łącznie zmieniany 4 razy.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 20 lutego 2020, 19:45

 ! Wiadomość z: koparki
@Pogromca wyedytuj proszę wpisy w których obrażasz użytkowników "głąby", "tępaki".
---

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 20 lutego 2020, 20:28

Pogromca pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 20:23Banujcie bo nie wytrzymam z tymi szlałfami.
Skoro takie jest Twoje  życzenie to daje na ostudzenie emocji 1dzień i usuwam ostatnią wymianę "uprzejmości"
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 20 lutego 2020, 20:54

Niestety kurs się osuwa w dół, wolumen coraz mniejszy, ja w swojej szklanej kuli nie widzę tudemuna a zniesienie 50% wzrostu i przedział 12-13k.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 20 lutego 2020, 21:29

Kolejna części mojej anallizy ezoterycznej :twisted: :
Ortodoksyjny satanista uznałby że cena zmierza do piekła skoro przełamało kluczową wartość 6.66. Samonapędzający się układ, podtrzymywany grzechem chciwości funkcjonował efektywnie gdy był uwięziony między 6.66 i jego lustrzanym odbiciem 9.99. Wyjście poza ten układ to inny rodzaj zasilania dla Bestii, możliwy jest: strach, panika, zawód, bolesna nadzieja.

Czy kurs znów powróci w sidła chciwości (między 6.66 a 9.99) ? Bitcoin nie zaskoczyłby mnie ceną 8888, zwłaszcza że większość święcie wierzy że halving=20k :mrgreen: posiadacze altów jak zombie klikają sell gdy bitcoin spada, klikają buy gdy bitcoin rośnie, przydałby się własny bot do tego ;) a wiec wszystko zależy od zachowania się ceny bitcoina,
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » piątek, 21 lutego 2020, 01:47

nkamui pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 19:39
anagamidev pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 15:08Dokładnie Już prawie 50% RSI nawet na 4h ładnie się wychłodziło Czy będzie sprężyna czy większy dip, wkrótce się przekonamy

jakie teraz są ważniejsze wsparcia ?
Kupuj szybko i nie myśl. Tudemun i otwieramy szampo.


anagamidev pisze: piątek, 21 lutego 2020, 02:12i takie bardziej legitne na 1$
Spoiler:
BTC mniej niż 9k może się źle skończyć na longterm, chyba nie trzeba pisać co się stanie wtedy z LSK.
Ostatnio zmieniony piątek, 21 lutego 2020, 07:25 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 21 lutego 2020, 02:12

nkamui pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 19:39
anagamidev pisze: czwartek, 20 lutego 2020, 15:08Dokładnie Już prawie 50% RSI nawet na 4h ładnie się wychłodziło Czy będzie sprężyna czy większy dip, wkrótce się przekonamy

jakie teraz są ważniejsze wsparcia ?
Być może retest tego kanału na logu :D A tak to jakieś wsparcie to chyba psychologiczne na 6PLN, później na 5PLN i takie bardziej legitne na 1$ :D Aczkolwiek wg. mojej filozofii, to wszystko teraz kupione od 40% spadku od ostatniego szczytu w dół da zarobić tak czy siak w dłuższym, a być może średnim terminie, a być może krótkim ze względu na mocno wychłodzone RSI 1h i 4h oraz aktualnie mamy 48% spadku :D No ja bym tutaj liczył na jaką sprężynę do 8-9PLN, a później znowu jakaś korekta :D Aczkolwiek po wzroście o 500% może być tak jak z GAME, że zniesie cała wybicie praktycznie, tak jak mówi teoria Elliota o pierwszej fali rozpoczynającej hossę, że może być w większości zniesiona :D Osobiście zalecam już rebuy jakiś delikatny :D


Jeszcze para LSK/BTC, 2017 rok i 2020 rok, jakaś analogia niby jest :D
Spoiler:
Spoiler:
### edited: 2020-02-21 02:37 ###
Wspominki :D
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 23 października 2019, 15:28 @xazar każdy ma swoją strategię, skoro twierdzisz, że lepiej było grać na czymś innym, to gdzie byłeś jak Lisk spadł na 4PLN czemu nie zalecałeś kupować :D Przecież Wymazywanie pisał dokładnie to samo na 4PLN że to shit, a później zrobiło 100% ponad :D I to co Wy robicie to jest manipulacja :D Bo skupiacie się na tym co jest teraz, a może zarobiłem na tych ruchach wcześniejszych sporo i teraz mam hajs na akumulację i uśrednianie :D Teraz tak jak wynika z rysuneczku czekam na 0.5$ :D A tak to sobie delikatnie kupuję np. na 2.60 i sprzedaję na 2.70, czyli uśredniam, a zysk akumuluję w Liskach, bo w każdej chwili może wybić :D A grubiej wejdę gdzieś na wypłaszczu :D Czego tutaj nie rozumiecie? :D Wy twierdzicie, że nie da się uśredniać, a ja udowadniam Wam, że da się, bo Lisk nie idzie w prostej linii w dół, tylko odbijał przez cały rok ostatni :D
Spoiler:
RSI na 1d może zamknie się poniżej 30 dzisiaj, czyli tak czy siak dobre miejsce na zakup longterm czyli będziemy mogli sprzedać za kilka dni/tygodni wyżej najprawdopodobniej :D
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 6 sierpnia 2019, 17:35 @xazar pytanie jak długo jesteś na rynku? :D Dużo osób tutaj wchodziło dopiero z końcówką 2017 roku, gdzie wkrótce potem ceny zaczęły mocno spadać i to trwa do dziś na altach w parze z BTC, chociaż na prze z USD, mnóstwo nie pogłębiło dołka z grudnia, ale mniejsza o to :D Co chcę powiedzieć, że faktycznie teraz warto było ciąć przez całą bessę straty, natomiast to też wiecznie trwać nie będzie :D Dużo takich osób teraz żyje w przeświadczeniu, że będzie tak zawsze, jeśli alty znowu odbiją i zacznie się hossa, to właśnie lepiej będzie trzymać, bo co najmniej przez 2-3 lata będzie rosło nawet jak nic nie będziemy robić :D Trzymane FIAT'y natomiast będą tracić w stosunku do crypto i to niesamowicie :D Spadło 80-90%, więc szukamy tutaj przesilenia trendu i jego odwrócenia :D Nie możemy teraz zafiksować się, że to już koniec i nic nie będzie :D Nie bądźmy socjologami, którzy bali się kupować BTC na 3k$, czekają na 1k$ i niżej, bo zawsze z każdej ceny zawsze będzie ryzyko spadku 50%, ale w pewnym momencie ceny są tak niskie, że warto zaryzykować dużo :D Jak lisk spdanie na 0.01PLN to już na odbiciu do 0.02PLN z 100kPLN masz 200kPLN :D A, że zawsze może spaść do 0.005PLN to warto właśnie podzielić kapitał i uśredniać w dół :D I właśnie nie trzeba teraz dużo ryzykować, kupujesz sobie tak jak teraz po mocnym spadku na Lisk za 100PLN 20 jednostek Lisków na long term, gdzie przy powrocie na 140PLN masz z tych 20 lisków 2800PLN, spadnie na 4PLN znowu kupujesz 25 lisków i on przy powrócie na 140PLN mogą dać 3400PLN, to jest spokojna akumulacja, nie ryzykujesz dużo, a i tak tą kasę przepierdoliłbyś na cukierki i lody ; ) :D A co jeśli Lisk wbije nowe ATH na 100$, to jeszcze więcej się zarobi, a ryzykujesz naprawdę niewiele :D Zresztą weź też pod uwagę świadectwa osób, które nadal mają średnią cenę powyżej 20PLN jak @GoPro np. :D To oni muszę się martwić, oni nic nie robią, tylko czekają aż cena im cudownie wróci do ich poziomów :D Skoro on teraz nie sprzedaje to ja wyciągam z tego takie wnioski, że on dopiero będzie skory sprzedać gdzieś na cenach 20PLN+, bo nie uśrednia w dół, zatem ja skupując teraz jak i reszta grubasów, mamy wolną drogę do 20PLN, gdzie nikt nie będzie blokował drogi, a później dopiero mogą zacząć się kłopoty :D A do 20PLN to jest +300% z obecnej ceny :D Zatem lepiej teraz zakumulować ile się da, czyli bezpieczny skup małym kapitałem i w międzyczasie realizacja pomniejszych zysków i gotowość na niższe dołki, a później jak trend się odwróci to będzie rosło tylko :D Oczywiście trend nigdy może się nie odwrócić, ale to też jest już wpadanie w iluzję, że już zawsze będzie tylko spadać, co jest najgorszą z możliwych rzeczy w jaką może popaść trader :D



Wydaje mi się, że po przebiciu ATH spokojnie można zrobić 288PLN :D
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 8 września 2019, 20:52 @Tak właśnie to wręcz przeciwnie, dzisiaj znowu +10% :D Już 4 razy odwiedziliśmy cenę 4PLN, jak ktoś takie skupy zbierał i łapał się chociażby na 10%, to już mógł mieć uśrednione -40% w dół, a przecież na pierwszym odwiedzeniu 4PLN po spadku z 10PLN było 6PLN czyli +50%, później było ponad 100% skok do 9PLN, i za trzecim razem było odbicie do 6PLN+ :D Dodatkowo zauważcie, że teraz kupując na 4PLN głupie 10 Lisków, ryzykujecie tylko 40PLN, a po odbiciu 10% macie z powrotem 40PLN + 1 Liska za darmo :D Taki Lisk dzisiaj jest gówno wart, ale jak cena wróci znowu na 100PLN czy 1000PLN, to taki Lisk będzie na wagę złota, może być wart więcej niż zaryzykowany kapitał na jego pozyskanie :D Warto uśredniać i akumulować z nastawieniem na long term :D Teoretycznie jeśli 4PLN nie wytrzyma i spadnie do 2PLN czyli -50%, to może być taka sama sytuacja, z tym że kupowanie za 40PLN daje nam 20 Lisków, a odbicie do 4PLN z powrotem daje nam 100% i darmowe 10 Lisków, które w przyszłości mogą być warte 1000 albo nawet 10 000 PLN :D To są złote czasy dla akumulacji i zamiast wybrzydzać, to po prostu zacznijcie korzystać :D Teoretycznie jak ktoś się dobrze zakumuluje na 2 czy 4 PLN to bańka na 20PLN czy 40PLN będzie wystarczająca, żeby pomnożyć majątek :D No risk no fun :D I nie trzeba żadnego ATH, skupowanie takich wypłaszczeń jest mega ryzykowane, ale w przypadku kolejnej hossy daje niesamowicie ogromną przewagę, niesymetryczną nad resztą rynku, która gra pod jakieś potwierdzenie zmiany trendu i gra z trendem piramidując czyli de facto uśredniając w górę :D Chociaż z drugiej strony granie z trendem na poprzedniej hossie i kupowanie od 10PLN w górę raczej nie było mniej ryzykowne patrząc na dzisiejszą cenę :D

### edited: 2019-09-08 21:36 ###
Na razie najmniejszy spadek to 70%+, największy to 80%+, po czym wybicie na około 100%, za pierwszym razem było na 200% :D Poprzednią hossę rozpoczął wzrost o 300% :D Teraz kolejny spadek wychodzi w sumie na ok. 2PLN lub wybicie na 15PLN i hossa, hossa, hossa, up, up, up, moon, moon, moon :D W sumie z perspektywy długookresowej to lepiej, żeby tutaj Lisk faktycznie spadł, pomulił z rok dwa lata, fajnie by się uśredniło i później niech rośnie 20PLN wystarczy :D W zasadzie to Lisk w tym momencie jest na 97% przecenie, tak jak wiele innych dobrych altów... :D



Dla przykładu Pallad :D #hopium #keephopealive #buylowsellhigh :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 21 lutego 2020, 08:18

@blink wodospady zahamowane. Obsuwka mała. Malejacy wolumen przy spadku wyhamowanym raczej wygląda na wczesny sygnał odwrócenia. Dodatkowo formacja wygląda na klin znizkujacy.. A całość na flag pattern.
W ogóle wolumen spadków jest.....cienkutki. ci co mieli sprzedać to sprzedali i podejrzewam że jak pociąg będzie odjeżdżal to wejda po wyzszej cenie :mrgreen:
Pardon za kreski bo na szybko rysowane o co mi chodzi.



Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 21 lutego 2020, 10:18

pisałem wczoraj fatalnie :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 21 lutego 2020, 10:50

Jedne z ostatnich podrygow w dół :mrgreen:

Edit

Na BTC być może odbije.
Na lsk też jest opcja bo 46% spadku od lokalnego szczytu to całkiem sporo.. zakładając że dobrze mi apka pokazuje.

Ostatnio zmieniony piątek, 21 lutego 2020, 12:37 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sprajt » piątek, 21 lutego 2020, 10:50

Chyba znudziła się dystrybucja i teraz leci poważniejszy dump. Stawiam na jakieś wsparcie w okolicach 13-14k sat, ale pewnie trochę tam pomuli i spadnie znowu do poziomów sprzed wystrzału (10k sat)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości