Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aruux » wtorek, 30 marca 2021, 20:09

Nooo Lisk ładnie pnie się w górę :D Może zła passa która już trwa od kilku lat właśnie została zakończona? Myślicie, że Lisk wróci do tych pięknych czasów gdzie kosztował np. te 100zł?

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Luczeq » wtorek, 30 marca 2021, 20:24

Jeżeli btc nie zacznie wariowac to te 100 zl na lisku bedzie kwestia czasu :D :D

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » środa, 31 marca 2021, 02:38

Czemu wgl ostatnio tak pedzi do gory?
Nic nie widzialem zeby zrobili znaczacego, nie chce mi sie znowu wchodzic bez porzadnej korekty.
Mam nadzieje ze sie nie myle i jeszcze spadnie :D

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoProfesor » środa, 31 marca 2021, 11:39

Będzie korekta i to ostra :D

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » środa, 31 marca 2021, 13:02

To ja wkleję pewną ciekawostkę ;) Warto zwrócić uwagę na wolumen, mamy najwyższy wolumen od początku istnienia Liska. Nawet jak Lisk kosztował 30-40 USD w 2017-2018r, to ten wolumen nie był tak wysoki, jak teraz.

Obrazek

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » środa, 31 marca 2021, 13:51

No i ze niby jaki z tego wniosek?

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » środa, 31 marca 2021, 13:54

Że jesteśmy dopiero na początku cyklu wzrostowego i istnieje możliwość dobicia w stosunkowo krótkim czasie (do maja-czerwca) do 30-40 USD. Do takiego poziomu przy obecnym kursie BTC wystarczy niewiele - 50-60 tysięcy satoshi, czyli około 12-15% obecnego ATH na parze LSK/BTC (400 tysięcy satoshi).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: virtualdeamon » środa, 31 marca 2021, 23:13

Wolumen to nie cena, ludzie dzisiaj inaczej patrzą na liska niż w 2017.
Jednak możliwe jest wybicie 50% ATH w dość szybkim czasie.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2021
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Markus88 » czwartek, 1 kwietnia 2021, 16:55

Bitek zrobi drugie ramię w dół i nie przebije póki co 60k usd, lis robi korone na h1 i tez poleci w dół za bitkiem i resztą. Prawdopodobne 16-18zl za lisa. Tako rzekłem ;p

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 29 stycznia 2020
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszspeed21 » piątek, 2 kwietnia 2021, 07:32

Skad taka pewnosc?

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2021
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Markus88 » piątek, 2 kwietnia 2021, 16:46

W krypto pewności nigdy nie ma. Wystarczy news w stylu Muska ze Tesle będzie można kupić za btc i moje prognozy mozna wyrzucić na smietnik. Natomiast prawdopodobieństwo spadków jest wieksze niż wzrostów. Po wysokości szczytów na btc na D1 widać że popyt osłabł i wielu będzie chciało zrealizować zyski. Prawdopodobne wsparcie na linii dołków i tam pewnie trochę odbije, ale to będzie zmyła i dalej pójdzie w dół. Myślę że zobaczymy 45k usd za btc i potem odbicie, aczkolwiek na altach mocniejsze. Dominacja btc będzie spadac i do końca roku zejdzie w pobliże 50% a największe alty coraz bardziej będą żyły własnym życiem. Anagamidev ma rację ze Lis wciąż jest tani ale ath na LSK będzie dopiero pod koniec roku lub na początku przyszłego.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » piątek, 2 kwietnia 2021, 18:22

Markus88 pisze: piątek, 2 kwietnia 2021, 16:46W krypto pewności nigdy nie ma. Wystarczy news w stylu Muska ze Tesle będzie można kupić za btc i moje prognozy mozna wyrzucić na smietnik. Natomiast prawdopodobieństwo spadków jest wieksze niż wzrostów. Po wysokości szczytów na btc na D1 widać że popyt osłabł i wielu będzie chciało zrealizować zyski. Prawdopodobne wsparcie na linii dołków i tam pewnie trochę odbije, ale to będzie zmyła i dalej pójdzie w dół. Myślę że zobaczymy 45k usd za btc i potem odbicie, aczkolwiek na altach mocniejsze. Dominacja btc będzie spadac i do końca roku zejdzie w pobliże 50% a największe alty coraz bardziej będą żyły własnym życiem. Anagamidev ma rację ze Lis wciąż jest tani ale ath na LSK będzie dopiero pod koniec roku lub na początku przyszłego.



Co do BTC to raczej w tym miesiącu zobaczymy 70-75k USD i wtedy jakaś korekta i konsolidacja między 65-70k USD, a także retest okolic 55-60k USD, ale kwiecień będzie dobrym miesiącem i uważam, że poleci wszystko w górę. ETH jest także blisko swojego ATH, więc jak tylko przebije to pociągnie alty za sobą.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » piątek, 2 kwietnia 2021, 19:35

Jak dla mnie mamy ok. 3 miesiące jeszcze hossy. Chociaż wydaję mi się że mniej, wg. mnie w maju wejdziemy w besse na parę lat. Tak obserwując od 3 dni wykresy i coinmarketcap widać, że rynek robi akumulację przed dużym ruchem (oby w górę). BTC balansuje przy 60k USD, ale nie może póki co wybić ATH. ETH zrobiło dziś nowe ATH ale też póki co widać brak paliwa na wzrostu. Jednym słowem akumulacja. Parę wykresów żeby nie było że tak sobie gadam.
Obrazek trend BTC
Obrazek trend BTC
Obrazek kapitalizacja krypto bez BTC
A jak sie to ma do LISKA. Nie ma się co oszukiwać, że Lisk nagle stał się super walutą, rakieta wystartowała i będzie już tylko rósł i rósł nie patrząc na BTC itd. Pod co ja gram. Tam gdzie idzie BTC tam i idą alty. Patrząc na wykresy BTC, historycznie jest szansa że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. A na wykresie kapitalizacji altów mamy przecięcie Stocha RSI, co jest byczym sygnałem. Więc jeżeli faktycznie marketcap altów będzie rósł to i nasz lis coś z tego tortu ugryzie.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mattkozlo » sobota, 3 kwietnia 2021, 08:49

LIsk na UpBit mocno przebil 7$, bylo nawet bardzo blisko 8$. Teraz czekac az binance i reszta podazy.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2021
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Markus88 » sobota, 3 kwietnia 2021, 09:13

Zejdzie. Ten wystrzal to klejnot w koronie ;)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mattkozlo » sobota, 3 kwietnia 2021, 09:47

Kiedys pewnie zejdzie, jednak mysle, ze jeszcze nie teraz. Volumen znaczaco rosnie podczas wzrostu LISKa - dzisiaj +30%, natomiast jak jest boczniak, lub lekkie tąpnięcia w dół, to praktycznie stoi w miejscu - wg mnie to jest oznaka tego, że ludzie nie chcą go jeszcze sprzedawać. Musiałby jakiś grubas zrealizować zysk, i zepchnąć kurs poniżej 5$, żeby zaczęła się panika i wyprzedawanie słabych rączek.
Przy obecnych nastrojach, wydaje mi się, że droga na północ stoi otworem (oczywiście po drodze będą jakieś drobne cofki)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 3 kwietnia 2021, 10:20

Wszedłem żeby pogratulować dla wytrwałych Hodlerów 6,5usd za Liska, szok , kto by się spodziewał po projekcie który nic nie oferuje a tyle kosztuje. :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » sobota, 3 kwietnia 2021, 10:51

Ishias pisze: sobota, 3 kwietnia 2021, 10:20Wszedłem żeby pogratulować dla wytrwałych Hodlerów 6,5usd za Liska, szok , kto by się spodziewał po projekcie który nic nie oferuje a tyle kosztuje.
Natrzaskałeś 800 postów w ciągu czterech lat i dalej nie trybisz że jest hossa to wszystko rośnie. Wystarczy przestudiować coinmarketcap i poszczególne pozycje by dojść szybko do takich wniosków. Kogo obchodzi co oferuje tak na prawdę. Trzeba postawić na dobrym polu swoje środku i czekać aż ruletka wskoczy na tą cyfrę

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » niedziela, 4 kwietnia 2021, 05:40

Najśmieszniejsze, że około 3 miesiące temu, atmosfera na forum była bardzo negatywnie nastawiona do Liska, ale teraz jak widać już osoby, które mówiły, że to trup się nie wypowiadają :)
Jak była taka nagonka na Liska to byłem pewien, że pójdzie w górę, bo zwykle tak bywa, że jak wszyscy są zrezygnowani to rośnie, a jak wszyscy happy, że rośnie to wtedy lot w dół jest bliski.

Wydaje mi się, że jakieś 90% osób które inwesują w krypto nie mają o tym bladego pojęcia. Nie wiedzą jakie są cykle na tym rynku i w sumie to dobrze, bo ktoś musi stracić, żeby ktoś mógł zarobić. Smutne, ale prawdziwe.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » niedziela, 4 kwietnia 2021, 12:12

Czy po przekroczeniu okolo 27zł możemy spodziewać się korekty?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości