Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » piątek, 7 maja 2021, 15:53

zombine pisze: piątek, 7 maja 2021, 15:43Proszę wszystkich nowych inwestujących i tych z gorącą głową o traktowanie tego co się dzieje jako czysty fart i spekulacyjny ruch na tej kryptowalucie. Na prawdę nie widzę w tym nic sensacyjnego i to że odpali było losowo "pewne" szczególnie radzę omijać grupę na fb "lisk polska" pełną sfrustrowanych jeleni albo rozentuzjazmowanych Januszy bo obracając się w takim środowisku tym bardziej wtopisz słuchając bzdur.
Także powodzenia w realizacji zysku, trzymaniu, sprzedaniu na górce czy dokupieniu choćby teraz. Niech się dzieje.
Osobiście mnie tylko cieszy że efektem kuli śnieżnej lsk ruszy do góry i zostanie kilka szczebli wyżej z większym wolumenem i uwagą social mediów. Tyle.


Kto by teraz kupował jak rośnie? Trzeba było kupować jak mówiłem o tym jak był po 13-14 zł. Teraz jest zbyt duże ryzyko, żeby kupić i nie twierdzę, że się nie zarobi, bo ktoś może kupić i dalej urośnie i będzie zadowolony, ale to jest rynek i może zaraz spaść do 20zł i ktoś będzie miał -50%...
Myślę, że jak ktoś siedzi w krypto to kupował liska jak był poniżej 5zł i teraz ma x10 lub więcej i jest zadowolony :)
Wystarczy sprzedać 10% i już nie musimy się niczym martwić, bo wychodzimy na 0 i z chłodną głową patrzeć na to co się dzieje i co większy ruch sprzedawać 5-10% tego co mamy i ewentualnie odkupować jak będzie jakaś głębsza korekta.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » piątek, 7 maja 2021, 15:58

O jakim evencie mowa i kiedy on jest?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » piątek, 7 maja 2021, 16:02

Kto by kupował Ethereum Classic pod koniec Kwietnia jak kosztował 40usd i przebił swoje "ath"... możemy tak się licytować
Sorry ale powtarzanie jak mantra o lisku za 2usd i mnożeniu zysku jest już do porzygu

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » piątek, 7 maja 2021, 16:10

zombine pisze: piątek, 7 maja 2021, 16:02Kto by kupował Ethereum Classic pod koniec Kwietnia jak kosztował 40usd i przebił swoje "ath"... możemy tak się licytować
Sorry ale powtarzanie jak mantra o lisku za 2usd i mnożeniu zysku jest już do porzygu


I zauważ, że później rynek ochłonął i spadł do 30$ i szedł bokiem przez dłuższy czas. Jak już sprzedali Ci co zarobili to cena poszła w górę :)
Nigdy nie kupuje się na wzrostach, więc nie patrzy się na to, że coś później tak czy siak kosztuje więcej, a o ryzyku i jeżeli ktoś chciałby kupić teraz to może to zrobić za 20% środków, które chciałby przeznaczyć na inwestycję. Nigdy nie wchodzi się all in. Oczywiście lisk może teraz odpalić rakietę na 30-40$, ale jest to mało prawdopodobne i tak ja napisałem jeszcze przed tą pompką celowałbym w 20$, ale na tym rynku nic nigdy nie jest pewne. To tylko moje zdanie, bo nie umiem wróżyć z fusów.
Wiadomo, że teraz pojawia się euforia i wszyscy liczą już swoje pieniążki jak ich krypto wzrosną o kolejne 100, 200, 300%, ale trzeba zachować rozsądek i przy takich wzrostach zrealizować część zysku i sprzedać chociaż 5%-10%, żeby nie płakać jak spadnie, że mogłem sprzedać.
Ostatnio zmieniony piątek, 7 maja 2021, 16:12 przez kryptohossa, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » piątek, 7 maja 2021, 16:10

@Fyers o tym:

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » piątek, 7 maja 2021, 16:31

Dzieki, wiem ze to Lisk.js ale czy jest to event ktory zmienia coś w sposob znaczny w tym projekcie czy to rebranding 2.0 i tego samego typu „pompka”

Mam troche liska i zastanawiam się czy nie opylić kilka dni przed tym.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » piątek, 7 maja 2021, 16:44

21 i 22 maj ... czy coś zmieni .. nie wiem - chyba nikt tego nie wie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 7 maja 2021, 16:51

mackam3 pisze: piątek, 7 maja 2021, 15:15Myślę że przed eventem będzie spore zamieszanie.
Kwestia co będzie po nim

Realizacja zysków i to jeszcze kilka dni przed eventem.
kryptohossa pisze: piątek, 7 maja 2021, 15:39Lisk wśród top300 na coingecko przez ostatnie 24h ma 3 miejsce w największym wzroście na tą chwilę 53.9%
Jako, że jest już w pierwszej setce, to w ostanie 24h ma największe wzrosty

Mały update, bo w 3 minuty już ma jednak 67.9% wzrostu w ostatnie 24h i jest najszybciej rosnącą krypto z top300 w sumie to nawet z top500 czy top600

Wiele krypto już dawno poprzebijało swoje ATH a lisk nadal ma -75% od ATH, więcej nie ma się co dziwić że w końcu wystrzelił. Poczekajmy czy wzrost zostanie utrzymany czy zaraz nie pójdą bomby od delegatów i kordka :D

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Luczeq » piątek, 7 maja 2021, 17:19

Czyżby wzrosty były spowodowane wejściem liska na nowa giełdę? Ciekawe do ilu potem będzie dump przed eventem. 100 zl jak najbardziej realne za liska :D

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 17 grudnia 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzysztof076 » piątek, 7 maja 2021, 18:28

Fajne są te korekty wywołujące panikę głownie to widać BB :D możliwe dalsze wzrosty :D wręcz prawdopodobne :D

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 17 grudnia 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzysztof076 » sobota, 8 maja 2021, 09:26

wywłaszczenie na lisku zanik obrotów wol pozostaje prawie nie zmieniony jeszcze możliwy dziś drugi atak :D

Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
A tak w ogóle co tak cicho na wątku czyżby większość się wyprzedała?
Nawet nie ma z kim pospekulować na temat ceny a od tego jest ten wątek :roll:

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » sobota, 8 maja 2021, 10:24

Ja poniżej 10zł systematycznie akumulowałem i nie oddawałem moich Lisków i za mniej niż 100zł nie myślę ich sprzedawać. No może na jakimś solidnym wybiciu ok 70zł część sprzedam i na korekcie chętnie mogę je odkupić 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 8 maja 2021, 20:52

Bit Wizz Dokładnie !! Lecimy z tym na ATH !! Kogo już nie ma to nie ma...reszta łyk whisky, zapinać pasy i odlot !! iiiiiHhhAAAA :arrow: Rakieta 8-)

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » sobota, 8 maja 2021, 23:39

Ogłoszenia parafialne dla dobrych ziom@li :geek:
Polecam zainteresować się takim shitem Memem jak shiba inu (shib) kosztuje ok. 0,00005zł A kiedyś może dać zarobić jak Nasz stary Dobry Doge.
Najlepiej kupić i "zapomnieć" na parę lat A może będzie na jakąś godną emeryturę :D

Ps. Wiem że to nie na temat w lisku ale Shibu to też zwierzak jak Nasz lisek :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 9 maja 2021, 00:01

Daj se spooj chłopie z jakimiś shiba inu i innymi dziwadłami,zaraz przyjdzie bessa to zoabczysz jak rozpierdoli wszystkie razem z tym DOGE całym na czele na części pierwsze i nie będzie co z nich zbierać.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » niedziela, 9 maja 2021, 00:23

To napewno kiedyś nadejdzie, ale nie teraz jak napływa na ten rynek ogromna kasa bo słabnie zaufanie do banków...i ,(banki również angażują się w ten rynek)
A wielkie instytucje widzą w tym rynku potencjał na szybki i ogromny zysk.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » niedziela, 9 maja 2021, 03:40

Bit.wizz pisze: sobota, 8 maja 2021, 23:39Polecam zainteresować się takim shitem Memem jak shiba inu (shib) kosztuje ok. 0,00005zł A kiedyś może dać zarobić jak Nasz stary Dobry Doge.

Więcej niż 100zł bym nie ryzykował zobacz ile jest tych coinów, bo nawet nie wiem jak ta liczba się nazywa :)
Pomoc_potrzebna pisze: niedziela, 9 maja 2021, 00:01Daj se spooj chłopie z jakimiś shiba inu i innymi dziwadłami,zaraz przyjdzie bessa to zoabczysz jak rozpierdoli wszystkie razem z tym DOGE całym na czele na części pierwsze i nie będzie co z nich zbierać.

I tu masz trochę racji, żeby w to nie inwestować w takie coiny się po prostu "gra", bo to jest hazard. Czyli kupujesz za małą kwotę, której Ci w ogóle nie żal.
A co do DOGE to on nie ma ograniczonej ilości coinów, więc ktoś może sobie ładnie zarobić "dodrukowując".

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » poniedziałek, 10 maja 2021, 02:29

Ale strzał, w 30 min poleciał 20% :O

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » poniedziałek, 10 maja 2021, 02:34

Można by powiedzieć: gorączka sobotniej noc :D tylko że mamy Poniedziałek :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 10 maja 2021, 02:56

Lisk instant pump :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości