Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 1 sierpnia 2018, 16:47

Yamillo pisze: czy warto ryzykować
Ryzykować sprzedawać czy ryzykować kupować?

18.40 to sam chciałbym mieć średnią :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 1 sierpnia 2018, 19:11

@Harmony, trzeba bylo sie nie kisic, tylko dziennie robic deale :roll: :ugeek: :mrgreen:

a konkretnego kolege konkretnie wyjebalo 3 co :? bo wracam do domu, a tu zonk nie wiem co napisal, bo nie ma postu :|

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 2 sierpnia 2018, 18:40

Hamas pisze:...................dlatego sie zrewidowalem i 7,6-7.5k$ bedzie chyba dolkiem do odbicia, i te 50% rynku w btc bedzie jak nic :roll:
48.5% w btc - cena walczy tak jak pisalem wczesniej caly czas na wyznaczonym poziomie 7.6-7.5k$

utrzymalo przez te dni, wiec weekend powinien byc spokojny, a od poniedzialku nowa walka zeby zrobic powrot na 8k$ , bo jak nie przekroczy, to bedziemy mieli znowu zjazd i polowa altow tego nie przetrzyma, a te takie za 0.5$ czy tansze moga byc pozamiatane :idea:

niestety rynek jest teraz tak ciezko wystraszony :shock: ze przy kazdym spadku bita, z altow spierdala hajs powodujac obnizke ceny :?

staram sie walczyc dziennie trejdujac, ale ile qrva mozna :roll:

szacun dla

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yamillo » czwartek, 2 sierpnia 2018, 19:34

qrwa miałem juz sprzedać po 18 zł i odkupic po 15 ale sie bałem, teraz sprzedałem za 15.80 i odkupie jak spadnie do 12 taki mam plan znając życie i moje szczęście lisk zaraz zacznie zapierdalać w górę

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mieto » czwartek, 2 sierpnia 2018, 20:16

Pirat by się przydał z jakimś info :)

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Saxha1993 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 20:42

Także nadszedł huragan i tylko nieliczni go przetrwają:) . Ja jeszcze jestem prawie spokojny xd gorzej jak przekroczy te 3,90 $ i wyjdzie dołem tu chyba jest najmocniejsze wsparcie .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 2 sierpnia 2018, 21:41

@Yamillo, chyba gdzies tu pisalem, ze przeczucia jak sie ma to sie z nich korzysta :idea: :geek:

@Saxha1993, ja mam nadzieje, ze przez to odsiany zostanie jakis % altow, ktore sa prawdopodobnie scamem :?

z rynku wyszlo 36mld$, a to co zostalo idzie w btc ok 48.7% , a caly czas zmierza do 50% :ugeek:

cboe zamykane 15 sierpnia - sa w plecy, bo wystartowali w grudniu, wiec duzo nie uratuja, a odroczenie dot. etf w niczym nie pomoglo i kapital wychodzi* :roll:


* oczywiscie to moje takie dywagacje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 22:27

Ciągle uważam, że zobaczyliśmy już dno na Btc, ale jeśli kolejny raz będziemy testować 6k to jestem prawie pewny, że polecimy dużo niżej i wtedy nawet nie chcę myśleć o cenie altów. Przy takim Btc na poziomie 4k to Lisk byłby po parę zł. Nie zmieniłoby to mojej wiary w projekt, lecz na nowe ATH trzeba by było trochę poczekać.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Saxha1993 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 22:39

Pleasek89 pisze: Ciągle uważam, że zobaczyliśmy już dno na Btc, ale jeśli kolejny raz będziemy testować 6k to jestem prawie pewny, że polecimy dużo niżej i wtedy nawet nie chcę myśleć o cenie altów. Przy takim Btc na poziomie 4k to Lisk byłby po parę zł. Nie zmieniłoby to mojej wiary w projekt, lecz na nowe ATH trzeba by było trochę poczekać.
Mi też sie wydaje że dołek już wyłapany tylko teraz czekać na dołki altów :) a obecny spadek idzie pod przeniesioną date ETF i cena idzie w dół żeby duzi się znowu obkupili a 2-3 tyg przed datą ETF pojdziemy znowu w góre i tu się rozstrzygnie jak przejdzie up jak nie to lecimy w dół takie moje zdanie :) .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 2 sierpnia 2018, 22:47

@Saxha1993, a wiesz ze etfy moga byc odraczane w nieskonczonosc :idea: za tym idzie taki hajs, ze nawet morawiecki razem z prezesem enbepe sobie takiej ilosci nie potrafia wyobrazic :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 2 sierpnia 2018, 23:18

Hamas pisze: @Saxha1993, a wiesz ze etfy moga byc odraczane w nieskonczonosc :idea: za tym idzie taki hajs, ze nawet morawiecki razem z prezesem enbepe sobie takiej ilosci nie potrafia wyobrazic :roll:
W nieskończoność nie, mogą być przekładane chyba kilka razy z różnymi terminami. Już teraz nie pamiętam źródła, ale czytałem gdzieś artykuł, w którym pisano, że decyzję o zatwierdzeniu lub odrzuceniu ETF można spokojnie przekładać do początku przyszłego roku.

Bardzo możliwe, że możemy mieć taką zabawę w kotka i myszkę przez jakiś czas. Komisja uzna, że obecnie rynek jest zbyt dziki na taką regulację i muszą trochę poczekać z decyzją a za parę miesięcy stwierdzą, że już magicznie dojrzał :D.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » piątek, 3 sierpnia 2018, 09:08

@Pleasek89, to poczytaj dokladnie o etf, bo wystarczy sie cofnac do zeszlego roku, marzec 2017, wrzesien 2017, teraz idziemy dalej dokumenty zlozone w styczniu/lutym, odrzucone, zlozone marzec/kwiecien decyzja lipiec 2018, ale jednak wrzesien 2018, no jak nie bedzie to wrzesien, powiedzmy luty 2019, ewentualnie maj 2019, itd itp moga odraczac bez problemu bo kto im zabroni :mrgreen:

Obrazek


ale na razie mamy to :D


Obrazek

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aruux » piątek, 3 sierpnia 2018, 11:20

I jest 14zl :shock: Nie wiem czy to jest okazja aby dokupić porcję Liska czy lepiej nie ryzykować i już dać sobie spokój. Bo znając ostatni trend to faktycznie Lisk może spać do 5-10zl :roll: Czy mi się wydaję czy tylko Lisk notuje tak ogromne spadki ? Wierzyłem w Liska od początku, ale teraz mam obawy...

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mb83 » piątek, 3 sierpnia 2018, 11:35

Lisk to shitcoin... wierzyłem ale to masakra jakaś... zero terminów, leci to w dół jak głupie, słuzy do niczego, a na forum pełno naganiaczy na ten durny projekt... umoczyłem bo uwierzyłem, teraz otrzeźwiałem i pogodziłem się ze stratą. Dla mnie to cos na wzór amber gold albo innego gówna... nie kupuj, stracisz... moim zdaniem na koniec roku 2-3zł będzie a to i tak według mnie przesadzone. Nie ma ograniczonej ilości tych lisków cholernych... mozna kopać w nieskończoność, jest ich kilka milionów i będzie jeszcze więcej... to będzie nic nie warte.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 3 sierpnia 2018, 11:54

Zaraz chłopaki dostaniecie minusy od naganiaczy za jechanie po lisku. Ale odemnie macie po plusiku bo faktycznie lisk na tą chwile jest nic nie wartym shitcoinem. :mrgreen:

Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
Którego już jest 123 melony!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » piątek, 3 sierpnia 2018, 12:04

@aruux, sam mam obawy ale ja nie 3mam sie qrczowo, obracam tym co mam (a w portfelu mam 5 ronych walut) patrzac na kurs ;)

@mb83, zawsze jak cos leci to jest shitem :mrgreen: tak samo bylo kilka lat temu z btc czy innymi altami przy ponad rocznym niedzwiedziu, obecnie trejdowac trzeba i tyle, albo 3mac sie mebli :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 3 sierpnia 2018, 12:22

@mb83, @aruux, brak wam podstawowej wiedzy na temat projektu i rządzą wami emocje wiec... sprzedajcie jak najszybciej bo spadnie do 0 :D
Ostatnio zmieniony piątek, 3 sierpnia 2018, 13:12 przez blink, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » piątek, 3 sierpnia 2018, 12:36

Nawet jak mi dacie milion minusów to i tak nie zmieni faktu że was wydymali na kasie a ten shitcoin leci i leci :mrgreen: i bedzie leciał.......
Ale klepcie sie dalej po pleckach i wmawiajcie sobie że zarobicie.
Jak już całkiem padnie to może zarobicie coś na tych punktach reputacji z forum :mrgreen: :mrgreen:

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 5 maja 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: polarnycafe » piątek, 3 sierpnia 2018, 13:12

Tylko dziwne że 98% procent altów leci razem z LISK, niektóre jeszcze bardziej niż LISK. Widać naganiasz by ludzie w popłochu sprzedawali. A Ty sobie w promocji zakupisz....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » piątek, 3 sierpnia 2018, 13:21

Hamas pisze: @Pleasek89, to poczytaj dokladnie o etf, bo wystarczy sie cofnac do zeszlego roku, marzec 2017, wrzesien 2017, teraz idziemy dalej dokumenty zlozone w styczniu/lutym, odrzucone, zlozone marzec/kwiecien decyzja lipiec 2018, ale jednak wrzesien 2018, no jak nie bedzie to wrzesien, powiedzmy luty 2019, ewentualnie maj 2019, itd itp moga odraczac bez problemu bo kto im zabroni :mrgreen:

Obrazek


ale na razie mamy to :D


Obrazek
Tylko takich ETFów to mogą być setki.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości