Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » środa, 26 września 2018, 09:17

Neewbie pisze:@cegiełka,
trójkaty i wykresy sprawdzaja sie na normalnym rynku którego nie poprzedzaja wydarzenia i neewsy ...
podaj mi proszę taki rynek (allegro/OLX ?)
widze że humorek z rana u kolegi :D pogratulować :D lubie poironizowac/pożartowac o poranku :D
nie no neewbie przeceniłes mnie.... bardziej giełda poznan lub lubin (rynek akcji) albo no rynek owoców na Broniszach (rynek surowców) tudziez jak pamiętasz moze taka giełda a napewno ci sie skojarzy z krypto Volumen (to pewnie ten rynek krypto) albo giełda Słomczyn....(to rynek walut pewnie) :D w moim wieku to mało kto kto kojarzy co to internet :( 46 lat :D
jakie ja jeszcze znam giełdy moze akcji, surowców,walut , forex ,nasdaq ,dax, xtb, i tak mi sie wydaje że na akcjach obecnie hossa w przeciwienstwie do krypto na której bessa moze sie ze mna zgodzisz :D
a co do liska i wątku spekulacyjnego to obstawiam że futro z liska wskoczy dzis na 12 pln a lisie kity uwielbiane przez starsze panie w kosciołach pociagna do 13pln pod koniec dnia kursik... moge sie jednak mylic bo teraz nagonka na ochrone zwierząt futerkowych i futerka tracą troche w oczach dam :D a no i ten meetup w londku zdrój dla pensjonariuszy senatorium na temat ....hmm zapomniałem pewnie z racji wieku :D pozdrawiam cie gorąco :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 września 2018, 09:57

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » środa, 26 września 2018, 10:13

anagamidev pisze:Czemu ten lisk nie spada na 10PLN? :D
https://twitter.com/LiskHQ/status/1044860857438654465
bitek na plusie 6468$
idzie bardziej pod 6.5k$ w kierunku UP niz w kierunku 6K$
reszte ty nam rozrysuj i podaj pozytywne info na ile moze pójsc lisek up przy trendzie up bitka :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 września 2018, 10:19

@cegiełka, to co ostatnio, trójkąt zniżkujący i nowe lower low, albo double bottom(tutaj powinno nastąpić wkrótce mocne, zdecydowane wybicie) :D

1d :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » środa, 26 września 2018, 11:02

@cegiełka, dlaczego sarkazm
-Rynek surowców/towarów - jest tak samo podatny na newsy (np. problemy które robią Chamerykańce teraz/zaburzenia na bliskim wschodzie wpływające na ceny ropy, jedynie chyba diamenty tego nie mają bo ich ilości są ściśle kontrolowane inaczej ich wartość by się załamała)
- Akcje - tak bo newsy o wydaniu nowych produktów/zmiany zarządów, manipulacje wcale nie mają wpływu na ceny danej akcji.
-Waluty - patrz Wenezuela, tak samo newsy o stabilności danego państwa mają wpływ na wartość waluty.
Do czego zmierzam, każdy rynek jest podatny na newsy i manipulacje, jedyna różnica to ilość kapitału jaki na nim się znajduje.
Jeśli do TA dodasz sobie daty z newsami możesz stwierdzić w jakim kierunku pójdzie dana waluta w krótkim okresie. Jest bessa na crypto więc po newsie będą później spadki.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » środa, 26 września 2018, 14:24

ale o to samo mi chodziło
że przy neewsach wykresy nic nie daja bo je neewsy zaburzaja :D

Dodano po 27 minutach 42 sekundach:
cegiełka pisze:ale o to samo mi chodziło
że przy neewsach wykresy nic nie daja bo je neewsy zaburzaja :D
wykresy sa dobre jak jest satbilna rynek giełdowy powtarzalny a jak zbliza sie jakies wydarzenie albo fake neews to wszystkie przewidywania szlak trafia ...tak samo z dobrymi neewsami że potrafia czasem odwrócic trend ... i nie sarkazm a podejscie z humorkiem pozdrawiam :D

Dodano po 1 godzinie 52 minutach 54 sekundach:
cegiełka pisze:ale o to samo mi chodziło
że przy neewsach wykresy nic nie daja bo je neewsy zaburzaja :D

Dodano po 27 minutach 42 sekundach:
cegiełka pisze:ale o to samo mi chodziło
że przy neewsach wykresy nic nie daja bo je neewsy zaburzaja :D
wykresy sa dobre jak jest satbilna rynek giełdowy powtarzalny a jak zbliza sie jakies wydarzenie albo fake neews to wszystkie przewidywania szlak trafia ...tak samo z dobrymi neewsami że potrafia czasem odwrócic trend ... i nie sarkazm a podejscie z humorkiem pozdrawiam :D
bitcoin juz ponad 6.5k$ a lisek 3.35$ na coinmarketcap czyli jak przewidywałem powyzej 12pln do wieczorka pod 3.6$za liska a jutro zerkamy na volumen na lisku i moze cusik strzeli w górke :D

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » środa, 26 września 2018, 14:43

Może coś w tym stylu
Obrazek
Obrazek

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 26 września 2018, 19:18

anagamidev pisze: Czemu ten lisk nie spada na 10PLN? :D
https://twitter.com/LiskHQ/status/1044860857438654465
Pewnie spadnie po wydarzeniu ;) Chyba że oglosza coś rewolucyjnego

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 września 2018, 19:26

@Harmony, czekam na green dildo na BTC na 1d :D Wtedy cały rynek ruszy na wysokich obrotach :D [Moon moon moon]
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » środa, 26 września 2018, 19:35

Harmony pisze:
anagamidev pisze: Czemu ten lisk nie spada na 10PLN? :D
https://twitter.com/LiskHQ/status/1044860857438654465
Pewnie spadnie po wydarzeniu ;) Chyba że oglosza coś rewolucyjnego
Ja to sie dziwie czemu nie rosnie ....nawet przed ama cos tam podskoczył a teraz nie ma mocy w nowych chetnych na ten projekt a spekulanci przeniesli si na rippla czy jak.... :D jak w nocy nie skoczy wolumen a na tym meetupie tez nic nie bedzie ciekawego to noze moga polec i anagamidev ujrzy swoje 10pln :D
ale to dopiero jutro wieczorkiem po kordka neewsach...na razie licze że cus tam podskoczy ,,,,taki troche wróz maciej by sie przydał na jutro :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 26 września 2018, 19:43

9,84 zł

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 września 2018, 19:54

@cegiełka, ja raczej to 10PLN pisałem dla żartu, ale jak spadnie to trzeba będzie uruchomić chyba część zakitranych tetherowych środków(~2*10^5) :D Ogólnie ja już dużo bagholduję i dalsze spadki mi nie są w smak, mimo, że wierzę, że kiedyś tam będzie 1k$ za Liska :D Aczkolwiek jesteśmy raczej bliżej wyjścia z tego trójkąta symetrycznego na 1d dołem na BTC, z drugiej zaś strony mamy potwierdzony double bottom, ale nie wbity w pełnym zasięgu, plus higher low i schłodzone RSI(100) na 1d :D Wkrótce będzie jakieś rozwiązanie i albo 9k$ albo 4k$ albo jeszcze jakieś inne cuda wianki :D Trzeba uważać, ale nie panikować :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 26 września 2018, 20:29

Spoiler:
anagamidev pisze:.......ble ble ble........... Aczkolwiek jesteśmy raczej bliżej wyjścia z tego trójkąta symetrycznego na 1d dołem na BTC, z drugiej zaś strony mamy potwierdzony double bottom, ale nie wbity w pełnym zasięgu, plus higher low i schłodzone RSI(100) na 1d :D Wkrótce będzie jakieś rozwiązanie i albo 9k$ albo 4k$ albo jeszcze jakieś inne cuda wianki :D Trzeba uważać, ale nie panikować :D
[youtube][/youtube]


Obrazek

jak pojdzie wsparcie to lecimy do 0.00040000 :roll:

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » środa, 26 września 2018, 21:04

hamas to dzwon po to wsparcie niech wpada idzie leci lub co tam bądz i niech wolumen na lisku sie potroi :D
ja mam cichy planik jutro opchnac pare lisków po 17 i potem odkupic po 11.50 po wywodach kordka
:D bo w ta 10tke tak nie wierze jak w sprzedaż po 17 :D
ale moze chociaz do 15 gwizdnie pod ten meetup jakas mała pompka.... :D potem spadnie jak zwykle
a na grubo tak jak 12345674 zapowiada w swoich kreskach czekam na początek pazdziernika mega sztos w góre :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 26 września 2018, 22:02

Moim zdaniem lisek jeszcze zanurkuje ostatni raz ponizej 10 zl.. zrobimy podwojne dno i up. Wszystko to zgra sie z przyszlym up trendem btc bo mojej opinii takowy bedzie:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » środa, 26 września 2018, 22:44

@Dovakhiin

Musiałby Bitcoin spaść na 6,1k minimum, żeby myśleć o LSK poniżej 10zł.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » środa, 26 września 2018, 23:22

Moim zdaniem lisk nie ma już racjonalnych powodów do spadków poza sztuczną nagonką na rzekomy brak roadmapu. Właściwie to można spekulować, czy w najbliższym czasie jakiś alt będzie miał dużą pompe bo jedynie wtedy lisk może się osuwać.
Taki jest urok tego projektu, że tworzy on coś nowego i nie można tego zrobić metodą kopiuj-wklej.
Jeśli ktoś sądzi, że skoro nie ma roadmapu to nie mają celów to muszę go zasmucić, bo z githuba wynika że mają je codziennie, nieustannie. Inna sprawa, że team mógłby szybko rozprawić się z fudem i gdyby padły konkretne daty (lub ocena obecnego postępu, ew. jakikolwiek marketing/reklama pod Janusza) to poważni inwestorzy mieliby szanse na mocne wejście. Team liska udowodnił, że umie zrobić pompe nawet z niczego i mam nadzieję że nie zrobią tego w drugą stronę :mrgreen:

PS: za obecne zrzuty na lsk prawdopodobnie odpowiadała pompa na bch

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 27 września 2018, 00:10

Pleasek89 pisze:@Dovakhiin

Musiałby Bitcoin spaść na 6,1k minimum, żeby myśleć o LSK poniżej 10zł.
co jest bardzo prawdopodobne, bitek przebic dobrze 6.5k$ nie potrafi :|

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 27 września 2018, 01:21

Okolice 6666 są dość newralgiczne, tam doszło do potężnego przetasowania i bitki zmieniły właścicieli, tzn. wg. moich obserwacji, a chyba okazało się, że to były dość silne ręce :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 27 września 2018, 01:25

@Hamas
Ostatni raz byliśmy poniżej 6,1k na Bitcoinie dłużej niż 10 sekund jakieś 1,5 miesiąca temu. Siedzimy cały czas na nudnym boczniaku.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości