Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 9 października 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SensiG » piątek, 24 listopada 2017, 17:36

A ja Wam mówię, że piąta fala przed nami :) Jeszcze będziecie szybko skupować :P Tak wynika z mojej analizy.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 24 listopada 2017, 17:37

zawysokasiatka pisze:
szlagaag pisze: po taniości?
Po taniości dopiero będą..
Jakie poziomy prorokujesz? Myślisz że zejdzie blisko 20pln?
Pisałem wielokrotnie już. Osobiście będę robił zakupy (10-15 stycznia) po 20-22zł niżej moim zdaniem nie zejdzie.
Wszystko oparte na prawdopodobieństwie ,nie na kuli czy fusach.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: swietymikolaj » piątek, 24 listopada 2017, 17:38

Kocurek pisze:Wiem jak to zabrzmi i sam sie śmiałem jak to usłyszałem ale ktoś mi dzis powiedzial (nie krypto Janusz a raczej grubszy zawodnik) ze jutro pompka pod 60 zł. Wczoraj sie cieszyłem ze sprzedałem na niezłej górce a teraz to juz niezły bałagan w głowie z ta informacja
Gdzie ta twoja pompa pod 60 zł? Kolejny naganiacz od pirata ?

w11
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: w11 » piątek, 24 listopada 2017, 17:39

SensiG pisze: A ja Wam mówię, że piąta fala przed nami :) Jeszcze będziecie szybko skupować :P Tak wynika z mojej analizy.
z mojej analizy to wynika że 2mies. to kawał czasu i Lisk to będzie w fali ale po 17zl wtedy będziemy szybko skupowac ;) Za jakieś 2tyg. odwołam się do tego :)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » piątek, 24 listopada 2017, 17:41

SensiG pisze: A ja Wam mówię, że piąta fala przed nami :) Jeszcze będziecie szybko skupować :P Tak wynika z mojej analizy.
A wiesz może ile czasu może sie formować 5 fala. Wykresy z tradeview nic Ci nie dadzą, jeśli na rynku sa niedzwiedzie nastroje. Kurs może zanurkować do linii trędu rosnącego i odbic ale nie musi i pojdzie nizej i masz 5 fale na poziomie np 20pln lub nizej

Początkujący
Posty: 294
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sebastian86 » piątek, 24 listopada 2017, 17:45

SensiG pisze: A ja Wam mówię, że piąta fala przed nami :) Jeszcze będziecie szybko skupować :P Tak wynika z mojej analizy.
analiza, analizą ale nie zawsze się V formuje wiec po tym "SZOŁ" jakie odwalili w Berlinie wcale bym się nie zdziwil jak by się V nie zrobiła,

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » piątek, 24 listopada 2017, 17:48

Wydaje mi się że lisk nas zaskoczy troche szybciej i niektórzy beda dokupować drożej niż szprzedali :)

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwietnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: deny86 » piątek, 24 listopada 2017, 17:51

Jak ten artysta co kupil za 3 banie liska

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » piątek, 24 listopada 2017, 17:53

deny86 pisze: Jak ten artysta co kupil za 3 banie liska
Za 3 banki to można było ustawić sciane ale za 25zł a nie 28.50, ale już jest ładnych set tysiecy do tyłu :)

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 9 października 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SensiG » piątek, 24 listopada 2017, 17:59

Jaroslaw pisze: Wydaje mi się że lisk nas zaskoczy troche szybciej i niektórzy beda dokupować drożej niż szprzedali :)
Popieram.
Tu nie chodzi o czystą analizę techniczną, nie będę się tu opierał, że mam racje na 100 %, może się mylę. Ale wiecie czego się nauczyłem? Rynek kryptowalut lubi zaskakiwać i często sytuacja się układa wprost odwrotnie do nastrojów większości. Wszyscy uważają, że będzie spadać, będzie za 20 zł. To czemu teraz wszyscy nie sprzedajecie po 27 ? Przecież odkupicie po 20 :)
Ja powiem tak.
Wiecie ze opinie są podzielone, dla traderów informacje nie były pozytywne, dla inwestorów/programistów - owszem tak. Macie zamknięte oczy na SDK i rebranding i uważacie, że do stycznia będziemy tylko spadać. A ja Wam mówię, że grubaski się właśnie obkupują powoli :)
Uważam, że Kordek wszystkiego nam nie powiedział.
Ani zdania o wejściu Liska na rynek azjatycki, a takie szumne tourne po Azji :) Kordek pewnie sam teraz Liski skupuje. Zobaczycie, że jeszcze będzie się działo, dużo szybciej niż Wam się wydaje :)
Ale nie słuchajcie mnie - to wątek spekulacyjny, więc to czysta spekulacja.
Pozdrawiam

w11
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: w11 » piątek, 24 listopada 2017, 18:04

SensiG pisze:
Jaroslaw pisze: Wydaje mi się że lisk nas zaskoczy troche szybciej i niektórzy beda dokupować drożej niż szprzedali :)
Popieram.
Tu nie chodzi o czystą analizę techniczną, nie będę się tu opierał, że mam racje na 100 %, może się mylę. Ale wiecie czego się nauczyłem? Rynek kryptowalut lubi zaskakiwać i często sytuacja się układa wprost odwrotnie do nastrojów większości. Wszyscy uważają, że będzie spadać, będzie za 20 zł. To czemu teraz wszyscy nie sprzedajecie po 27 ? Przecież odkupicie po 20 :)
Ja powiem tak.
Wiecie ze opinie są podzielone, dla traderów informacje nie były pozytywne, dla inwestorów/programistów - owszem tak. Macie zamknięte oczy na SDK i rebranding i uważacie, że do stycznia będziemy tylko spadać. A ja Wam mówię, że grubaski się właśnie obkupują powoli :)
Uważam, że Kordek wszystkiego nam nie powiedział.
Ani zdania o wejściu Liska na rynek azjatycki, a takie szumne tourne po Azji :) Kordek pewnie sam teraz Liski skupuje. Zobaczycie, że jeszcze będzie się działo, dużo szybciej niż Wam się wydaje :)
Ale nie słuchajcie mnie - to wątek spekulacyjny, więc to czysta spekulacja.
Pozdrawiam
Ja sprzedałem niedobitki po 29plnów ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 24 listopada 2017, 18:06

@SensiG, Myślę podobnie :) już w przeszłości miało być po 15 po 10 zł.. owszem może z raz się zdarzyło, ale to było z niskich pułapów i różnic... teraz NAWET nie ma 50%.. na 25 solidne wsparcia, które ciężko będzie przebić jeżeli oczywiście btc na to pozwoli :) grubaski już skupują bo nie widać lawinowego spadku.. nawet jak wystąpi jakiś spadek rozłożony w czasie, to grubasy mają tyle siana, że etapami będą skupować, a kiedy cena osiągnie DNO (jakieś 23-25 zł imo) wtedy się zacznie...masowe skupowanie.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aribike » piątek, 24 listopada 2017, 18:09

Jaroslaw pisze:
deny86 pisze: Jak ten artysta co kupil za 3 banie liska
Za 3 banki to można było ustawić sciane ale za 25zł a nie 28.50, ale już jest ładnych set tysiecy do tyłu :)
Może i jestem gruby, ale wiem co robię. Specjalnie kupiłem to trochę drożej żeby Was wszystkich zmylić. Chwilowo jestem do tyłu, ale mam dziecięcą radość czytając Wasze posty, popijając herbatkę i śmiejąc się grubym głosem trochę jak św. Mikołaj - he.. he.. hee...

Oczywiście jajca teraz robię, ale kto wie o co z tym grubasem chodzi :D

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: -31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cobrann » piątek, 24 listopada 2017, 18:10

SensiG pisze:A ja Wam mówię, że piąta fala przed nami :) Jeszcze będziecie szybko skupować :P Tak wynika z mojej analizy.
Podrzuć swoją analizę jeśli możesz

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 9 października 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SensiG » piątek, 24 listopada 2017, 18:13

w11 pisze:
SensiG pisze:
Jaroslaw pisze: Wydaje mi się że lisk nas zaskoczy troche szybciej i niektórzy beda dokupować drożej niż szprzedali :)
Popieram.
Tu nie chodzi o czystą analizę techniczną, nie będę się tu opierał, że mam racje na 100 %, może się mylę. Ale wiecie czego się nauczyłem? Rynek kryptowalut lubi zaskakiwać i często sytuacja się układa wprost odwrotnie do nastrojów większości. Wszyscy uważają, że będzie spadać, będzie za 20 zł. To czemu teraz wszyscy nie sprzedajecie po 27 ? Przecież odkupicie po 20 :)
Ja powiem tak.
Wiecie ze opinie są podzielone, dla traderów informacje nie były pozytywne, dla inwestorów/programistów - owszem tak. Macie zamknięte oczy na SDK i rebranding i uważacie, że do stycznia będziemy tylko spadać. A ja Wam mówię, że grubaski się właśnie obkupują powoli :)
Uważam, że Kordek wszystkiego nam nie powiedział.
Ani zdania o wejściu Liska na rynek azjatycki, a takie szumne tourne po Azji :) Kordek pewnie sam teraz Liski skupuje. Zobaczycie, że jeszcze będzie się działo, dużo szybciej niż Wam się wydaje :)
Ale nie słuchajcie mnie - to wątek spekulacyjny, więc to czysta spekulacja.
Pozdrawiam
Ja sprzedałem niedobitki po 29plnów ;)
No i okej :) Każdy z nas robi to co uważa za słuszne :) Scenariuszy jest bardzo wiele i na wiele sposobów można interpretować wykresy i sytuację na rynku. Moim skromnym zdaniem - najważniejsze wybrać jeden scenariusz, ten który według Ciebie jest najbardziej słuszny, i pod niego grać. Albo się sprawdzi albo nie :)
Najwięcej zarabiają Ci, którzy nie podążają za tłumem - ten rynek lubi płatać figle i robić na złość wszystkim. Gdyby to tłum zarabiał to wszyscy bylibyśmy szczęśliwi, ale zarabiają jednostki - bo zakładają scenariusz odwrotny do tego, za którym podąża tłum. To oni Wami manipulują. Tak szybko jak teraz sprzedajecie widząc czerwoną świeczkę tak szybko będziecie kupować widząc zieloną.
Tyle w temacie

Dodano po 2 minutach 40 sekundach:
Dovakhiin pisze: @SensiG, Myślę podobnie :) już w przeszłości miało być po 15 po 10 zł.. owszem może z raz się zdarzyło, ale to było z niskich pułapów i różnic... teraz NAWET nie ma 50%.. na 25 solidne wsparcia, które ciężko będzie przebić jeżeli oczywiście btc na to pozwoli :) grubaski już skupują bo nie widać lawinowego spadku.. nawet jak wystąpi jakiś spadek rozłożony w czasie, to grubasy mają tyle siana, że etapami będą skupować, a kiedy cena osiągnie DNO (jakieś 23-25 zł imo) wtedy się zacznie...masowe skupowanie.
No to w tej kwestii się zgadzamy :)
Cobrann pisze:
SensiG pisze:A ja Wam mówię, że piąta fala przed nami :) Jeszcze będziecie szybko skupować :P Tak wynika z mojej analizy.
Podrzuć swoją analizę jeśli możesz
Zaraz omówię chociaż fragment wykresu

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » piątek, 24 listopada 2017, 18:14

Bardzo ładne zakupy liska na poloniexie sie odbywają :)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: -31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cobrann » piątek, 24 listopada 2017, 18:17

Jaroslaw pisze:
deny86 pisze: Jak ten artysta co kupil za 3 banie liska
Za 3 banki to można było ustawić sciane ale za 25zł a nie 28.50, ale już jest ładnych set tysiecy do tyłu :)
No właśnie widziałem ścianę i ciągle się zastanawiam. Nikt zdrowy na rozumie nie zaryzykowałby 3 mln. jeśli nie byłby pewien, że ładnie zarobi. Narazie ten ktoś jest na minusie. Jakie macie teorie na ten temat ? Czemu kupił po tyle ?

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 9 października 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SensiG » piątek, 24 listopada 2017, 18:24

Cobrann pisze:
Jaroslaw pisze:
deny86 pisze: Jak ten artysta co kupil za 3 banie liska
Za 3 banki to można było ustawić sciane ale za 25zł a nie 28.50, ale już jest ładnych set tysiecy do tyłu :)
No właśnie widziałem ścianę i ciągle się zastanawiam. Nikt zdrowy na rozumie nie zaryzykowałby 3 mln. jeśli nie byłby pewien, że ładnie zarobi. Narazie ten ktoś jest na minusie. Jakie macie teorie na ten temat ? Czemu kupił po tyle ?
Bo w samym dołku ciężko skupić taką ilość, zadowala go ten poziom cenowy

Dodano po 3 minutach 26 sekundach:
Obrazek

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
Uważam, że powtórzy się sytuacja z ostatniego szczytu. Strzałkami zaznaczyłem Wam analigoczne świeczki, wtedy też były spadki przez kilka dni, a później można było ponownie sprzedać lisa w pobliżu ATH :)

Uważam, że nastąpi V fala, która może nie wybić nowego szczytu, dopiero po tym, możemy mówić o korekcie :)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: -31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cobrann » piątek, 24 listopada 2017, 18:26

Jeśli zadowala go ten pułap cenowy, to albo stawia na longa lub coś wie.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 24 listopada 2017, 18:35

Witam wszystkich☺ Wyjaśnienie jest proste! Nawet jeżeli Lisk = wałek to jeżeli cały rynek crypto nie zaliczy doła do lutego to Lisk i tak wskoczy na nowy alt i te kaszaloty zarobią.
Ludzie są z natury chciwi i jak słyszą że w lutym bedzie to the moon bo rembrand to wejdą,w dup... majac całe SDK! Ważniejsze jest nowe logo. TO THE MOON!!!!
Ps. Pewnie sam też wejde☺☺☺☺

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości