Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 15 października 2019, 10:33

@anagamidev podniecasz sie z tym halvingiem że szkoda slow. Daj znac jak rakieta odpali jak sie skonczy odliczanie :lol:

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
24
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Naganiacz » wtorek, 15 października 2019, 12:27

Dziękuję za zainteresowanie moją zabawą spekulacyjną.
Nie spodziewałem się, że aż tak dowolnie podejdziecie do podawania swoich typów mimo tego, że w moich zasadach dość jasno (mam nadzieję) się wyraziłem na ten temat. Nie szkodzi, jesteście przecież uczestnikami kryptoświatawawutowego więc czerpiecie więcej z „wlności” niż się stosujecie do zasad – to zrozumiałe (z pochodnej interpretacji definicji i powodów, dla których został stworzony BTC) i wziąłem na to poprawkę i ogarnąłem ten cały bałagan. Generalnie uznałem, że jak ktoś wyraził jakiekolwiek zainteresowanie tą zabawą to miło by było mieć takiego Ktosia na liście uczestników. Autor: Load i autor: ralph, byli najbliżej właściwego formatu zgłoszenia swojej typowanej ceny i to oni w pierwszej kolejności zasługują na pochwałę. Niemniej jednak, gdyby typy przyjmowała sztuczna inteligencja (ta najprostsza, najmniej kumata, w systemie zero-jedynkowym bez wyuczonej i zaprogramowanej weryfikacji interpretacyjnej) to tylko autor: Naganiacz by się załapał ale co to za zabawa, samemu?

By można było w przyszłości porównywać wyniki typów to wszystkie podawane przez Was „odstępstwa” od szablonu zostały przeze mnie ujednolicone do wartości porównawczej czyli: ceny w PLN. Nie ma już żadnych „okolic ceny”, przedziały cenowe zostały spłaszczone do ceny średniej danego przedziału a jeżeli były podawane w innej walucie niż PLN to zostały przeliczone wg https://www.nbp.pl/transfer.aspx?c=/asc ... avid=archa na dzień podania Waszego typu ceny. Nawet niektórym z Was się pomyliło (mam nadzieję) jakiej krypto waluty cenę spekulują, ale to nie szkodzi, domyśliłem się o co chodzi. Nie jestem świnią/knurem ani bezdusznym urzędnikiem US więc poniżej przedstawiam listę osób zakwalifikowanych do zabawy spekulacyjnej wg moich zasad wg kolejności zgłoszeń:

autor: Naganiacz » czwartek, 10 października 2019, godz.: 13:22; 5,57 PLN;
autor: Harmony » czwartek, 10 października 2019, godz.: 13:34; 7,35 PLN;
autor: anagamidev » czwartek, 10 października 2019, godz.: 13:34 (ta sama co powyżej ale jednak nieco później); 0,18 PLN;
autor: pokavb » czwartek, 10 października 2019, godz.: 15:25; 18,80 PLN;
autor: Dovakhiin » czwartek, 10 października 2019, godz.: 17:24; 16,50 PLN;
autor: uzar007 » czwartek, 10 października 2019, godz.: 17:58; 4,90 PLN;
autor: wamak » czwartek, 10 października 2019, godz.: 20:10; 4,30 PLN;
autor: matrix7 » czwartek, 10 października 2019, godz.: 22:12; 2,77 PLN;
autor: GrandKW » czwartek, 10 października 2019, godz.: 23:24; 12,34 PLN;
autor: Tak właśnie to » piątek, 11 października 2019, godz.: 00:02; 8 PLN;
autor: milar » piątek, 11 października 2019, godz.: 00:27; 1,97 PLN;
autor: Sully » piątek, 11 października 2019, godz.: 01:20; 2,21 PLN;
autor: masonbtc » piątek, 11 października 2019, godz.: 06:37; 4,89 PLN;
autor: Yoda » piątek, 11 października 2019, godz.: 08:11; 19,55 PLN;
autor: GoPro » piątek, 11 października 2019, godz.: 09:13; 6,45 PLN;
autor: jaszczomp » piątek, 11 października 2019, godz.: 09:19; 5,43 PLN;
autor: Load » piątek, 11 października 2019, godz.: 12:33; 4,67 PLN;
autor: rolph » piątek, 11 października 2019, godz.: 15:04; 6,67 PLN;
autor: Wymazywanie » sobota, 12 października 2019, godz.: 02:25; 2,4 PLN;

Podsumowując: W zabawie bierze udział 19 uczestników, mediana ceny wynosi: 5,43 PLN i należy do autor: jaszczomp.
Dovakhiin pisze: czwartek, 10 października 2019, 17:24 @Naganiacz
31.12.2019
cena btc w PLN 16,50
Oj, gdyby to się sprawdziło to byłaby chyba katastrofa/masakra/armagedon dla większości uczestników krypto lub okazja do zakupów dla co po niektórych.

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » wtorek, 15 października 2019, 12:35


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 15 października 2019, 12:40

@Naganiacz kurcze takiego byka tam zrobilem? Chodzilo mi oczywiscie o lsk :mrgreen:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 15 października 2019, 13:18

@Naganiacz Może zrobimy jakiś nowy wątek, żeby tutaj nam się nie zagubiło, bo do sylwestra pewnie trochę stron tu przybędzie ;)

Pamiętam jak było odliczanie do chyba Core 1.0 i ktoś zrobił taki skrypt, że wpisywało się swoją predykcję daty kiedy następi mainnet i opłacało się 1 LSK, wtedy portfel z najbliższą predykcją dostawał nagrodę. Może zrobilibyśmy coś podobnego ? ;-)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 15 października 2019, 13:45

Ishias pisze: wtorek, 15 października 2019, 10:33 @anagamidev podniecasz sie z tym halvingiem że szkoda slow. Daj znac jak rakieta odpali jak sie skonczy odliczanie :lol:
Bagholding miesza w bani, ludzie łapią się za cokolwiek co daje nadzieję.
Wiem także po sobie kiedyś. Potrafiłem gadać codziennie w 2014 z jakimiś Chińczykami translatorem komunikatorem QQ bo bagholdowaliśmy tego samego coina (QQCoin).

Dodano po 3 minutach 10 sekundach:
anagamidev pisze: wtorek, 15 października 2019, 09:44No i to trochę przeczy decentralizacji, więc albo sami zaczniecie tradować, albo liczycie na grubasa, że Wam zrobi pompkę, ale tak czy siak w tym drugim przypadku to grubas będzie wygranym, on ryzykując dużo, chce zarobić dużo, reszta czyli większość zostanie ubrana i pewnie ostatecznie straci, ok. 90% jak mówią legendy i statystyki
Uśrednianie wykresów typu Lisk łatwo lokuje Cię w tych 90% i to na własne życzenie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » wtorek, 15 października 2019, 15:02

Harmony pisze: wtorek, 15 października 2019, 13:18@Naganiacz Może zrobimy jakiś nowy wątek, żeby tutaj nam się nie zagubiło, bo do sylwestra pewnie trochę stron tu przybędzie
Tylko w jakim celu Ty tu w ogóle się udzielasz skoro zupełnie nie masz o tym pojęcia, tylko tyle co powyczytujesz od developerów liska. Chłopie no weź się ogarnij.

To zarabianie siana czy publicystyka? moim zdaniem chore żeby jeszcze trzeba było prostować tego typu naganianie na stratę. Dziwię się osobiście, że niektórym zdolnym ludziom nie szkoda czasu.
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 października 2019, 15:36 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 15 października 2019, 15:35

Proszę Państwa, tak właśnie wygląda, kiedy ludzi poróżnią kwestie polityczne. Zagorzały socjalista zaczął pluć na mnie jadem, ze względu na moje poglądy. To tylko pokazuje, że od takich ludzi trzeba trzymać się z daleka, bo jak szambo wybije to śmierdzi wszędzie.

@amneziahaze W zasadzie to nie zdziwiłeś mnie, bo oprócz braku honoru i zakłamania jesteś również obdarty z godności człowieka, tak nisko upaść potrafią tylko nieliczni. Masz tupet, nie powiem ;-)

Poza tym:

Po 1. Wypowiadam się tu, bo mam do tego prawo. Jest takie coś jak "wolność słowa" - wiem, że komunistom ciężko przechodzi to przez język.
Po 2. Mój post, który zacytowałeś nie odnosi się do "zarabiania" czy czegokolwiek, jest to jedynie propozycja do pomysłu użytkownika @Naganiacz .
Po 3. Jestem tu od kwestii technicznych, nie od zarabiania, nikogo nie naganiam na kupno czy sprzedaż, dzielę się wiedza i korzystam z wiedzy innych. Każdy robi ze swoimi pieniędzmi to co uważa za słuszne, bo od tego jest WOLNOŚĆ WYBORU, którą propaguję, bo jest to jedno z najwyższych dóbr, których komuniści nie rozumieją.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » wtorek, 15 października 2019, 15:38

Harmony pisze: wtorek, 15 października 2019, 15:35Proszę Państwa, tak właśnie wygląda, kiedy ludzi poróżnią kwestie polityczne.
Nie pisz bzdur, po prostu zawsze było inne nastawienie osób na tym forum aż do bańki na krypto z 2017. Po prostu cel był zupełnie inny, teraz to czuję się tu jak na jakiejś targowicy.
Spoiler:
Harmony pisze: wtorek, 15 października 2019, 15:35Po 1. Wypowiadam się tu, bo mam do tego prawo. Jest takie coś jak "wolność słowa" - wiem, że komunistom ciężko przechodzi to przez język.
W mojej opinii jesteś po prostu zwykłym oszustem i tchórzem. Za pomawianie mnie na legalu od razu wytaczam Ci proces i zobaczymy jaki z Ciebie kozak i kto kogo tak naprawdę pomawia. Zobaczymy jakie masz prawa do szerzenia nienawiści wobec innych, w tym mnie.

To jest wątek o cenie i spekulacji, więc jak napisałem wyżej coś ci się pomieszało.
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 października 2019, 16:32 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 5 razy.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 15 października 2019, 15:43

@anagamidev
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 15 października 2019, 16:13

@Wymazywanie śmiać mi się chce, bo robisz to samo, nawet Lisk'a shit'a kisisz :D Chciałbym Cię nazwać patafianem i hipokrytą, ale nie chcę i chyba nie muszę, bo widać jak na dłoni, prawda? :D
viewtopic.php?f=105&t=32654
Spoiler:
Obrazek
Trwa odliczanie :D
Obrazek

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 15 października 2019, 17:14

@anagamidev Nie świruj już. Moze i by cos z tego hard forku bylo gdyby lisk oficjalnie działał itd. Nie zmienilo to nic rok temu i teraz tez nic nie zmieni, nawet jak redukcja byla by do 1 liska. A Ty zacieszasz sie jak by miało wyleciec poza orbite, nie widze tu przeslanek zeby tak sie stalo. I nie ma co się kłocic ja czekam na listopad zobaczymy na czym stoimy i czy warto bedzie hodlowac dalej. Obysmy sie nie zawiedli jak to zawsze bywało

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 15 października 2019, 17:22

@Ishias przecież halving ma przełożenie długoterminowe :D

Na 1d RSI ładnie schłodzone, teoretycznie wg. mojej metody wszystko co teraz kupimy da zarobić w dłuższym terminie :D Zresztą bardzo duża korekta bez żadnego widocznego odbicia, więc tak czy siak warto zakupić co nieco :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 15 października 2019, 18:08

anagamidev pisze: wtorek, 15 października 2019, 16:13@Wymazywanie śmiać mi się chce, bo robisz to samo, nawet Lisk'a shit'a kisisz Chciałbym Cię nazwać patafianem i hipokrytą, ale nie chcę i chyba nie muszę, bo widać jak na dłoni, prawda?
viewtopic.php?f=105&t=32654
Nie doczytałeś nawet kilkustronicowego wątku sprzed 3 miesięcy?

Już dawno nie kiszę Liska ani nic z tamtych zakupów, ponieważ z nich wyszedłem i dokładnie opisywałem to od razu we wspomnianym wątku. W większości z micro-zyskiem, w niektórych przypadkach ze stratą jak Lisk. Ogólnie zaś (ze wszystkich zakupów) micro-zysk i potem kilka % z szybkiego dt. Gdybym dalej hodlował, byłoby na tym ponad -20%, więc decyzja o wyjściu i czekaniu póki co słuszna. Czekam na kolejne wejścia z zamiarem na dłużej, ale na razie jeszcze w nic nie wszedłem.

Także najpierw czytaj jakiś cały post/wątek a dopiero potem pisz, zwłaszcza jak chcesz kogoś zaatakować i wyzwać...

Czekam na przeprosiny. Pozdrawiam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 15 października 2019, 18:16

@Wymazywanie no przepraszam :D Ale i tak uważam, że jest hipokrytą albo po prostu nie potrafisz zrozumieć treści :D Ty też nie wiesz jak gram, ale de facto robisz mniej więcej to o czym mówię :D Dodatkowo to co proponujesz to jest oderwane od rzeczywistości, każda transakcje to jest jednocześnie kupno i sprzedaż, jeśli Ty sprzedajesz na stracie na jakimś stop loss'ie, to znaczy, że ktoś chciał kupić na ten cenie :D A dlaczego on akurat chciał kupić, a Ty sprzedajesz w panice? :D Trochę to jest tak jakbyś nie rozumiał istoty rynku :D Poza tym takie wahania 20% na crypto to codzienność, dlatego właśnie lepiej założyć, że i tak będzie spadać, więc nie wchodzić all in tylko uśredniać i bazową pozycję ciągnąć do jakiegoś dużego wybicia :D Dodatkowo skoro 20% wahania na crypto to normalność i w górę i w dół bez sensu jest stosowanie stop loss'ów przynajmniej dla przeciętnego użytkownika, który zazwyczaj kupuje i HODL'uje :D Ja tutaj proponowałem, że zamiast po prostu hodlować, to fajnie jest uśredniać i akumulować :D Czyli zarzucasz mi coś co sam robisz tylko z trochę inną strategią :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
23
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 15 października 2019, 18:22

anagamidev pisze: wtorek, 15 października 2019, 18:16no przepraszam
Dziękuję.
anagamidev pisze: wtorek, 15 października 2019, 18:16Ale i tak uważam, że jest hipokrytą albo po prostu nie potrafisz zrozumieć treści Ty też nie wiesz jak gram, ale de facto robisz mniej więcej to o czym mówię
Nie robię tego samego. Ty polecasz jak piszesz "uśredniać i akumulować", ja jestem też za skupowaniem-akumulowaniem, ale jeśli nie idzie dobrze i dalej spada, jestem za cięciem strat i wychodzeniem z rynku. Czemu? By nie wjebać się w bagholdowanie. Tobie z tego co piszesz ono nie przeszkadza. Więc zdecydowanie nie robimy tego samego.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » wtorek, 15 października 2019, 21:00

On musiałby wejść w pozycje na Forexie na większym lewarze rynek by go zmiótł to by sie nauczył przestać hodlować :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 15 października 2019, 21:16

Spoiler:
@xazar no i właśnie o tym mówię, rynek crypto to realny rynek, całkiem inny rynek niż wirtualny forex z brokerem market maker'em, który sam rysuje wykres, oni obracają pieniędzmi tylko użytkowników, tam nie ma realnego rynku, jeśli hajs im się nie zgadza to rysują jakaś szpilkę i czyszczą stop loss'y, dlatego ja odradzam, w ogóle odradzam granie na dźwigni, bo to nie jest realny rynek, płynność rynkowa - forex'owa to jest scam, to jest sztuczny twór do wyleszczania :D Jeśli nie ma tradera na przeciwnej pozycji, to broker musi sam założyć swój hajs na pozycję, jeśli zdarzy się jakaś anomalia jak na franku np. to ktoś może dużo zarobić i broker staje się bankrutem :D Dlaczego bitmarket upadł, dlaczego bitmex ma insurrance fund? :D

Moja metoda nie sprawdzi się na dźwigni, o czym wielokrotnie wspominałem, oraz że nie gram na dźwigni :D I właśnie tak to jest z Wami takimi matołami, manipulantami, którzy nie potrafią czytać i nie potrafią wyciągać wniosków z tego co im się daje na tacy :D Dlatego w sumie nie wiem czy idea zdecentralizowanego pieniądza się przyjmie jeśli ludzie będą myśleć jak traderzy li tylko i wyłącznie :D Ludzie za bardzo są emocjonalni i łatwo nimi manipulować oraz nie potrafią samodzielnie myśleć oraz czytać ze zrozumieniem :D I przepraszam wszystkich debili jeśli poczuli się urażeni :D Uśrednianie na dźwigni nie ma sensu, natomiast zwykły HODL realnego assetu teoretycznie nawet do 0 nas nie wywala z rynku, a daje szansę na tanie zakupy :D A że giełdy dodają sobie scam'y i później arbitralnie delistują coin'y oraz nie ponoszą odpowiedzialności powinno zostać naprawione :D Z drugiej strony właśnie dużo osób jak widzi spadki to ulega iluzji, że już będzie tylko spadać, jak rośnie to ulega iluzji, że będzie tylko rosło :D Nie zdając sobie sprawy, że np. dla 90% rynku dany coin może mieć dużo większą wartość niż ceny obecne :D Ale jako, że fiksują się na cenach w danym momencie, które pokazuje ticker, który zmienia się co sekundę na jakiejś jednej czy dwóch giełdach to podejmują błędne raptowne decyzje kupowania lub sprzedawania :D Plus nie chcą tradować w międzyczasie tylko czekają na swingi albo męczą się w łapanie dołków lub ATH :D Zauważmy, że np. jeśli ktoś gdzieś kupował Liska za milion złotych powiedzmy na cenach 50-100 PLN, żeby uzmysłowić wyraźnie, to taka osoba, dokładając i kupując za 500kPLN np. ostatnio na 4PLN i sprzedając na odbiciu na 8-9PLN mogła ostatecznie odzyskać kapitał i mieć darmowe Liski, uśrednione do 0, które kupowała na bańce :D Oczywiście nikt nie czeka na takie okazje tylko jest propaganda upadku projektu i ludzie to łykają :D To samo było na BTC, oczywiście Lisk to nie BTC, ale ja nie wartościuję projektów, dla mnie z perspektywy inwestora nie ma znaczenia czy to Lisk czy BTC czy ETH :D Dlaczego np. było ostrzegania kupowania BTC na 3k-4k$, że bessa potrwa jeszcze wiele lat :D Ale jeśli ktoś nawet miał wtopę na BTC w 2017 roku, to mógł zaryzykować drugie tyle i dzisiaj wyjść na zero i mieć darmowe BTC :D A ryzyka nigdy nie wyeliminujemy, ale jeśli ktoś nie widzi właśnie okazji w takich przecenach to po prostu dla mnie jest co najmniej dziwne :D Dlatego wg. mnie warto uśredniać i akumulować bezpiecznym kapitałem :D Bo wchodzenie all-in jest mega ryzykowne i trudno jest wykupić się w dołku idealnie, żeby złapać ruch na 100%, ale już w sumie mieliśmy 2 razy taką sytuację od kiedy zacząłem polecać uśrednianie i akumulację :D Może będzie 3, tym bardziej, że ruch na 100% to nie są jakieś kosmosy, tylko byle bąbelek z perspektywy ATH :D
Spoiler:
Spoiler:
Ja tylko wskazuję, że warto :D I też bądźmy poważni nikt w Liska milionów nie inwestuje, większość gra kapitałem kilkaset złotych i kilka tysięcy, więc da się nawet na takim wolumenie :D I warto zauważyć ile było czasu na akumulację w stosunku do bańki/hossy :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 października 2019, 22:30 przez anagamidev, łącznie zmieniany 17 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 15 października 2019, 21:41

Ej ja też chcę być w zabawie. Dopiszcie mnie. MOJA CENA TO 2,80 zł za Liska

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » środa, 16 października 2019, 15:00

2,80zł to zaraz będziesz miał a nie na koniec roku . ciekawe jak to wszystko się skończy współczuje ludziom co średnią cenę mają jakąś większą niż 10zł

osobiście wpłacam hajsy na giełdę i powoli zaczynam skupować

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości