Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 21 października 2019, 20:14

Ishias pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 16:37Jak myślicie zbiją cenę do okolic 0,30-0,40usd w tedy wejde
To tylko 50% w dół ewentualnie :D Czyli później 1000% albo 2000% :D Tak czy siak tanioszka :D
1000 PLN / 3 PLN = 333 lisk :D
1000 PLN / 2 PLN = 500 lisk :D
1000 PLN / 1 PLN = 1000 lisk :D
1833 Lisk * 10 PLN = 18 330 PLN :D W najbardziej pesymistycznym optymistycznym przypadku :D A w najbardziej pesymistycznym 0 :D No risk no fun :D
1833 Lisk * ATH = 256630 PLN :D


Spoiler:
Spoiler:
### edited: 2019-10-21 21:01 ###
@Ishias ja tylko wskazuję, że jest tanio :D Mi to jest na rękę, niech spada jak najniżej, im niżej tym mniejsza kwota kupuje coraz większość Lisk'a, więc nawet niech spadnie do 0.01PLN wtedy wynajmuję szambiarkę i akumuluję to gówno do oporu :D #draintheswamp
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 21 października 2019, 21:44 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 21 października 2019, 21:00

A rob co chcesz, wykresy nie pomogą jezeli lisk nie ogłosi czegos przelomowego nie ma i nie bedzie zainteresowania tym tokenem, obserwuje społecznosc liska i naprawde z tygodnia na tydzien jest coraz gorzej, ludzie juz sie tym nie intersują, a co najwazniejsze nie ma tu spekuły zeby pchac te ścierwo w góre, bo nie ma nawet pod co. Nie liczac jakis chwilowych pompek. A tak to idzie bokiem, zjazd, bok, zjazd itd.
Musi być naprawde dobry news zeby wrocilo to na dobre tory. A do tego czasu rysuj sobie kreski jak chcesz moze w cos trafisz:P. Tu dee mun ;). Jak by projekt nie wypalił to Kordka chyba zlinczuja xd

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
22
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » poniedziałek, 21 października 2019, 23:18

jedyna nadzieje że na lisk.js rzucą pare rzeczy, do końca roku może pierwszy pkt z roadmapy skończą i będzie hard fork
powoli sam zaczynam tracić nadzieje trzymam do lisk.js i wstrzymuje się z jakimkolwiek sprzedawaniem (czy warto na tym poziomie?) oraz kupowaniem ..

Na ten moment widzę że najbliższe wzrosty mogą być jedynie wtedy gdy przestaną zrzucać tyle ile zrzucają a na szczęście po redukcji wydobywają mniej więc analogicznie mniej powinni sprzedawać oraz jeżeli development będzie szedł jak idzie daje kwartał na każdy z pkt i najwcześniej sidechainy za rok.

Według mnie jest to dobry moment by akumulować, na jakiekolwiek większe wzrosty niż max do 2$ nie liczył bym do przyszłej gwiazdki. Ale to jest krypto może machina sama się uruchomi na halving bitcoin'a wraz z altami i będzie nowa bańka ?

Lisk ma dużo lisk hub z wsparciem dla kilku portfeli sprzętowych, lisk mobile, lisk-sdk ver. alpha, jak się rozpędzi i ruszą z marketingiem oraz wdrożą co mają wdrożyć to wróże jakikolwiek potencjał na przyszłość.

Z newsów:
- zwolnili bądź sam odchodzi główny typ od marketingu, pozostanie do końca listpoada i poprowadzi lisk.js

Kordek:
Obrazek

Powiedział to:
Jonno, everything is clearly communicated.
3.0 is BFT.
4.0 is the new fee system.
5.0 is the new dpos system.
6.0 is the new ID system.

Then interoperability.
With the following complexity:

BFT > DPOS > ID > FEE
każdy z nich to hard fork

Oraż wyjaśnienie skąd taka kasa idzien a marketing i co w niej jest zawarte:
Sure, Max already ellaborated on it a bit. But in a nutshell, what falls under the term "marketing" in the finacial update also included everything for design, business development and developer relations. On top of that are the costs for operating Lisk in general. Meaning including taxes and things like the offices, and all that for every individual. Long story short the costs contain a lot and is what the Lisk Foundation spent, in this case, on the category marketing. By no means it means we spent 100K on Google Ads. I will check with Michael and Max if we can rephrase a bit more to avoid this confusion.
Tu jeszcze małe info na temat osób które opuściły zespół:
Good morning everyone, a quick statement about people leaving.

From the last months we had two backend developers leaving. One seeked after nearly 3 years a different challenge in his life and the other one couldn't wait anymore for the team to work through the roadmap and wanted to leapfrog with his own efforts.

We also had our Tech Evangelist leaving due to personal reasons. We are still in contact with her, e.g. she was part of the last CodeBar event hosted at our office.

With our Head of BD we found the mutual understanding that what Oliver and I seek with Business Development right now is not what he was seeking. Therefore, we parted ways mutually.

In the coming months some more heads are leaving due to them being at Lightcurve for three full years, their token option plan coming to an end, and them being relatively young looking for new challenges in life. With all we have a very good relationship and won't face drastic difficulties. Oliver and I will assume some of their responsibilities and push very hard til the end to make our vision reality.

Nonetheless, during all that time we continuously also hired new people into the team.

In the same time frame where the four people left (see above) a new researcher, business developer, backend dev and frontend dev joined the team. Additionally, also already hired and joining us soon are a motion designer, another backend dev, another frontend dev and two technical writers.

Like Karek said, Lisk is in a better position then ever. Research is coming to a point where we can focus on interoperability much more than before. SDK/Core is running along the roadmap. On Desktop/Mobile we are just establishing a new vision, more details in the future. Lisk.js coming soon as well which is looking to be a great event. Looking forward to the future!

Podsumowując nie zwdziwie się jak jeszcze zanurkuje na dno max dno stawiam na .6$, a większe odbicie niż druga połowa przyszłego roku. Jak pisałem ja na ten moment hodl na dość sporej stracie i obserwuje dalej sytuacje która nie jest kolorowa ale nie jest też dramatyczna ;)

Jako że bacznie obserwuje projekt to tu jeszcze zobaczcie ile pobrań tydzień w tydzień mają narzędzia liska (możliwe że adaptacja wśród deweloperów trwa)
LISK DEX : https://www.npmjs.com/package/lisk-dex
https://www.npmjs.com/package/@liskhq/lisk-cryptography
https://www.npmjs.com/package/@liskhq/lisk-transactions
https://www.npmjs.com/package/@liskhq/lisk-p2p

Także dziać coś się dzieje i projekt na pewno nie umiera tymbardziej że mają fundusze na kolejne 3-4 lata, zagadką jest w którą stronę tu pójdzie oraz że jeszcze możemy poczekać (choć wiem czekamy już długo) ale na moje jesteśmy gdzies po środku.

Post napisany obiektywnie nie zachęcający w żadnej mierze nikogo do kupna czy sprzedaży.

Prosiłbym o zachowanie wątku i przestanie już zaśmiecania go wzajemnymi przepychankami. Kto miał to już stracił, kto widzi szanse niech wchodzi wątek pozostanie w dalszej mierze czysto spekulacyjny bez śmieci.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 21 października 2019, 23:47 przez blackredwhite, łącznie zmieniany 6 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » wtorek, 22 października 2019, 08:55

"New website launch" :D
Lisk i te jego relaunche i rembrandningi.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 22 października 2019, 09:40

Wszystko można spompować ot taki Chainlink ładna pompka.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 22 października 2019, 10:12

vjankuv pisze: wtorek, 22 października 2019, 08:55New website launch"
Lisk i te jego relaunche i rembrandningi.

To im najlepiej wychodzi mam na myśli relunch stronki.
zasit pisze: wtorek, 22 października 2019, 09:40Wszystko można spompować ot taki Chainlink ładna pompka

Tylko ze link dziala

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 22 października 2019, 12:17

W jakim zakresie ? Przeciez sam Lisk też działa i chyba nawet opłaty mamy mniejsze niz w BTC

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 22 października 2019, 12:27

zasit pisze: wtorek, 22 października 2019, 12:17W jakim zakresie ? Przeciez sam Lis
Zawsze mam na mysli w pełni działajacy, a nie jakies proof of koncepcja xd. Lisk taki bedzie jak w mainecie bedzie wszystko co jest w roadmapie z sajdczajnami na czele
https://comparic.pl/chainlink-opis-projektu/.
W 2018 roku w styczniu dostałem meila co sadze o chainlinka, olałem temat bo moje oczy byly zapotrzone w liska, teraz zaluje bo bym sie nahapał troche po taniosci.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 22 października 2019, 13:00

Lisk działa jak ta lala :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » wtorek, 22 października 2019, 19:46

Nowy_Rozrabiaka pisze: środa, 28 marca 2018, 10:16 Może 15 zł to nie będzie ale 23-30 możemy się spodziewać. Jedyne co zostało to uśredniać cenę, uśredniać,uśredniać i jeszcze raz uśredniać. Innego sensownego wyjścia z tej sytuacji nie widzę.

Dodano po 39 minutach 9 sekundach:
Kur...LSK co ty odwalasz. Nowe coiny mniej znane mają wzrosty rzędu 150% 2 dni przy spadku BTC. Mam nadzieje,że odwdzięczą nam to wszystko z wisienka na górze. Zacisnąć zęby i czekamy.
I tak od półtora roku:-)

Klapki na oczach i uśrednianie dalej buhahaha

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wamak » wtorek, 22 października 2019, 21:06

up
Akurat 28 marca 2018r. warto było kupować (niekoniecznie uśredniać), bo miesiąc później można było sprzedać z kilkudziesięcioprocentowym zyskiem. To było ostatnie dobre odbicie, następne odbicia, to już zdechłe koty, które trudniej wyłapać.
Liska, podobnie, jak GAME, warto kupować krótkotermnowo na nowych LOW. Po kilku dniach są od tych poziomów odbicia powyżej tych poziomów nowych LOW.
Długo trzymać nie warto, to widać. To już lepiej poczekać na ultraniskie ceny połączone z dobrymi newsami, tak mi się wydaje.

edit
Mam pomysł dla liskowiczów. Skoro rynek jest płytki, skrzyknijcie się razem na wspólny termin zakupów. Wywołacie pompkę, która, podobno ma napędzić ulicę, aby weszła. Po pompce sprzedacie z zyskiem. Wcale się nie naśmiewam ani nie żartuję. Taki eksperyment mógłby tylko zweryfikować, czy po pompce faktycznie ulica się dołączy.

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pawel296 » wtorek, 22 października 2019, 21:44

Ulica ma wyjebane na tego gniota. Kto miał się w to zapakować to się już zapakował. Nawet największy liskowy naganiacz nic na to nie poradzi, ulica już w to nie wejdzie bo każdy ciśnie beke z tego gniota.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 22 października 2019, 21:58

Ja nie rozumiem co wy chcecie nie ma jeszcze alt season ani nic, a wy narzekacie,nic nie rośnie. Spokojnie niech BTC zrobi te swoje NEW HIGH i wtedy kapitał będzie spadał na alty. Myśle,że to będzie końcówka 2020 r. a teraz,spokojnie sobie można miesięcznie 200 zł wkładać i akumulować. No ryzyko !! każda inwestycja jest ryzykiem albo ryzykujesz albo nie i tyle. Ja mam już zamrożone w tym gniocie 25 tyś. Tylko co polecam, POLECA DOŁOŻYĆ SWOJĄ KOSTKĘ DO MARKETINGU. Pisać,krzyczeć,wstawiać jakieś obrazki LISK 100$ tylko tak można napędzić. Wstawiać na zagranicznych stronach internetowych takie memy,gify,obrazki it. Nie długo wstawie tu moje propozycje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 22 października 2019, 22:20

wamak pisze: wtorek, 22 października 2019, 21:06edit
Mam pomysł dla liskowiczów. Skoro rynek jest płytki, skrzyknijcie się razem na wspólny termin zakupów. Wywołacie pompkę, która, podobno ma napędzić ulicę, aby weszła. Po pompce sprzedacie z zyskiem. Wcale się nie naśmiewam ani nie żartuję. Taki eksperyment mógłby tylko zweryfikować, czy po pompce faktycznie ulica się dołączy.


Panie, o czym Ty mówisz. :) Poczytaj pobieżnie wątek od 2018 roku. Toż znaczna większość (a wręcz dosłownie każdy, kto nigdy nie ścina straty) aktywnych od ostatniej bani hodlerów na longterm Liska jest ujeb...fiufiufiufiu po pachy zazwyczaj na cenach kilka dolców... :D Tak się kończy wzajemna masturbacja w kółeczku miesiącami, że promocja, okazja, SDK wow, marketing wow, rebranding wow, Lisk wow, uśredniać i uśredniać bez końca i trzymać na bańkę. 8-) Trzymać i uśredniać, bo "oni" chcą ich wyleszczyć pozbawiając tanich Lisków z promocji. A jak chcą ich wyleszczyć? Np. fudując i hejtując jak ja i kilka innych osób okazjonalnie, że spadnie od cen szalenie wyższych. ;)

Beton umysłowy tu panuje. 99-100% znanych od powstania giełd zachowań i przekonań ulicy tu możesz znaleźć.

Na podstawie tego wątku i wykresów Liska możesz nawet pracę magisterską napisać z mechanizmów psychologii bagholderów i naprawdę nie żartuję. :) Dodać tylko inne źródła jak reddit, twitter, inne fora i voila: przepis na oryginalną pracę na jakimś kierunku ekonomicznym a może lepiej psychologicznym.

Wielu ludzi tu potrzebuje wzrostu o kilkaset % by w ogóle wyjść z twarzą z zabawy czyli małą stratą lub na zero. To o jakiej pompie Ty mówisz w ogóle. Oni już dawno wpakowali kasę na wzrost Liska. W Liska pakowali najmniej doświadczeni i nowi gracze bańkowi z 2017, którzy informacje czerpali np. z tak wątpliwych źródeł jak kanały yt typu Phil Niekonieczny czy facebook. Część osób utknęło pewnie na "bo Phil mówił, że będzie 500$!". Pewnie z 1 na 10 takich osób umie w porę ściąć stratę przyznając się do błędu. Reszta hodluje na amen.

No cóż nauka co to jest trend i dlaczego nie warto kupować na długo w trendzie spadkowym sporo kosztuje... Dziesiątki jak nie setki razy ostrzegałem, że to raczej niżej spadnie i często nazywano to fudem i hejtem, woląc słuchać krzykaczy uśredniaczowych i pakować kasę, bo promocja. Ludzie wolą marzenia, przekonanie, że będzie dobrze. Na shitcoinach jednak różnie bywa i to nie Bitcoin, że zmienia cyklicznie trend i zawsze jest popyt...
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 października 2019, 22:38 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 10 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kutalisk » wtorek, 22 października 2019, 22:20

@Pomoc_potrzebna czyli planujesz szukać/naganiać dawców kapitału?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 22 października 2019, 22:45

Dokładnie Katalisk. Pamiętaj,że zawsze coś. !!! Moja ciocia jest logopedą,nie miała w ogóle klientów 2 na tydzień,zrobiła mistrzowski marketing w postaci ulotek,banerów, ogłoszeń wykorzystała nawet chyba o ile pamiętam twarz jakiego aktora z M jak Miłość bo razem chodzili do szkoły. Teraz z całej Polski do niej jeżdzą a ona jezdzi BMW za pół miliona. Oczywiście giełda a praca itd to dwie rózne rzeczy lecz uważam,żę razem wszyscy dołożymy swoje 5%

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 22 października 2019, 23:25

@Pomoc_potrzebna w dłuższym terminie to marketing nie ma znaczenia, tzn. jeśli znowu będzie jakiś hype, to będzie tyle samo bagholder'ów jak już się skończy co teraz, tylko innych :D Na giełdzie nie mam magii :D Z drugiej strony powiedzmy, że Lisk spada do 0.01PLN, to wystarczy 1MPLN, żeby skupić wszystkie Liski :D Później, co grosza czy co cent'a można poustawiać 1-10 Lisków i karmieniem kaczek można dociągnąć do 1000PLN, a jak już wszyscy będę stawiać bidy, bo będą pewni wzrostów wtedy będzie się sprzedawać już porządniej :D Na giełdzie nie ma tego złego :D Raz idzie w górę, raz w dół i tyle :D Lisk nie jest żadnym wyjątkiem :D Właśnie to jest zabawne, że widzimy tylko tych co stracili, ale są tacy, co na Lisku zarobili kupę hajsu :D Ale raczej nikt się nie żali, że zarobił kilkaset tysięcy czy kilka milionów na Lisku :D Patrzmy na rynek holistycznie i próbujmy szukać okazji :D Takich jak np. z 4PLN do 9PLN :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » wtorek, 22 października 2019, 23:25

wamak pisze: wtorek, 22 października 2019, 21:06Mam pomysł dla liskowiczów. Skoro rynek jest płytki, skrzyknijcie się razem na wspólny termin zakupów. Wywołacie pompkę, która, podobno ma napędzić ulicę, aby weszła. Po pompce sprzedacie z zyskiem. Wcale się nie naśmiewam ani nie żartuję. Taki eksperyment mógłby tylko zweryfikować, czy po pompce faktycznie ulica się dołączy

Takie coś raczej nie jest legalne.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 22 października 2019, 23:31

@vjankuv a jak rozumiesz ideę zdecentralizowanego pieniądza, który nie ma żadnej stałej wartości? :D Jeśli ktoś np. jest fan'em Lisk'a np. dobrze mu się korzysta z tej technologii, uważa ją za bezpieczną, chciałby, żeby była alternatywą do płatności, to czemu nie miałby polecać? :D 1 Lisk to 1 Lisk, dzisiaj jest wart 3PLN, a kiedyś wart był 1PLN, a jeszcze kiedy indziej 140PLN :D Błędem jest, że ktoś wchodzi all in i oczekuje, że robiąc jednego trade'a będzie mu już tylko rosło :D Ja np. wchodząc w Liska na 10PLN po spadku 94%, cały czas mam świadomość, że to może spaść do 0.01PLN, dlatego sobie akumuluję i uśredniam na lokalnych trendach :D Jak stracę to trudno, ale jak Lisk odbije to będzie lambo :D Ale pamiętamy 1 zdecentralizowany coin to 1 zdecentralizowany coin i jego wartość może się wahać niesamowicie, ale to dobrze, bo wtedy bardzo trudno jest przewidzieć cenę i dzięki temu rynek jest bardziej atrakcyjny i konkurencyjny :D

Może lepiej skrzyknąć się, że wszyscy sprzedajemy, niech cena spadnie do tych 10 groszy czy niżej i wtedy odkupimy, co? :D Wtedy przy powrocie do 3PLN z 10 groszy to będzie 3000% :D Najlepsi traderzy mają rok rocznie tylko 20% :D

Na PLN nowe low :D Najniższa cena od 2.5 roku :D

#hopium
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 23 października 2019, 09:56

@Wymazywanie robisz blad w swoich wywodach. Ciagle hejt na liska ze cena bla bla bla.. moze i tlumaczyles ze to spadnie, no i spadlo (zeby nie bylo za fajnie to razem z innymi shitami) skazujesz liskowiczow na porazke, akumulacje odbierasz jako cos zlego (ponad -90% od ath).. ale zapominasz w wywodach jednej frazy "ze to moze obic". Jesli takiej podkladki nie ma w wywodach to traci to wszystko sens, bo jak odbije to autorytet i "nieomylnosc" Twoja upadnie :mrgreen:

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości