Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Świeżu » poniedziałek, 26 lutego 2018, 16:59

UWAGA!! IRONIA:
Spoiler:
Wybaczcie!

Ale spodziewam się sporych wzrostów: KLIK.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 17:12

Kryps21 miejmy nadzieje że BTC przebije granice 12k i pójdzie pod 16 a wtedy będzie doskonała okazja dla altów takich jak Lisk, GameCredits czy BCC na wzrost

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 17:26

Lisk wyszedł bokiem z klina zniżkującego i zanotował kilku procentowy wzrost, niestety zainteresowanie walutą spadło po konfie(większy kapitał poszedł w inne waluty) to i nie było siły ciągnąć tego wyżej. Wolumen mamy mizerny od kilku dni. Przez ostatnie dni na wykresie utworzył się trójkąt zniżkujący. Spodziewałbym się zejścia poniżej 0,002, chociaż biorąc pod uwagę ciągłe dorzucanie do ścianki na 0,00200 i niski wolumen możliwym scenariuszem jest też dalszy boczniak. Dodatkowo patrząc w przeszłość, kurs lubił zanurkować w końcowej fazie akumulacji, co zrealizowało by w tym momencie formację trójkąta. Jak zwykle radzę obserwować kurs na spokojnie i uczyć się.
Tak to widzę na ten moment, cisza i spokój.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » poniedziałek, 26 lutego 2018, 17:54

inwestor2018 pisze: Lisk może wystrzeli jeśli poznamy datę Core. Na chwilę obecną idzie na równie w parze z BTC. Jeśli BTC udało by się złamać bariere 12k to może być ciekawie na Lisku i na Game
BTC lubi zaskakiwać jak przebije 12k to może iść na 29 k (zasięg formacji flagi) to i lisk wtedy urośnie do tych 40 dolarów

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 26 lutego 2018, 19:44

Powiem tak, po co tu tyle wypociń piszeta jak to nie ma najmniejszego sensu. Z obserwacji wynika że kązdy gra pod siebie kupuje i sprzedaje kiedy chce. Ja mówilem 240-200k sato i koszyczek powoli napełniać tudzież to uczynilem przy kursie 19usd za papier, a jak zrobiła reszta, czy mnie posłuchała? Tego nie wiem :). Nie mniej jednak ja jestem zadowolony z zakupów ;p

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Grzegorz12345 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 23:30

of topic:
@GameCash - wybacz kolego, ale co druga Twoja wypowiedź ma ukryty przekaz: "jesteście głupi, bo mnie nie słuchacie", a potem zgraja urażonych wylewa żale w komentarzach.
Czy to nie Ty pisałeś w dzień relaunch`u, że na sprzedaż już za późno, bo hajp przypadł na kilka dni przed nim? Więc jak skomentujesz cenę w dzień ewent`u w porównaniu do ceny obecnej?

Fakty:
Połowa, jeśli nie większość odwiedzających to forum gra na parze lsk/pln - abstrahując od przepaści różniącej polską giełdę od gigantów oraz wahań cen na niej obecnych - 90% z tych osób ponad AT oraz wskazówki profesjonalistów przedkłada emocje - na tym temat urwę bo nie ma sensu go drążyć. Do czego zmierzam? Postępowanie to kończy się sprzedażą w dołku i odkupem na górce, dlatego dla ich dobra jest inwestycja długoterminowa i czekanie na stały wzrost dla realizacji zysków i tacy ludzie nigdy nie zarobią tak jak rzekomo Ty "1000% miesięcznie" - chciałbym w to uwierzyć - ALE ZAROBIĄ!

Osobiście też mogę NAPISAĆ, że kupiłem lsk w lokalnym dołku po niespełna 40 pln, potem sprzedałem go przy lokalnym szczycie przy 120, obkup przy 90 i sprzedaż na 115, a w dzień relanch`u to wyleszczyłem połowę BB. Już nie wspomnę o tej dzielnicy z willami, którą za ten hajs kupiłem ^^

A Ty zarobiłeś tylko 1000% w miesiąc? - wft?!

Piszesz, że opierasz swoje przemyślenia na faktach i podajesz newsy, więc proponuję żeby na tym skończyć w myśl zasady:
"lepiej milczeć i udać głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Przekaz jest prosty, a żeby go tutaj odnaleźć trzeba przewijać po 10 stron, tylko z uwagi na czyjś tupet, co w zupełności wypacza sens istnienia tematu.

Pozdrawiam i życzę stałych wzrostów.

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » wtorek, 27 lutego 2018, 00:32

Padło wsparcie na trexie na 0,002, wygląda na to że ten trójkąt jednak się zrealizuje. Poziomy 0,00188 lub 0,00182 mogą przytrzymać ruch w dół.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » wtorek, 27 lutego 2018, 10:33

Cena jest żenująco niska, a ten trwający spadek, to jakieś nieporozumienie.
Nie wiem, co mam myśleć, ale z dnia na dzień tracę wiarę. Dlatego tego nie dotykam. Najwyżej będę kilka tysięcy w dupę i nie kupi sobie mieszkania i innych pierdolotów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: RipRidah » wtorek, 27 lutego 2018, 10:43

pionty pisze: Cena jest żenująco niska, a ten trwający spadek, to jakieś nieporozumienie.
Nie wiem, co mam myśleć, ale z dnia na dzień tracę wiarę. Dlatego tego nie dotykam. Najwyżej będę kilka tysięcy w dupę i nie kupi sobie mieszkania i innych pierdolotów.
nic nie rób , czekaj. To jest najlepsze rozwiązanie.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » wtorek, 27 lutego 2018, 11:07

Nie rośnie bo obecnie Lisk jest nic nie wart,stertą obietnic. Patrząc subiektywnie na projekt jest super,ale są inne które z niewielkim kapitałem pozwolą dać ładny zysk w krótkim czasie. O ile pamiętam to cena która teraz się utrzymuje byłą ceną przy większej cenie stosunkowo do BTC. Sam coinmarketcap z dnia 23.02.2018 wynosił 2 274 768 432 a proszę spojrzeć ile wynosi w chwili obecnej. Moim zdaniem trzeba czekać,sam utopiłem 5 tyś w projekt przy wyższej cenie i liczę się z tym że tych pieniędzy już nie odzyskam, spisałem je stanowczo na straty. Patrząc jak kurs robi wodospad można tylko dokupywać. Obstawiam,że zanurkuje jeszcze troszkę w końcu powoli tworzy się ładna WALL.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » wtorek, 27 lutego 2018, 11:31

https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_ ... submit%5D=

14 April 2018 (or earlier)
Lisk (LSK)
Lisk Core 1.0 Beta
(Added 27 February 2018)

Edit. Ja nie rozumiem tego całego biadolenia nad ceną w danym momencie. Tak jakby zrobiło się nagle 11usd czy mniej. Jest jakaś tam stagnacja która na wykresach historycznych wielu krypto miała i ma miejsce. Jak nie wierzycie że projekt wypali to może warto pomyśleć nad przesiadką bo inni myślą diametralnie o zakupach. Strach pomyśleć co byście teraz zrobili jakbyście zapakowali się w Ripple jak były po 3,5 usd, Casha jak był po 3tyś usd czy Dasha za 1tyś.
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 lutego 2018, 11:37 przez zombine, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » wtorek, 27 lutego 2018, 11:47

Tak zgodzę się są wyznaczone daty ale to nie oznacza, że coś z tego będzie. Osobiście już postawiłem na projekt ale czy z zyskiem ? Nie wiem w każdym bądz razie czekam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 27 lutego 2018, 11:57

Jak jest stagnacja to z lekkim opadem... akurat na lisku do konca marca raczej nic nie skoczy dobitnie..imo, ale mimo wszystko rynek jest nieprzewidywalny.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JohnnyFontane » wtorek, 27 lutego 2018, 12:30

Można czekać aż spadnie jeszcze niżej i dokupić, ale później pewnie spadnie jeszcze niżej. Sporo osób sugerowało chyba nawet w tym temacie, że Lisk to niewypał i upadnie nisko.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomsky » wtorek, 27 lutego 2018, 12:58

Dla zainteresowanych co się stało z 16M Lisk w zestawieniu coinmarketcap, Piaggi wyjaśnia

https://www.reddit.com/r/Lisk/comments/ ... marketcap/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: HypnoFukka » wtorek, 27 lutego 2018, 16:01

zombine pisze: https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_ ... submit%5D=

14 April 2018 (or earlier)
Lisk (LSK)
Lisk Core 1.0 Beta
(Added 27 February 2018)

Edit. Ja nie rozumiem tego całego biadolenia nad ceną w danym momencie. Tak jakby zrobiło się nagle 11usd czy mniej. Jest jakaś tam stagnacja która na wykresach historycznych wielu krypto miała i ma miejsce. Jak nie wierzycie że projekt wypali to może warto pomyśleć nad przesiadką bo inni myślą diametralnie o zakupach. Strach pomyśleć co byście teraz zrobili jakbyście zapakowali się w Ripple jak były po 3,5 usd, Casha jak był po 3tyś usd czy Dasha za 1tyś.
albo iote która kosztowała ponad 5$ :roll:

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » wtorek, 27 lutego 2018, 16:42

Przebiliśmy kolejne wsparcie na 0,00188 ale kurs zatrzymał się tylko trochę poniżej, wolumen wyższy o połowę niż wczoraj ale dalej mizerny(trex). Nie wiem czy dojdziemy do kolejnego oporu na 0,00181. Myślę, że jest to bardziej strefa kupna i ciężko wyznaczyć dokładny punkt zwrotu. RSI szura sobie po dnie, mamy 9 świeczek czerwonych 4h z rzędu. Spodziewam się odreagowania tych spadków w najbliższych godzinach widocznego na interwale co najmniej 4h. Zobaczymy co się narysuje.

PS: Macie przecież temat do offtopu..błagam. Znalezienie wartościowej informacji w tym burd..jest bardzo męczące. :roll:

Edit: @Nulizmatyk, ktoś zauważy rysującą się formację, której ja nie zauważyłem(na innych interwałach), wklei link z ciekawą analizą, czy podrzuci ciekawe info jak Tomsky. Jak nie mam nic ciekawego do powiedzenia to się nie odzywam kilka dni a nie nabijam sobie posty.

Edit2: Ciekawa analiza Pana Seligi, warto się z nią zapoznać.
https://pl.tradingview.com/chart/LSKBTC/oSYfLgfI/
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 lutego 2018, 18:14 przez dybik08, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 30 sierpnia 2017
Reputacja: -34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nulizmatyk » wtorek, 27 lutego 2018, 17:30

dybik08 pisze: Przebiliśmy kolejne wsparcie na 0,00188 ale kurs zatrzymał się tylko trochę poniżej, wolumen wyższy o połowę niż wczoraj ale dalej mizerny(trex). Nie wiem czy dojdziemy do kolejnego oporu na 0,00181. Myślę, że jest to bardziej strefa kupna i ciężko wyznaczyć dokładny punkt zwrotu. RSI szura sobie po dnie, mamy 9 świeczek czerwonych 4h z rzędu. Spodziewam się odreagowania tych spadków w najbliższych godzinach widocznego na interwale co najmniej 4h. Zobaczymy co się narysuje.

PS: Macie przecież temat do offtopu..błagam. Znalezienie wartościowej informacji w tym burd..jest bardzo męczące. :roll:

Ale jakiej ty wartościowej informacji szukasz. Bitcoin kreci się w góre i w dół.bez większych wzrostów. bez stabilizacji bitcoina nie masz co liczyć na większe wzrosty altów, w tym liska. Musimy poczekać aż bc podleci do 14-15k myśłe że marcu to całkiem realne.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: HypnoFukka » wtorek, 27 lutego 2018, 17:39

Nie rozumiem zachowania kursu liska na bb. Jak btc leci na ryj to lsk leci za nim, jak btc rośnie to wtedy lsk do btc słabnie i też na bb leci na ryj. Więc już nie mam pojęcia pod co grają na bb... bez kitu.

Może mi to ktoś wytłumaczyć ?

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomsky » wtorek, 27 lutego 2018, 18:29

Lisk będzie dodany na wschodzącej Indyjskiej giełdzie Cryptoidol ;) wolumen marny generalnie ale jak sama nazwa mówi, giełda dopiero się rozkręca.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości