Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » niedziela, 25 sierpnia 2019, 21:49

masonbtc pisze: niedziela, 25 sierpnia 2019, 21:48będzie się działo tylko pytanie w którą stronę to pójdzie
Pomodlę się dziś o moon :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 16:41

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 27 sierpnia 2019, 10:16

Zadziwia mnie jak rynek jest ustawiaony przez boty:

- codzien obroty rzędu 100-200 tys LSK
- większość obortu fejkowy
- obrót dziwny bo nawet boty na tym nie zarabiają ....bo niby jakie ktoś ma zarobek skor kurs oscyluje wokół 1,2 dolara już od dłuższego czasu
- sprawdźcie sobie jak wielki jest portfel LSK na binance
- ciagle stoi 200 k na sprzedaży mimo że co jakiś czas niby coś schodzi

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 27 sierpnia 2019, 10:37

Może w usd nie, ale w satoshi na takich wahaniach juz da zarobic ;). Dobra analiza @anagamidev Lisk to gniot :D skup te 200k na binance to bym sprzedal troche ;p. Może skupy są pod następna mini pompkę bo wczoraj znów kupno było na 60k lisów, standardowe schematy na tym binance widze.
Do końca roadmapu jeszcze długa droga myślę ze 2 lata jeszcze im to zajmie.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 27 sierpnia 2019, 10:51

Przestań już tym roadmapem, jakby to jakaś Biblia miala być, Roadmap nie ma już żadnego znaczenia. Jest tylko czysta spekuła i nie dotyczy to tylko Liska ale praktycznie wszystkich kryptowalut.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 27 sierpnia 2019, 10:54

@Ishias pomyśl z perspektywy grubasa, powiedzmy, że jakiś grubas gra długoterminowo i chce zakumulować kilkaset tysięcy Lisków, z tym że grubas to może być też jakaś wąska grupa grubasów czy to powiązanych ze sobą czy też całkowicie niezależnych :D Oni, żeby wykupić takie ilości od wszystkich bagholder'ów, graczy i smartmoney mogą właśnie robić takie pompki powiedzmy od 0PLN do 10PLN :D Większość widząc, że po każdej takiej pompce kurs i tak spada, zaczyna grać schematycznie, co nie pompka to sprzedają wszystko, licząc, że za każdym razem odkupią wszystko co do Liska :D A grubasy bardzo spokojnie i cierpliwie sobie akumulują zbierając wypłaszczenia, a każdy taki ich zakup może kończyć się szpilką, a następnie grubas znowu czeka na kolejne wypłaszczenie :D W końcu grubas ma w portfelu coraz więcej Lisków, a przy jakiejś niespodziewanej pompce sam może sporymi ilościami powodować dump, gdyż może nie być na takiej bessie kapitału na giełdzie w tym czasie, żeby taki dump zrównoważyć :D W każdym razie grubas sobie robi pump and dump w jakimiś zakresie, powiedzmy, że 0-10PLN, ale później gdy się obkupi, a gra długoterminowo np. pod 100PLN to dla niego nie będzie różnicy czy kupi na 0.01PLN czy na 1PLN, bo wszystko da mu zarobić, z kilku milionów dolarów, a za rok, dwa, kilka może mieć tych milionów 10x więcej :D Po prostu warto też spojrzeć na rynek z perspektywy takich graczy tłustych :D Przecież taki grubas nie będzie się szczypał z jakimiś drobnymi procentami, a też niemożliwe jest sprzedanie i kupienie Liska za 1M$ i sprzedaniei go na +5% i później odkupienie znowu takiej ilości :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 27 sierpnia 2019, 11:07

Musicie zauważyc jak wielkie znaczenie ma gra robotów, to one w sumie wypłaszczają nam wykres robią dupny obrót i transakcje typu 50 lsk na binance, żeby tylko zrobić obrót. Będzie wieksza chęć do kupna to pójdzie to w góre ale niestety jeszcze nie teraz, musi być mniej szitcoinów i więcej faktycznego kapitału.

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » wtorek, 27 sierpnia 2019, 11:12

@anagamidev ta analiza trochę przedwczesna, głównym zarzutem jest to, że nikt nie używa liska, tylko że fork był w piątek i praktycznie wtedy zaczyna się życie lisk sdk, nie można sprawdzać ile osób korzysta z projektu, jak przecież go nie ma :) dzisiaj jest wtorek, a już widać, że jakieś pojedyncze osoby próbują coś na nim budować. Sprawdźmy to samo za m-c, dwa. Ciekawe ile wtedy osób będzie korzystało z SDK

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 27 sierpnia 2019, 11:30

@GrandKW uwierz mi, że jak Lisk był po 0.40-2PLN to na 100% używało go kilka razy mniej osób niż teraz, a potrafił wzrosnąć do 140PLN :D Jak dla mnie to 100$-1kPLN jest spokojnie do zrobienia analogicznie z obecnych cen :D Warto byłoby też sprawdzić wykres dziennych ilości transakcji :D Pamiętajmy też o fazach rynku, w hossie wszystkie wskaźniki wykresy lecą w kosmos, w bessie spadają do piekła na pysk, a później jeszcze kilka poziomów niżej do samych jego najgłębszych czeluści :D Warto umieć rozróżnić te skrajności i umiejętnie się w nich odnaleźć :D Nic nie trwa wiecznie, ani nie ma stałej wartości :D Gdybym teraz komuś chciał sprzedać Liska za 2PLN to milion osób kupowałoby ode mnie chętnie go tonami :D Ale gdyby np. jakimś cudem Lisk spadł na dwa dni na 1PLN to nagle te samo osoby zaczęłyby kręcić nosem i pukać się w głowę, że chcę im sprzedać za 2PLN po taniości :D Za kolejne dni żałowali by widząc Liska znowu na 5PLN :D Zabawne jest to, że kilka milionów osób fiksuje się na cenie jaką pokazuje ticker BTC na kilku giełdach(binance, bitfinex, bitstamp, bitmex), który w ciągu dnia potrafi niesamowicie się zmieniać i na tej podstawie podejmują swoje decyzje inwestycyjne ryzykując często kapitał, który stanowi znaczącą część ich całego życiowego majątku :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » wtorek, 27 sierpnia 2019, 11:52

wszystko się zgadza :) ja mówiłem użyteczności SDK, nie można analizować tego pod tym kątem jeśli SDK znalazło się w mainnecie w piątek. Potrzeba trochę czasu, żeby programiści zobaczyli z czym to się je i co można na tym zbudować i żeby zaczęli budować. W tej analizie to główny zarzut.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 27 sierpnia 2019, 13:19

@zasit Nie doceniasz roadmapu. To świetna wskazówka bo po zakończeniu każdej z faz jest soft lub Hard fork.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 27 sierpnia 2019, 14:45

Moim zdaniem lisk wystrzeli ma ku temu powody... jednym z najwiekszych jest taki ze byle jakie shity ostatnio po xx% robia jak nie powyzej 100%.. moze mini bania sie konczy i mini alt season sie zacznie teraz?
Codziennie na binance (w tel) dodaje do ulubionych alty ktore robia powyzej 25%. Tym sposobem codziennie lista potencjalnycj wystrzalow mocno sie ogranicza i mozna ze spokojem trafic na skok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: virtualdeamon » środa, 28 sierpnia 2019, 15:02

Albo już wszyscy, którzy dali się nabrać na cudowność liska zrezygnowali i nic z tego nie będzie.
Mam kilka, wchodziłem po ok 3$ i jak to odzyskam to będę happy.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 28 sierpnia 2019, 15:43

virtualdeamon pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 15:02Albo już wszyscy, którzy dali się nabrać na cudowność liska zrezygnowali i nic z tego nie będzie.
WUT ? xD

Nabrać to się mogłeś w 2017, jak rzeczywiście nic nie było. Teraz już coś masz. Taka istotna, spora różnica. Więc dlaczego "nic ma z tego nie być" skoro już jest ? Nonsens.
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: virtualdeamon » środa, 28 sierpnia 2019, 17:18

Nie cytuje się posta pod postem...

Ty to chyba załadowany liskiem po 20-30$ i tak mocno wierzysz, że to znowu tyle urośnie?
Powodzenia - zobaczymy za rok.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 28 sierpnia 2019, 17:44

@virtualdeamon Nie cytowałem całego posta tylko fragment, to po pierwsze. Nie, nie jestem załadowany po 30 dolarów , średnią mam podobną do Twojej, ale to nie istotne. Wierzyć to się idzie do kościoła, a nie inwestując w cokolwiek. Wiarą ceny nie zrobisz. Do tego potrzebne są realne działania, a takie istnieją, bo Lisk posiada już produkt, reszta jest kwestią spekulacji. Tylko cierpliwi albo sprytni zarobią.
;)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 28 sierpnia 2019, 18:12

virtualdeamon pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 15:02Mam kilka, wchodziłem po ok 3$ i jak to odzyskam to będę happy
trzeba mieć jakiś plan ;) ja nie sprzedaje nic przed wbiciem nowego ath

w sensie z tych lsk na hodl

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » środa, 28 sierpnia 2019, 20:30

Lisk wyskoczy z lasu jak będzie się palił, lamy i niedowiarki pójdą jak zwykle z torbami xd a załadowani pewnego dnia obudzą się x 3 lub 4 razy bogatsi w stosunku do tego co dziś trzymają w portfelu. To musi tak działać, budzisz się A Lisk nie za 1.7 $ nie za 2,5 $ tylko od razu wywali na 3,9$ - 4,3$ takie jest prawo dżungli matołki xd

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 28 sierpnia 2019, 22:33

Obrazek

panic buy

hossa się zbliża na lisie? :D

czułem że w tym tygodniu będą jazdy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » środa, 28 sierpnia 2019, 22:59

masonbtc pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 22:33hossa się zbliża na lisie?



To tylko komuś się ręka omsknęła :mrgreen:

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości