Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 27 września 2018, 21:00

GoPro pisze:

Mam zdywersyfikowany portfel, jednak lwia czesc (30%) to obecnie lisk,a po tym jak kordek mowi ze najszybciej 2019 czy 2020 jakies dappsy moze beda dzialac, to troche strach teraz trzymac tam wieksze srodki.
Moze nie spadnie drastycznie, ale kordek chyba zdusil obecnie wzrosty.
GoPro, z tego co słyszałem to jest to wywiad z kwietnia (dlatego jednak jest to trochę fake news), poza tym te daty o których mówi Kordek nie są kosmiczne- nie oszukujmy się ale większość projektów wyjdzie do ludzi w podobnym terminie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 27 września 2018, 21:04

Pomoc_potrzebna pisze:Polecam naprawde nie szargać nerwów i posłuchać Wieczorka i wyszukać projektu nowego,który urośnie 1000x w dwa miesiące to samo było z lsk.
Jak trafisz 1 na 100 to będzie super. Poniżej 100/200 cmc to jest dzika amazonka do potęgi 100.

Kupowanie samego Bitcoina jest uważane za bardzo duże ryzyko a ty mówisz o jakimś coinie na pozycji 1634 o którym nikt nie słyszał. Dla mnie kupowanie krypto poniżej top 50 to jest czysty hazard.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » czwartek, 27 września 2018, 21:16

1235674 pisze:nie oszukujmy się ale większość projektów wyjdzie do ludzi w podobnym terminie.
Oczywiscie że tak bedzie.
Ale tylko debil sam zabija cene swojego projektu mowiac takie rzeczy. Inni patrza co mozna zrobic żeby projekt byl popularny i rozchwytywany. A on idzie i opowiada cos o 2020, 2021, 2022...

Ta nie jest tylko strzal w kolano, ale uje*anie wiekszosci obecnych i inwestorow.

Teraz pytanie czy umyslnie?

Czy chce zanizyc cene by jakies grupy mogly sie tanio obkupic?
Czy moze Maksio jest lekko opozniony w rozwoju i kladzie kija na wszystko bo sam jest ustawiony do konca zycia?
Ostatnio zmieniony czwartek, 27 września 2018, 21:29 przez GoPro, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 27 września 2018, 21:27

Dokładnie pleasek tu sie zgodze reaserch do potegi 1000.

Dodano po 4 minutach 42 sekundach:
Gopro wysunal fajna teze zacytuje :

Ta nie jest tylko strzal w kolano, ale ujebanie wiekszosci obecnych i inwestorow.

Teraz pytanie czy umyslnie?

Czy chce zanizyc cene by jakies grupy mogly sie tanio obkupic?

To mozliwe,ze tak moze byc. Co kto inny sadzi?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 27 września 2018, 21:29

@Pomoc_potrzebna
Myślę, że po prostu mają słaby marketing. Nie generują wystarczająco ekscytacji, poza obrębem społeczności Liska (typu reddit, nasze forum LSK itd. itp.) niewiele osób się nim interesuje. Nie uwierzyłbyś ile osób uważa Lisk za martwy projekt.

Szkoda, bo cała reszta jest u nich mega profesjonalna.

ALE z drugiej strony biorąc pod uwagę, że jesteśmy lata świetlne od gotowego produktu to pozycja w top 25 i tak jest wysoka.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 27 września 2018, 21:59

Co prawda Kordek już raz chyba się wycofał z jednego projektu o ile mam dobre informacje to nie zmienia to faktu,ze wydaje mi sie,że LSK umrzeć chyba nie umrze.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 27 września 2018, 22:04

Wrzuciłem Wam niezłą analizę, której się trzymam i uwazam że: do końca miesiąca mają szanse zrobić ogromną pompe (docelowo 100+% w kilka dni), wystarczy ze wypuszczą pozytywnego newsa i poprawią wiarygodność- jeśli nie wykorzystają tej sytuacji i lisk będzie dalej czołgał się po podłodze gdy cały rynek ruszy- to ja nie będę znowu mroził kapitału. Macie jakieś informacje ze spotkania w Londynie?

@Pomoc_potrzebna
Projekt raczej nie umrze bo są już pierwsze ico i jednak trochę czasu na to poświęcają, shitcoiny tak nie wyglądają, poza tym przed ostatecznym crashem zwykle jest jakaś pompa, eventy :D

Pozytywny scenariusz to 26,2 w przyszłym tygodniu

PS: wygląda to trochę jakby Janusze (giełdy?) obraziły się na wystrzał i brak tak oczywistego zjazdu na 10zł :P Miejmy nadzieję ze zaraz i lsk się rozbuja
Ostatnio zmieniony czwartek, 27 września 2018, 22:18 przez 1235674, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 27 września 2018, 22:17

No to kurła kupilem za 10........ sorki za ot :)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
22
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 27 września 2018, 22:43

GoPro pisze:
@Harmony
Mam zdywersyfikowany portfel, jednak lwia czesc (30%) to obecnie lisk,a po tym jak kordek mowi ze najszybciej 2019 czy 2020 jakies dappsy moze beda dzialac, to troche strach teraz trzymac tam wieksze srodki.
Moze nie spadnie drastycznie, ale kordek chyba zdusil obecnie wzrosty.
GoPro, po co te nerwy ;) Uściśle, Kordek powiedział że pod koniec tego roku lub początkiem przyszłego będą daapy, a w 2020 albo później prawdopodobnie zaczną one być popularne i używane, nie na zasadzie, że będą z nich korzystać tylko dwie osoby, a miliony. Adaptacja też potrzebuje czasu i wydanie SDK nie daje nam gwarancji, że od razu Lisk stanie się popularny jak Youtube ;) Poza tym tamten wywiad pochodzi z końca kwietnia ;)

Dodano po 10 minutach 7 sekundach:
@Pomoc_potrzebna, ja od dawna powtarzam, że pewne zachowania Kordka wobec kursu Liska są celowe. Nic tu w zasadzie odkrywczego :) Gdyby każdy z nas miał możliwość wpływu na kurs to każdy by tą moc używał. Myślę też że robi to świadomie w celu zabezpieczenia projektu, bo jeśli wie, że kurs pójdzie jeszcze do góry to normalne by było gdyby chcial się obkupić* niżej i stwarza do tego warunki. *oczywiście wszystko opiera sie o plany finansowe Liska i sprzedaż w styczniu 200.000 Liskow przy cenie ponad 100zl

Z drugiej strony takie zachowanie zapobiega "niekontrolowanym" pompkom.

Świetnie widać Wasza psychikę i zniecierpliwienie czyli chyba dobry czas na zakupy :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 28 września 2018, 12:10

@Investor, ale Wy proponujecie jakieś wątpliwe coiny, scamy w zasadzie, o bardzo niskiej kapitalizacji i niskim wolumenie. Samo Wasze naganie kilku osób już może spowodować kilkudziesięcioprocentowy wzrost :D Lisk jest w Top 30 to jest ekstra liga, tutaj warto inwestować long term i jest mniejsze ryzyko, że projekt upadnie albo inwestorzy nagle zralizują zyski i zapomną o tym coin'ie i zostanie zdelistowany :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 27 czerwca 2018
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Investor » piątek, 28 września 2018, 12:34

@anagamidev, nie wiem, dlaczego nie wstawiło poprzedniej wiadomości. W skrócie odpiszę, proszę nie olewać GVT, bo to ani tam małej kapitalizacji, ani małego wolumenu, a gotowy produkt wychodzi już za miesiąc.

Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
Z LSK wyszliśmy w marcu przez co nie zostaliśmy jego bagholderami, a wrócimy w styczniu, kiedy kurs ponownie zacznie rosnąć po dobrych newsach. GVT polecaliśmy ponad miesiąc temu przy ~4$ w innym dziale na tym forum, dzisiaj jest po ~9$, a za miesiąc kiedy wyjdzie gotowy produkt ~15-17$ i nie jest to naganianie, prosimy samemu przeanalizować i zobaczyć, czy warto. Potencjał na ten moment, nie obrażając nikogo dużo większy niż na LSK

Dodano po 4 minutach 30 sekundach:
wystarczy porównać realizacje zadań - LSK zawsze grubo po deadline'ach, GVT do tej pory zawsze w ramach czasowych lub tak, jak teraz z otwarciem platformy 3 miesiące wcześniej niż wstępnie zapowiadali. Promocję LSK na grupie rozpoczniemy w okolicach końca grudnia, początku stycznia, bo wiemy z kilku źródeł, że LSK może być top coinem roku 2019, tak jak był 2017. Jednak musi wyjść gotowy ostateczny produkt, bo same konferencje i zapowiedzi już na inwestorów w tym projekcie nie działają.

Dodano po 5 minutach 28 sekundach:
@anagamidev, co do ARN zgodzę się, iż jest to bardziej wątpliwy produkt, ale do listopadowego wydarzenia jego kurs z naszych analiz powinien być podciągnięty minimum 2x. Jednak tu przyznam rację na chwilę obecną ma kilka rzeczy do poprawy, żeby stać się w pełni poważnym projektem. Jeżeli zostanie to poprawione to mamy long i hold bez obaw, jeżeli w listopadzie byłoby opóźnienie to można shortować wychodząc ostatecznie i tak na sporym +. W tym czasie, jeżeli LSK osiągnie 4$ to jest jego max. Wiem, że dla hodlerów może być ciężko pogodzić się z prawdą i razi to w oczy, ale po to jesteśmy, aby wnosić wartość, fakty i edukację w kryptoświat.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » piątek, 28 września 2018, 13:41

Cóż, póki co to kurs btc ciagnie Liska a reedit zaczyna się niecierpliwić brakiem roadmapu i konkretów. W sumie chciałoby się powiedzieć..w końcu ponieważ community Liska było zawsze pozytywne i zbyt pobłażało i możliwe, że ta atmosfera zmusi HQ do ruszenia dupy i opublikowania solidnych terminów roadmapu. ( pod jednym z tematów ktoś od Liska napisał że obecnie nad tym pracuja)

Daily dyskusje Liska wygladaja inaczej niż wcześniej gdzie gratulowano im za ciężka pracę. Inwestorzy zaczeli się domagać :)

I abstrahujac od tego (tylko mnie nie minusujcie bez powodu xd) uwazam ze Lisk jest dobrym projektem i sam w niego duzo inwestuje i zamierzam go jeszcze dokupić chce wiedzieć kiedy. Czy za rok, czy za 2..5 lat po prostu chce znać date powstania produktu bez kolejnych obsuw :) i myśle ze nie tylko ja. Dam Wam linki do reedita jak community reaguje ostatnio.
https://www.reddit.com/r/Lisk/comments/ ... milestone/

https://www.reddit.com/r/Lisk/comments/ ... r_26_2018/

A te meetupy to tak jak już ktoś wyżej napisał przybijanie piateczek z Maxem. Fajnie, że coś robia ale przybijać piateczki bedzie mozna jak bedzie SDK xD
Sam przybije moim ulubionym optymisto-liskom czyli @harmony i @anagamidev

Z pozytywów powiem Wam tak Max ma jakieś 170 milionów USD na Liska (teraz jak btc spadł to może trochę mniej) to jest gość który nie robi produktu dla pieniędzy bo za taki hajs który już ma (bo tak prywatnie jest milionerem) i tak jest ustawiony na całe życie i robi to bo chce coś stworzyć. To nie jest ktoś kto zamknie projekt bo mu się nie opłaca, bo lisk po 1$ itp. To bardzo dobrze świadczy o projekcie jeśli patrzymy na long term; jeśli przyjmiemy ze utrzymanie zespołu+ marketing kosztuje go 10-20mln rocznie mamy wystarczajaco pieniędzy na rozwoj projektu przez kilka-kilkanaście dobrych lat. O przyszłość projektu pod tym względem się nie boję ale HQ musi już więcej nie zawalić terminów i coś wypuścić w tym-następnym roku i wrócimy do ceny sprzed ATH :)
Jeśli btc wyjdzie dołem i będa spadki przez cały 2019 to mamy rok na zakupy.
Wtedy strategia podczas rocznej bessy pracowania nad projektem żeby przygotować go do możliwej hossy w 2019 (druga połowa)- 2020 (halving, etfy za jakieś pół roku+ na btc i mozliwy kryzys) to zajebisty moment na wypuszczanie czegokolwiek na LSK.


W momencie kiedy inni beda tracic pieniadze na pierdoły, ja je bede inwestował. Wszystko co mogę stracić i bez czego jestem w stanie przezyc :)
Potem się okaże czy się opłaciło, jeśli wyciagne z takiej zabawy z 3-5mln to będe zadowolony :)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 28 września 2018, 14:19

Obrazek
Wykres z ArcyTrade

@Fyers,
Spoiler:
Jeśli chodzi o mnie, to moja wiara w fundamenty Liska jest niezaprzeczalnie silna, ale jestem psychicznie gotowy na dużo niższe ceny niż obecnie, dlatego nie "moonuje" ciąglę jak Anagamidev :D Wierzę w ten projekt i wiem, że uda im się stworzyć co oczekują, a spekulacyjnie również się nie zawiodę. Jestem w pełni świadomym inwestorem, a co najważniejsze cierpliwym (mimo, że z charakteru nigdy nie byłem cierpliwy), a to wszystko tylko dzięki przejrzystości Liska :)

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » piątek, 28 września 2018, 15:08

@Investor Podobne projekty przy lsk to papier toaletowy dla poważnych inwestorów- może wytrzyma, moze nie. Wciskasz ludziom śmieciowe projekty bez zaplecza, z potencjałem na p&d. Muszę przyznać- tam jeszcze nie ma fudu, a na lsk jest, ale nikt nie będzie czekał z pompą na końcowy produkt w lsk i chyba o tym wiesz proponując ludziom startujące projekty dla których nowa strona internetowa to krok milowy. Od marca lsk miał sytuacje nawet 100%+ bez konkretnych newsów.
Osobiście, nie straciłem nic na inwestowaniu w lsk, aczkolwiek sądzę, ze nieustanne zbijanie ceny i nagonka bardzo się już wszystkim spodobało (uważam, że za zbijaniem ceny w dużej mierze stoi BB).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 28 września 2018, 15:26

Jeśli chodzi o Lisk, to ja widzę pewne podobieństwo, które wcześniej wystąpiło w przyrodzie rynkowej :D
Spoiler:
Spoiler:
Fajnie, jakby Lisk też powtórzył kolejny etap :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 września 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ByEvil » piątek, 28 września 2018, 15:59

@anagamidev czyli jeszcze jakieś 15 lat :D?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 28 września 2018, 16:02

ByEvil pisze: @anagamidev czyli jeszcze jakieś 15 lat :D?
3 :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 28 września 2018, 16:12

@ByEvil, no wydaje mi się, że na Lisku trwało to 2 miesiące, a na Amazonie 2 lata, więc podziel przez 12 albo 10 :D Czyli rok, góra 2 może faktycznie 3 :D W każdym razie chodzi o pewien schemat, w crypto wszystko dzieje się dużo szybciej, zresztą to była pierwsza bańka/hossa na Lisku, więc jeszcze wiele może się wydarzyć :D

### edited: 2018-09-28 16:41 ###
Zresztą tak jak patrzę to wcale ta bessa tam nie trwała długo, w zasadzie tyle co te wzrosty pionowe :D Czyli proporcjonalnie na Lisku to trwa już znacznie dłużej :D
Spoiler:
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pawel296 » piątek, 28 września 2018, 17:30

Nie chce Was martwić ani siać niepewności ale, z tego co zauważyłem to bardzo dużo projektów po uruchomieniu platform straciło na wartości. Krypto obecnie opiera się na hype, gdy projekt nie jest jeszcze gotowy to można spekulować....
Z liskiem może być podobnie... Miejmy nadzieje, że w końcu to się zmieni i projekty które działają zaczną mieć większą wartość od "obiecanek". Nie mniej życzę Wam liska po 100$ i więcej. ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 28 września 2018, 19:50

Do gotowego produktu jeszcze daleko banka BTC przed nami :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości