Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: constantine » sobota, 23 września 2017, 14:03

@Przemek_G, Dzięki, sorki (nie sprawdziłem całego forum).

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sargeranger » sobota, 23 września 2017, 16:03

myślicie że cena liska na dniach pójdzie w górę czy poszybuje jeszcze w dół panowie ? :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 5
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Flicher » sobota, 23 września 2017, 16:31

@LaserowyWegorz_PL
czy przypadkiem po prostu nie wystawiłeś oferty do marketu ? Ktoś jeszcze musi kupić od Ciebie te liski ;)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LaserowyWegorz_PL » sobota, 23 września 2017, 16:39

Nie, Nie :) mam w historii transakcji, że zakończona. Z reszta sprzedałem komuś kto wystawił ofertę skupu.
Problem podejrzewam polega na tym, że ktoś się pomylił bo kurs po którym sprzedawałem (0,84LSK) był 11500zł (tak nie pomyliłem się, ponad 11tyś) :) wątpię że dostane kase . pewnie zwrócą liski.....ale jutro mam urodziny....może taki prezencik hehe

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » sobota, 23 września 2017, 16:46

sargeranger pisze:myślicie że cena liska na dniach pójdzie w górę czy poszybuje jeszcze w dół panowie ? :)
Patrz na BTC to się dowiesz :)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fusielec » sobota, 23 września 2017, 19:51

PRzeMO123 pisze: A czemu oficjalna strona http://www.bitbay.net nie działa jeszcze? już dawno powinni skończyć
Hej, pamiętacie że jest to jest watęk spekulacyjny o cenie LISKa? Ta cała strona wyżej powinna zostać wyrzucona. Myślcie ludzie! Jak macie problemy z jakąś giełdą to odezwijcie się do Giełdy lub ewentualnie w wątku o danej giełdzie na forum!! Nie w wątku spekulacyjnym na temat ceny, który nie ma nic wspólnego z jakąś giełdą Bitbay! Zaraz temat znowu zostanie zamknięty a ludzie tak jak osobnik którego cytuję mam nadzieje, że dostaną bana.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zivogosce » sobota, 23 września 2017, 20:38

sargeranger pisze: myślicie że cena liska na dniach pójdzie w górę czy poszybuje jeszcze w dół panowie ? :)
Patrząc na BTC to dla mnie testowana jest linia trendu spadkowego, jak przebije w górę to może ale tylko może i ATH będziemy testować. A jak nie to wiadomo lecimy i testujemy cirka 3000. Co do Liska to jest potencjał wzrostowy ale dużo ludzi już jest zarobionych i to utrudnia sprawę. Reasumując gadać można dużo i za i przeciw. Nie kieruj się forum. Ludzie, którzy chcą odkupić taniej wieszczą spadki a ci co zapakowani będą mówić tylko o wzrostach. Ja zapakowany czysto spekulacyjnie ok. 20% portfela.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » niedziela, 24 września 2017, 04:45

Przepraszam, czy można by nie zaśmiecać tego wątku offtopem i spamem tylko skupić się na analizie i dyskusji na temat kursu? Fajnie by było dojść do jakichś wniosków dokąd zmierza kurs Lisk.

Obrazek Zdaje się, że nadchodzą jakieś lżejsze wzrosty albo po prostu zmyłka, po tej nieco słabszej, drugiej mini korekcie w 4H i teraz, jeżeli BTC nie zacznie cudować, możliwe odwrócenie trendu. w 1D z kolei nie wygląda to za ciekawie, raczej po wysokiej górce, dywergencja AO wydaje się zmierzać na południe, więc dużo sprzeczności ostatnio. Sprawdzając też inne alty, na przykład Dasha, którego dodał Bitbay, podejrzewam, że prędzej czy później będę bardziej zdywersyfikowany ogółem w kryptowaluty, aniżeli dotychczas, opierając się raczej na zależności alt/fiat, a nie na przykład alt/btc. Pozdrawiam.

Dodano po 2 minutach 16 sekundach:
Widać też po knotach, że Liskiem strasznie buja i nie jest stabilny, przypomina trochę pod tym względem LTC.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 25 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Frank » niedziela, 24 września 2017, 14:38

Dla zainteresowanych wklejam link ,ponieważ te informacje mogą mieć wpływ na ceny kryptowalut , czyli spekulacji ciąg dalszy. https://bithub.pl/wiadomosci/mining-nie ... a-chinach/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Szrx » niedziela, 24 września 2017, 17:15

Frank pisze:Dla zainteresowanych wklejam link ,ponieważ te informacje mogą mieć wpływ na ceny kryptowalut , czyli spekulacji ciąg dalszy. https://bithub.pl/wiadomosci/mining-nie ... a-chinach/
Ten temat to już jest wałkowany od tygodnia dlatego kursy sa takie niestabilne. Ale generalnie raczej tych kopalni nie zbanują. Przynajmniej ja tak uważam od kiedy Charlie Lee dodal wpis na twitterze :mrgreen:

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 24 września 2017, 17:30

@Frank, @Szrx, Czy Wy musicie śmiecić forum o cenie LSK, wiadomościami ze świata BTC? Jak kursy nie są stabilne? Kurs LSK jest stabilny i utrzymuje się na podobnym poziomie w USD / PLN z nie dużymi skokami. Jeśli chodzi o kurs w wymianie LSK-BTC to tutaj już są skoki, które de facto wyrównują wartość w przeliczeniu do USD. I też nie są duże. Od godziny 4:30 nad ranem do teraz, wahanie kursu w parze z BTC jest od 0.00154 do 0.00157
Wahania kursu to ja rozumiem 0.5 USD na LSK w + lub w -

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 25 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Frank » niedziela, 24 września 2017, 19:22

tygrysek195 pisze:@Frank, @Szrx, Czy Wy musicie śmiecić forum o cenie LSK, wiadomościami ze świata BTC? Jak kursy nie są stabilne? Kurs LSK jest stabilny i utrzymuje się na podobnym poziomie w USD / PLN z nie dużymi skokami. Jeśli chodzi o kurs w wymianie LSK-BTC to tutaj już są skoki, które de facto wyrównują wartość w przeliczeniu do USD. I też nie są duże. Od godziny 4:30 nad ranem do teraz, wahanie kursu w parze z BTC jest od 0.00154 do 0.00157
Wahania kursu to ja rozumiem 0.5 USD na LSK w + lub w -
Tygrysek na tym forum już nie wiadomo co można pisac a co nie. Jeżeli uważasz ,że temat Chin i BTC ,a co się z tym wiąże ,czyli cena liska , to naprawdę gratuluje ci ,że nazywasz takie informacje śmiećmi. Wydaje mi się ,że wolisz wpisy typu "Panowie lecimy w dół" albo "Panowie kurs idzie w górę". Tego typu wpisy nic nie dają , ponieważ chyba nikt nie jest ślepy i widzi co się dzieje . A z kolei informacje na temat krypto ,a tym samym różnych spekulacji z tym związanych , nie każdy musi widzieć. Druga sprawa tyczy się blokady konta , jak napisałem ,że wieczorem przewiduje spadki cen , to moje konto zostało zablokowane , więc niech się niektórzy zastanowią , bo tak źle i tak nie dobrze. Zauważyłem ,że co niektórzy są tu tylko po to aby siać fałszywy zamęt i robić z amatorów frajerów ,których namówi się do kupna lub sprzedaży.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 25 września 2017, 11:21

Frank pisze:
tygrysek195 pisze:@Frank, @Szrx, Czy Wy musicie śmiecić forum o cenie LSK, wiadomościami ze świata BTC? Jak kursy nie są stabilne? Kurs LSK jest stabilny i utrzymuje się na podobnym poziomie w USD / PLN z nie dużymi skokami. Jeśli chodzi o kurs w wymianie LSK-BTC to tutaj już są skoki, które de facto wyrównują wartość w przeliczeniu do USD. I też nie są duże. Od godziny 4:30 nad ranem do teraz, wahanie kursu w parze z BTC jest od 0.00154 do 0.00157
Wahania kursu to ja rozumiem 0.5 USD na LSK w + lub w -
Tygrysek na tym forum już nie wiadomo co można pisac a co nie. Jeżeli uważasz ,że temat Chin i BTC ,a co się z tym wiąże ,czyli cena liska , to naprawdę gratuluje ci ,że nazywasz takie informacje śmiećmi. Wydaje mi się ,że wolisz wpisy typu "Panowie lecimy w dół" albo "Panowie kurs idzie w górę". Tego typu wpisy nic nie dają , ponieważ chyba nikt nie jest ślepy i widzi co się dzieje . A z kolei informacje na temat krypto ,a tym samym różnych spekulacji z tym związanych , nie każdy musi widzieć. Druga sprawa tyczy się blokady konta , jak napisałem ,że wieczorem przewiduje spadki cen , to moje konto zostało zablokowane , więc niech się niektórzy zastanowią , bo tak źle i tak nie dobrze. Zauważyłem ,że co niektórzy są tu tylko po to aby siać fałszywy zamęt i robić z amatorów frajerów ,których namówi się do kupna lub sprzedaży.
Tez tamtego dnia zostalem zbanowany za niby nie pisanie na temat, chociaz pisalem na temat LSK non stop, a tylko raz chcialem aby ktos kto daje mi munisa bez sensu, podal chociaz powod dla ktorego to robi. Ale wiadomo, na kazdym forum, administratorzy uwazaja sie za bogow i wylacznych wlascicieli tych forów/forum, a nie wiedzia ze to uzytkownicy tworza forum a nie administratorzy i zalozyciele. Pamietajcie, gdybyscie nie mieli uzytkownikow to byscie zamykali iteres szybciej niz sie wam wydaje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 25 września 2017, 11:38

@Frank, @TSD_WWA,
Spoiler:
I co to niby nie jest kolejny offtop x2?
TSD_WWA pisze: Ale wiadomo, na kazdym forum, administratorzy uwazaja sie za bogow i wylacznych wlascicieli tych forów/forum, a nie wiedzia ze to uzytkownicy tworza forum a nie administratorzy i zalozyciele.
Co za pokrętna logika, w iście faszystowskim tonie. :P
TSD_WWA pisze: Pamietajcie, gdybyscie nie mieli uzytkownikow to byscie zamykali iteres szybciej niz sie wam wydaje.
Moim zdaniem to pomyliliście w ogóle tematy. https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=13&t=20830

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 25 września 2017, 12:12

czyżby formacja chorągiewki i wzrost? ktoś to potwierdzi/zneguje?


E/

sorki mam dwa okienka otwarte i zamiast to napisać w poście o BTC to napisałem tutaj.....;/
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 września 2017, 12:54 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 25 września 2017, 12:15

Dovakhiin pisze: czyżby formacja chorągiewki i wzrost? ktoś to potwierdzi/zneguje?
Też mi się tak zdaje, że to ma się ku wybiciu. Żeby nie siać paniki łap link na pw

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Gregj » poniedziałek, 25 września 2017, 12:47

tygrysek195 pisze:
Dovakhiin pisze: czyżby formacja chorągiewki i wzrost? ktoś to potwierdzi/zneguje?
Też mi się tak zdaje, że to ma się ku wybiciu. Żeby nie siać paniki łap link na pw
Też bym poprosił.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 25 września 2017, 14:45

Coś ten kurs stoi w miejscu na Bittrexie, czy mi się tylko wydaje? Lekkie szarpnięcie z 0.00151 do 0.00154 i dalej w miejscu. Od 9:30 idzie jak krew z nosa. @Gregj, wyślę tylko dokopię się w wiadomościach wykresu, zrobionego na telefonie więc szału nie ma, dlatego też tutaj się nie znalazł na ogólnym.

Dodano po 1 godzinie 53 minutach 51 sekundach:
@Dovakhiin, @Gregj, Jednak miałem rację. Na Bittrexie wszystko mi zeszło pięknie :)
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 25 września 2017, 14:50

@tygrysek195, ale ja też mam liski nadal :)

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 25 września 2017, 16:46

@Dovakhiin, o 8:24 kupiłem po kursie 0.00150000 co w ostatnich dniach jest chyba jednym z niższych kursów. Dziwi mnie tak nagły skok. Czyżby ktoś wymieniał Bitki na Liski w ramach zabezpieczenia kapitału? Z 0.00151400 skoczyło w jednej chwili do 0.00156843 co daje 5443 Sato na Lisku. I to w jednym skoku. Zaznaczając że tak niska cena była ostatnio 22.09 o 6 rano przed wzrostem. Dziś robiąc analizę i wykres na telefonie pisałem, że to ma się ku wybiciu. Ale takiego wystrzału się nie spodziewałem, sądziłem bardziej o łagodnym podejściu w górę.

Dodano po 1 godzinie 42 minutach 3 sekundach:
Pierwszy raz widzę, aby Bitbay stał niżej z ceną niż reszta :D Wybicie BTC ponad 100 $ w górę, pociągnęło Liska za sobą. Szybkie kółeczko na życzenie :D
@Dovakhiin, Widziałeś to ? http://images.tinypic.pl/i/00935/6hzd0tbhgiuh.jpg

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości