Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » sobota, 29 maja 2021, 23:27

Pomoc_potrzebna pisze: sobota, 29 maja 2021, 23:15Można wejść ale na szybki trejd,bo mała kapitalizacja i duże wahania. Nic długoterminowo.
ale po co? Do krótkiej spekulacji nie ma sensu , do tego stosuje się płynne kojny . A co do długiej inwestycji , dawno jeszcze grubo przed hossą 2017/18 był to kandydat na długoterminowa inwestycję , nie było takich projektów zbyt wiele ... dziś jest ich kilka , z dużymi plecami i z ogromną kapitalizacją na start oraz eth2.0 realnie na horyzoncie
---

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matrix7 » niedziela, 30 maja 2021, 09:19

A ja myślę ze gra na Lisku dopiero sie zaczela. Ciagle jest zbieranie tanich coinow przez grubych. Lisk daje granty teraz 60tys frankow za zbudowanie aplikacji za pomocą SDK na Lisku. Jest juz 116 developerow. Ciagle dochodza nowi. Lisk ma zaczac skup swoich liskow rowniez 😏 Wiec dla mnie to dopiero początek i moim celem jest skupic jak najwiecej Liska teraz. Moja predykcja to grubo ponad 100 dolarow. Przed nami hardfork i wejscie na coinbase. Grube pompy raczej 🚀

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 16 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: obcio » niedziela, 30 maja 2021, 10:25

Trzymam kciuki, aby tak było, ale to gra o coś o czym już wszyscy wiedzą, więc może być już w cenie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 25 lutego 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://gielda-kryptowaluty.pl/

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Andy8402 » niedziela, 30 maja 2021, 11:26

Generalnie miałem (nie mam obecnie) i obserwuję Lisk ale wydaje mi się, że zaczyna się bessa dlatego szukam innych walorów pod lokatę kapitału. A Wy jak działacie w tej sytuacji? Hold? Przesyłam jeden artykuł, który może być dla was jakimś drogowskazem w ewentualnych poszukiwaniach na klasycznym rynku ;-) Zawarte tam jest porównanie do Liska ;-)
https://gielda-kryptowaluty.pl/firma-z- ... 21-i-2022/

Dajcie znać co myślicie.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoProfesor » niedziela, 30 maja 2021, 14:05

@matrix7 na jakiej podstawie twierdzisz że wejdzie na coinbase?

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matrix7 » niedziela, 30 maja 2021, 19:23

KryptoProfesor pisze: niedziela, 30 maja 2021, 14:05twierdzisz


Max Kordek potbakiwal ze beda chcieli wejsc na Coinbase jak ktos zadal mu pytanie na AMA . Ale dopiero po tym jak przejdą na nowy DPOS, po hardforku. Hardfork mogą zapowiedziec w kazdej chwili. Może czekają na odpowiedni moment

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoProfesor » niedziela, 30 maja 2021, 22:26

@matrix7 chcieć to on może, tylko to nie od niego zależy. Jest dużo projektów lepszych i ukończonych a nie ma ich na coinbase...

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: jasiuwolny » wtorek, 1 czerwca 2021, 08:39

Przepraszam za pytanie nie na temat.
Są tu ludzie którzy stracili liski z portfeli? Czy są/będą chętni do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko firmie ?

Dobrze założyć osobny temat, ale zbyt rzadko to przebywam, więc nie wiem gdzie aby każdy zainteresowany do niego dotarł..

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 lutego 2021
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Radosny » wtorek, 1 czerwca 2021, 11:00

Życzę powodzenia:) Lata ciąganiny, duża kasa wydana na prawników i najprawdopodobniej nic z tego nie będzie.
Trzeba pilnować swojego i tyle. I nie inwestować w gównocoiny, na których portfel do określonego momentu nie jest Twoją własnością.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 1 czerwca 2021, 16:32

jasiuwolny pisze: wtorek, 1 czerwca 2021, 08:39Przepraszam za pytanie nie na temat.
Są tu ludzie którzy stracili liski z portfeli? Czy są/będą chętni do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko firmie ?

Dobrze założyć osobny temat, ale zbyt rzadko to przebywam, więc nie wiem gdzie aby każdy zainteresowany do niego dotarł..


Było tutaj parę tematów, odszukaj i odezwij się do nich.
viewforum.php?f=110

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: jasiuwolny » wtorek, 1 czerwca 2021, 16:49

dzięki @blink już piszę i nawet temat założe

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matrix7 » środa, 2 czerwca 2021, 00:23

jasiuwolny pisze: wtorek, 1 czerwca 2021, 08:39 Przepraszam za pytanie nie na temat.
Są tu ludzie którzy stracili liski z portfeli? Czy są/będą chętni do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko firmie ?

Dobrze założyć osobny temat, ale zbyt rzadko to przebywam, więc nie wiem gdzie aby każdy zainteresowany do niego dotarł..
Dla mnie wszyscy ci co stracili Liski to są jak frankowicze. Przecież była informacja jak byk przy zakładaniu porfela, że trzeba zainicjować konto (zrobić jakiś przelew, nawet na swoje konto). Trzeba czytać trochę a nie na przypał klikać. Sam pamiętam jak zakładałem portfel w 2017 koniec roku i od razu wykonałem jedną tranzakcję aby zanicjować konto. Przykro mi panowie, że straciliście te Liski ale straciliście je na własne życzenie

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 4 lutego 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dago121 » wtorek, 8 czerwca 2021, 09:19

Gdzie ten główny naganiacz anagamidev?
Kiedy 100$. Coś od miesiąca cicho siedzi. Pewnie nagonił plankton i sprzedał uśrednione Liski i teraz sie śmieje :)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 grudnia 2020
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vincent » wtorek, 8 czerwca 2021, 13:16

dago121 pisze: wtorek, 8 czerwca 2021, 09:19Gdzie ten główny naganiacz anagamidev?

Pewnie wpadnie niedługo i napisze coś w stylu: rsi się ładnie chłodzi, buy the dip :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szkoda, dla niektórych, że nie pisze kiedy sprzedać
Radzę brać pod uwagę posty doświadczonych użytkowników, którzy nieraz udzielają się w tym wątku i są bardziej obiektywni wobec liska.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 8 czerwca 2021, 15:00

Vincent pisze: wtorek, 8 czerwca 2021, 13:16Szkoda, dla niektórych, że nie pisze kiedy sprzedać
Może jeszcze ma wam kasę pożyczać albo po prostu dawać? Jak ktoś nie ogarnia kiedy sprzedać i cieszyć się zyskiem to niech w bierki gra a nie za zarabianie na krypto

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 3 grudnia 2020
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vincent » wtorek, 8 czerwca 2021, 16:26

@mudol
Chyba źle odebrałeś treść mojego posta i z miejsca traktujesz mnie z góry. Ja osobiście nie czytam postów w/w użytkownika i nie zwracam uwagi na jego predykcje. Chodzi mi tylko o to, że jak cena spada to pisze "buy dip", a jak rośnie to jest już tylko "moon". Obserwując forum mam wrażenie, że wielu świeżych graczy się tym kieruje. Nie wiem, czego tu nie zrozumiałeś...

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: siiiwego1 » wtorek, 8 czerwca 2021, 17:03

Poziom niestety tego forum jest tragiczny. Nie mam pojęcia jak można było nie sprzedac swoim starych bagów miedzy 5-11 dolarów. Przecież ta kryptowaluta istnieje już tylko żeby nie wyszło że oszukali ludzi. Dziurawy portfel, wydarzenie ogłaszane od 2 miesięcy na którym włączyli prezentacje i dołączyli do niej nic nie znaczący informatyczny bełkot tak żeby wygladało na konkrety. I teraz jeszcze psy wieszacie na biednym anagamidevie, dzięki któremu wiekszość mogła jeszcze jakies drobne zarobic faktycznie usredniając zamiast stracic. Dramat. Chociaż jeszcze lepiej zapowiada się grupa LML na telegramie gdzie ludzie ubrani po uszy w szitcoina po 30 groszy czekają bo Richard napisał ze niedlugo bedzie nowa strona internetowa. Na prawdę ludzie włączcie trochę myślenie

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Luczeq » piątek, 11 czerwca 2021, 13:01

Żyje ten lisk jeszcze ? Dzieje sie coś ciekawego? Na Twitterze coś tam pisza ale chyba bez szału :D jakieś wydarzenie sie szykuje?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » piątek, 11 czerwca 2021, 13:32

@Luczeq Do momentu, aż nie skończy się darmowe finansowanie z ICO, projekt Lisk będzie żył, pytanie powinno być raczej czy Lisk jest jeszcze wstanie zainteresować nową większą społeczność poza tą już załadowaną :mrgreen: . Wygląda iż nie będzie łatwo, jest teraz masa nowych projektów mocno promowanych i w top 100 jest już ciasno. Bo cóż z tego, ze projekt będzie sobie istniał, skoro spekulacyjnie będzie zapomniany.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 lutego 2021
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cyklonus » piątek, 11 czerwca 2021, 13:51

W ostatnim raporcie finansowym za Maj napisali, że z początkiem Czerwca zaczęli skupować liska. lisk.com

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości