Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: eye664 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 18:45

Keram pisze:
Marcin007 pisze:Wszystko okaże się po konferencji ale z tego co widzę to nic z tego nie będzie :?
Co widzisz ? Na jakiej podstawie coś widzisz ? Za takie pier***lenie powinny być bany.
Bo pompa dzięki konferencji już była i dzięki niej było nowe ATH - 39.99

Kto wie, może znów przebije, ale kto miał zarobić już zarobił i dawno wyszedł.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 29 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: misi3k » poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:11

Jaroslaw pisze:
Keram pisze:
Marcin007 pisze:Wszystko okaże się po konferencji ale z tego co widzę to nic z tego nie będzie :?
Co widzisz ? Na jakiej podstawie coś widzisz ? Za takie pier***lenie powinny być bany.
Nerwy Ci puszczaja bo się zaladowałes a kurs za bardzo nie chce rosnąc? Ochłoń.
A ty po co sie tu wypowiadasz, kazdy Twoj post neguje walute i kazdego kto w nia wszedl. Zapomniales kupic kiedy byl na to czas i teraz boli, czy zostales na gorze a potem emocje kazaly Ci za pol darmo sprzedac?

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:13

misi3k pisze:
Jaroslaw pisze:
Keram pisze:

Co widzisz ? Na jakiej podstawie coś widzisz ? Za takie pier***lenie powinny być bany.
Nerwy Ci puszczaja bo się zaladowałes a kurs za bardzo nie chce rosnąc? Ochłoń.
A ty po co sie tu wypowiadasz, kazdy Twoj post neguje walute i kazdego kto w nia wszedl. Zapomniales kupic kiedy byl na to czas i teraz boli, czy zostales na gorze a potem emocje kazaly Ci za pol darmo sprzedac?
Kupowałem lisk jak go jeszcze na bitbayu nie było. Ale ten wątek nie jest od chwalenia się wynikami :)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:20

Jak Was to boli to po co czytacie te forum. Kupcie sobie teraz zakopcie na lisk nano na rok czy dwa, wejdzta sprawdzie cene liska i albo szampan i ferrari albo tanie wino. Rzecz jasna że jeden bedzie mowil że bedzie rosło , drugi że spadnie. I kazdy ma tu racje ;p. Przecież nie będzie rosło dziennie po 20%. Do środy będzie powoli dreptać do 11usd tak to widze a poźniej cholera go wie rynek pokarze. Na dodatek ath nowe na bitcoinie i wielkimi krokami zbliża sie korekta bitka, lisk będzie stabilny dopóki bitek rośnie (10k usd?) Także wyciągnijcie wnioski, kapitał niekoniecznie z bitka dotrze do liska. Sytuacja z września na przykład. Reasumując Lisek być może odbije się od poprzedniego ath spadając i tyle w temacie po co drązyc temat lepiej obserwujcie i palec trzymac na enterze xd
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:29 przez Ishias, łącznie zmieniany 1 raz.

raF
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: raF » poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:29

spora sprzedaz na bittrexie wisi na 0.00124700 125btc - ciekawe ile czasu beda ją rozbrajac :)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:32

raF pisze: spora sprzedaz na bittrexie wisi na 0.00124700 125btc - ciekawe ile czasu beda ją rozbrajac :)
Straszak na leszcze imo

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aribike » poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:55

Czy jeśli BTC zacznie korektę tej górki, która zbliża się na 30k PLN to Lisek też podąży za nim?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:09

@aribike,
dla liska najlepsze co może być to konsolidacja btc lub DELIKATNY spadek (nie wodospady)... bo gwałtowny up pogorszyłby sprawę.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: -31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cobrann » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:10

aribike pisze: Czy jeśli BTC zacznie korektę tej górki, która zbliża się na 30k PLN to Lisek też podąży za nim?
też mnie ciekawi jak jest zależność BTC-LSK ?, jak Btc zacznie korekcić, czy Lsk też poleci za nim, czy będzie powolutku kontynuował wzrosty ?

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aribike » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:24

Dovakhiin pisze: @aribike,
dla liska najlepsze co może być to konsolidacja btc lub DELIKATNY spadek (nie wodospady)... bo gwałtowny up pogorszyłby sprawę.
Czyli gwałtowny spadek czy gwałtowny up pogorszy sprawę? ;)

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Świeżu » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:33

Cobrann pisze: też mnie ciekawi jak jest zależność BTC-LSK ?, jak Btc zacznie korekcić, czy Lsk też poleci za nim, czy będzie powolutku kontynuował wzrosty ?
Z ostatniego sprawozdania fundacji wynika, że mają sporo kapitały w BTC ... więc gwałtowny spadek może oznaczać gwałtowny spadek ceny LSK, ale gdyby pokazali, że projekt funkcjonuje to już nie koniecznie, bo same LSK staną się bardzo wartościowe i być może przestaną być wyceniane głównie w BTC, a zaczną w USD. No i jeszcze kwestia kolejnych sprawozdań, wydaje mi się, że po ostatnich wzrostach BTC być może już upłynnili trochę BTC za USD (chyba po świecie za BTC nie latają ;) Sushi może i kupią ... ale też wątpię, że tak robią ;) ).

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lais » poniedziałek, 20 listopada 2017, 21:22

zaczną być wyceniane w USD? Może ja niedoinformowana jestem, więc pokaż mi giełdę gdzie LSK jest notowany do USD lub są plany wprowadzenia czegoś takiego :p
PS. BB się nie liczy bo tam obrót w USD jest taki co kot napłakał

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » poniedziałek, 20 listopada 2017, 21:39

Świeżu pisze: mają sporo kapitały w BTC ... więc gwałtowny spadek może oznaczać gwałtowny spadek ceny LSK
Myślisz, że przy podejmowaniu decyzji o zakupie/sprzedaży LSK kogokolwiek obchodzi to, że oni mają jakieś BTC na swoim portfelu i ile jest ono akurat teraz warte? Kupujesz bo zakładasz, że wzrośnie, nie ma tu większej polityki, czysta spekulacja jak na każdej krypto.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: unmuted86 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 21:43

Lais pisze: zaczną być wyceniane w USD? Może ja niedoinformowana jestem, więc pokaż mi giełdę gdzie LSK jest notowany do USD lub są plany wprowadzenia czegoś takiego :p
PS. BB się nie liczy bo tam obrót w USD jest taki co kot napłakał
Livecoin, exrates. Może kijowe przykłady ale zawsze coś

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lais » poniedziałek, 20 listopada 2017, 21:49

giełdy z wolumenem stanowiącym 0,16-0,19% ogółu to nawet nie zalicza się do kategorii "kijowe" tylko "cholernie kijowo marginalne" :p

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hassejo » poniedziałek, 20 listopada 2017, 22:12

Świeżu pisze:
Cobrann pisze: też mnie ciekawi jak jest zależność BTC-LSK ?, jak Btc zacznie korekcić, czy Lsk też poleci za nim, czy będzie powolutku kontynuował wzrosty ?
Z ostatniego sprawozdania fundacji wynika, że mają sporo kapitały w BTC ... więc gwałtowny spadek może oznaczać gwałtowny spadek ceny LSK, ale gdyby pokazali, że projekt funkcjonuje to już nie koniecznie, bo same LSK staną się bardzo wartościowe i być może przestaną być wyceniane głównie w BTC, a zaczną w USD. No i jeszcze kwestia kolejnych sprawozdań, wydaje mi się, że po ostatnich wzrostach BTC być może już upłynnili trochę BTC za USD (chyba po świecie za BTC nie latają ;) Sushi może i kupią ... ale też wątpię, że tak robią ;) ).
patrząc na obecny kurs BTC gdzie dobija prawie do 30k i będzie korekta, oraz na kurs LSK gdzie trzyma się mocno 36 i delikatne wzrosty zapewne też tutaj będzie korekta.
więc osobiście obstawiam że LSK spadnie do poziomu 31-32 przez konferencją na którą wiele osob się nakręciło choć najpewniej nic ona nie zmieni, a potem znów lekki UP do gory.
takie tam moje.. spekulacje :)

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aribike » poniedziałek, 20 listopada 2017, 22:21

A ja sobie stawiam gdzieś jutro na wystrzał do 38-39 i dopiero korekta, a co tam :D
Edit: o kurde normalnie rzuciłem zaklęcie Oo
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 listopada 2017, 22:26 przez aribike, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » poniedziałek, 20 listopada 2017, 22:21

Pragnę zwrócić uwagę na najnowsze zestawienie bloga o portfelu z 31 kryptowalutami:

http://blog.mclain.ca/buy-and-hold-31-c ... s-week-14/

Po 14 tygodniach od zakupu Lisk zanotował największy wzrost ze wszystkich topowych altów. Oznacza to, że okazał się najlepszym altem do zastosowania prostej, acz skutecznej strategii BUY&HOLD. Na plusie, choć zauważalnie mniejszym jest Monero, Dash, Ripple i Litecoin.

Co do samej konferencji. Jeśli są plotki o tym, że SDK leży w szufladzie i jednocześnie wiemy, że na konferencji nie zostanie podana data wydania SDK, to niewykluczony scenariusz jest taki, że zespół Liska po prostu na najbliższej konferencji zrobi premierę SDK Alpha. Warto mieć taki scenariusz na uwadze, żeby po sprzedaniu Lisków za bezcen na godzinę przed konfą nie obudzić się potem z ręką w nocniku ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hassejo » poniedziałek, 20 listopada 2017, 22:33

aribike pisze: A ja sobie stawiam gdzieś jutro na wystrzał do 38-39 i dopiero korekta, a co tam :D
Edit: o kurde normalnie rzuciłem zaklęcie Oo
Więc wstrzymuję zakup i czekam na Twoją korektę :geek: :mrgreen:

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aribike » poniedziałek, 20 listopada 2017, 22:40

hassejo pisze:
aribike pisze: A ja sobie stawiam gdzieś jutro na wystrzał do 38-39 i dopiero korekta, a co tam :D
Edit: o kurde normalnie rzuciłem zaklęcie Oo
Więc wstrzymuję zakup i czekam na Twoją korektę :geek: :mrgreen:
Pewnie wyjdziesz tym na dobre bo u mnie zawsze tak na odwrót ;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości