Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ccysio » wtorek, 19 grudnia 2017, 15:29

Nie jesteśmy przypadkiem w okolicach bull trapa? Co o tym sądzicie?

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 19 grudnia 2017, 15:35

ccysio pisze: Nie jesteśmy przypadkiem w okolicach bull trapa? Co o tym sądzicie?
Nie. Trwa akumulacja pod wystrzał szampana target 25 usd. A jak ktoś jeszcze raz na cene zapyta to wpier... Trzymać i się nie srać tyle i nie pytac co chwile spada rosnie spada rosnie ;oooooooo. Osobiście czuje żeby wyciagnac liski z portfela po tym momemcie i sprzedać, bo być moze bedzie kolejny poslizg z core, ale kto wie przemysle jeszcze decyzje z koncem swiat

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 19 grudnia 2017, 17:12

Ishias pisze:
ccysio pisze: Nie jesteśmy przypadkiem w okolicach bull trapa? Co o tym sądzicie?
Nie. Trwa akumulacja pod wystrzał szampana target 25 usd. A jak ktoś jeszcze raz na cene zapyta to wpier... Trzymać i się nie srać tyle i nie pytac co chwile spada rosnie spada rosnie ;oooooooo. Osobiście czuje żeby wyciagnac liski z portfela po tym momemcie i sprzedać, bo być moze bedzie kolejny poslizg z core, ale kto wie przemysle jeszcze decyzje z koncem swiat
"

Dokładnie to wszystko od nerwów zależy ale o to chodzi ci niecierpliwi sie wyprzedaja kupuje sie taniej ...wgl nwm jak kryptowalute mozna sprzedaz z strata...

Dodano po 40 sekundach:
Ishias pisze:
ccysio pisze: Nie jesteśmy przypadkiem w okolicach bull trapa? Co o tym sądzicie?
Nie. Trwa akumulacja pod wystrzał szampana target 25 usd. A jak ktoś jeszcze raz na cene zapyta to wpier... Trzymać i się nie srać tyle i nie pytac co chwile spada rosnie spada rosnie ;oooooooo. Osobiście czuje żeby wyciagnac liski z portfela po tym momemcie i sprzedać, bo być moze bedzie kolejny poslizg z core, ale kto wie przemysle jeszcze decyzje z koncem swiat
sam wjebalem sie w jedna górke i przez msc byłem -1000 zl w plecy a teraz 5k do przodu xd na tej górce poprzedniej co było 30 cos

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
Chociaż według mnie to nie wystrzał pod 25 dolców jakbyś chciał i ty i ja a 21 dolarów bo wtedy trafimy na mega opór przy 120k sato na btc chyba ze tłum pociągnie liska to i 30 dolców może być ale wtedy to juz bedzie mega fomo

Dodano po 1 godzinie 25 minutach 20 sekundach:
Nie mogę zdradzić wszystkiego ale powiem tak ptaszki czy tam liski śpiewają powoli Bithumb... oj przydałaby sie korekta by dokupić przed wystrzałem :D

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
jak by to wypaliło to kurs poleci w kosmos jeszcze raz mi sie wydaje ze dogadują się i walczą bo po prostu coś im z core 1.0 srednio idzie i chcą jakoś to przycukrzyc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 19 grudnia 2017, 17:29

od 11 praktycznie rośnie non stop.. trójkąt ładnie się zawęża moim zdaniem moża wsiadać do pociągu kolejnego, tym bardziej, że JESZCZE atrakcyjna cena wobec dzisiejszego ATH :)

Obrazek

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 19 grudnia 2017, 17:40

Gdzie niby jakies info o bithumbie? To że mieli to w planach to wiem tak samo jak coinrail

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » wtorek, 19 grudnia 2017, 17:44

Dovakhiin pisze: od 11 praktycznie rośnie non stop.. trójkąt ładnie się zawęża moim zdaniem moża wsiadać do pociągu kolejnego, tym bardziej, że JESZCZE atrakcyjna cena wobec dzisiejszego ATH :)

Obrazek
Super. Byłbyś w stanie zinterpretować Liska tak od 13 grudnia czyli w dzień który tak na oko zaczął się Blitzkrieg ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » wtorek, 19 grudnia 2017, 17:46

Spoiler:
Ishias pisze: Gdzie niby jakies info o bithumbie? To że mieli to w planach to wiem tak samo jak coinrail
Ja też coś słyszałem, że Lisk ma być walutą imperium do ekspresowych płatności za miecze świetlne Jedi...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 19 grudnia 2017, 18:03

Między 19-21 będzie wiadome czy wystrzał wyżej porządny, czy boczniak lekko ze wskazaniem na wzrost..

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » wtorek, 19 grudnia 2017, 18:07

Iemix96 pisze:
Ishias pisze:
ccysio pisze: Nie jesteśmy przypadkiem w okolicach bull trapa? Co o tym sądzicie?
Nie. Trwa akumulacja pod wystrzał szampana target 25 usd. A jak ktoś jeszcze raz na cene zapyta to wpier... Trzymać i się nie srać tyle i nie pytac co chwile spada rosnie spada rosnie ;oooooooo. Osobiście czuje żeby wyciagnac liski z portfela po tym momemcie i sprzedać, bo być moze bedzie kolejny poslizg z core, ale kto wie przemysle jeszcze decyzje z koncem swiat
"

Dokładnie to wszystko od nerwów zależy ale o to chodzi ci niecierpliwi sie wyprzedaja kupuje sie taniej ...wgl nwm jak kryptowalute mozna sprzedaz z strata...

Dodano po 40 sekundach:
Ishias pisze:
ccysio pisze: Nie jesteśmy przypadkiem w okolicach bull trapa? Co o tym sądzicie?
Nie. Trwa akumulacja pod wystrzał szampana target 25 usd. A jak ktoś jeszcze raz na cene zapyta to wpier... Trzymać i się nie srać tyle i nie pytac co chwile spada rosnie spada rosnie ;oooooooo. Osobiście czuje żeby wyciagnac liski z portfela po tym momemcie i sprzedać, bo być moze bedzie kolejny poslizg z core, ale kto wie przemysle jeszcze decyzje z koncem swiat
sam wjebalem sie w jedna górke i przez msc byłem -1000 zl w plecy a teraz 5k do przodu xd na tej górce poprzedniej co było 30 cos

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
Chociaż według mnie to nie wystrzał pod 25 dolców jakbyś chciał i ty i ja a 21 dolarów bo wtedy trafimy na mega opór przy 120k sato na btc chyba ze tłum pociągnie liska to i 30 dolców może być ale wtedy to juz bedzie mega fomo

Dodano po 1 godzinie 25 minutach 20 sekundach:
Nie mogę zdradzić wszystkiego ale powiem tak ptaszki czy tam liski śpiewają powoli Bithumb... oj przydałaby sie korekta by dokupić przed wystrzałem :D

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
jak by to wypaliło to kurs poleci w kosmos jeszcze raz mi sie wydaje ze dogadują się i walczą bo po prostu coś im z core 1.0 srednio idzie i chcą jakoś to przycukrzyc
Masz jakiś link do tej informacji o Bithumbie? Bo jeśli Lisk trafił by na tą Koreańską giełdę to mamy pompę 100 %

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 19 grudnia 2017, 18:22

Lisk podczas Asia Tour odwiedził bithumb.... a co z tego wyjdzie to nikt nic nie wie xD

by lisk.io on instagram.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:49

Dovakhiin pisze: Lisk podczas Asia Tour odwiedził bithumb.... a co z tego wyjdzie to nikt nic nie wie xD

by lisk.io on instagram.
Bithumb nie chce śmieciowych kryptowalut a na chwile obecną LSK nie ma nic praktycznie ... możliwe że wprowadzą po core 1.0 a przed rebrandingiem bo wielu użytkowników nalega na giełde by wprowadziła chcą zarobić na rebrandingu .

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
Inwestuje w Hshare i LSK i powiem tak przy Hshare widzę ogromną zależność przy BTC linie dolara i btc prawie idealnie takie same a na lisku to jakis kosmos ....

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoldenRoad » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:50

koledzy, jak wygląda obecnie czas przesyłu LSK ? można to sprawdzić na jakiejś wiarygodnej stronie ?

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:52

A co do szczytów czy skok liska był duży ? Tak 100% ale z drugiej strony taki Qtum skoczył w góre 7 razy

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 19 grudnia 2017, 20:03

Iemix96 pisze: A co do szczytów czy skok liska był duży ? Tak 100% ale z drugiej strony taki Qtum skoczył w góre 7 razy
Bo Polacy nie sa w niego zapakowani. A w Liska cała Polska. I już masz przyczyne :)

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: prezesPGRu » wtorek, 19 grudnia 2017, 20:04

czy mi sie wydaje czy na bb grasuje rasowy boot i trzyma sztucznie kurs?

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 19 grudnia 2017, 20:14

no dokładnie Polacy strasznie panikują ... kluczowa była przerwa BB polacy tak zanizyli kurs ze 5 godzin musiał świat odrabiać . Gdyby nie to może dalej by rosło
Ale Polska Cebula Panic sell
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 grudnia 2017, 20:15 przez Iemix96, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 6 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rozkoco » wtorek, 19 grudnia 2017, 20:14

GoldenRoad pisze: koledzy, jak wygląda obecnie czas przesyłu LSK ? można to sprawdzić na jakiejś wiarygodnej stronie ?
wczoraj przelewałem i był w sekundę :)

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoldenRoad » wtorek, 19 grudnia 2017, 20:16

rozkoco pisze:
GoldenRoad pisze: koledzy, jak wygląda obecnie czas przesyłu LSK ? można to sprawdzić na jakiejś wiarygodnej stronie ?
wczoraj przelewałem i był w sekundę :)
a zazwyczaj w jakich ramach czasowych się taki przelew zamyka (pytam bo nigdy jeszcze liskiem nie operowałem) ?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lolekcarlos » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:12

Chciałbym kupić kilka lisków, mało, powiedzmy 4 i zostawić na BB, niech sobie leżą. Zaglądnąć na konto powiedzmy za pół roku, rok, dwa. Czy warto? Chciałbym to zrobić bardziej dla zabawy, ale też chciałbym coś zyskać. Do jakiej kwoty jest realny wzrost lsk przez rok? :D
Nie chcę fortuny tylko pytam z ciekawości :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BioHay » wtorek, 19 grudnia 2017, 21:22

lolekcarlos pisze: Chciałbym kupić kilka lisków, mało, powiedzmy 4 i zostawić na BB, niech sobie leżą. Zaglądnąć na konto powiedzmy za pół roku, rok, dwa. Czy warto? Chciałbym to zrobić bardziej dla zabawy, ale też chciałbym coś zyskać. Do jakiej kwoty jest realny wzrost lsk przez rok? :D
Nie chcę fortuny tylko pytam z ciekawości :)
Miliona dolarów!
Chłopie a kto to ma wiedzieć? Zadzwoń do wróżbity Macieja.
Ostatnio pojawił się na YT Mirek, wróży z Kryptowalut.
OMG :?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości