Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NiceVolumen » środa, 28 listopada 2018, 12:03

kozaki_wiesi pisze: @NiceVolumen, 600 000 - 800 000 górników rzuciło ręcznik w samym listopadzie więc nie byłbym takim optymistą.

https://kryptotrends.com/2018/11/26/bit ... -november/

Szykujcie się z zakupami znacznie niżej, to jeszcze imo nie czas na wejście (chyba, że spekulacyjnie, na krótko)
Niedzielni gracze rzucili recznik a nie wielkie chinskie przetwornie.
Jak bym sobie kupil kopareczke od polskich naganiaczy po 20k od sztuki poltora roku temu, tez bym ja miesiac temu wylaczyl.
Co to jest spadek hashrate o 13% w miesiecznym okresie, skoro w ciagu 12 miesiecy mielismy wzrost o 300%.


Do twojego zdania powienienes dodac

Uwazam że powinniscie szykowac się z zakupami znacznie niżej, to jeszcze imo nie czas na wejście (chyba, że spekulacyjnie, na krótko)

a takim stwierdzeniem, widze ze mamy tu wrozbite macieja
Szykujcie się z zakupami znacznie niżej, to jeszcze imo nie czas na wejście (chyba, że spekulacyjnie, na krótko)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » środa, 28 listopada 2018, 12:09

Tomi33 pisze: Ja nie wierzę bo to w 100% wiem ,że lisek osiągnie 100$ tylko zastanawiam sie czy na początku przyszlych wakacji czy tez po nich :)
Po przebiciu supportu 6k zapomnij o takich wycenach przez najbliższe 1-2 lata minimum.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
24
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 28 listopada 2018, 12:15

Wg. mnie Lisk jest gotowy na kolejną bańkę :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 25 października 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tomkod » środa, 28 listopada 2018, 13:01

Szkoda tylko, ze banka nie jest gotowa na Liska :P

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 28 listopada 2018, 13:19

Ale za to Lisek jest gotowy na Liska 8-)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » środa, 28 listopada 2018, 13:58

Wszystkie coiny są gotowe na bańkę :D spadły generalnie "prawie" po tyle samo od swoich ATH.
Moim skromnym zdaniem za proste by to było aby teraz wszyscy ładnie obkupieni i rynek wyrwie do góry :) i każdy będzie zarobiony, kupi dom i super auto :P :P :P.
Jestem realistą i w mojej ocenie zanim którykolwiek z nas zarobi muszą zmęczyć załadowane towarzystwo i będą czekać czekać aż optymiści stracą zapał...być może cały przyszły rok albo i dłużej (fajnie by było abym się mylił).

Po drugie każdy przygotowuje się na pompę na coinach Liskopodobnych i tu może być rozczarowanie i zmyłka. Bo bardzo prawdopodobne iż na fali całej masy nowych coinów nastąpi spore rozdrobnienie, i szanse mogą mieć wschodzące nowe po bańkowe gwiazdy które jeszcze są przed pump and dump lub jak kto woli nazwać nowym ATH. W ich przypadku sprawa wydaje się prosta, gdyż nikt nie ma z tyłu głowy jaki był max i można je pompować do woli, i w mojej ocenie raczej tam czekają rekiny co się obkupiły za grosze przy ico itd. A Ci co mieli LSK i inne tego typu po parę centów z dużym prawdopodobieństwem już je puścili na zeszłorocznej bańce i nie będą odgrzewać kotleta :) no chyba że rzeczywiście zobaczą ceny w zakresie 1-2zł za sztukę 8-)

Takie tam moje luźne przemyślenia.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: error_17 » środa, 28 listopada 2018, 14:10

Jazda pisze:Wszystkie coiny są gotowe na bańkę :D spadły generalnie "prawie" po tyle samo od swoich ATH.
Moim skromnym zdaniem za proste by to było aby teraz wszyscy ładnie obkupieni i rynek wyrwie do góry :) i każdy będzie zarobiony, kupi dom i super auto :P :P :P.
Jestem realistą i w mojej ocenie zanim którykolwiek z nas zarobi muszą zmęczyć załadowane towarzystwo i będą czekać czekać aż optymiści stracą zapał...być może cały przyszły rok albo i dłużej (fajnie by było abym się mylił).


Zgadzam się. Każdy załadowany prawie pod sam korek i teraz ma być nowe ath? Za pięknie by było zeby każdy zarobił. Z drugiej strony nie każdy inwestuje w krypto. W Polsce przeciez jest ciemnogród więc czemu nie mógłby każdy z nas teraz zarobić? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CzarnaOwca » środa, 28 listopada 2018, 14:26

Kupić tanio to nie problem, problem jest aby sprzedać drożej, podobnie myślę jak @Jazda, zanim ktoś zacznie dzwonić po salonach na kiedy Lambo mogą uszykować większość z obkupionych w obecnym okresie wymięknie, zostaną twardziele, którzy mogą kilka lat poczekać, bo własnie, to by było za łatwe, mieć w styczniu bańkę, w listopadzie zakupy, a parę miesięcy później znów bańka. Ale....

... nie płakałbym gdyby było radośnie :)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 28 listopada 2018, 14:54

Nikt nie wie co będzie, więc nie ma co się mądrować. A jak komuś nie odpowiada Lisk to niech się ładuje w KZsCam i inne XINy, które może zaliczą super pompki na kolejnej bańce albo i bez bańki ;)

Poza tym osoby, które się ładowały po naście centów w dużej mierze trzymają dalej i zarabiają na głosowaniu na delegatów, jeśli nie sprzedały. A sporo takich portfeli jest.
NiceVolumen pisze: Tez mi sie to wydaje, za piekne zeby były bite nowe ath, ale tych ,, kazdych,, nie jest wcale tak wielu
Na ATH nie ma co liczyć w krótkim czasie, ale 25-50% ATH jest już bardziej możliwe, a to już jest bardzo dobry zarobek względem dzisiejszej ceny. Dywagować sobie możemy do woli i nie będzie to miało żadnego wpływu na kurs, który pewnie niejednokrotnie nas jeszcze zaskoczy.
Ostatnio zmieniony środa, 28 listopada 2018, 15:15 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NiceVolumen » środa, 28 listopada 2018, 15:08

A z drugiego toku rozumowania kto to jest ,,kazdy,,? Skoro tak wielu sprzedalo, stracilo i są z niczym.
Tez mi sie to wydaje, za piekne zeby były bite nowe ath, ale tych ,, kazdych,, nie jest wcale tak wielu ;)

Bo bardzo prawdopodobne iż na fali całej masy nowych coinów nastąpi spore rozdrobnienie, i szanse mogą mieć wschodzące nowe po bańkowe gwiazdy które jeszcze są przed pump and dump lub jak kto woli nazwać nowym ATH. W ich przypadku sprawa wydaje się prosta, gdyż nikt nie ma z tyłu głowy jaki był max i można je pompować do woli, i w mojej ocenie raczej tam czekają rekiny co się obkupiły za grosze przy ico itd.
Tez tak mysle i od jakiegos czasu wrzucam po kilkadziesiat dolcow w jakies holochainy, sirin labsy itd. Moze ktores trafie :D

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kAArter » środa, 28 listopada 2018, 15:36

na bb vol na lisku jest tak płytki że ktoś z grubszym portfelem mógłby przypadkowo o 50% wywindować cene :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 28 listopada 2018, 19:07

Zobaczycie ze przyjdzie moment, iz btc nie bedzie potrzebowal ath zeby lisk SWOJE ath przebil :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 28 listopada 2018, 19:25

Na chwilkę wróce i napisze wazna wiadomosc do wszystkich uzytkowników,sympatyków kryptowalut. NIE OGLĄDAJCIE ,,CRYPTO MASTERS'' Marcin Wieczorek. Najwiekszy naganiacz i kombinator w swiecie kryptowalut, UWAGA NA TEGO GOSCIA. Znikam sory,że wam tu zaspamowałem.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 28 listopada 2018, 19:26

@Pomoc_potrzebna, haha, nie chce mi się oglądać jego wydziwnień. Co takiego nabroil ten wieczorek ? :D

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NiceVolumen » środa, 28 listopada 2018, 19:47

Pomoc_potrzebna pisze:Na chwilkę wróce i napisze wazna wiadomosc do wszystkich uzytkowników,sympatyków kryptowalut. NIE OGLĄDAJCIE ,,CRYPTO MASTERS'' Marcin Wieczorek. Najwiekszy naganiacz i kombinator w swiecie kryptowalut, UWAGA NA TEGO GOSCIA. Znikam sory,że wam tu zaspamowałem.
Nic nowego. Przed boomem na krypto do konca 2016 siedzialem kilka lat w hyip i tam taki sam model dzialania.
Budowa social medii i koszenie jeleni

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
18
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 28 listopada 2018, 20:57

Zaraz powinno wystrzelić i pozamiatać wszystkich niedowiarków :D



### edited: 2018-11-29 00:01 ###
Chyba jeszcze nie takie zaraz. Teraz LSK/PLN, wbity niemalże double bottom i ewentualnie możliwe jakiś ISHS/cup and handle :D


Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » czwartek, 29 listopada 2018, 02:18

Mamy odreagowanie po tym armagedonie spadków no ale jak jest 12% to wiadomo że tothemoon!!!!!! Wydaje się że ten pułap na 3700 dolcow za bitka jest całkiem solidnym wsparciem. Szło zarobić niestety nie zdążyłem:)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 29 listopada 2018, 10:52

xazar pisze: Mamy odreagowanie po tym armagedonie spadków no ale jak jest 12% to wiadomo że tothemoon!!!!!! Wydaje się że ten pułap na 3700 dolcow za bitka jest całkiem solidnym wsparciem. Szło zarobić niestety nie zdążyłem:)
xazar pisze: Na podstawie czego wnioskujesz że twardo się utrzymuje 3700? Jest na tym poziomie raptem od 2 dni. Czemu wszystkie krypto mialyby nie odbijać jak w ciągu 2-3 tygodni większość spadło o połowę? Te odbicia są bardzo płytkie zbyt słabe by wchodzić na long. Można jedynie sobie pograć aktualnie na odreagowaniach

Byłeś zajęty negowaniem tego co pisałem ,to nie zdążyłeś proste 8-)
Jeżeli wszystkie znaki wskazują na wzrost ,to granie przeciwko temu jest głupotą.
RSI na glebie ,volumen zrzucających 30:70. Więc czas na odreagowanie.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Budzaj » czwartek, 29 listopada 2018, 14:50

Witam.
A czy Waszym zdaniem na cene bedzią miały duży wpływ jutrzejsze wygasające Kontrakty na BTC ?
Przeważnie kurs zawsze leciał w dół z tej okazji.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 29 listopada 2018, 15:48

@Budzaj, Wszystko możliwe. Ale może też być "odwrotnie" na złość wszystkim, którzy myśleli, że tak będzie :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości