Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: thomas92 » piątek, 20 lipca 2018, 21:35

Nie jestem specjalistą w temacie ale naprawdę nie wiem jak niektórzy ludzie nie dostrzegają zarobku w Lisku... Jak dla mnie jest to widoczne jak na tacy. Co prawda wtopiłem już na tej walucie kupując na górce za 100 zł i sprzedając w panice przy 70 ale to było kilka miesięcy temu i była inna sytuacja z BTC. Tym razem obkupiłem się w o wiele lepszej sytuacji bo przy 18,5 zł za nie gotowy projekt. Teraz niech dzieje się co chce bo i tak czekam na gotową całość i nie sprzedam niżej jak 100 zł. Albo całość stracę albo sprzedam po 100 zł. Wiem że w tej dziedzinie nigdy nic nie jest pewne, ale nie wierze w śmierć BTC lub jakieś jego tragiczne spadki i jak dla mnie to jestem prawie pewien że zarobię na lisku, jeśli nie za miesiąc, to za pół roku lub za rok ale cierpliwość popłaci.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2274
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » sobota, 21 lipca 2018, 00:44

RSI się ładnie "ochłodziło", myślę, że pójdziemy trochę boczniakiem albo jeszcze ciut przykorekcimy i robimy kolejny atak na lokalny szczyt. Pytanie jak dalej alty będą reagowały, bo obecnie to jest tragedia :D Kupowałem Liska tuż przed pompą Bitcoina i jestem na tej transakcji stratny jakieś 10% :lol: na razie wstrzymuję portfel chociaż kusi...

Dodano po 22 minutach 13 sekundach:
thomas92 pisze: Nie jestem specjalistą w temacie ale naprawdę nie wiem jak niektórzy ludzie nie dostrzegają zarobku w Lisku... Jak dla mnie jest to widoczne jak na tacy. Co prawda wtopiłem już na tej walucie kupując na górce za 100 zł i sprzedając w panice przy 70 ale to było kilka miesięcy temu i była inna sytuacja z BTC. Tym razem obkupiłem się w o wiele lepszej sytuacji bo przy 18,5 zł za nie gotowy projekt. Teraz niech dzieje się co chce bo i tak czekam na gotową całość i nie sprzedam niżej jak 100 zł. Albo całość stracę albo sprzedam po 100 zł. Wiem że w tej dziedzinie nigdy nic nie jest pewne, ale nie wierze w śmierć BTC lub jakieś jego tragiczne spadki i jak dla mnie to jestem prawie pewien że zarobię na lisku, jeśli nie za miesiąc, to za pół roku lub za rok ale cierpliwość popłaci.
Wydaje mi się, że przy kolejnej bańce na Bitcoinie Lisk będzie wart dużo więcej niż 100 zł, no ale pożyjemy, zobaczymy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 21 lipca 2018, 09:04

dobry news - ciekawe czy publika rzeczywiscie bedzie miala wplyw na decyzje :|
https://news.bitcoin.com/bitcoin-etf-de ... c-opinion/

to tez ciekawy news
https://news.bitcoin.com/insurers-crypto/

od poniedzialku walka na noze zeby btc poszedl znowu w alty, ale do przyszlego piatku raczej bedzie ciezko :idea:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » sobota, 21 lipca 2018, 09:59

thomas92 pisze: Nie jestem specjalistą w temacie ale naprawdę nie wiem jak niektórzy ludzie nie dostrzegają zarobku w Lisku
[youtube][/youtube]
;)
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: thomas92 » sobota, 21 lipca 2018, 13:51

vjankuv pisze:
thomas92 pisze: Nie jestem specjalistą w temacie ale naprawdę nie wiem jak niektórzy ludzie nie dostrzegają zarobku w Lisku
[youtube][/youtube]
;)
Nie napisałem że się nie znam tylko że nie jestem specjalistą, proszę o czytanie ze zrozumieniem. A Panu to naprawdę się musi nudzić żeby jakieś filmiki z cytatami wstawiać. Swoją drogą filmik ciekawy ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » sobota, 21 lipca 2018, 15:29

thomas92 pisze: A Panu to naprawdę się musi nudzić żeby jakieś filmiki z cytatami wstawiać
Nie nudzi mi się.
Dziękuj za wiedzę, a nie się oburzasz.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: stasiu » sobota, 21 lipca 2018, 16:39

wielu z was pisze ze lisk to shitcoin tylko dlaczego w momencie kiedy caly rynek nurkuje ? gdy lisek oscylowal w granicach 130 zl wszyscy pisali ze to swietni projekt :)
ps SAmsung akceptuje kryptowaluty

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: thomas92 » sobota, 21 lipca 2018, 17:59

vjankuv pisze:
thomas92 pisze: A Panu to naprawdę się musi nudzić żeby jakieś filmiki z cytatami wstawiać
Nie nudzi mi się.
Dziękuj za wiedzę, a nie się oburzasz.
Z tego co słyszałem w filmie to nie było tam tematyki waluty LSK, więc nie rozumiem dlaczego miałbym dziękować za zaśmiecanie wątku. Jeśli chciałbym znaleźć sobie film o podobnej tematyce to bez problemu sam go sobie znajdę, mamy XXI wiek.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 21 lipca 2018, 19:27

@thomas92, chyba nie zrozumiales intencji @vjankuv :roll: :)

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 czerwca 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maeo » sobota, 21 lipca 2018, 21:46

"Informacje opublikowane przez CopPay wskazują, że lista kryptowalut, które Samsung zaakceptuje już od samego początku jest dość pokaźna. Będą to Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Steem oraz Dash."

Ja tu nie widzę LSK więc możesz się obejść smakiem

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 21 lipca 2018, 22:43

@maeo, ktokolwiek gdzieś napisal że ma być Lisk, czy to jedynie Twoja nadinterpretacja? :roll: Albo inaczej, kryptowaluty to tylko Lisk? 8-)

To jest 'jedynie' good news mający wpływ (mniejszy bądź większy, pośredni bądź bezpośredni) na rynek, a więc również na Liska.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » niedziela, 22 lipca 2018, 20:17

taka ciekawostka dropsa do rozkminki 8-)

https://vimeo.com/user87574277/review/2 ... d19c8030d8

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 23 lipca 2018, 09:38

kurs btc przebil sie z 7.7k$ wiec 8 blizej na horyzoncie, nie ciagnie to altow do gory, co niestety swiadczyc o dalszym przejsciu kapitalu w strone btc :roll:

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: atari1999 » poniedziałek, 23 lipca 2018, 09:42

Ciągle czekam aż kapitał wróci do altów. chyba że ludzie szykują się ciągle na wystrzał pod te ETFy. To szybki powrót na alty wątpliwy.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aruux » wtorek, 24 lipca 2018, 00:14

I znowu Lisk pikuje ostro w dół zbliżając się do 17zł :shock: To już nie jest dołek to jest krater który utrzymuje się od kilku miesięcy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 24 lipca 2018, 07:35

Hamas pisze:kurs btc przebil sie z 7.7k$ wiec 8 blizej na horyzoncie, nie ciagnie to altow do gory, co niestety swiadczyc o dalszym przejsciu kapitalu w strone btc :roll:
nastepna stacja na btc to 8.3k$ i 8.7k$, ale do 10k nie dobije przed piatkiem, chyba ze sie jeszcze kapital wyleszczy i poucieka z altow w bita, ktory musialby docelowo osiagnac ponad 50% rynku zeby grubcie pokazaly w senacie jaki to deal maja do stracenia :idea:

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: atari1999 » wtorek, 24 lipca 2018, 09:20

w zeszłym roku tak zrobiłem, jak BTC rósł to wychodziłem z altów na BTC to alty zaczęły rosnąć, teraz tego błędu nie zrobię, alty tylko zwiększam, ale nic nie zmieniam.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Saxha1993 » wtorek, 24 lipca 2018, 12:57

Nie dajmy się panice :) zaczynają się powoli ważne wsparcia ok 15 zł myślę że powinno się tam coś pozytywnego zacząć ale zobaczymy:) . Najlepiej za dużo nie siedzieć żeby nie zwariować bo wtedy się robi najgorsze głupoty:) .

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sprajt » wtorek, 24 lipca 2018, 13:05

Generalnie wygląda to ciekawie, codziennie Lisk traci 6-10% względem BTC. Nie widać tego po kursie w USD/PLN bo BTC leci do góry, ale jeśli ten trend się odwróci, to wyprzedaż na Lisku jeszcze przyśpieszy i będziemy mieli w krótkim czasie 10 zł lub mniej.
Orderbooki wyglądają słabo, z Poloniexu zniknęła oferta na 200k lisków, która była jedyną ścianą trzymającą kurs przed spadkiem poniżej 0.0006 BTC.
Po drodze nie ma żadnych większych oporów, więc nie będę zaskoczony jak ta jazda zatrzyma się na 0.0004 BTC, czyli dnie które widać na Binance.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Saxha1993 » wtorek, 24 lipca 2018, 13:35

Tutaj jest ciekawa analiza

https://www.tradingview.com/chart/LSKBT ... o-Buy-LSK/

Zielona lina wsparcia zawsze bardzo dobrze działała i zazwyczaj robiła nowe ath to będzie ważny punkt .

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości