Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 10 stycznia 2019, 08:06

Czas na kolejny przelew :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 10 stycznia 2019, 08:18

Dovakhiin pisze: czwartek, 10 stycznia 2019, 08:06Czas na kolejny przelew
Dokładnie :D Najlepiej kupować właśnie w momentach takiej paniki :D -5.5% w ciągu 3 godzin :D I pamiętajcie na bullrunie są relatywnie powolne, nudnawe wzrosty i nagłe spadki, nie dajcie się zwieść i wyleszczyć :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » czwartek, 10 stycznia 2019, 10:08

Przestańcie już z tym tanim naciągactwem w wątku spekulacyjnym!!!
Ludzie nie są świadomi, że chodzi wam głównie o płynność na bb żeby upłynnić nagrody z głosowań... idą za tymi sugestiami jak barany...
Patrzcie po minusach bo w oczy będzie kuła prawda tych co tak właśnie postępują ;)

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » czwartek, 10 stycznia 2019, 10:52

No to ładnie widzę sie porobiło ,zle ustawiłem bota na kupno lisków zamiast 3.85 wpisalem 4.85 i kupiłem za całą kasę ,którą miałem na giełdzie liskaczów :evil:
Ale zly jestem bo chciałem inne waluty kupic a tutaj wszystkoc poszlo na lisy dobrze ,że kilka dni temu kupilem za wiekszosc ETH bo na bitbay stałaby niezła scianka :mrgreen:
A teraz tak na pocieszenie taka drobna analiza co chodzi o marketcap ,który wynosił przed hossą w styczniu 2016r 619mln $ a przed bessą wynosił około 815mld$ gdzie wzrost był około 130tys % :shock:
W tej chwili MC wynosi 130mld$ gdzie 45% kapitału stanowi BTC gdyby jeden BTC kosztowałby 300tys$ to MC wynosiłby w granicach 12bln$ gdzie sam kapitał BTC wynosiłby w granicach 5,5bln $ to daje wzrost 9900% dodając to ,że codziennie jakies nowe krypto powstają juz mamy ponad 2tys a 3 lata temu nie było tysiąc.
Jak będą nowe wzrosty ,hossa to nie dość ,że będzie jeszcze wieksze zainteresowanie niż w 2016r-2017r to kapitał może osiągnąc nie 12bln$ ale dużo dużo więcej bo nie tylko ulica wchodzi w rynek krypto ale tez potężne swiatowe firmy typu Apple ,Google ,Amazon ,Tesla,swiatowe banki, no i Rockefellerowie ,którzy siedzą na krypto mówi samo za siebie ,że to musi być żyła złota.
Lisek 600$ to minimum ,które widzę , ETH 16500$ BTC 300tys $ teraz dziwnie to brzmi i kolosalne sumy ale tak to będzie wyglądało i ja myślę ,że te ceny wypisałem jeszcze zaniżone :roll:
Co do cen to mam swój algorytm obliczania ,który stosuje od 2013r i w wycenie liska gdy kosztował w 2016 35groszy wyliczyłem ,że będzie kosztował przed bessą 30$ a ETH 900$ :) jak widać wycena była zaniżona ale na forum ludzie mnie zrównali z ziemią a na forach zagranicznych zbanowali :mrgreen:
To tyle na dzis ;)

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: japu » czwartek, 10 stycznia 2019, 11:18

SidLeniwiec pisze: czwartek, 10 stycznia 2019, 10:08Ludzie nie są świadomi, że chodzi wam głównie o płynność na bb żeby upłynnić nagrody z głosowań
Nie no litosci, przeciez vol liska na bb to jakas kpina jest - w ogole ktos tam zaglada?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 10 stycznia 2019, 11:40

SidLeniwiec pisze: czwartek, 10 stycznia 2019, 10:08Przestańcie już z tym tanim naciągactwem w wątku spekulacyjnym!!!
Ludzie nie są świadomi, że chodzi wam głównie o płynność na bb żeby upłynnić nagrody z głosowań... idą za tymi sugestiami jak barany...
Patrzcie po minusach bo w oczy będzie kuła prawda tych co tak właśnie postępują
CZO ? xD

To ja rozumiem, że Ty Sid, kupujesz jak urośnie, a sprzedajesz jak spadnie ? xD

Albo grasz/grałeś tak, jak sugerują inni ? :roll: :lol:

Poza tym - upłynnić nagrody z głosowań ? xD

Stary, no nie wiem, ale ja mam wyjebane na te dwa, pięć czy sto Lisków od delegatów. Spadło, nie zdążyłem sprzedać, to będą się kisić na portfelu i zarabiać same na siebie.

A minusa dostałeś, boś sam osioł :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 10 stycznia 2019, 12:42

@SidLeniwiec też nie rozumiem o co Ci chodzi, sam nic tutaj nie wnosisz, to jest wątek spekulacyjny i chyba jest oczywiste, że jedni będą pisać, że warto kupić np. teraz, a nie później, czy sprzedać teraz i odkupić w innym czasie; jedni są daytrader'ami, inni longterm'owcami i nic Ci do tego. Nikt tutaj nie mówi, że konkretnie na BitBay trzeba grać, raczej ja bym grał na binance/bittrex/poloniex :D A BitBay jest tylko poglądowy, bo to polskie forum i raczej to służy, żeby nakreślić pewien obraz i strategię dla początkujących/niekumatych. Dobry trader nie potrzebuje przewodnika, bo chyba sam sobie umie radzić :D I zauważ, że to kiedy ktoś jest bullish/bearish można wykorzystać, daje pewien obraz nastrojów na rynku, od tego jest ten wątek :D A tak wracając to spekuluję, że za rok za dwa za 1000-2000 Lisków będzie można sobie kupić lambo, oczywiście ta cena nie utrzyma się nie wiadomo ile, góra kilka dni pewnie :D Warto dążyć, żeby taką ilość mieć na long-term, a nadwyżką sobie grać czy uśredniać te HODL'owane :D

### edited: 2019-01-10 13:21 ###
Chociaż patrząc na wolumeny dzienne to BitBay jest w czołówce :D LOL :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 stycznia 2019, 13:21 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NiceVolumen » czwartek, 10 stycznia 2019, 13:02

Obrazek


Tylko ten wykres swiadczy jaki ten rynek i market cap zaklamany, skoro wystarczy, ze jeden swiniak
zrzuci iles bitow w pare minut na kilku glownych gieldach i mamy po -10% globalnie.

Takze wierze ze kazdy posiadacz 0.1 btc bedzie kiedys milionerem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 stycznia 2019, 13:33 przez NiceVolumen, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 10 stycznia 2019, 14:02

@SidLeniwiec no, bo kupuję na BitBay, a później już gram na innych giełdach, na BitBay też gram, ale nie, że głównie :D I po raz enty będę powtarzał, nie traktujmy tego, co tutaj ktoś napisze jako prawdy objawionej. Osobiście piszę w dobrej wierze, ale nie znaczy to, że moje predykcje pomimo moich dobrych intencji się spełnią. Ale mi często właśnie kontra do nastrojów pozwalała zarabiać, teraz nikt nie chce kupować liska, więc ja kupuję jak zły :D I to nie jest żadne naganianie, daj już sobie spokój :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 10 stycznia 2019, 14:05

Obrazek


Tak tylko wstawię. W przyszłym miesiącu Rosja ma sie wkupować w bitcoina za miliardy dolarów.
23 najbogatszy człowiek na świecie zainwestuję swój kapitał (jakis %oczywiscie) podczas bakktu.
Elon Musk rowniez coś tam rozważa. Także to dopiero początek.

Także wszystko co najlepsze dopiero przed nami.

Jeżeli 200$potrafi spaść w ciągu paru minut. To również gdyby ktoś chciał ,mógłby zrobić i ATH w dobe. :-)
A tym bardziej na lisku ,gdzie kapitalizacja jest groszowa.

Wczorajsze wzrosty LSK/BTC widzieliscie?
ETH był
NEO był
Czas na liska

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 10 stycznia 2019, 14:12

@anagamidev
Zalezy jakie lambo :D

Zalozmy ze 800k zl.

Majac 1000 lsk to kurs musialby wynosic 800.
Ale to jest brutto :D

Kurs musialby byc 1200 aby odjac podatek...
No to jeszcze starczyloby na ubezpieczenie komplet opon i rejestracje oraz pelny bak i koniec kasy hahahaha :mrgreen:


Dlatego majac taka kase jakies uzywane bogato wyposazone audi a7 albo a8 w zupelnosci wystarczyloby mi :mrgreen:
@SidLeniwiec
Wrzuc troche na luz....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 10 stycznia 2019, 14:17

@Dovakhiin Dobra, to załóżmy, że Lisk wraca na 140PLN chociaż, więc w sumie warto mieć te 5000-6000 Lisków na HODL :D

Ostatnio zmieniony czwartek, 10 stycznia 2019, 14:43 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 10 stycznia 2019, 14:33

@anagamidev
Jakby spadl do 1-2 zl to grubsza kase zainwestowalbym wtedy... ale watpie ze to nastapi..

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 10 stycznia 2019, 14:52

Dovakhiin pisze: czwartek, 10 stycznia 2019, 14:33Jakby spadl do 1-2 zl to grubsza kase zainwestowalbym wtedy
Ja tak samo. Póki co za tanio, żeby sprzedać i za drogo, żeby kupić. Chyba, że ktoś zaczyna, to wejść z tego poziomu jest sens (oczywiście nie all in).

Miałem jakieś czutki w nocy, żeby pogonić wszystko, ale zasnąłem i chuj z tego wyszedł :lol:

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 10 stycznia 2019, 15:39

W przypadku zepchnięcia btc na ponizej 3700, wysoce prawdopodobny jest double bottom/ test dolnej linii długiego kanału.
W przypadku zawrócenia btc, nie musimy niczego testować ofc :)
Spoiler:
Obrazek

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 10 stycznia 2019, 15:42

Marne szansę ,że jakiś double bottom pomoże ,skoro bitcoin bedzie płynął dalej.
Szansę są ... ale nie na lisku. :P Tutaj AT nie działa. Chodzi jak bitcoin mu zagra :P

Teraz to nie wiem ,jak patrzę na te czerwone świeczki na lsk/btc to się zastanawiam czy hodl to dobry poomysł :P
Ale już i tak 50gr spadło ,więc kolejne 20 nie zrobi różnicy xd

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » czwartek, 10 stycznia 2019, 15:47

Widzę że każdy ma swoje cele gdy liskacz osiągnie 500-600$. Ja przy takiej cenie na pewno bym spłacił kredyt na budowę domu. Żadnych lambo bym nie kupował, ponieważ uważam że fajnie jak pieniądz pracuje :) Więc pewnie resztę kapitału zainwestowałbym w ziemię i zostawił dla wnuków :P Co nieco bym, zostawił na krypto, i spokojnie sobie pracował, wychowywał dzieci, wyjeżdżał na wakację :) W autach raczej gustuje starszych, gdzie wykończenie było na sensownym poziomie a nie to co teraz tona plastyków. Kupiłbym sobie mercedesa clk w208 i na tylnej klapie widniałby napis "Życie sponsoruje LISK" ;D Od ostatniego wpisu powiększyłem ilość LSK na spadkach z 515 na 550 więc fajny strzał :)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 10 stycznia 2019, 15:52

@lukaszy aż prosi się o mema w stylu 'wstawaj, zesrałeś się.

Myślę ,że warto żyć teraźniejszością ,bo swoich marzeń liskowych możesz niedoczekać.

Na dołku 3150 $ milismy 0.0003200 aktualnie brakuje 0.0000069 by dojsc do dna :D


Niech ktoś podejmie meska decyzje i sprzeda liski ,by bitcoin mogl odbic :D

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 10 stycznia 2019, 16:15

Przyznam, że teraz to zauważyłem :roll:
Spoiler:
Obrazek

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » czwartek, 10 stycznia 2019, 16:36

szlagaag pisze: czwartek, 10 stycznia 2019, 15:52 @lukaszy aż prosi się o mema w stylu 'wstawaj, zesrałeś się.

Myślę ,że warto żyć teraźniejszością ,bo swoich marzeń liskowych możesz niedoczekać.

Na dołku 3150 $ milismy 0.0003200 aktualnie brakuje 0.0000069 by dojsc do dna :D


Niech ktoś podejmie meska decyzje i sprzeda liski ,by bitcoin mogl odbic :D
Może i tak, może i nie. Mam już zainwestowane większe pieniądze w nieruchomości i nie jestem uzależniony od liska, tak jak napisałem, na giełdę wpłaciłem łącznie 2250zł i fajnie by było je dobrze obrócić :) Gdybym nie wierzył w projekt to bym tu nie siedział a za te pieniądze poszedłbym do baru z kumplami. Lubie czytać takie posty, od razu przypominają mi się osoby z przed 2-3 lat jak psioczyły np na ETH gdy był po 1$, może dlatego nigdy nie zarobicie większych sum? :) Parę lat temu też zainwestowałem trochę kapitału i było mnóstwo osób co na tym forum ( same niedowiarki ) i troszkę koparka im opadała gdy na projekcie po 2 latach można było zarobić ponad 1000%, jakoś tak ucichły i zniknęły z forum zapewne z bólem dupy :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości