Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JohnnyFontane » wtorek, 25 września 2018, 16:18

Na zagranicznych forach sporo osób przewiduje dopiero "wielkie spadki". Chociaż ja mam wrażenie, że coraz więcej osób trzyma kciuki za spadki, bo optymizm nie jest dobrze widziany ;)

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » wtorek, 25 września 2018, 16:33

JohnnyFontane pisze:Na zagranicznych forach sporo osób przewiduje dopiero "wielkie spadki". Chociaż ja mam wrażenie, że coraz więcej osób trzyma kciuki za spadki, bo optymizm nie jest dobrze widziany ;)
wiecej optymizmu bitek przetestował zejscie ponizej 6.4k$ napotkał opór wybiło go 6440$ moze bedzie testował ponowne zejscie ponizej a moze i nie to ruletka .... :D ale ja bym obstawiał trend boczny i poruszanie sie w kanale 6.3k$-6.5k$ co to da liskowi do jutra podbije cena na 12pln a jutro przed wydarzeniem strzeli o 2-3 zyle na plus i ciekawe czy w czwartek koredek z ekipa zaskocza czyms nowym choc wydaje mi sie ze uchyla rąbka tajemnicy że wystrzela z tekstem że o wielu nowasciach dowiemy sie w Berlinie 4.10 i wtedy albo ostro poleci w góre albo ostro piardnie w dól ...kwestia co przygotowali za info na meetup w rodzinnym miescie no bo po cos on jest.... co myslicie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 25 września 2018, 16:52

JohnnyFontane pisze: Na zagranicznych forach sporo osób przewiduje dopiero "wielkie spadki". Chociaż ja mam wrażenie, że coraz więcej osób trzyma kciuki za spadki, bo optymizm nie jest dobrze widziany ;)
albo wyprzedali w dołku i teraz modlą się aby spadło by nie musieli kupować ze stratą :lol:

@cegiełka, nie wiem czy traktowałbym meetup jako spotkanie na przedstawienie newsów (może ew roadmap pokażą), raczej do tego zrobią kolejną konferencję jak podczas rebrandingu ale w przyszłym roku

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » wtorek, 25 września 2018, 17:07

Póki co, to giełdy grają same ze sobą i jak zawsze one najbardziej się modlą. Przez rozległe manipulacje został wypracowany obecny wolumen, który daje szerokie pole do popisu

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » wtorek, 25 września 2018, 17:33

blink pisze:
JohnnyFontane pisze: Na zagranicznych forach sporo osób przewiduje dopiero "wielkie spadki". Chociaż ja mam wrażenie, że coraz więcej osób trzyma kciuki za spadki, bo optymizm nie jest dobrze widziany ;)
albo wyprzedali w dołku i teraz modlą się aby spadło by nie musieli kupować ze stratą :lol:

@cegiełka, nie wiem czy traktowałbym meetup jako spotkanie na przedstawienie newsów (może ew roadmap pokażą), raczej do tego zrobią kolejną konferencję jak podczas rebrandingu ale w przyszłym roku
Według planu meetupu w londku jest podpunkt next steps :D wiec raczej musza w tym podpunkcie dodac co planuja.... ale nie sadze żeby wywalili wszystkie karty w landynie bardziej na ręke bedzie im zrobic wielkie hallo w berlinie
to ze strony liska
london meetup
This meetup will have something for everyone, regardless of whether you are a long-term Lisk enthusiast looking for the last information on the project, a blockchain fan or an absolute beginner looking to explore the technology.



Agenda:

18:30 - 19:00 Registration

19:00 - 19:15 Introduction to Lisk

19:15 - 19:30 Lisk Development Tools

19:30 - 19:40 User interfaces

19:40 - 19:50 Next steps

19:50 - 20:00 Q&A

20:00- 22:00 Networking



Speakers:

Max Kordek - CEO and founder

Thomas Schouten - Head of Marketing

Rachel Black - Tech evangelist

Mat Piaggi - Community Manager

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 25 września 2018, 18:45

@cegiełka, a to na pewno meetup, a nie event Blockchain Live? Podaj linka, bo jak zwykle zapominasz o tym... :oops:

Na meetupach nie masz takiego harmonogramu tylko na eventach. Mylisz jedno z drugim

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 25 września 2018, 18:59

Historia uczy,że ludzie nie wyciągają z niej wniosków. Btc trójkąt rozszerzający inaczej obojniak d1. Następny przystanek 23 100 zł lokalne wsparcie. Lsk tak jak wstawiłem analize wcześniej która się sprawdziła 11,27 zł next 9,74zł tam proponuję się ustawiać.
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 września 2018, 19:16 przez Pomoc_potrzebna, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » wtorek, 25 września 2018, 19:34

Harmony pisze:@cegiełka, a to na pewno meetup, a nie event Blockchain Live? Podaj linka, bo jak zwykle zapominasz o tym... :oops:

Na meetupach nie masz takiego harmonogramu tylko na eventach. Mylisz jedno z drugim
harmony :) specjalnie dla ciebie przyjacielu :D
https://lisk.io/events/lisk-london-september-meetup
przeca napisałem że ze strony liska
jutro na konferencji maja stoisko prezentacje i prelekcje a swój meetup maja na durgi dzien w czwartek :D

Dodano po 24 minutach 48 sekundach:
Pomoc_potrzebna pisze:Historia uczy,że ludzie nie wyciągają z niej wniosków. Btc trójkąt rozszerzający inaczej obojniak d1. Następny przystanek 23 100 zł lokalne wsparcie. Lsk tak jak wstawiłem analize wcześniej która się sprawdziła 11,27 zł next 9,74zł
pomoc wiem że trójkąty wykresy i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że jutro spadnie bitcoin a lisk bedzie po 9pln nawet fibonaczi team przewiduje koło 10 pln o ile bitcoin przykorekci ponizej 6k$ .... kopcio wieszczył nawet że wie kiedy spadki bo ma info od swoich ludzi gdzies tam ... i ja chetnie też dokupie jak bedzie po 9 pln...o ile bitcoin przykorekci na te okolice....zerknij wykresy poprzedzajace wydarzenia na lisku i porównaj z cenami bitcoina.... lisk przed wydarzeniami jest roche jakby oderwany od nr 1 duzo szybciej wtedy rosnie i po wydarzeniach korekci i jak nie ma pozytywów głebiej niz jego wartosc do bitcoina.... dlatego wydaje mi się że trójkaty i wykresy sprawdzaja sie na normalnym rynku którego nie poprzedzaja wydarzenia i neewsy ...bo kazde wydarzenie neews mocno zaburza wykresy ...zgodzisz sie w tym aspekcie ze mna ?
na normalnej giełdzie spólki podczas neewsów obrywaja kijem i kurs nurkuje lub wzwyzkuje w sposób zrozumiały po dobrych info i wtedy wykresy szaleja...
okaze sie przed wydarzeniem jak bardzo bedzie rósł wolumen na lisku i to bedzie znakiem do pompki i wzrostu i czy bedzie duzo chetnych na pociag do marzen i checi chwilowego zysku bo przed wydarzeniami zawsze był przyrost spekulantów a nie holderów :geek:
takie mam zdanie co ty na to
i dalej mysle ze przed czwartkiem cos ugramy na cenie chocby chwilowo a potem zobaczymy co tam kordek powie o tym next step :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 25 września 2018, 20:27

zeby nie bylo tak kolorowo, zapodam ze znanego zrodla dosc interesujace kreski na nadchodzacy rok :idea: :?

Obrazek

wiec dla hodlerow bedzie to katorga, a dla traderow zabawa :ugeek: :mrgreen:

:arrow: i witam nowych forumowiczow, ktorzy nie wiedza co czynia :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 25 września 2018, 20:34

@Hamas, czy katorga to się okaże, HODL'erzy będą akumulować, a kiedy podaż się wyczerpie większość zacznie znowu kupować i nagle zrobi się kolejna bańka na zasadzie owczego pędu, oczywiście ta większość już będzie kupowała po cenach +10k$ :D Chociaż z drugiej strony nie wydaje mi się, że takie ceny zobaczymy skoro każdy zdaje sobie sprawę, że prędzej czy później będzie to 100k$ czy 1M$ za 2-3 lata :D Osobiście mi tam spadki jak najbardziej odpowiadają, łatwiej się gra na takich dołkach, bo często są właśnie spontaniczne wybicia +100% jak np. na Lisk i XRP ostatnio :D Też trzeba sobie zdawać sprawę, że od razu nie da się wbić 1k$ na Lisku, ale czekając dwa lata to i tak niezły zwrot z inwestycji, lepszy niż w banku :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 września 2018, 20:39 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 25 września 2018, 20:38

Cegiełka zgadzam się. Hamas ja aż tak pesymistyczny nie jestem a mowią,że bardzo i nie wierzyłbym za bardzo w taki scenariusz a widziałem już chyba z 1000tyś różnych innych. Połowa pierwszej strzałki. Za dużo pozytywnych newsów jest ze świata kryptowalut aby cena aż tak spadła było by to równoznaczne ze zniknięciem, niektórych dobrych projektów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 25 września 2018, 21:15

Hamas pisze:
Obrazek
A ta czerwona linia trendu to na podstawie czego?

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Konrado7896 » wtorek, 25 września 2018, 21:37

Moim skromnym zdaniem żadne kreski nic nie dadzą wszystko potoczy sie zupelnie inaczej w najmniej spodziewanym momencie, po swojemu ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 25 września 2018, 21:46

@anagamidev, ja nie gdybam, obecnie limity poustawialem i czekam, bessa moze potrwac nawet do 2020r, owszem wolalbym zeby sie cos ruszylo w gore, ale realnie parze na to co widze i tyle :roll:

@Pomoc_potrzebna, newsy przewaznie pojawiaja sie po czasie, jakim ktos z grubym portfelem potrzebuje na reakcje wyprzedzajaca :idea: pamietaj ze taki nasdaq, jp, jakby mial wejsc w krypto, to zrobi to po najnizszej cenie, nie wspominajac o etfach - ktore bez odpowiedniego zabezpieczenia finansowego nigdy nie beda przez sec zatwierdzone :idea:

@Konrado7896, to jest tez bardzo prawdopodobne :mrgreen:

@Pleasek89, nie wiem, nie ja to kreslilem :)

Optymistycznie patrze na rynek jako caly, uwazam ze mamy teraz dobre przeceny, sam dokupilem alty ktore mam juz w portfelu, niekoniecznie jest to lsk, bo tym gram sobie gora, dol, reka, stol za 1/4 albo 1/3 starajac sie powiekszac jego ilosc ;) :geek:

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Konrado7896 » wtorek, 25 września 2018, 21:56

Ja mam obecnie 21 lat i mam nadzieje że za kilka lat postawie sobie dom za to haha :D :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 25 września 2018, 22:03

No bardzo dobry tok rozumowania az dam Plusa lecz nie chce mi się wierzyć o takich spadkach, cena 5 tyś BTC to i tak bardzo dobra cena w porównaniu z możliwościa cenowa w przyszlosci,tym bardziej,ze podaz jest ograniczony. Koszt wydobycia w tej chwili jaki? Nie mam aktualnych info.
Konrado łooo łooo łooo super extra jak masz taki plan to zawsze jest na odwrot.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Konrado7896 » wtorek, 25 września 2018, 22:08

Ja mam taką nadzieję a nie plan :D to różnica :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 25 września 2018, 22:18

@Pomoc_potrzebna

Tu masz koszty z maja w danych państwach:
https://ei.marketwatch.com/Multimedia/2 ... 8e992d421e

Koszty wzrastają z czasem, ale ciężko powiedzieć o ile, może 5-10% w ciągu tych 4 miesięcy? (nie sugeruj się tym, trochę strzelam)

Weź pod uwagę to, że w maju 2020r. mamy kolejny halving na Bitcoinie, co oznacza, że nagroda za kopanie Btc zmniejszy się o 50%. Dlatego też uważam, że cenowo długo się już nie utrzymamy na tych niskich poziomach i cena prędzej czy później będzie musiała iść odpowiednio wyżej, żeby kopanie było opłacalne.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » środa, 26 września 2018, 07:18

Witam wszystkich na porannej kawce :D bitcoin w nocy znów przetestował zejscie ponizej 6.4k$ ale prze 6390 popyt wypchnoł go na 6415 co by oznaczało że raczej pozostanie w tym kanale 6.3k$-6.5k$ chyba że pozytywne neewsy wystrzela go na orbite 7K$ bo nie wiem czy wiecie ale google od pazdziernika przestaje zakazywac reklam krypto i giełd :D
https://bithub.pl/wiadomosci/koniec-zak ... ez-google/
jak tez że banksterka sie juz obkupiła na dołku i podaje takie neewsy że wiekszosc z nich wchodzi w blockchain technologie
https://bithub.pl/wiadomosci/ponad-70-b ... lockchain/
Co to moze oznaczac... poprzez reklame zweryfikowanych projektów a takim jest juz nasz lisek który będzie sie mógł reklamowac poprzez google napływ nowej siły popytowej a przez to wreszcie moze wyjscie z bessy....
co by oznaczało powrót na tak upragniony przez wszstkich kierunek UP :D
jako że ja jak zwykle pozytywny optymista to po dobrej wiadomosci z googla przewiduje delikatny wzrost na bitku i dobry dzien na lisku a jak dobry to sie okaże mysle że moze powtót do 13-14 pln byłby satysfakcjonujący przed jutrzejszym meetupem liska w Londynie co wy na to :D

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » środa, 26 września 2018, 07:37

@cegiełka,
trójkaty i wykresy sprawdzaja sie na normalnym rynku którego nie poprzedzaja wydarzenia i neewsy ...
podaj mi proszę taki rynek (allegro/OLX ?)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości