Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2021
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cyposss » wtorek, 7 grudnia 2021, 08:07

Szału jakiegoś to nie ma ale rośnie zobaczymy co zrobi jak BTC trochę spuści . Pogłębi bardziej dołek hehe

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 7 grudnia 2021, 22:42

Dajcie spokój z tym szlamem. Jest tyle projektów dobrych. To już się kisi 4 lata i nic. Jak by miało coś być to by było już dawno Panowie. Nie miejcie nadziei na 100 zł. Zostawiłem ten skurwiały projekt na minusie i bardzo szybko odrobiłem na metaversie.

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » piątek, 10 grudnia 2021, 19:14

Fajna pompka na lisk :D Marketing dziala.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2021
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cyposss » piątek, 10 grudnia 2021, 20:50

Może się obudzi przy 5 pln

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2021
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cyposss » sobota, 11 grudnia 2021, 01:07

Nie nie miałem ale sprzedałem . Myślę kupić po 5 zł

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 11 grudnia 2021, 01:59

@Cyposss mówię o @asfarbehin :mrgreen:

No i cena zjechała poniżej dyszki. Welcome to bessa

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » sobota, 11 grudnia 2021, 05:24

45% w 7 dni , niemal jak w kasynie, a potencjał był +1000% bo przecież projekt mógł podejść pod hossę DEFI a potem NFT. Grupka młodych entuzjastów którym przytrafiło się spore ICO jak ślepej kurze ziarno nie podołała zmianom które się przytrafiły rynkowi krypto i nie może konkurować z projektami finansowanymi przez bankierskie fundusze inwestycyjne . Inne PODOBNE projekty korzystają z hossy DEFI i kolejnej NFT, wskoczyły przebojem na wyżyny kapitalizacji.
LSK mógł przecież obsługiwać dziś DEFI i NFT gdyby nie fakt że jest ciągle nieskończony ale za to w kolejnej wersji... bardzo przypomina mi to fiasko projektu DASH, gdzie też trzeba tylko poczekać na Evolution a tak naprawdę przespano czas na wdrożenie tego ulepszenia i obecnie dokończenie Evo nie ma już znaczenia, dokończenie LSK też już nie ma obecnie znaczenia, projekt będzie ciekawostką w historii blockchain a wartość tokenów będzie spadać tym bardziej im mniej pozostanie hajsu z ICO do przepalenia na wypłaty dla programistów.
---

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » sobota, 11 grudnia 2021, 08:31

Jeśli team się nie rozpadnie za 4 lata to wyjdą w końcu z gotowym projektem i pobite zostanie ath ale na tą chwilę to ten projekt nie ma nic do zaoferowania a amplifire to spektakularna klęska. Tak źle zrobionego eventu w życiu nie widziałem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 11 grudnia 2021, 08:39

Kordek nie chce już widocznie wydawać kasy na eventy. Lepiej mu wyprać kasę przez programistów.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 11 grudnia 2021, 18:24

mistrzou pisze: sobota, 11 grudnia 2021, 08:31 Jeśli team się nie rozpadnie za 4 lata to wyjdą w końcu z gotowym projektem i pobite zostanie ath ale na tą chwilę to ten projekt nie ma nic do zaoferowania a amplifire to spektakularna klęska. Tak źle zrobionego eventu w życiu nie widziałem.
Team się nie rozpadnie w 4 lata, mają za dużo kasy z ico. Projekt nawet jak będzie gotowy to z tym marketingiem dosłownie niczego nie jest w stanie zaoferować ani zachęcić nikogo. Ja już po legendarnym hardforku spodziewałem się klapy na amplifire, to było do przewidzenia.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 14:36

Ale to są asy XD



Przypominają o leeegeeendarnym wydarzeniu jakim był ampifire i przypominają jakie wspólprace będą ich czekać w 2022, wymieniając... Lightcurve, które jest firmą zatrudniającą programistów dla Liska, powołaną przez Liska, finansowaną z fundacji Liska od momentu jego powstania XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

A teraz najlepsze. Post z godziny 10:46, jedyny komentarz to komentarz scamerów podszywających się pod liska i wyłudzających czasem to eth, czasem btc. Komentarz napisany 9 minut po napisaniu posta. Zaraz miną 4 godziny, a HQ oczywiście nie pali się, żeby z hajsu przepalanego z ICO chociaż moderować własnego facebooka ! TO SIĘ NAZYWA POTEŻNY MARKETING I RENOMA. Tak się zastanawiam czy Kordek sam przypadkiem nie shortuje tego gówna i celowo chujowo zarządza, bo wie, że do góry nie pójdzie, to przynajmniej na shortach skroi frajerów.

A może to oni sami tworzą te scam komentarze ? ;)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2021
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cyposss » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 16:31

Leci jak gówno ten marketing tak działa hahha dalej nowy dołek

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 17:34

Dobra, robimy zakłady do ilu spadnie to gówno w czasie bessy?

Ja celuje w 30-50 gr czyli mniej więcej cenę jak była przy ICO ;) Może wtedy zainwestuje z 200zł w tego gniota, bo to by wyszło na to samo jak pójść i rozpieprzyć hajs w maszyny XD

Dodano po 2 minutach 17 sekundach:
Ps. chyba określenie na to gówno jest za słabe, bo gówno w toalecie wolniej spada niż to XDDDD

Spadek z 40zl o 98procent to jakieś 0.80 groszy ;) Analogicznie tak jak spadł ze 140 na około złoty coś tam podczas ostatniego okresu hosso-bessy

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2021
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cyposss » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 18:46

Szczerze to UJ ich wie co oni tak naprawdę kombinują . Ale jak będzie po 5 a nawet może i po 6 to wejdę bo czasem ma przebłyski w szybkim czasie

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 23:04

Totalna klapa 2021. Do zobaczenia za 4 lata jak to wzrośnie do 30zł za sztukę.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 23:28

@mistrzou Osz kurde wysoko cenisz, za 4 lata jak wróci do dychy to będzie sukces.

Tymczasem potężny i poważny marketing wrócił. Mają tyle hajsu, że mogliby to gówno serio porządnie wypromować, nawet bez w pełni gotowego produktu. Ale po co, prawda ?


Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » wtorek, 14 grudnia 2021, 02:04

Oni serio myślą, że to amplifire im wyszło? Czemu nikt na sali nie wybuchł śmiechem. To live na youtube oglądało mniej niż 100 osób góra 300 w najlepszym momencie choć pewnie i też nie aż tylu. Pierwszy lepszy pato streamer ma więcej oglądających na live więc ja nie wiem jaki oni mają marketing ale są upośledzeni jeśli chodzi o te tematy na poważnie.
Lisk nie zejdzie już na 1.5zł czy 2zł jak kiedyś to już nie te czasy projekt zbyt rozwinięty chyba że bitcoin poleci na 20-15k usd wtedy możliwe ale nie sądzę, że bitcoin zejdzie poniżej 20k w najgorszym momencie bessy. Poza tym spodziewam się btc po 70k w końcówce stycznia.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 14 grudnia 2021, 04:14

mistrzou pisze: wtorek, 14 grudnia 2021, 02:04Oni serio myślą, że to amplifire im wyszło? Czemu nikt na sali nie wybuchł śmiechem.
Nawet na reddit oceniają bardzo nisko amplifire, w skali 1-10, wiele osób dało 1 XD Ciekawe, kiedy znów wprowadzą tam cenzurę, jak kiedyś za krytykę tego super projektu.
mistrzou pisze: wtorek, 14 grudnia 2021, 02:04więc ja nie wiem jaki oni mają marketing ale są upośledzeni jeśli chodzi o te tematy na poważnie.
Tak działa socjalizm. Tak działa dawanie hajsu dziecku, które na to nie zapracowało, a później nie szanuje pieniędzy rodzica. Tak działa Pato-ICO ;) Aż w końcu, tak działa Emejzing Maksiu Mem Kordek i jego projekt wszech czasów - Lisk .
mistrzou pisze: wtorek, 14 grudnia 2021, 02:04Lisk nie zejdzie już na 1.5zł czy 2zł jak kiedyś to już nie te czasy projekt zbyt rozwinięty
Przeceniasz. Jestem w temacie Liska chyba troszkę dłużej, jeśli patrząc po Twej rejestracji (moją się nie sugeruj to drugie konto) i kiedyś myślałem, że nie spadnie poniżej 50, potem 30, potem 10, potem 5 i tak dalej ;) W efekcie sprzedałem w kwietniu 2020 po ~4.21 i nawet nie żałuję żadnej złotówki stratnej, bo odrobiłem ją sobie z nadwyżką i bez baghold-stresu ;) Też się kierowałem rozwojem, studiowałem liska, kierowałem się zawsze fundamentami i powiem Ci, chuja mi to dało ;) Musieliby Muska poprosić, żeby coś z tym zrobić, żeby urosło ;) Przypomnę, że cena jest już niższa, niz ta jaka była przy okolicach 6000$ za BTC w zeszłą bessę, a bitek jest teraz niemal 8 razy droższy, gdyby rzeczywiście ludzie kierowali się progresem projektu, który powinien być skończony jakieś 3 lata temu, to cena wahałaby się przynajmniej w okolicach 20-50zł teraz, osiągając szczyt bliski ATH z 2018 w tym roku, a mówimy tylko o złotówkach. Jeśli uwzględnimy dolara, który był w okresie 2018-2019 około 30-60gr tańszy, to sytuacja dla liska klaruje się jeszcze tragiczniej ;) Więc zjazd poniżej pułapu 2zł jest baaardzo realny, nawet z tracącą złotówką do dolara ;) Z kolei wykres lsk/btc jest bardzo bliziutko największego LOW i nie będzie tam na pewno srogiego odbicia w formie V, jak to występuje wielokroć na BTC, ten dołek będzie się tylko pogłębiał, zważywszy, że wydarzeń po drodze zero, nadal czekanie jak w 2018, 2019, 2020, 2021, a w każdym z tych lat Max Kordek wspominał że "ten rok będzie wyjątkowy i szczególny dla liska". I tu właśnie o to chodzi, jak zadzwonisz na straż pożarną z żartem, że jest pożar, to przyjadą, za pierwszym razem, za drugim razem, za trzecim razem, a za czwartym jak już będzie ten pożar to nikt nie przyjedzie ;) (tzn, no wiadomo o co chodzi, ale o 4 rano nie chce mi się rozkminiać innych analogii a ta jest zrozumiała).

P.s. Maxiu co roku w okolicach świąt ma urodziny, HQ oczywiście w grudniu nie pracuje, a CEO leci sobie na waxy na dwa tygodnie. Rok temu poleciał na dwa tygodnie i wrócił po trzech miesiącach, bo jest psychicznie miętki na bycie liderem, a sam ledwo ogarnia swoje przetłuszczone włosy, a co dopiero projekt, więc oprócz waxów w tajlandio-indio-indonezjach wjeżdża najpewniej psajko-kołcz ( XDDD) albo jakiś inny psychologo-motywator. No i tak ogólnie to potrafi z całego roku poświęcić połowę na wyjazdy "służbowe" na ogarnianie potęgi liska. Ciekawe na ile czasu w te święta wybędzie ta miękka fajka co nawet na amplifire nosek mu drgał jakby kłamał częściej niż myśli 8-)

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 czerwca 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kubix89 » wtorek, 14 grudnia 2021, 13:56

Wystarczy że zostaną odblokowane portfele sprzętowe (o ile wogole zostaną) i cena zanurkuje.. Ja osobiście puszczam od razu wszystko jak leci. Osobiście dużo nie mam bo kilkaset sztuk ale takich ludzi może być więcej co będą sprzedawac jak leci. Jedynie lsk może uratować NA CHWILĘ alt sezon i wtedy będzie rosło wszystko , nawet największe gówna :mrgreen:

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » wtorek, 14 grudnia 2021, 15:11

Sprzedawać nikt was na siłę nie trzyma w tym projekcie :D W tym tygodniu wyjdzie następna wersja beta portfela 2.2.0 i będzie można wypłacić z Ledgera X i S. Jak ją udostępnią to od razu wam wrzucę tu link do niego.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości