Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zawysokasiatka » środa, 25 października 2017, 12:18

@leniart1986, x razy napisałeś co myślisz o lisku, wszyscy czytający forum dłużej niż 5 minut wiedzą co mysli. Także co ma na celu ciągłe walenie w liska i powtarzanie się?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 25 października 2017, 12:26

leniart1986 pisze: Shitlisk jest krypto która da może zarobić w czasie 2-3 lat
@leniart1986
zupełnie jak ltc też 3 lata się bujało w przedziale 15-30 (ze średnią ok 20 zł) :mrgreen: wystarczy wykres na bb tygodniówka.
tylko, że lisk już ma mniej niż te 2-3 lata na większe kwoty...
Ostatnio zmieniony czwartek, 26 października 2017, 11:19 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vietkong » środa, 25 października 2017, 13:43

Co byście pesymiści nie pisali o Lisku to i tak Lisk będzie jeszcze pod koniec roku ok 80zł. 22.11.2017 po kolejnym podziale BTC, Lisk Team ogłasza edytor aplikacji i zaczyna się lawina aplikacji opartych na Java Script. Wzrasta popyt wzrasta cena. W taką przyszła rzeczywistość wierzę, a wy wierzcie w co chcecie.

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mati1620 » środa, 25 października 2017, 13:51

Vietkong pisze: Co byście pesymiści nie pisali o Lisku to i tak Lisk będzie jeszcze pod koniec roku ok 80zł. 22.11.2017 po kolejnym podziale BTC, Lisk Team ogłasza edytor aplikacji i zaczyna się lawina aplikacji opartych na Java Script. Wzrasta popyt wzrasta cena. W taką przyszła rzeczywistość wierzę, a wy wierzcie w co chcecie.
Jakieś źródło tych informacji?

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vietkong » środa, 25 października 2017, 14:22

mati1620 pisze:
Vietkong pisze: Co byście pesymiści nie pisali o Lisku to i tak Lisk będzie jeszcze pod koniec roku ok 80zł. 22.11.2017 po kolejnym podziale BTC, Lisk Team ogłasza edytor aplikacji i zaczyna się lawina aplikacji opartych na Java Script. Wzrasta popyt wzrasta cena. W taką przyszła rzeczywistość wierzę, a wy wierzcie w co chcecie.
Jakieś źródło tych informacji?
Strona P1R4T3 na FB = Wtyka Lisk Team

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Początkująca » środa, 25 października 2017, 14:45

Vietkong pisze:Co byście pesymiści nie pisali o Lisku to i tak Lisk będzie jeszcze pod koniec roku ok 80zł. 22.11.2017 po kolejnym podziale BTC, Lisk Team ogłasza edytor aplikacji i zaczyna się lawina aplikacji opartych na Java Script. Wzrasta popyt wzrasta cena. W taką przyszła rzeczywistość wierzę, a wy wierzcie w co chcecie.
Jak dla mnie to super nowina :) Uczę się kręcić kółka, ale też troszkę trzymam na dłużej, takie 2w1 ;) Wszelkie pozytywne informacje są dla mnie korzystne :)

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mati1620 » środa, 25 października 2017, 15:08

Początkująca pisze:
Vietkong pisze:Co byście pesymiści nie pisali o Lisku to i tak Lisk będzie jeszcze pod koniec roku ok 80zł. 22.11.2017 po kolejnym podziale BTC, Lisk Team ogłasza edytor aplikacji i zaczyna się lawina aplikacji opartych na Java Script. Wzrasta popyt wzrasta cena. W taką przyszła rzeczywistość wierzę, a wy wierzcie w co chcecie.
Jak dla mnie to super nowina :) Uczę się kręcić kółka, ale też troszkę trzymam na dłużej, takie 2w1 ;) Wszelkie pozytywne informacje są dla mnie korzystne :)
To nie jest nowina, a zwykła plota. Dobrych informacji i nowin szukaj na oficjalnych stronach Liska,bo wierząc w co popadnie aby coś pozytywnego na temat lsk możesz się nieźle przejechać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Areck1 » środa, 25 października 2017, 15:48

https://bitcoin-online.pl/aktualnosci-z ... -dla-liska

Ważna informacja dla LSk.
Tak naprawdę to jest moim zdaniem decydujący moment dla tej waluty bo jeżeli nie zaprezentują Rebranding'u to większość osób z tej waluty wyskoczy na dobre.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 25 października 2017, 16:30

Areck1 pisze: Tak naprawdę to jest moim zdaniem decydujący moment dla tej waluty bo jeżeli nie zaprezentują Rebranding'u to większość osób z tej waluty wyskoczy na dobre.
Ja sądzę, że po rebraningu tym bardziej ludzie wyskoczą. :) :D
Za dużo "ulicy" uważa rebranding za jakiś nadchodzący CUD dla Liska i jego ceny, za dużo gimbusów tworzyło na yt psiekonywujące materiały typu rebhandyng 1000% oh Neo oh Lisk. To oznacza, że Ci ludzie są zapakowani po uszy i czekają na cud. Cudu nie będzie. Jest trwonienie kasy z ICO na reklamowe badziewie zamiast skupić się na Dappsach których nadal nie ma. I które już mało kogo chyba obchodzą bo na crypto 1 rok to jak 5-10 lat w tradycyjnym biznesie. O konkurowaniu z ETH Lisk nawet już marzyć nie może. Ale mają na tyle dużo kasy z ICO, że w ich tempie mają pracę dla siebie na kilkanaście lat lub więcej. I o to chodzi. Nie o rozwój projektu. Rozwój ma być powolny, jakiś byle jakiś. Jakby byli konkretni i pracowici dawno Dappsy by śmigały. Oni za to mają biznesplan i życiowego farta, że Kordek wycyganił od ludzi grubą kasę (drugi raz, pierwszym razem tylko 750 tanich BTC, które na Crypti szybko się skończyły....) za projekt który się już raz nie udał, a któremu nadał nową nazwę (naprawdę "świeżą") i fajne logo-kryształek niczym atak lodem w starym Final Fantasy. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mati1620 » środa, 25 października 2017, 18:17

Ciekawe czy wywiążą się z obietnic,mam nadzieję że zdają sobie sprawę z sytuacji w jakiej się znajdują. Ciągłe przekładanie bardzo nadwyręża zaufanie.
https://twitter.com/LiskHQ/status/923190420619882496

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: universe25 » środa, 25 października 2017, 18:58

Kto pomyślał ten sprzedał tego shitcoina zaraz po forku jak cena podskoczyła. Ci co nie sprzedali zdani są niestey na puste obietnice. Weźmy dla porównania etherum ( tak wiem to zupełnie nie ta liga ) . Oni cały czas ciężko pracują nad projektem a nie się reklamują i jeżdżą po świecie wciskając ludziom bajki. W przypadku LSK jest odwrotnie. Sprzedałem ze stratą, ale mi bardzo ulżyło, że nie mam już z tym shitcoinem nic wspólnego.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: -40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bogatymnich » środa, 25 października 2017, 20:12

Tak jak pisałem kilka stron wczesniej. Rebranding miał byc wrzesień,pózniej pazdziernik teraz listopad po meet upach.
Jak dla mnie alcik jest lewy, same bajki, zero działań, obietnice , lecą w ch** miłosiernie.Ja tylko czekam na jakies lepsze wybicie.To juz na takim game mozna robic niezła kase na złotówkowych kólkach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 25 października 2017, 21:08

mati1620 pisze: Ciekawe czy wywiążą się z obietnic,mam nadzieję że zdają sobie sprawę z sytuacji w jakiej się znajdują. Ciągłe przekładanie bardzo nadwyręża zaufanie.
https://twitter.com/LiskHQ/status/923190420619882496
Zaufanie NIC nie znaczy w kontekście kondycji finansowej ICO po zebraniu kasy, nie czaisz?

Oni są w ZAJEBISTEJ sytuacji tzn. oni kasę już mają i to majątek.

Oni nie zastanawiają się jak inwestorzy i spekulanci, czy uda się szybko coś im zarobić, czy cena skoczy itd.

Dla nich to nie spekulacja ani hazard, ale to praca, w której są swoimi szefami a funduszy jest na wieeele lat. :) Gdy nie ma presji, nie ma zmartwień. Co się uda, to zrobią, co nie, no to trudno - przecież jest czas i są pieniądze, take it easy! :D To nie jest firma, która jest zapożyczona, wzięła zobowiązujące dotacje i musi walczyć o kontrahentów, kontakty, jakość swojego produktu, by coś zarobić a najpierw nie zbankrutować.

Magia prawie każdego ICO - dać ludziom za pseudo-biznesplan i kilka reklamowych materiałów jpg/mp4 kasę na wysoko płatną pracę bez jakichkolwiek zobowiązań na wiele lat. Witamy w Crypto. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 25 października 2017, 22:08

Wymazywanie pisze:
mati1620 pisze: Ciekawe czy wywiążą się z obietnic,mam nadzieję że zdają sobie sprawę z sytuacji w jakiej się znajdują. Ciągłe przekładanie bardzo nadwyręża zaufanie.
https://twitter.com/LiskHQ/status/923190420619882496
Zaufanie NIC nie znaczy w kontekście kondycji finansowej ICO po zebraniu kasy, nie czaisz?

Oni są w ZAJEBISTEJ sytuacji tzn. oni kasę już mają i to majątek.

Oni nie zastanawiają się jak inwestorzy i spekulanci, czy uda się szybko coś im zarobić, czy cena skoczy itd.

Dla nich to nie spekulacja ani hazard, ale to praca, w której są swoimi szefami a funduszy jest na wieeele lat. :) Gdy nie ma presji, nie ma zmartwień. Co się uda, to zrobią, co nie, no to trudno - przecież jest czas i są pieniądze, take it easy! :D To nie jest firma, która jest zapożyczona, wzięła zobowiązujące dotacje i musi walczyć o kontrahentów, kontakty, jakość swojego produktu, by coś zarobić a najpierw nie zbankrutować.

Magia prawie każdego ICO - dać ludziom za pseudo-biznesplan i kilka reklamowych materiałów jpg/mp4 kasę na wysoko płatną pracę bez jakichkolwiek zobowiązań na wiele lat. Witamy w Crypto. :)

Kasę ma fundacja i od strony prawnej nie wiem czy tak łatwo może mieć te pieniądze dla siebie. Śmiem wątpić by Kordek od tak mógł sobie wyprać 40 mln $. Może w sposób taki, że dając sobie wypłatę, ale rozwlecze się to na x lat. Kordek mając 4mln lisków może wyjść o niebo lepiej rozwijając projekt niż czaić się na kasę z fundacji :D Obecnie jego liski warte są 21 mln$, wiadomo że tego nie upłynni, ale to inna bajka już. Było crypti, był brak jakichkolwiek postępów, ale teraz chłopaki pracują i idzie to do przodu. Nie rozumiem Twojego aż tak negatywnego nastawienia do liska :roll:
Ostatnio zmieniony środa, 25 października 2017, 22:57 przez blink, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zawysokasiatka » czwartek, 26 października 2017, 06:42

Although we will not reveal the #Lisk rebrand during next meetup, we will share important news and the date of the launch. We can’t wait!


Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cayman » czwartek, 26 października 2017, 09:04

zawysokasiatka pisze: Although we will not reveal the #Lisk rebrand during next meetup, we will share important news and the date of the launch. We can’t wait!

Nieprecyzyjnie napisany tweet i znowu mnóstwo spekulacji (a może celowo tak nieprecyzyjnie napisany)

1. Następny meetup jest dzisiaj w Miami
2. "We can't wait" można odczytać dwojako: "nie możemy się doczekać" albo "nie możemy czekać"

Nie wiem czy grają tylko pod publikę i czy świadomie czy nieświadomie akurat w taki nieprecyzyjny sposób przekazują informacje.

Mam LSK, trzymam do grudnia i zobaczymy co będzie.

P.S Koleżankę leniart1986 z góry proszę o powstrzymanie się od komentarza bo wszyscy z góry znają jego treść.

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zawysokasiatka » czwartek, 26 października 2017, 09:20

Cayman pisze:
zawysokasiatka pisze: Although we will not reveal the #Lisk rebrand during next meetup, we will share important news and the date of the launch. We can’t wait!

2. "We can't wait" można odczytać dwojako: "nie możemy się doczekać" albo "nie możemy czekać"
Nie, to jest jednoznaczne z kontekstu, nie możemy się doczekać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 26 października 2017, 10:50

blink pisze: Kasę ma fundacja i od strony prawnej nie wiem czy tak łatwo może mieć te pieniądze dla siebie. Śmiem wątpić by Kordek od tak mógł sobie wyprać 40 mln $. Może w sposób taki, że dając sobie wypłatę, ale rozwlecze się to na x lat. Kordek mając 4mln lisków może wyjść o niebo lepiej rozwijając projekt niż czaić się na kasę z fundacji Obecnie jego liski warte są 21 mln$, wiadomo że tego nie upłynni, ale to inna bajka już. Było crypti, był brak jakichkolwiek postępów, ale teraz chłopaki pracują i idzie to do przodu. Nie rozumiem Twojego aż tak negatywnego nastawienia do liska
Masz rację - tu nie chodzi o skok na kasę, o zabranie do siebie, ale o to, że mają kasę na swoją pracę. Przez co, niezależnie od jej rezultatów, mają dobry zarobek. A wtedy nie ma presji. A jak nie ma presji, to można powoli. I to widać.
Moje podejście jest negatywne, bo jestem niecierpliwy. Jak coś mi się reklamuje jako konkurenta ETH i Dapssy wow, to chce mieć rezultaty w kilka miesięcy (choćby beta). Chcę używać Dappsów, chcę zobaczyć jak się mają do smart contractów. Chcę zobaczyć giełdę zdecentralizowaną na dappsach (jeśli można ja zrobić) i porównać ją do tradingu na smart contractach.

Tymczasem jest g... nie rezultaty.

A tego (dappsów) nie ma i nie ma i nie zbiera się na to, by szybko było, dlatego nie ma co mydlić oczu. Dla mnie dopóki dappsów nie będzie, Lisk jest wydmuszką, jest funkcjonalnie zwykłym Dogecoinem.

Ale nie oznacza to, że cena musi spadać lub że nie może rosnąć. Spekulacja idzie swoim torem i ma luźny związek z rozwojem Liska (by nie powiedzieć że żaden, bo cały wzrost w 2017 był głównie z powodu hossy rynku, nie rozwoju Liska).
Ostatnio zmieniony czwartek, 26 października 2017, 11:01 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 3 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 26 października 2017, 11:40

A nikt nie obstawia tutaj celowego działania ekipy Kordka? Te odkładanie, przekładanie itp... aby w pewnym momencie puścić newsa kiedy nikt się go nie spodziewa? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » czwartek, 26 października 2017, 12:24

To by tylko potwierdzało teorię Wymazywanie. Normalna programistyczna firma robi produkt. Nie siedzi na giełdzie i nie przejmuje się kursem, bo nie są spekulantami. Pracują nad produktem. Zwłaszcza, że mają finansowanie. Ale jeśli jest tak jak sugerujesz, że przekładają, kombinują itd. tak aby kurs skoczył, to tylko znaczy, że nie mają nic i grają pod zwiększenie wartości Liska, żeby się go pozbyć

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości