Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 21 września 2018, 14:01

Tak jak mówilem xrp przebija kolejne opory bez problemu,podaz zmalala a popyt wyraznie sie zwiekszyl. Wydaje mi sie,ze xrp dazy do przejecia dominacji nad rynkiem jest to bardzo smiala i odwazna teza lecz niewykluczona. W takim przypadku bankserka ureguluje rynek wlasna kryptowaluta od srodka najlepszy sposob(pozyjemy zobaczymy) .Odnosnie naszego chytrusa,ktory ostatnio daje malo zarobic amagamidev ladnie nakresliles podwojne dno, mozliwe,ze popyt sie znajdzie przy utrzymaniu ceny BTC,poziom na wejscie 12,86. W kazdym razie nie zmienia faktu,ze roadmap pomoglby tu zrobic kilkanascie procent bez paliwa nie ma jazdy styl jazdy mozna ocenic/okreslic jak juz sie jedzie. AT zawsze jest na 2 miejscu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » piątek, 21 września 2018, 14:08

@Pomoc_potrzebna

Jak już natknąłeś się na forum LSK (nie wiem co ma XRP do tego) i wspomniałeś o mniejszej podaży to pamiętaj, że 17 listopada mamy "halving" na Lisku, czyli zmniejszenie nagrody bloku z 4 na 3 LSK.

XRP dąży do dominacji rynku...lol...Na razie to niech przebije ETH, który dostaje bęcki od jakiegoś czasu.
Ostatnio zmieniony piątek, 21 września 2018, 14:13 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 21 września 2018, 14:13

Pleasek89. Moze i masz racje nie powinien tu tego wtracac ale zawsze staram sie przedstawic obraz w calosci aby kazdy mogl jakis wniosek sobie wyciagnac. No odnosnie xrp smiala teza i przypuszczenie ale wydaje mi sie ,ze nie wykluczona staram sie myslec co ja bym zrobil gdybym byl banksterka. Jestem za projektem LSK bo no hmmm...moze byc warty...moze byc warty.
Ostatnio zmieniony piątek, 21 września 2018, 14:16 przez Pomoc_potrzebna, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » piątek, 21 września 2018, 14:16

@Pomoc_potrzebna
Gdyby Bitcoin spadł teraz do 3k to myślisz, że XRP zaliczyłby wzrosty?

Zanim Bitcoin odetnie pępowinę to jeszcze minie ho ho ho. XRP niech grzecznie wraca do szeregu.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 września 2018, 15:15

@Fyers, nie spadlismy nawet poniżej 11zl, żeby spaść poniżej 10 musiałby bitcoin spaść poniżej 5800 przy obecnej cenie lsk/btc, więc skończ waść pleść bzdury, bo z matematyką to chyba masz na bakier. Zdecentralizowana giełda to punkt z zeszlego roku z roadmapu ileż można to w kółko powtarzać ? Naprawdę nie dociera ?? Jak chcesz mieć roadmap to weź ten ostatni i usuń z niego daty, zobaczysz na jakim miejscu jesteśmy i co jest przed nami.

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
-21
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzio » piątek, 21 września 2018, 15:53

Jak tam nastroje fanów shitcoina ? Dalej wierzycie w mega pompę na lisku ? Gdzie są te osoby które mówiły "O ktoś skupuje duże ilości pewnie wie coś czego inni nie wiedzą". Wzrost BTC tylko i wyłącznie utrzymuje aktualną cenę.

Scenariusz na najbliższe dni (Binance):
Średni (Najbardziej realny):
Spadek liska w stosunku do BTC na poziom 0.00048 następnie walka, próba odbicia jeżeli nie odbije leci 0.00042, jeżeli odbije będzie wzrost do 0.00054 następnie kilka godzin walki lekko ponad troche poniżej następnie UP do poziomu 0.0006, a później BTC dochodzi do poziomu 6850 USD i zaczyna rajd w dół lisek spada do 3 USD.

Optymistyczny(Średnio prawdopodobny):
3,5$ Mocny opór którego nie może przebić, a gdy mu się uda to szybko zawraca, natomiast w stosunku do BTC 0.000600 jest takim miejscem którego również nie może przebić. Ważne jest teraz aby w stosunku do BTC wyskoczyć powyżej 0.00054 i utrzymać ten poziom, następna stacja 0.0006 i dopiero po przebiciu i utrzymaniu tego poziomu mogą być większe wzrosty. Do 10 Dolców.

Pesymistyczny(Najmniej realny):
Spada do poziomu 0.0042 tam nie hamuje BTC zaczyna rajd w dół lisek spada do 1 USD

Oho miałem rację i już lecą kolejne negatywy :) Biedne cebulaczki, jak wy mnie tak traktujecie to zapomnijcie o info przed wzrostami.

Początkujący
Posty: 222
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Eazzy0 » piątek, 21 września 2018, 18:23

No nie powiem dziś Lisk mnie zaskoczył. Przy poprzednich wzrostach wystartował z opóźnieniem i dał zarobić jeszcze po sprzedaży innych krypto, a teraz inne idą dalej w górę a lisek coraz bardziej w dół

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matrix7 » piątek, 21 września 2018, 18:52

Eazzy0 pisze: No nie powiem dziś Lisk mnie zaskoczył. Przy poprzednich wzrostach wystartował z opóźnieniem i dał zarobić jeszcze po sprzedaży innych krypto, a teraz inne idą dalej w górę a lisek coraz bardziej w dół

Ludzie sprzedawali liska i inne krypto aby kupić xrp i zarobić na jego skokach. Zaraz skończy się jazda z XRP i będżie powrót kasy do Lisa

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 21 września 2018, 19:39

Przepraszam,ze spamuje ale jak moge dodac obrazek z analizy tutaj na forum?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 21 września 2018, 20:49

Dzieki Harmony. https://zapodaj.net/c73b124e389c5.png.html moja analiza na LSK. Odnośnie rippla,youtuberzy podobno beda dostawac w ripplach napiwki czy cos takiego. To tez polecam youtube.com/watch?v=eNndOs4T-gU dotyzące rippla minie to troche intryguje. Ale mowa o LSK to na tych wahaniach mozna ładnie zarobic 2 zł na kursie ? całkiem, całkiem.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bandyta » piątek, 21 września 2018, 20:54

A ja musze przyznac ze kolega kopdzio mial racje. Jako jeden z nielicznych. Ja tez mam w to troche siana wpakowane i nie lubie jak ktos wytyka mi ze zle zrobilem, mowi ze popelnilem blad ale przyznaje ze mial racje. Musicie to przyznac. A reraz pewnie i ja minusy zarobie pozdro

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » piątek, 21 września 2018, 20:56

przeslane za zgoda i prawdopodobnie tego sie 3mam 8-)

Obrazek
Spoiler:
Kopdzio pisze: Dodam jeszcze od siebie ze mam z pewnego źródła informację że dziś wieczorem lub jutro będzie duży spadek na BTC a to pociągnie za sobą resztę altów.
to z 12.09.2018 cos ta twoja kula kulawa chyba , albo zaparowana byla ;)
Ostatnio zmieniony piątek, 21 września 2018, 21:16 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 22 września 2018, 17:18

Zalewkę mam z Was :D Kryptowaluty to aktywo wysoce spekulacyjne, w jeden dzień może być 12PLN, w kolejny 1 grosz, a za dwa dni 100PLN i w następne dni 20PLN :D Trzeba kupować jak spada i sprzedawać kiedy rośnie :D Marketing nie ma tutaj nic do rzeczy :D Lisk ma być przede wszystkim bezpieczny i niehackowalny, reszta to pic na wodę :D Najlepiej inwestować długoterminowo :D Ripple - XRP też długo spadał i spadał, a w dwa dni wbił +150% i pewnie Ci co grali na wahaniach na dołku średnio teraz na tym wyszli :D To samo będzie na Lisk pompa do 40-80PLN w kilka dni oczywiście jak wszyscy się już wyprzedacie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » sobota, 22 września 2018, 17:48

anagamidev pisze: Zalewkę mam z Was :D Kryptowaluty to aktywo wysoce spekulacyjne, w jeden dzień może być 12PLN, w kolejny 1 grosz, a za dwa dni 100PLN i w następne dni 20PLN :D Trzeba kupować jak spada i sprzedawać kiedy rośnie :D Marketing nie ma tutaj nic do rzeczy :D Lisk ma być przede wszystkim bezpieczny i niehackowalny, reszta to pic na wodę :D Najlepiej inwestować długoterminowo :D Ripple - XRP też długo spadał i spadał, a w dwa dni wbił +150% i pewnie Ci co grali na wahaniach na dołku średnio teraz na tym wyszli :D To samo będzie na Lisk pompa do 40-80PLN w kilka dni oczywiście jak wszyscy się już wyprzedacie :D
Ja się nie wyprzedam. Żeby była pompka musi być albo marketing albo realizacja założeń albo pompka na btc która sztucznie pompuje alty. Oczywiście idac w longa na projekt jakim jest lisk zależy mi przede wszystkim na jego realizacji i czekam i czekam i czekam...ale konretów nie widze. Widze tylko obsuwe i ogolniki. Po 8-miesięcznej obsuwie nie dali roadmapu, przecież to jest kpina.

Ja staram się argumentować konkretnie to co mysle, a nie piszę w liczbie mnogiej jak jakiś pomyleniec.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » sobota, 22 września 2018, 18:13

Równiez sądzę, że należy jedynie obserwować tą komedie, bo to wygląda trochę na wyścig kto pierwszy narobi w gacie. Fud moim zdaniem jest wyolbrzymiony i nieracjonalny, a kurs jest siłowo zbijany. Uważam też, że w lsk jest dużo kiepskich inwestorów, którzy zwyczanie nie potrafią sprzedawać i pchają się zawsze w najgorszej sytuacji, co z pewnością jest problemem dla całego projektu. Wystarczy, ze btc poleci 40$, a lsk 3-4%. Mamy wreszcie core w mainnet (i wiele innych), dynamic fee są gotowe. Jeśli ktoś wątpi w przyszłość projektu, to niech porówna relaunch liska do eventów w innych badziewiach + obejrzy github.
Jak ktoś chciałby sponsorować BB oraz polo to niech sprzedaje. Przypominam, ze btc zareagował pozytywnie na decyzję sec, co należy uznać za znak długotrwałego odwrócenia trendu. Mój pesymistyczny target do końca roku to 15$, kolejny 27$.
PS: Pompa zrobiona na xrp to zwiastun tego, co będzie na lsk po kilku newsach :roll:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
19
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 22 września 2018, 18:29

Fyers pisze: To zespół liska podał roadmap z którego się nie wywiazuje w czasie który zespół liska "optymistycznie" sobie wyznaczył.

To zespół liska nie wywiazał się z założonych przez nich terminów i jeszcze nie podali nawet kolejnych z których mam nadzieję, że się wywiaza...
Przecież od dziewięciu i pół miesiąca wiadomo, że Road Map jest nieaktualny, możesz winić jedynie siebie, że wpakowałeś się w projekt bez zrobienia porządnego DYOR.
Poza tym w zeszłym roku podczas hossy można było obiecywać gruszki na wierzbie i robiło to porządne wystrzały kursu. Taką gruszką był Road Map. Każdy średnio ogarniający Githuba mógł dostrzec, że raczej nici będą z Core do końca zeszłego roku, tudzież lutego roku bieżącego. Również nie wiem o jakiej 8 miesięcznej obsuwie mówisz? Core jest gotowy, przypominam, od kwietnia.
Ekipa Liska zdaje sobie sprawę i jest świadoma błędu zrobionego z Roadmapem (a być może celowo ten "błąd" popełnili w szacunkach czasowych), co niejednokrotnie podkreślają. Więc nie będą chcieli drugim razem obiecywać gruszek, bo podczas bessy nie daje to zbyt dobrych impulsów dla kursu. Powiedz mi, po co Ci konkretne daty, skoro ich dokładne określenie jest wręcz niemożliwe przy tak skomplikowanym zadaniu, jak wdrażanie nowoczesnej technologii, w której stawia się pierwsze kroki, bo nikt nigdy przedtem nie dokonał tego, co oni robią, a przynajmniej nie w taki sposób. Znowu chcesz gruszek na wierzbie, jakim byłoby podanie szacunkowych dat, których spełnienie niekoniecznie okazywałoby się realne ze względu na mnogość utrudnień jakie można napotkać w trakcie? A później znowu narzekałbyś tu, że mapa drogową jest nieaktualna i jako inwestor jesteś zawiedzony... Jeśli chodzi zaś o Roadmap bez dat, to powiedz mi czym on będzie się różnił od ostatniego Roadmapu? Podpowiem - niczym, oprócz tego, że nie będzie na nim dat. Raczej taki roadmap też by wkurzył społeczność, bo nic by nowego nie pokazali. Dlatego uważam, że aktualne podejście jest najdogodniejszym z możliwych, aby ukazywać Roadmap partiami i analizować go wspólnie ze społecznością, będzie on dokładniejszy, a wpływ społeczności lepiej go ukierunkuje. Zresztą możesz sobie przejrzeć zadania do omówienia ze społecznością https://github.com/LiskHQ/lisk/projects/66
Jeśli zainwestowałeś na long, to aktualna cena powinna Cię nie interesować, ani sprawiać powodów do zmartwień. Jeśli się nastawiłeś na pompki to niestety wybrałeś niewłaściwy projekt. Jak przychodzisz do pizzeri to wolisz jeść surową pizze czy czekasz cierpliwie aż się upiecze? Tak samo jest z Liskiem. Prawie wszystkie składniki przygotowane, wystarczy to wszystko upiec. Na dodatek możesz zaglądnąć do pieca (github) i sprawdzić czy chociaż ser się roztopił, nie ma mowy o braku transparentności, bo wszystko jest jak "na talerzu". Ponadto, mamy co dwa tygodnie aktualizacje postępu i jeśli wykorzystamy poprzedni Roadmap, to możemy się odnieść w jakim miejscu jesteśmy mniej więcej. Moim zdaniem w tym roku, choć raz przyjdzie nam jeszcze być zadowolonym z Liska i może nas pozytywnie zaskoczyć*. Także kolego, czekamy, nie pękamy ;)

*Podpowiem, NodeJS V10.0.0 jeszcze w tym roku, a od Core 1.2.0 NodeJS V8 oraz N-API i HTTP/2. Sidechainy całkiem możliwe pod koniec tego albo początek przyszłego roku :)

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » sobota, 22 września 2018, 19:28

ale za to przy tej cenie ile ludzi ruszyło na zakupy liska i to pewnie ci którzy wierza że od poniedziałku bedzie gra liska pod nadchodzace wydarzenia 26-27 .09.18 a potem 04.10 ...wiadomo że po ama kupa ludzi straciła nadzieje na info zycia że lisek wynalazł perpetum mobile i to ogłosi....ale brawo dla tych co wierza w projekt ... :D wystarczy jeden dobry neews na konferencji blockcheina live w londynie 26.09 na której bedzie kordek nawijał i masa całej blockcheinowej śmietanki :D potem 27 maja meetup w londynie juz tylko liska na którym podsysca atmosferke i mysle ze 4.10 na tym meetupie w Berlinie zaskocza nas wszystkich dobrymi neewsami.... po cos to jest tak ustawione ramami czasowymi i po cos to tak zorganizowali...Panowie wczesniej czy pózniej bedzie kazdy zadowolny kto zainwestował w marzenia :D mi sie wydaje że od poniedziałku lisk podskoczy przed tymi wydarzeniami jak to zwykle miało miejsce .... :D tak jak pisze anagamidev mocno spekulacyjny rynek na którym mozna sie obudzic rano z cena 1 zł albo 100pln...ja wierze że events menager monica tartau ma jakies doswiadczenie w tym co robi i strategie marketingowa przygotowała pod te te eventy skoro maja bys po sobie w krótkich odstepach czasu...jak myslicie ...

Dodano po 7 minutach 10 sekundach:
cegiełka pisze:ale za to przy tej cenie ile ludzi ruszyło na zakupy liska i to pewnie ci którzy wierza że od poniedziałku bedzie gra liska pod nadchodzace wydarzenia 26-27 .09.18 a potem 04.10 ...wiadomo że po ama kupa ludzi straciła nadzieje na info zycia że lisek wynalazł perpetum mobile i to ogłosi....ale brawo dla tych co wierza w projekt ... :D wystarczy jeden dobry neews na konferencji blockcheina live w londynie 26.09 na której bedzie kordek nawijał i masa całej blockcheinowej śmietanki :D potem 27 wrzesnia meetup w londynie juz tylko liska na którym podsysca atmosferke i mysle ze 4.10 na tym meetupie w Berlinie zaskocza nas wszystkich dobrymi neewsami.... po cos to jest tak ustawione ramami czasowymi i po cos to tak zorganizowali...Panowie wczesniej czy pózniej bedzie kazdy zadowolny kto zainwestował w marzenia :D mi sie wydaje że od poniedziałku lisk podskoczy przed tymi wydarzeniami jak to zwykle miało miejsce .... :D tak jak pisze anagamidev mocno spekulacyjny rynek na którym mozna sie obudzic rano z cena 1 zł albo 100pln...ja wierze że events menager monica tartau ma jakies doswiadczenie w tym co robi i strategie marketingowa przygotowała pod te te eventy skoro maja bys po sobie w krótkich odstepach czasu...jak myslicie ...

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 22 września 2018, 19:52

@cegiełka, 04.10 wypada w czwartek i będzie to również dzień w którym wychodzi dwutygodnik Aktualizacji Postępu na blogu Lisk. Kto wie czy zaprezentują nam Core 1.1.0, z tego co się orientuje to trwają teraz jego testy.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » sobota, 22 września 2018, 20:25

Harmony pisze:@cegiełka, 04.10 wypada w czwartek i będzie to również dzień w którym wychodzi dwutygodnik Aktualizacji Postępu na blogu Lisk. Kto wie czy zaprezentują nam Core 1.1.0, z tego co się orientuje to trwają teraz jego testy.
mysle ze pod cos sa te meetupy zorganizowane i ułozone terminarzem tak a nie inaczej mozliwe że pod core 1.1.0 a mozliwe że podadza 1 etap roadmap np 4 kwartał 2018 skoro chca to podawac okresami i dyskutowac ze społecznoscia na ten temat, moze pojdzie dynamic fee .... sie okaze w sumie jak na ten projekt to sporo wydarzen sie nakłada w krótkim odstępie czasu...dla mnie projekt obiecujacy i trzymam kciuki za nich ....a wiadomo że sporo ludzi czeka na wystrzał ceny zeby odrobic straty badz zarobic, wiadomo że jak zawsze pod wydarzenia na lisku gra cały swiat a nie tylko my ....i zawsze cena szybowała przed wydarzeniami a po nich spadała co daje mozliwosci spekulacujne i pewnie dlatego teraz kurs zbijany do niedzieli żeby sie obkupili ci co musza po to żeby od poniedziałku do 27 podpompowac go w góre .... mnie by cieszyło zas żeby wypompowali kurs przed na 6- 7$ a po meetupie i dobrych neewsach żeby pozostał a nie kucnoł w dół i powoli nabierał siły popytowej aż do 4.10 i tak do 10$ bo wtedy było by widać siłe zainteresowania projektem nowych ludzi... :D wiem wiem że to marzenia i jak urosnie do 27 to 28 beda realizowac zyski ci co dzis i jutro beda kupowac w okolicach 12pln żeby zarobic :D chyba że podadza neews i pociag odjedzie dalej :D wtedy czesc moze liczyc na wieksze zyski i poczeka do 4.10 ... czyste spekulacje co myslisz o takim scenariuszu :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6402
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1678
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maxi82 » niedziela, 23 września 2018, 21:02

Ogłoszenie parafialne.
Mam dość sprzątania szamba w tym temacie. Wprowadzam stan wyjątkowy (walka z nieproporcjonalnym zagęszczeniem debilizmu). Permabany bez ostrzeżenia za OT, Spam, Naganianie.

Pamiętajcie> Trola się zgłasza a nie karmi, za dokarmianie dostaniecie 14 dni urlopu(taa ktoś po was musi posprzątać).

Jest temat do swobodnej dysputy - https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=110&t=27373
Aaa nawet cały Liskowy dział https://forum.bitcoin.pl/viewforum.php?f=110
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości