Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 21 października 2017, 10:39

inwestor112 pisze: Moim zdaniem trzeba poczekac do konca forka i wtedy podjac decyzje co robic dalej. Bo zdecydowanie duzo kapitalu odplynelo z altow na rzecz btc. W tej chwili to az 58,4% btc w stosunku do innych krypto. Jezeli kogos od straty uratuje wzrost liska na poziomie $1 a moze nawet da zarobic pare zlotych to warto poczekac na koniec forka.
Poczekać warto ,ale na fiatach a nie na liskach :mrgreen:

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor112 » sobota, 21 października 2017, 10:44

szlagaag pisze:
inwestor112 pisze: Moim zdaniem trzeba poczekac do konca forka i wtedy podjac decyzje co robic dalej. Bo zdecydowanie duzo kapitalu odplynelo z altow na rzecz btc. W tej chwili to az 58,4% btc w stosunku do innych krypto. Jezeli kogos od straty uratuje wzrost liska na poziomie $1 a moze nawet da zarobic pare zlotych to warto poczekac na koniec forka.
Poczekać warto ,ale na fiatach a nie na liskach :mrgreen:
Ja niestety ten czas musze przeczekac na liskach zgodnie z zasada nie sprzedawania ze strata ;) Jak to mowia woz albo przewoz :mrgreen:

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: boguslav » sobota, 21 października 2017, 10:47

Macie rację. Cena LSK, tak jak i innych altów, spada po ludzie skupują BTC, proste jak kij od wideł. Ja wczoraj zapodałem kilkaset LSK po 83k sato i cieszyłem się, że tak tanio... Dzisiaj widzę, że mógłbym dużo więcej kupić, ale wcale się nie przejmuję bo wiem, że za jakiś czas sprzedam duużo drożej.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor112 » sobota, 21 października 2017, 10:48

cos tam robia wiec mam nadzieje, ze nie bedzie straty ;)

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » sobota, 21 października 2017, 10:50

inwestor112 pisze:
szlagaag pisze:
inwestor112 pisze: Moim zdaniem trzeba poczekac do konca forka i wtedy podjac decyzje co robic dalej. Bo zdecydowanie duzo kapitalu odplynelo z altow na rzecz btc. W tej chwili to az 58,4% btc w stosunku do innych krypto. Jezeli kogos od straty uratuje wzrost liska na poziomie $1 a moze nawet da zarobic pare zlotych to warto poczekac na koniec forka.
Poczekać warto ,ale na fiatach a nie na liskach :mrgreen:
Ja niestety ten czas musze przeczekac na liskach zgodnie z zasada nie sprzedawania ze strata ;) Jak to mowia woz albo przewoz :mrgreen:
Bierz pod uwagę, że czekanie może przynieść jeszcze większe straty a jak widać idą spadki i w mojej ocenie poleci jeszcze znacznie w dół bo wszystko robią puste obietnice team shitlisk.
Lepiej odblokować środki z mniejszą stratą i odrobić szybciej na innych altach jak pogłębiać swoje straty, ale to jest moje zdanie i opinia, nie moje pieniądze i nie moje straty mniejsze czy większe każdy zrobi jak uważa ze swoimi zamrożonymi shitliskami :D

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: -40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bogatymnich » sobota, 21 października 2017, 11:03

A ja bym zostawił liski na twoim miejscu. W nastepnym tyg fork bc takze po tym ludzie beda pakowac siano w alty.
Podobrno reb mial byc w wrzesniu, pozniej został przeniesiony na pazdziernik.Miesiac sie jeszcze nie skonczył, ale jezeli nie bedzie zadnych dobrych newsów to poczatek listopada ja bym gonił liski.Smieszne jest to, ze na kólkach w game mozna dobrze zarobic.Ja niestety albo stety,cały kapitał w lisku.Mam nadzieje na pozytywny rezultat.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 21 października 2017, 11:24

Nie możecie się też opierać tylko na projekcie i tyle..wykres też ma duże znaczenie.
Tutaj mamy dużą chorągiew a do jej końca jeszcze z dobre 2 tygodnie (boczniak/spadek).
Taki PAY (TenX) mimo wzrostów na BTC ,właśnie godzine temu zaczął swój wzrost [wyjście nad linie trendu wzrostowego].
I dzięki takim analizom jesteśmy w stanie zarobić ,gdy wszyscy inni tracą :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 21 października 2017, 14:59

ludzie kuwa zrozumcie w końcu, że cały ten rebrand i sytuacja z forkiem mają ze sobą wiele wspólnego... Jakbyście byli CEO Liska (czy tam innej krypto, choć w sumie nie słyszałem..)to zrobilibyście identycznie tj. przełożyli wszystko przez te forki, które jak widać mają mocniejszy wpływ niż najzajebitszy news z liska.. ostatnio stellar dostał jakiś news i był skok spory.. zobaczcie gdzie jest teraz? Każdy zayebisty news kończy się 2 dniowym wystrzałem nie oszukujmy się. Ludzie chcą darmowych forków by potem je albo szybko na fiaty przerobić albo na alty, notabene i tak jeden uj bo i tak w altach ten hajs wyląduje. Działania Kordka to nie opieszałość, a tylko ten yebany fork i cała ta pierdolona otoczka z nim związana.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: boguslav » sobota, 21 października 2017, 16:48

Ciekawe ile lisek będzie kosztował 1 dzień przed forkiem BTC? Teraz na Bittrexie stoi po 73k sato. Kupiłem po 83k i sprzedałem dzisiaj po 76k . Ogólnie jestem "w plecy", ale jakbym teraz kupił to i tak jestem nieźle do przodu, pod warunkiem, że po forku poleci w górę. Ciekawa sprawa, kibicuję mu teraz, żeby leciał w dół na łeb, na szyję...Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: constantine » sobota, 21 października 2017, 17:07

leniart1986 pisze: Tak constantine, obgryzaj paznokcie, rwij włosy z głowy, szamana sprowadź niech tańce odprawi byś nie utopił na kilka lat swoich pieniędzy i nie miał z nich tylko wirtualnych cyferek w postaci x shitcoinlisk którymi sobie nawet tyłka nie podetrzesz.
Ja zarabiam i zarabiała będę, ty jak reszta fanatyków z posiadania x tysięcy(?) milionów (?) shitcoinlisk macie marzenia o zyskach i taka to ogromna przepaść między nami, ja mam wróbla w garści a wy gołębia na dachu
Nie porównuj btc który jest królem do jakiegoś podrzutka który nawet nigdy podnóżkiem króla btc nie zostanie ....
Z resztą to już twój drugi shitcoin, źródło : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=16&t=23878, Więc już 2 szaman potrzebny by zaklinał rzeczywistość w twoim przypadku.
Ja mam najlepsze lekarstwo na twoją sytuację : wróć na ziemię z wirtualnej rzeczywistości, obudź się z matrixa i zacznij twardo stąpać po ziemi
Słońce ty musisz być strasznie nieszczęśliwą i samotną osobą, skoro w sobotę od samego rana nie masz nic lepszego do roboty tylko analizować moje posty i hejtować (jak już nie pierwszy raz zresztą na tym forum) :D
Dla twojej informacji kupowałem liska jak stał po 5PLN i się nie podniecam obecnym stanem spowodowanym p/w sytuacją z BTC.
Jak daną walutę uważasz za shit, to po co o niej tyle piszesz?
Moim zdaniem są spadki, będą wzrosty. Jak się komuś spieszy, niech sprzedaje ze stratami - ktoś musi stracić.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lagoon » niedziela, 22 października 2017, 09:31

@inwestor112
Wydaje mi sie ze fakt cos robia bo kilka dni temu na git hub byl tylko pasek postepu przy wersji1.0.0 na 71% a teraz przybyl 33% przy 0.10.0
https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones
Ale czemu akurat nie ma postepu dalszego przy 1.0.0. Moze by sie ktos obeznany wypowiedzial moze @bioly.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » niedziela, 22 października 2017, 09:36

Lagoon pisze: @inwestor112
Wydaje mi sie ze fakt cos robia bo kilka dni temu na git hub byl tylko pasek postepu przy wersji1.0.0 na 71% a teraz przybyl 33% przy 0.10.0
https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones
Ale czemu akurat nie ma postepu dalszego przy 1.0.0. Moze by sie ktos obeznany wypowiedzial moze @bioly.
Tym bym się nie sugerował bo 1.0.0 już był w 93% bodajże w lipcu czy sierpniu :P
A 0.10.0 też już występował.
Zmieniają dodają usuwają cofają... :roll:

Jedynie to 2 projekty są ukończone 'Sprint Board for week commencing 16-10-17' ,ale to pewnie chodzi oto że dodali ramkę do logo jakie wymiary ma mieć... :x A dodanie ramki (jak ktoś wyżej SS zamieszczał) to tak jakbyśmy chcieli ustawić tapete na swoim laptopie wiemy jaki rozmiar szukamy w rozdzielczości ,ale nie wiemy sami co tak na prawdę chcemy na niej widzieć.

Więc takie pościemniamy ,że coś robimy ale dalej nie róbmy nic.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vietkong » niedziela, 22 października 2017, 11:58

WItam
Wierzę, że zbliżamy się do mega wystrzału na LISK, swą wiarę opieram na kilku faktach:
1. Zbliżamy się do końca pompy związanej z podziałem BTC tym razem wszyscy liczą na powtórkę sytuacji z poprzedniego podziału, dlatego właśnie rynek może zachować się odwrotnie. Grubasy którzy się okupili na poprzedniej korekcie i zorganizowali kolejny podział BTC by napędzić kurs będą realizować zyski. Podepnie się pod to wiele płotek, którzy zechcą zrealizować zyski i przejść szybko na Alty.
2. Lisk jest tym altem który jest w idealnym położeniu, zamieszczam wykres z giełdy BB gdzie widać jak na dłoni że zbliżamy się do kolejnego wystrzału. Można zaobserwować cykl rozwoju LSK, przebieg wykresu po przed ostatniej pompie jest niemalże identyczny jak przebieg wykresu po ostatniej, z tą różnicą, że każda pompa ma większą moc.
3. Z wykresu wychodzi żę LSK powinien do ok 07.11.17r systematycznie powoli rosnąć i opadać aż do ok prawej fioletowej pionowej kreski gdzie może nastąpić mega skup LSK.
Oczywiście w/w przemyślenia są czystą moją spekulacją nie poradą inwestycyjną, jednak ja osobiście to dostrzegłem i mnie to przekonało by uwierzyć, że jesteśmy na rozbiegu kolejnej pompy, być może nawet na poziom ok 16$ . Moim pragnieniem jest by ta wiara się zmaterializowała i dzięki tej analizie Polacy pogrubili swe portfele.

Pozdrawiam wszystkich patriotów, którzy podobnie jak Ja nie myślą egoistycznie tylko o swym lepszym jutrze, ale również o lepszym jutrze swych rodaków.
W Jedności Siła !
Obrazek

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fb94 » niedziela, 22 października 2017, 12:16

Vietkong pisze:WItam
Wierzę, że zbliżamy się do mega wystrzału na LISK, swą wiarę opieram na kilku faktach:
1. Zbliżamy się do końca pompy związanej z podziałem BTC tym razem wszyscy liczą na powtórkę sytuacji z poprzedniego podziału, dlatego właśnie rynek może zachować się odwrotnie. Grubasy którzy się okupili na poprzedniej korekcie i zorganizowali kolejny podział BTC by napędzić kurs będą realizować zyski. Podepnie się pod to wiele płotek, którzy zechcą zrealizować zyski i przejść szybko na Alty.
2. Lisk jest tym altem który jest w idealnym położeniu, zamieszczam wykres z giełdy BB gdzie widać jak na dłoni że zbliżamy się do kolejnego wystrzału. Można zaobserwować cykl rozwoju LSK, przebieg wykresu po przed ostatniej pompie jest niemalże identyczny jak przebieg wykresu po ostatniej, z tą różnicą, że każda pompa ma większą moc.
3. Z wykresu wychodzi żę LSK powinien do ok 07.11.17r systematycznie powoli rosnąć i opadać aż do ok prawej fioletowej pionowej kreski gdzie może nastąpić mega skup LSK.
Oczywiście w/w przemyślenia są czystą moją spekulacją nie poradą inwestycyjną, jednak ja osobiście to dostrzegłem i mnie to przekonało by uwierzyć, że jesteśmy na rozbiegu kolejnej pompy, być może nawet na poziom ok 16$ . Moim pragnieniem jest by ta wiara się zmaterializowała i dzięki tej analizie Polacy pogrubili swe portfele.

Pozdrawiam wszystkich patriotów, którzy podobnie jak Ja nie myślą egoistycznie tylko o swym lepszym jutrze, ale również o lepszym jutrze swych rodaków.
W Jedności Siła !
Obrazek
podzielam zdanie kolegi wyżej, ja osobiście już wyszedłem z BTC na rzecz LSK i to całym kapitałem. Ze wszystkich krypto wierzę najbardziej w LSK i myślę, że może powtórzyć drogę cenową jak ETH, które w grudniu 2016r. kosztowało kilka dolarów a aktualnie okolice 300$.
Dla niektórych będzie to nierealne choć z moich informacji wynika co innego. Chciałbym powrócić do tego posta w połowie przyszłego roku.
Życzę wszystkim aby tak było! :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 22 października 2017, 12:22

Vietkong pisze: Pozdrawiam wszystkich patriotów, którzy podobnie jak Ja nie myślą egoistycznie tylko o swym lepszym jutrze, ale również o lepszym jutrze swych rodaków.
W Jedności Siła !
Oj szczerze bałbym się Liska w te "lepsze jutra" swoje i Rodaków mieszać. :mrgreen:

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
fb94 pisze: Ze wszystkich krypto wierzę najbardziej w LSK i myślę, że może powtórzyć drogę cenową jak ETH, które w grudniu 2016r. kosztowało kilka dolarów a aktualnie okolice 300$.
Bez realnego i ogromnego rozwoju projektu, nie ma na to szans praktycznie.
Z furmanki nie zrobi Ferrari a z gówna pomnika nie ulepi. Tak widzę Liska fundamentalnie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Marcinos1 » niedziela, 22 października 2017, 12:32

Vietkong pisze: WItam
Wierzę, że zbliżamy się do mega wystrzału na LISK, swą wiarę opieram na kilku faktach:
1. Zbliżamy się do końca pompy związanej z podziałem BTC tym razem wszyscy liczą na powtórkę sytuacji z poprzedniego podziału, dlatego właśnie rynek może zachować się odwrotnie. Grubasy którzy się okupili na poprzedniej korekcie i zorganizowali kolejny podział BTC by napędzić kurs będą realizować zyski. Podepnie się pod to wiele płotek, którzy zechcą zrealizować zyski i przejść szybko na Alty.
2. Lisk jest tym altem który jest w idealnym położeniu, zamieszczam wykres z giełdy BB gdzie widać jak na dłoni że zbliżamy się do kolejnego wystrzału. Można zaobserwować cykl rozwoju LSK, przebieg wykresu po przed ostatniej pompie jest niemalże identyczny jak przebieg wykresu po ostatniej, z tą różnicą, że każda pompa ma większą moc.
3. Z wykresu wychodzi żę LSK powinien do ok 07.11.17r systematycznie powoli rosnąć i opadać aż do ok prawej fioletowej pionowej kreski gdzie może nastąpić mega skup LSK.
Oczywiście w/w przemyślenia są czystą moją spekulacją nie poradą inwestycyjną, jednak ja osobiście to dostrzegłem i mnie to przekonało by uwierzyć, że jesteśmy na rozbiegu kolejnej pompy, być może nawet na poziom ok 16$ . Moim pragnieniem jest by ta wiara się zmaterializowała i dzięki tej analizie Polacy pogrubili swe portfele.

Pozdrawiam wszystkich patriotów, którzy podobnie jak Ja nie myślą egoistycznie tylko o swym lepszym jutrze, ale również o lepszym jutrze swych rodaków.
W Jedności Siła !
Obrazek
Wierzę że LISK we wtorek się obudzi, jest teraz mocno przeceniony, szał zakupowy po otrzymaniu golda na pewno go nie ominie.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cbool » niedziela, 22 października 2017, 12:38

Vietkong pisze: WItam
Wierzę, że zbliżamy się do mega wystrzału na LISK, swą wiarę opieram na kilku faktach:
1. Zbliżamy się do końca pompy związanej z podziałem BTC tym razem wszyscy liczą na powtórkę sytuacji z poprzedniego podziału, dlatego właśnie rynek może zachować się odwrotnie. Grubasy którzy się okupili na poprzedniej korekcie i zorganizowali kolejny podział BTC by napędzić kurs będą realizować zyski. Podepnie się pod to wiele płotek, którzy zechcą zrealizować zyski i przejść szybko na Alty.
2. Lisk jest tym altem który jest w idealnym położeniu, zamieszczam wykres z giełdy BB gdzie widać jak na dłoni że zbliżamy się do kolejnego wystrzału. Można zaobserwować cykl rozwoju LSK, przebieg wykresu po przed ostatniej pompie jest niemalże identyczny jak przebieg wykresu po ostatniej, z tą różnicą, że każda pompa ma większą moc.
3. Z wykresu wychodzi żę LSK powinien do ok 07.11.17r systematycznie powoli rosnąć i opadać aż do ok prawej fioletowej pionowej kreski gdzie może nastąpić mega skup LSK.
Oczywiście w/w przemyślenia są czystą moją spekulacją nie poradą inwestycyjną, jednak ja osobiście to dostrzegłem i mnie to przekonało by uwierzyć, że jesteśmy na rozbiegu kolejnej pompy, być może nawet na poziom ok 16$ . Moim pragnieniem jest by ta wiara się zmaterializowała i dzięki tej analizie Polacy pogrubili swe portfele.

Pozdrawiam wszystkich patriotów, którzy podobnie jak Ja nie myślą egoistycznie tylko o swym lepszym jutrze, ale również o lepszym jutrze swych rodaków.
W Jedności Siła !
Obrazek
Zgadzam się, historia na krypto lubi się powtarzać. Jest duża szansa że na lsk też tak będzie. Jest to ciekawy projekt i jeżeli team spełni swoje założenia to lsk stanie się wartym do zainwestowania coinem. Wszystko przed nami, szczególnie końcówka roku i przyszły rok powinny być owocne. Jak sytuacja z btc się wyklaruje to lsk zyska.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GELO1910 » niedziela, 22 października 2017, 12:41

na bank odbicie będzie i sytuacja się powtórzy z początku wzrostów liska wiec czas BTC sprzedawać

ale niestety na tym forum nie ma co się wypowiadać pozytywnie bo tu pełno sceptyków i można wyrwać za nic bana :)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » niedziela, 22 października 2017, 12:43

Po patriotycznej gadce widać kto wrócił razem z kilkoma multikontami.
Gdzie Twoje obietnice skupu liska od każdego po 25zł? :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vietkong » niedziela, 22 października 2017, 12:59

szlagaag pisze: Po patriotycznej gadce widać kto wrócił razem z kilkoma multikontami.
Gdzie Twoje obietnice skupu liska od każdego po 25zł? :lol: :lol: :lol:
Nic nikomu nigdy nie obiecywałem, a już napewno nie skupywanie od kogoś LSK po co skoro od kupowanie i sprzedawania są giełdy i kantory.

Zachwyciło mnie uderzające podobieństwo przebiegu wykresu, poczyniłem swoje spostrzeżenia i obudziła się we mnie wiara, że LSK da zarobić. A patriotą jestem od urodzenia tak mnie wychowano.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości