Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kintan21 » czwartek, 12 października 2017, 17:29

Zivogosce ślicznie dziękuję za link.
Na yobit zostało kupione 18 tyś lisków w krótkim czasie. Czy duża ilość kupna/sprzedaży w jednakowej cenie ma wpływ na cenę ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: jpktraders » czwartek, 12 października 2017, 19:56

Lisk zrealizował nasz ostatni scenariusz spadkowy. W ostatnich dniach wrócił do wybitego wcześniej wsparcia 5.45 USD by je wytestować od dołu. W ciągu ostatnich 24 h notowania Lsk spadają:



Jak to wygląda na wykresie:



Cena nadal porusza się w kanale spadkowym i dopóki nie wyjdzie z niego górą to nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek pozycjach długich, chyba, że będziemy je zagrywać z dolnego ograniczenia kanału spadkowego, najlepiej zbiegającego się ze wsparciem. Ale do tego miejsca jeszcze daleko. Tymczasem na razie mamy silną świecę spadkową na oporze na wykresie 4 godzinnym, która w dodatku została wytestowana w 50%- ci którzy grają pod ten setup są już w pozycji sprzedażowej.



Kolejnym przystankiem wydaje się być wsparcie 3.88 USD. Przypominamy o rebrandingu LSK który ma być niebawem. Do tego czasu zalecamy handlować w oparciu o analizę techniczną. Poniżej grafika przedstawiająca postępy prac nad Liskiem:

Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzysiek76 » piątek, 13 października 2017, 12:38

Radzę się wstrzymać z kupnem Liska jest duże Up na BTC szepty słychać że do hard forka ma być napompowany do 10K oczywiście dolarów a do 25 października jeszcze trochę czasu pozostało. Nikogo nie naganiam to tylko moje spostrzeżenia.


Co do Liska to z pokazanych wykresów i zachowania kursu wynika, że w przyszłym tygodniu można będzie go kupić w granicach 15,50 -16 zł

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » piątek, 13 października 2017, 17:30

Krzysiek76 pisze:


Co do Liska to z pokazanych wykresów i zachowania kursu wynika, że w przyszłym tygodniu można będzie go kupić w granicach 15,50 -16 zł
Jak tak dalej pójdzie to po weeku może być po 14 a nie po 15-16 jak już na samym bb spadło poniżej 17-stu :D
Jak poleci odbicie to ciekawe czy serwery giełd wytrzymają spuszczanie pozycji :P

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzysiek76 » piątek, 13 października 2017, 20:01

Miałem dziś trochę czasu i obserwowałem liska i wolumen, który ma na względnie stałym poziomie - falowanie. Myślę że trochę drgnie i możliwe że w okolice 18 z,ł gdyż BTC zaczyna falować i pewnie zostanie tak do poniedziałku , a inne alty zaczynają łapać zieleń. Pewnie odszczekam to co wcześnie pisałem że lisek spadnie do 16zł

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » piątek, 13 października 2017, 22:16

Rysuje sie nam cup with handle na 1h, aktualnie rączka.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zivogosce » piątek, 13 października 2017, 23:12

reaktywa pisze: Rysuje sie nam cup with handle na 1h, aktualnie rączka.
Za Chiny ludowe tego nie widzę. Nie łapać spadających noży!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » piątek, 13 października 2017, 23:28

To co się rysuje w tym momencie? Patrze na bittrex 1h :)

Edit: Jeszcze lepiej na 2h widać
Ostatnio zmieniony piątek, 13 października 2017, 23:47 przez reaktywa, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zivogosce » piątek, 13 października 2017, 23:36

reaktywa pisze: To co się rysuje w tym momencie? Patrze na bittrex 1h :)
W tym momencie jak i w kupę ostatnich (odsyłam do moich postów hmmm) rysują się spadki. Teraz tylko BTC. 8-) I kwestia strategii kiedy się przesiąść. Ja już sobie wyznaczyłem punkt i... jest zdecydowanie niżej od aktualnej ceny LSK/BTC.

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » sobota, 14 października 2017, 00:23

Powtarzasz się .

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Quezo » sobota, 14 października 2017, 14:36

Przez ten tydzień ewidentnie widać odpływ kapitału z ALTÓW na rzecz forka btc i możliwość otrzymania dodatkowego BTG(ciekawe na ile rynek go wyceni). LISK natomiast jest młodym projektem w moim przekonaniu ma bardzo dobre fundamenty, świetny TEAM i dobrą przyszłość. Dzisiejsza cena jest promocją, dlatego ja ile mogę to kupuję ;-)!

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 14 października 2017, 15:24

Quezo pisze:Przez ten tydzień ewidentnie widać odpływ kapitału z ALTÓW na rzecz forka btc i możliwość otrzymania dodatkowego BTG(ciekawe na ile rynek go wyceni). LISK natomiast jest młodym projektem w moim przekonaniu ma bardzo dobre fundamenty, świetny TEAM i dobrą przyszłość. Dzisiejsza cena jest promocją, dlatego ja ile mogę to kupuję ;-)!
Lisk młodym projektem?? A wcześniejszy ich projekt który nie wypalił bodajże z 2014? Już nikt o nim nie pamięta? :)

Każdy ogląda filmiki na yt...twój post brzmi jakbyś dopiero co obejrzał filmik na temat danej kryptowaluty i przepisał wszystko to co w nim powiedzieli. Wszystko łykasz ,bo ktoś tak powiedział...

Przyszłość liska jest taka jak każdej innej kryptowaluty ,czyli może kosztować 50 centów bądź 50 dolarów, w zależności czy komuś bardzo zależy na zbiciu/podbiciu ceny.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Quezo » sobota, 14 października 2017, 15:40

szlagaag pisze:
Quezo pisze:Przez ten tydzień ewidentnie widać odpływ kapitału z ALTÓW na rzecz forka btc i możliwość otrzymania dodatkowego BTG(ciekawe na ile rynek go wyceni). LISK natomiast jest młodym projektem w moim przekonaniu ma bardzo dobre fundamenty, świetny TEAM i dobrą przyszłość. Dzisiejsza cena jest promocją, dlatego ja ile mogę to kupuję ;-)!
Lisk młodym projektem?? A wcześniejszy ich projekt który nie wypalił bodajże z 2014? Już nikt o nim nie pamięta? :)

Każdy ogląda filmiki na yt...twój post brzmi jakbyś dopiero co obejrzał filmik na temat danej kryptowaluty i przepisał wszystko to co w nim powiedzieli. Wszystko łykasz ,bo ktoś tak powiedział...

Przyszłość liska jest taka jak każdej innej kryptowaluty ,czyli może kosztować 50 centów bądź 50 dolarów, w zależności czy komuś bardzo zależy na zbiciu/podbiciu ceny.
Współczuję pesymizmu :) Piszesz tu o przypadkach pompek i zwijania interesu ale każdym ma swoje zdanie, więc szanuję :) Dla mnie LISK jest o wiele więcej warty z punktu technologicznego - chcesz to wierz nie to nie :) Pozdrawiam

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 14 października 2017, 16:02

Quezo pisze: Współczuję pesymizmu :) Piszesz tu o przypadkach pompek i zwijania interesu ale każdym ma swoje zdanie, więc szanuję :) Dla mnie LISK jest o wiele więcej warty z punktu technologicznego - chcesz to wierz nie to nie :) Pozdrawiam
Nie pesymizmu a realizmu.. Sam jestem załadowany w 40% w liska.. Więc negatywnie nie wypadałoby mi pisać ,ale taka jest prawda. Skoro z punktu technologicznego jest warty więcej to czemu to bitcoin jest królem krypto skoro niektóre kryptowaluty pod względem technologicznym są o wiele wydajniejsze i ogólnie korzystniejsze pod wieloma względami od niego? Jak ktoś chce żeby coś urosło to urośnie ,jeżeli nie to nie, choćby nie wiadomo jaki super projekt to by nie był :)

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » sobota, 14 października 2017, 16:15

Quezo pisze:
szlagaag pisze:
Quezo pisze:Dla mnie LISK jest o wiele więcej warty z punktu technologicznego - chcesz to wierz nie to nie :) Pozdrawiam
Jak dla ciebie to LISK może być i wart 1000000000000000000000000000000 pln za 1 szt ale jakie to ma znaczenie ile on jest wart dla ciebie??? Nie ma to najmniejszego znaczenia ile on jest wart dla ciebie.
Dla mnie on nie jest wart chodź by 10 zł, ale daje zarobić, kręcę kółeczka bez żadnych podniet i osobistych sympatii czy on jest taki, czy śmaki czy owaki i ile dla mnie wart.
Quezo to nie ty decydujesz humorami rynku, popytem i podażą oraz tym po ile się sprzedaje i kupuje.
Jeśli będzie wart i zatrzyma się na 10-12$ to będzie jego sukces.... Więcej lisk nie zawojuje, to taki niszowy alt który jest bo jest a kiedyś go może nie być ....

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » sobota, 14 października 2017, 16:18

A wiesz dlaczego ma potencjalną wartość technologiczną?
Bo jest oparty na JS, wiesz chociaż gdzie, do czego i jak często używa się tego języka?
Jeśli nie wiesz, a zainwestowałeś tylko dlatego że ktoś Ci powiedział że ma potencjał, to współczuje.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Quezo » sobota, 14 października 2017, 16:34

szlagaag pisze:
Quezo pisze: Współczuję pesymizmu :) Piszesz tu o przypadkach pompek i zwijania interesu ale każdym ma swoje zdanie, więc szanuję :) Dla mnie LISK jest o wiele więcej warty z punktu technologicznego - chcesz to wierz nie to nie :) Pozdrawiam
Nie pesymizmu a realizmu.. Sam jestem załadowany w 40% w liska.. Więc negatywnie nie wypadałoby mi pisać ,ale taka jest prawda. Skoro z punktu technologicznego jest warty więcej to czemu to bitcoin jest królem krypto skoro niektóre kryptowaluty pod względem technologicznym są o wiele wydajniejsze od niego? Jak ktoś chce żeby coś urosło to urośnie ,jeżeli nie to nie, choćby nie wiadomo jaki super projekt to by nie był :)
Zacznijmy od tego że BIT-COIN jest pierwszą krypto-walutą - to na starcie daje mu ogromną przewagę, po drugie o BTC jest zawsze najgłośniej w mediach- jest po prostu królem krypto i to zawsze ludzie pierwsze w niego będą inwestować o nim czytać i przechowywać na nim swój zainwestowany kapitał. Czy BTC jest coś warty? Z technicznego punktu widzenia nie, prócz czasu poświęconego na napisanie kodu przez programistów. Po prostu na nim ludzie przechowują swoje środki starając się chronić je przed inflacją i dodatkowo widząc wykresy mogą coś zarobić i pomnożyć swój kapitał, tak samo jak można to robić na złocie. Co to wzrostów kursu oczywiście się z Tobą zgadzam, można nim manipulować i zbijać cenę natomiast nie jest to zbytnio możliwe na większy giełdach bo rynek takie coś zjada w kilka sekund.Natomiast LISK ma moim zdaniem dobre fundamenty (zgrany TEAM, aktywne social-media, ASIA-TOUR - widać że im zależy na rozwoju produktu)do inwestycji - XXI wiek to jednak wiek skryptów, całej maści kodów i tworzenia nowych apek w JS, dlatego ja wolę zaryzykować niż tracić co roku na inflacji trzymając PLN-y w Banku na niskim procencie. Także czekamy na dopieszczenie kodu , wypuszczenie SDK i pierwsze wzrosty :-) Pozdrawiam

Dodano po 3 minutach 21 sekundach:
reaktywa pisze:A wiesz dlaczego ma potencjalną wartość technologiczną?
Bo jest oparty na JS, wiesz chociaż gdzie, do czego i jak często używa się tego języka?
Jeśli nie wiesz, a zainwestowałeś tylko dlatego że ktoś Ci powiedział że ma potencjał, to współczuje.
Jeśli myślisz że moje ciężkie zarobione pieniądze ładuje w coś co mi się nie podoba to się grubo mylisz :-)
Przed zakupem oczywiście przestudiowałem informacje o LISK-u :)

Dodano po 1 minucie 40 sekundach:
leniart1986 pisze:
Quezo pisze:
szlagaag pisze:
Jak dla ciebie to LISK może być i wart 1000000000000000000000000000000 pln za 1 szt ale jakie to ma znaczenie ile on jest wart dla ciebie??? Nie ma to najmniejszego znaczenia ile on jest wart dla ciebie.
Dla mnie on nie jest wart chodź by 10 zł, ale daje zarobić, kręcę kółeczka bez żadnych podniet i osobistych sympatii czy on jest taki, czy śmaki czy owaki i ile dla mnie wart.
Quezo to nie ty decydujesz humorami rynku, popytem i podażą oraz tym po ile się sprzedaje i kupuje.
Jeśli będzie wart i zatrzyma się na 10-12$ to będzie jego sukces.... Więcej lisk nie zawojuje, to taki niszowy alt który jest bo jest a kiedyś go może nie być ....
Okej, po prostu Ty nim trejdujesz ale poczytaj jakie będzie miał w przyszłości zastosowanie i zastanów się co z tego może w przyszłości wyniknąć :-)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lagoon » sobota, 14 października 2017, 18:54

Spekulajac waszym tokiem myslenia ze lisk musi byc przydatny (SDK) aby cena wzroslamoze i macie racje. JeJednak z technologicznego punktu to nie potrzeba 100mln lisk wystarczyloby moze nawrt 100 tys.Tak jak w ETH aby tworzyc aplikacje bo smart contrakt nie bedzie mial wystarczy jego 0.1 czesc tak jak ETH .wiec po co tyle monet? Nie ma tyle setek milionow piszacych aplikseje aby to wykorzystac. Tak wiec tyle mln lisk i ciagle przybywajacych jest po to aby spekulowac i zarabiac.A cena pojdzie w gore naeet z powodu newsow a nie z powodu praktycznych zalet.Takze uwazam ze wejscie nawet warsji 1.0.0 podniesie cene(chociaz na razie nic sie nie posowa maj 4 zadania nirskonczone a w nich 27 otwartych a migracja z wersji 9. Do 1.0.0 to naeet niezaczeta takze w miesiac napewno tego nie odpala.

Dodano po 2 minutach 29 sekundach:
A jak bedziecie tak cytowac poprzednie wypowiedzi zeby dodac cos od siebie to serwera zaraz braknie

Dodano po 3 minutach 4 sekundach:
@szlagaag
Ty tez zawsze kolka kreciles co cie wzielo na bag holderowanie lisk?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lagoon » niedziela, 15 października 2017, 15:40

Liska sie przeciez nie kopie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » niedziela, 15 października 2017, 15:49

Liska sie forguje, przy tej ilości pieniędzy którą chcesz władować to bez sensu, prędzej jakbyś włożył tego x10 ;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości