Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoSporek » piątek, 22 grudnia 2017, 22:09

No po takim potraktowaniu to z chęcią. Myślałem że w temacie "Lisk dyskusja o cenie..." rozmawia się o CENIE. Ale sory za to, że żyję. Z chęcią usunę konto, tylko nie widzę takiej opcji.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: EZEZ » piątek, 22 grudnia 2017, 22:13

Wszystko odbija. Korekta btc -30% czyli powtorka z poczatku listopada. Jeżeli wzór jest ten sam to teraz tylko do góry w tym lisk. Pozytywne nastroje wracaja. Marketcap rośnie. Czyżby koniec promocji?

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » piątek, 22 grudnia 2017, 22:46

EZEZ pisze: Wszystko odbija. Korekta btc -30% czyli powtorka z poczatku listopada. Jeżeli wzór jest ten sam to teraz tylko do góry w tym lisk. Pozytywne nastroje wracaja. Marketcap rośnie. Czyżby koniec promocji?
Żebyście się nie zdziwili :). Wiele razy pisałem i w dupie macie. Także szczegółów nie będę pisał. Życze spokojnej nocy :D

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lordvoodoo » piątek, 22 grudnia 2017, 22:47

ja puki co obserwuje. Porównajcie sobie ilosc bid do ask, oczywiscie jest to zmienna ale wiecej osob stara sie pozbyc lisk pewnie w nadziei na korekte jak dzis rano.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zivogosce » piątek, 22 grudnia 2017, 22:48

Witamy nowych forumowiczów i jeśli ktoś Was potraktuje źle bo zarejestrował się kilka dni wcześniej proszę to totalnie zlewać i udzielać się w dyskusji. Z góry jednak uprzedzam, że nikt nie powie, "jutro będzie promocja bądź poszybuje 100%".

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lordvoodoo » piątek, 22 grudnia 2017, 22:50

@ Ishias - kolego, ja z chęcią się zapoznam, czytam od deski do deski... z efektami bywa różnie ale ponoć najlepiej uczyć się na własnych błędach :)

krm
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: krm » piątek, 22 grudnia 2017, 22:57

Wczoraj pod wieczór było tak samo, waluta minimalnie się wahała ale była dość stabilna.
Dopiero na noc jak Azjaci się wzięli do dzieła to spadła na wartości ( chyba że przyczyną nie byli oni? a to był tylko zbieg okoliczności)

Czy tylko mi się wydaje że będzie powtórka z rozgrywki?
Czyli skoczy jeszcze troszeczkę do góry a później będzie tylko spadać?

Odpowiedź: niewiadomo.

Moje 5groszy dorzucam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 22 grudnia 2017, 23:05

@Lordvoodoo,
patrząc na interwał 1H to korekta zakończyła się prawie 12 godzin temu :)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: TJ36 » piątek, 22 grudnia 2017, 23:16

Ishias pisze:
EZEZ pisze: Wszystko odbija. Korekta btc -30% czyli powtorka z poczatku listopada. Jeżeli wzór jest ten sam to teraz tylko do góry w tym lisk. Pozytywne nastroje wracaja. Marketcap rośnie. Czyżby koniec promocji?
Żebyście się nie zdziwili :). Wiele razy pisałem i w dupie macie. Także szczegółów nie będę pisał. Życze spokojnej nocy :D

Na podstawie twoich poprzednich postów, które czytałem wnioskuje, że w Twojej opini będą teraz wzrosty. Na podstawie tego, że jeszcze może być promocja... hmmm xD

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » piątek, 22 grudnia 2017, 23:28

TJ36 pisze:
Ishias pisze:
EZEZ pisze: Wszystko odbija. Korekta btc -30% czyli powtorka z poczatku listopada. Jeżeli wzór jest ten sam to teraz tylko do góry w tym lisk. Pozytywne nastroje wracaja. Marketcap rośnie. Czyżby koniec promocji?
Żebyście się nie zdziwili :). Wiele razy pisałem i w dupie macie. Także szczegółów nie będę pisał. Życze spokojnej nocy :D

Na podstawie twoich poprzednich postów, które czytałem wnioskuje, że w Twojej opini będą teraz wzrosty. Na podstawie tego, że jeszcze może być promocja... hmmm xD
Nie wiem mogę się mylić dziwnie rynek reaguje teraz ni to pod analizy itd.. Sam zgłupiałem przyznaje. Ale coś czuje że rakieta znów odpali po północy Nie wiem kurde co mam robic, trzeba to przeczekac jak wystartuje na chwile to ewakuacja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » piątek, 22 grudnia 2017, 23:36

Spoiler:
@Ishias
Nie wiem kurde co mam robic xd
Nie spamować.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » sobota, 23 grudnia 2017, 02:20

Ishias pisze:
EZEZ pisze: Wszystko odbija. Korekta btc -30% czyli powtorka z poczatku listopada. Jeżeli wzór jest ten sam to teraz tylko do góry w tym lisk. Pozytywne nastroje wracaja. Marketcap rośnie. Czyżby koniec promocji?
Żebyście się nie zdziwili :). Wiele razy pisałem i w dupie macie. Także szczegółów nie będę pisał. Życze spokojnej nocy :D
Ja tam z chęcia poznam twoje zdanie co do kursy jaki bedzie

Dodano po 2 godzinach 37 minutach 15 sekundach:
Handlowanie na abucoins to jednak morderstwo .. a w PLN nie patrza na wykresy miedzynarodowe chyba uciekam i z bb i abucoins jaki tani sprawdzony kantor polecacie by handlowac na binance ?

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tepex » sobota, 23 grudnia 2017, 03:02

Patrzę na giełdę koreańska i spodziewam się trzeciej fali korekty tzw. wyniszczającej na bańce BTC. Co będzie zobaczymy-podejrzewam że aktualnie jest złudny powolny wzrost a po nim panic sell dlatego czekam w złotówkach.
P.S. Myślicie dlaczego była sieć zapchana btc? (Myślę że dlatego jeszcze nie sprzedają bo widzą złudzenie wzrostu -takie moje zdanie... Czekam.)

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pikej123 » sobota, 23 grudnia 2017, 08:34

Na h4 i d1 to wszystko wygląda na typowo książkową korektę, akurat jakby nie patrzeć te krypto na których handluje dość solidnie respektują zniesienia fibo, ale z drugiej strony śmierdzi mi to trochę "bull trapem".

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: EZEZ » sobota, 23 grudnia 2017, 10:39

Chiny minęły, nic sie nie stalo. Sporo walut mocno odbilo (mam kilka w porfolio) np verge wyprzedzilo liska i wskoczylo na 17 miejsce w marketcap zyskujac +80% od wczoraj!
Lisk 19miejsce narazie w okolicy 70-80zl się waha. Moim zdaniem taniej niż 65-70 juz nie będzie ale powodzenia, moze jednak.
Marketcap liska z 1000000k$ wzrosl w ciagu 3-4dni x2,4 !!!!

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kapitankoxa » sobota, 23 grudnia 2017, 10:47

Myślicie że zapchana sieć btc i rekordowe opłaty za transakcje nie będą miały wpływ na kursy w najblizszych dniach? Składa się kilka sytuacji - zamykanie pozycji przed końcem roku, nagła korekta na rynku krypto, walka między zwolennikami btc i bch(bcc) o panowanie - gdzie ta druga ma większe wahania ceny od pierwszej natomiast ta pierwsza ze względu na zapchanie sieci pokazała się z gorszej strony... Myślę że rynek jest teraz nieprzewidywalny.
Jak dla mnie jest to już hazard i polecam zastanowić się nad realizacją zysków lub minimalizacją ewentualnych strat. Może to tylko straszak ta korekta ale trzeba się zastanowić czy warto grać i jak duże ryzyko jestem w stanie podjąć.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dix22 » sobota, 23 grudnia 2017, 10:56

Analizując wystrzał i korektę w 2014 roku, przypuszczam, że znowu napompują BTC do ok. 60k PLN i będzie ostry zjazd na 35-40k. Tym samym Lisk może przebić nawet 50 zł. Rynek się jeszcze nie uzdrowił, także czekamy i zobaczymy co dzisiejszy dzień przyniesie jeszcze.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: EZEZ » sobota, 23 grudnia 2017, 11:06

A co ma 2014 do 2017? :mrgreen: jest przepaść pomiedzy tymi okresami. Nie można ich w żaden sposób porównywać.
To tak jakbys porownywal rynek samochodowy z 1900r do 2000r :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 23 grudnia 2017, 11:16

Prawie doba po korekcie, a wy dalej o niej :D btc rośnie, lisk rośnie nie wiem na co liczycie teraz:) ludzie obkupieni, pozycje zajęli nad czym tu się rozwodzić, bo nie kupiliście za 50 zł ostatnio?

etit... jeszcze ten volumen np na polo... mizerny ten boczniak, zobaczcie co na dołku się działo tam to był volumen...
Teraz wyciszenie z minimalnym upem..byki pomału przejmują pałeczkę co widać po wykresach i vol właśnie.
Nie zdziwie się jak dziś mała pompa będzie.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 grudnia 2017, 11:24 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: balu1988 » sobota, 23 grudnia 2017, 11:18

niech rośnie oby jak najwyżej ;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości