Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » czwartek, 30 lipca 2020, 08:15

@anagamidev Nawet nie wiem czy ma sens wchodzić w polemikę z kimś kto wieszczy tu de muun od 3lat gdzie od 3,5 lisek łapie kolejne dołki. Czekam tylko na rewelacje o tym scamie Linku i znikam do swojej hejterskiej norki.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » czwartek, 30 lipca 2020, 08:46

Liska stabilnie ale obserwując zachowanie się jego na Binance to widać ze nie ma chęci na wzrost. Taki ARK odpala tuż przed LSK widocznie wszystko wrzucone jest w jeden worek spekulacyjny. Lisków się niestety troche naprodukowało i niestety trzeba bardzo dużych obrotów żeby to przebić, no i te poziomy 1,4 ..zanim dojdzie do 2 dolków i się tam ustabilizuje to troche czasu zajmie.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 31 lipca 2020, 01:17

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 31 lipca 2020, 16:04



Może taki fraktalik jakby ten double bottom został utrzymany :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jasio92 » poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 21:41

Witam ponownie Panowie. chciałem się podzielić swoimi przemyśleniami na temat LSK.
Jestem w świecie krypto dość długo (od poprzedniej bańki). Patrząc na rynek krypto widzę nowe rozdanie, a w tym nowym rozdaniu nie widzę miejsca na nowe ATH dla LSK.
Lisków jest na tyle dużo, że nie ma na chwilę obecną takiej siły zakupowej aby wybić kurs na poziomy z 2017 roku.
Marketing LSK też jest słaby i "ulica" która już wchodzi niestety omija LSK. Chainlink, XRP, ETH o tych projektach jest głośno, a o LSK? Cisza..... Jak ktoś nie szuka nie znajdzie info choćby i nawet o halvingu. Co z tego, że projekt ma finanse na rozwój i cały czas coś działa jak nikt o tym nie słyszy. A nawet najlepszy produkt bez reklamy się nie sprzeda.
Jestem osobą, która wierzy w popyt - podaż, a ten wskaźnik na chwilę obecną jest bardzo depresyjny dla inwestorów w LISKa.
Z jednej strony gdzieś moje morale spadają z drugiej strony jestem bardzo zadowolony z ogólnej sytuacji na giełdach bo i tak mam +. Tylko gdzie się znajdzie LSK pod koniec tego roku?
Jakieś pomysły + argumenty? tylko takie logiczne, a nie rysowane: słonie, byki, głowy, flagi itp.
Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu niż u mnie w obecnej chwili.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 23:06

oczywiście Jasio,że są szanse,że zrobi ATH to jest kwestia czasu i dla naprawde wytrwałych ludzi emocjonalnie. A dlaczego ? Dlatego,że w 2021r zbliża się hossa,która będzie większa niż poprzednio. Dwa projekt przetrwał najgorsze czyli brak produktu po wczesniejniszej hossie a mimo wszystko sie rozwija. Trzy to zajmuje dosyć dobre pozycje w rankingach kryptowalutowych. Cztery to lisk zawsze wyruszał pozniej do góry. Pięć nie jest wcale tak dużo tych Lisków ktoś kiedyś tu pokazywał jak one proporcjonalnie wchodzą w obieg co ile w jakim czasie. Inflacja nie jest tak duża by nie można było zarobić. Ja uważam,że Czas z tym liskiem. Wiadomo,żę jak ETH to nie będzie ale coś tam może ugryzie tego świata crypto.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 4 sierpnia 2020, 22:16

@Jasio92 Witaj. W pełni Cię rozumiem. Lisk jest bardzo ciężki do szczególnie szybkiego zarobku, ale ma to też swoje dobre strony. Jakbyś chciał coś wiecej wiedzieć co nas czeka do końca roku, to odezwij się na PW, nie chce na publiku pisać, bo nie chce żeby ktokolwiek się pakował w Liska i mi podbił cenę :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 4 sierpnia 2020, 23:33

Teraz w modzie DeFi

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 5 sierpnia 2020, 00:28

Pogromca pisze: wtorek, 4 sierpnia 2020, 22:16nie chce żeby ktokolwiek się pakował w Liska i mi podbił cenę
tutaj już nikt nie zagląda oprócz paru osób które zapewne siedzą w lsk :D

Obrazek
we are ready

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 5 sierpnia 2020, 01:44

Pomoc_potrzebna pisze: wtorek, 4 sierpnia 2020, 23:33Teraz w modzie DeFi
E tam. Na Lisku będzie można zrobić miliard platform na których będzie można zrobić tryliard defi i wszystkiego co będzie modne w danym momencie.
masonbtc pisze: środa, 5 sierpnia 2020, 00:28tutaj już nikt nie zagląda oprócz paru osób które zapewne siedzą w lsk :D
:mrgreen: Dlatego liczę żeby też nikt nie dokupował :D
masonbtc pisze: środa, 5 sierpnia 2020, 00:28we are ready
I'm not ready :P

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 5 sierpnia 2020, 03:10

ale to na jaką cenę liczysz jak znowu na 0.5 to możesz się nie doczekać :P w marcu nawet tam nie dolecieliśmy to chyba już nigdy takiej ceny nie zobaczymy chyba że się zwiną to mniej 8-)

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 5 sierpnia 2020, 04:22

@masonbtc Nie musi tak nisko spadać choć byłbym w niebo wzięty. Jak lekko urośnie też się nie obrażę ;)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 5 sierpnia 2020, 05:00

lisk w relacji do dolara czy złotówki wygląda nieźle (wykres w skali 1W). Zacznie wyglądać źle jak tygodniowe świeczki będą notowały cenę 4.2zł i zacznie się trend spadkowy ze schodkami poniżej tej ceny.
Z kolei wyraźne przebicie (najlepiej na wyższych obrotach) poziomów 5.6zł i kontynuacja takiego trendu dałaby nadzieję na 20zł/lsk
W ogóle ten szum o ETH2.0 nie pomaga Liskowi , nie obserwuję na jakim etapie jest projekt ale jeśli go natychmiast nie skończą na zasadzie , że na LSK w realu hulają dappsy to po wdrożeniu ETH2.0 może być trudniej z przebiciem się tej marki. Wszystko zobaczymy niebawem na wykresie bo rynki dyskontują to co nastąpi w realu.
---

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » czwartek, 6 sierpnia 2020, 09:00

Coś tam nam na LSK pompke chyba szykują albo Binance sie wkurza ze jeszcze nikt tego nie spompował wyżej i robi takie wysrywy

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 7 sierpnia 2020, 07:35

Obrazek
dzisiaj Lisk zaczyna swoją drogę do TOP 15 CMC

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 7 sierpnia 2020, 07:47

patrz się na duże skale , np. na trzydniowe świeczki (lsk/pln), na wykresie w dużej skali szału nie ma na tyle aby głosić że dziś jest wybicie inicjujące. Jak wybije na dużych obrotach ponad 5.7 i kolejna świeczka nie będzie zniesieniem wybicia to wtedy można liczyć na coś więcej.
Póki co jest bardzo niekorzystna sytuacja - bitek jest wysoko i może spaść, alty z ligi LSK sa w stosunku do bitka nisko a mimo to spadają 2x bardziej jak bitek spada , póki się nie wypali ten głupi mechanizm to trzeba go brać pod uwagę, przez ostatnie 2 lata tak to działało.
---

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 7 sierpnia 2020, 08:05

to że lsk obecnie można zdmuchnąć jak świeczkę przy pomocy btc to jest dla mnie jasne

a wybicie po tak dużych spadkach poziomu 382 obecnie około 1.42 to jest dla mnie sygnał że zaczynamy na lisku coś większego dlaczego? historycznie tak to wyglądało dlatego jestem dosyć pewny że tak będzie i tym razem

Obrazek

to też tak dziwnie się składa że akurat jesteśmy blisko linii trendu po szczytach na lsk/btc :D

będzie śmiesznie jak się sprawdzi to co pisałem jakiś czas temu że lsk ma szanse na ponad 5usd przy cenie około 14k za btc bo tak wychodzi z targetu na parze lsk/btc żeby lsk mógł wbić około 42k sato gdzie jest spory opór i żeby zgrało się to z targerem do usd ponad 5 gdzie też jest kolejny duży opór i żeby zachować na wykresie trend wzrostowy tzn robić wyższe górki to w tym czasie cena btc powinna wynosić mniej więcej tyle

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 7 sierpnia 2020, 13:20

@masonbtc zamiast kreślić wszędzie kreski na wykresach , które w większości robisz nieprawidłowo i na dodatek na skrajnie niepłynnych aktywach polecam operować na wykresach w bardzo dużych skalach 3d , 1W , wtedy też widzisz wyraźnie trend, który nigdy przecież nie jest od linijki (zwłaszcza jak nie ma na czymś płynności). Wsparcia i opory poziome wydają się działać dużo lepiej na tej klasie aktywów.

Dodano po 3 godzinach 45 minutach 14 sekundach:
---

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 7 sierpnia 2020, 13:20

@misterpompa dzieki za wykład , proszę jednak pisać ze swojego konta zamiast rejestrować multikonto dla jednego wpisu .
Powyżej nie napisałem o porażce kursu, tylko skorygowałem huraoptymizm i podpowiedziałem że sa lepsze metodologie analizy. Na wykresie 1W wszystko wygląda dobrze , była zmiana trendu i jest obecnie korekta-konsolidacja - przypominam ze mówie o skalach 1W , nie patrzę na skale mniejsze niż 3D. Kupiłem w doskonałym momencie ale jest to nieduża część mojego kapitału , póki co nie ma powodu ani sygnału na pozbycie się, nie jestem daytraderem na niepłynnych aktywach.
Wypowiadam się jako użytkownik a nie moderator. Moderatorem jestem jak jest zwarcie i pyskówka i ją rozdzielam, lub gdy ktos kogos obraża, lub gdy sieje niezgodę, moderatorem jestem jak widzę i usuwam mierne, krótkie wpisy życzeniowe, wprost ze szklanej kuli, bez uzasadnienia, lisk mnie interesuje marginalnie, proszę nie brać pod uwagę moich wpisów o kursie przez pryzmat funkcji. O sprawy fundamentalne prosze pytać uzytkownika @pogromca i @hamas, który zdaje sie ciagle obserwuje projekt od kuchni.
---

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 6 sierpnia 2020
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ___z » piątek, 7 sierpnia 2020, 16:58

Jesli chodzi o LSK to wyglada na to, ze mimo, iz przespal wzrosty altow, to teraz mamy pierwsza probe wyjscia z konsolidacji, jednak potwierdzenie bedzie dopiero po wybiciu drugiej poziomej czerwonej



na ten moment wzrosty zahamowala korelacja z BTC, ktory dolek powinien znalezc w okolicach 11,45, jesli LSK, zachowa odpowiedni poziom podczas korekty lokalnej BTC byc moze to wybicie zobaczymy na dniach, na razie widac jedynie reakcje na zrzut z 27 lipca

na poczatku lipca mielismy pierwsza probe utworzenia formacji wzrostowej, obecne wzrosty moga byc kolejna proba, ktora potwierdzi bardziej rozbudowana formacje, musielibysmy podciagnac nieco wyzej i potwierdzenia szukac rowniez w wybiciu 60 RSI.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości