Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 16:31

GrandKW pisze: poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 16:21społeczność
Obstawiam, ze to element, ktory ich interesuje najmniej.

Im bardziej zawioda spolecznosc, tym lepsza cene wejscia beda mieli spekulanci, duzi inwestorzy.

Oczywiscie, jezeli projekt sie bedzie rozwijal i ktokolwiek bedzie chcial w niego inwestowac.

Jak spolecznosc sie wyprzeda wystarczajaco, to obstawiam mase pozytywnych newsow sypanych jak z rekawa, tylko cena bedzie wtedy juz po pompce 300-500%, zeby znowu poubierac wracajaca spolecznosc w drogie liski.

Ja tam trzymam i nie wymiekam. Uwazam ze rynek krypto jest tak skorumpowany, ze jeszcze kiedys zrobia jakis altseason.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 16:42

@GrandKW Jest. Tylko najważniejsza kwestia pozostaje taka - czy system który się zmieni będzie podyktowany pod reguły Elite ? Czy będzie tak jak wszyscy oczekują, czyli na korzyść i rozwój ekosystemu Lisk ? Bo jeśli zmiana będzie kosmetyczna, a nic się nie zmieni, to co to za zmiana ? Elite jak widać ma wpływ potężny i nie cofną się przed niczym, żeby pozostać przy korycie.

Dodano po 10 minutach 1 sekundzie:
@koparki Muszę poświęcić kilka dni na dogłębną analizę konsensusu w IOST i wtedy, może z pomocą kogoś, przedstawić to jako propozycję LIP, a przedtem omówić problem, gdzie się da i podać jego rozwiązanie.

Było kilka sposobów na poprawę systemu, niestety HQ dąży do zmiany konsensusu w najprostszy sposób - zlikwidowania 101 głosów na rzecz 1 głosu. To nie pomoże ekosystemowi, bo każdy będzie głosował na tych co dają największe nagrody, a nie na tych co robią najwięcej.
;)

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 16:44

@Harmony, no ok, ale to chyba trzeba poczekać do tego momentu nie? walnąłeś focha na Elite ok, ale do momentu zmiany głosowania możesz tylko spekulować. A zakładasz, że głosowanie nie będzie zmienione na korzystniejsze.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 16:58

@GrandKW Wiesz można czekać i nastawiać się, że będzie co będzie i nie mieć na to żadnego wpływu, a można zrobić burzę mózgów i mieć jakiś realny wpływ na to co się będzie działo. Tak jak już mówiłem, HQ i Elite potrafią być jednogłośni, więc zmiana może być tylko kosmetyczna, czego się obawiam, widząc jakie wpływy ma Elite. Dojdzie do głosowania nad zmianą konsensusu, Elite jako, że ma większość, będzie dyktować warunki i nadal jesteśmy umoczeni po pachy w mafijnym DPOSie. Nie można siedzieć biernie i się przyglądać, szczególnie, że takich rybek jak ja i Ty jest najwięcej, więc nasze zdanie powinno być bardzo poważnie brane pod uwagę. Im bliżej zmiany konsensusu tym więcej dyskusji powinno być w okół niej, aby nie okazało się, że wszystko toczy się za zamkniętymi drzwiami, a każdy przeciwny monopolowi Elite boi się cokolwiek powiedzieć.
;)

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 17:08

@Harmony ale ja nie mówię, żeby siedzieć cicho. Jak najbardziej popieram Twoją krucjatę, ale nie możesz się wyprzedawać, bo mafija powiedziała żebyś przestał szczekać ;)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 17:16

@GrandKW Masz rację ;) Nie skreślam projektu z ich powodu i nadal mój kryptoportfel jest w pełni liskowy, chociaż na weekend miałem różne myśli
i nawet brałem pod uwagę ucieczkę w fiaty i pogodzenie się ze stratą, bo honor się dla mnie bardziej liczy niż kasa :D
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 17:19

@Harmony nie ma to jak sie wyspac w swoim lozku, od razu czlowiekowi sie rano lepiej mysli :idea: :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 17:23

@Harmony jaka decyzja by to nie była to najlepiej nie podejmować jej pod wpływem emocji

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 17:28

@Hamas Hah ja się w swoim łóżku nie mogę nigdy wyspać :D Ale niedlugo nowe mieszkanko więc i to się zmieni w końcu

@blink Wiem. Nie ma co popełniać głupich ruchów. A w kwestii giełdy jestem bardziej bierny i robię stosunkowo mało ruchów , więc każdy musi być dobrze przeanalizowany
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 18:28

Wow! Co za zmiana! Nagle top 1 zachwalacz Liska staje się top 1 wśród wrogów i okazuje się, że jesteśmy z dnia na dzień w innym świecie i Lisk jest już be, jakie to życie zaskakujące xd

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 18:31

@ChomiczyPlan Czytaj ze zrozumieniem ;) Lisk nie jest żadnym moim wrogiem, podejścia do projektu zbytnio nie zmieniłem , ale nie będę udawał że deszcz pada, jak eliciarskie skurwysyny plują mi w twarz
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 19:10

@Harmony on chyba juz tak ma ze czasami czyta i interpretuje odwrotnie :roll: :mrgreen:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: AnQ1 » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 19:20

Witam wszystkich.

Czytaliście może o nowym projekcie opartym na Alpha SDK promującym samego Liska:
https://www.liskmagazine.com/blog/2019/ ... -lisk-sdk/
Jeżeli projekt wypali na pewno będzie to dobra reklama dla Lisk'a. Póki co Potrzebują 5000LSK, na ich portfelu znajduje się już 100LSK, może warto pomóc temu projektowi i przelać choćby 10 Lisków zamiast spierać się o kurs ceny.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 20:43

Z całym szacunkiem ale po co MY mamy wspierać jako drobnica? Niech delegaci się dołożą ich to nic nie kosztuje. Na rynku tanie liski niech dziada z siebie nie robią, może brzmie jak typowy Janusz ale taka prawda. A Liskowi to żadna reklama nie pomoże :P

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 21:16

@Ishias Dokładnie . Delegaci ciągną gdzieś z 250 lisków dziennie, wystarczy że każdy z Elite i GDT rzuci po 58 sztuk jednorazowo i mają sfinansowany projekt lisk.bike nie odczuwając tego w ogóle po kieszeni . Na takie właśnie cele forgują liska , a nie żeby żebrać jak Owsiak.

Dodano po 12 minutach 28 sekundach:
Z chęcią dorzucę Liski dla kogoś kto nie forguje i bierze się za takie projekty a nie dla aktywnego żebracza delegata
;)

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » wtorek, 13 sierpnia 2019, 07:55

@Harmony A to czasem nie delegaci ostatnio robili zbiórkę na Lisk Center Urecht ? Taką publiczną, od innych. Tu masz idealny dowód na ich pazerę, mają tyle darmowej kasy z forge i jeszcze proszą innych o zrzutkę na swój projekt :D

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » wtorek, 13 sierpnia 2019, 11:25

Lisk.bike to mega fajna opcja, jestem za :)

A co do karteli, to puki co niech jebią na nasze ciężkie jajca xd Będzie czas to wprowadzi się Fair Proof of Stake szybkim forkiem zmieniającym fakt, że nie oddajesz 101 głosów tylko 1 głos na wybrańca (RobinHood?) Kto to widzial ze idąc na glosowanie glosowalo sie na wszystkich ? Xd idea glosowania na wejsciu jest do podważenia.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 13 sierpnia 2019, 11:30

@LiskSDK 1 głos na konto dopiero doprowadzi do patologii.
;)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: AnQ1 » wtorek, 13 sierpnia 2019, 12:16

Ostatnio delegat ~400 Miejsce wpłacił 500 LSK na Lisk.Bike myślę, że nawet takie szaraczki jak my powinny coś wpłacić, nawet 1 Liska za 5 złociszy.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 13 sierpnia 2019, 12:25

@AnQ1 Nie bądź naiwny. Naszym zadaniem jest kupowanie Lisków na giełdzie i podnoszenie ich wartości , tak żeby delegaci mogli wrzucać w projekty liski które są coraz więcej warte, a nie nasze kupione za ciężka pracę mamy oddawać za darmo podczas gdy delegaci tą samą ilość zdumpują na swoje zachcianki. My możemy się zrzucać na projekty nie powiązane z aktywnymi delegatami i ich wspierać , najlepiej głosowaniem .
;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości