Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 18 sierpnia 2018, 12:59

W ogóle jakim głąbem trzeba być, żeby wierzyć komuś, że będzie po 100$, gdy mieliśmy już poważne oznaki bessy i mieć pretensje do danej kryptowaluty, że nie urosła, bo ktoś tak mówił haha :D

Kondzio, w chuj Ci współczuje, bo sprzedałeś o 10:30 po 14 zł z groszem, a już teraz cena ponad 15zł :mrgreen:
Współczuję serio. Ja sprzedałem o 5 rano i właśnie o 10 odkupiłem :)

I nie wiem kto Ci bzdur nagadał, że w Maju będzie SDK hahahaha

W maju to czekaliśmy na Testnet, a SDK jak się pojawi do końca roku to będzie sukces, przełom i szok z niedowierzaniem.

Pozdrawiam wszystkich trejderów, holderów i dzbanów gównotrejderów :)

P.S. sam liczę, że trochę spadnie do poniedziałku, bo nie mam zamiaru wbiegać do jadącego pociągu :)

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: stasiu » sobota, 18 sierpnia 2018, 13:07

Harmony pisze: W ogóle jakim głąbem trzeba być, żeby wierzyć komuś, że będzie po 100$, gdy mieliśmy już poważne oznaki bessy i mieć pretensje do danej kryptowaluty, że nie urosła, bo ktoś tak mówił haha :D

Kondzio, w chuj Ci współczuje, bo sprzedałeś o 10:30 po 14 zł z groszem, a już teraz cena ponad 15zł :mrgreen:
Współczuję serio. Ja sprzedałem o 5 rano i właśnie o 10 odkupiłem :)

I nie wiem kto Ci bzdur nagadał, że w Maju będzie SDK hahahaha

W maju to czekaliśmy na Testnet, a SDK jak się pojawi do końca roku to będzie sukces, przełom i szok z niedowierzaniem.

Pozdrawiam wszystkich trejderów, holderów i dzbanów gównotrejderów :)

P.S. sam liczę, że trochę spadnie do poniedziałku, bo nie mam zamiaru wbiegać do jadącego pociągu :)
gdy ulica pod koniec zeszlego roku wchodzila do swiata krypto kupowali co popadnie wiele projektow osiagalo kosniczne ceny a rozwoj projektow w powijakach
wiec cena 100$ dolarow za liska byla calkiem realne gdyby rynek caly czas szedl w gore sam widziales ATH liska ile wynosila 39 dolcow bodajze?
jestem na telegramie na kilku grupach darmowych ludzie sa do tego stopnia leniwi ze nie chce im sie sledzic na facebooku czy twiterze danego projektu a wystarczy wejsc na https://coinmarketcap.com wybrac coina a nastepnie kliklnac na social

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 18 sierpnia 2018, 13:16

@stasiu, Masz rację. Ludzi, którzy naiwnie ładowali się w grudniu czy na początku stycznia jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ze względu na ich niedoświadczenie, naiwność i wielką wyobraźnie.

Ale jak ktoś wchodził w Liska w lipcu/sierpniu zeszłego roku po 7zł i nie zrealizował choćby wkładu własnego mając do tego kilka górek począwszy od 40zł w listopadzie, a na początku bessy wierzył w 100$ nie mając na to podstaw (bo nawet Core był częściowo nie skończony), to przepraszam bardzo, ale taka osoba jest dla mnie głąbem, a nie trejderem.

I co najlepsze, teraz taki głąb radzi innym, żeby sprzedawać, wylewając swoje żale o niespełnionych ambicjach, bo przecież ktoś na youtube powiedział, że będzie po 100 dolców.

Taka rada, dla wszystkich, nie tylko dla głąbów:

Po pierwsze inwestujcie tyle ile możecie stracić. Po drugie sami odpowiadacie i ponosicie ryzyko za własną inwestycję. Po trzecie nie pozwólcie by osoby trzecie decydowały za Was o podejmowanej pozycji. Amen

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzio » sobota, 18 sierpnia 2018, 14:10

Harmony pisze: I co najlepsze, teraz taki głąb radzi innym, żeby sprzedawać, wylewając swoje żale o niespełnionych ambicjach, bo przecież ktoś na youtube powiedział, że będzie po 100 dolców.
Ehh czytanie ze zrozumieniem w Polsce to jakaś porażka.
Powtórzę raz jeszcze, tak byłem głupi kiedyś tak teraz jestem mądry i podejmuje SAMODZIELNE decyzje, kiedyś nie miałem zielonego pojęcia jak działa rynek, wszedłem bo była moda, głośno w internecie, ja akurat wyszedłem na tym bardzo dobrze ponieważ miałem lokatę na 2% a zarobiłem w rok 100%, więc cieszę się ze swojego zarobku. Wskaż mi post gdzie radziłem komuś aby sprzedawał Liska ? Napisałem tylko że nie widzę na aktualną chwilę pompy na LISKU, ogólnie cały rynek idzie do góry to logiczne ze lisk też i nie ważne w co by się 2 dni temu zainwestowało i tak byś zarobił, ale to mnie nie przekonuje aby akurat dokupić liska, zarobiłem w rok 100% wyszedłem z rynku i jestem szczęśliwy.

Mam pracę gdzie dobrze zarabiam, więc wyciąganie milionów z rynków mnie nie interesuje, inwestuję ponieważ mogę zarobić wiecej niż na lokacie w banku. Wychodzę z tego tematu, ponieważ widzę że nie ma sensu tutaj dzielić się swoimi doświadczeniami, popełniłem błąd, wyciągnąłem wnioski teraz samodzielnie podejmuje decyzję, ale i tak tego nie zrozumiecie dalej sobie wmawiajcie że będzie pompa że lisk po 100 dolarów, nie patrząc na inne waluty.

Dodano po 3 minutach 24 sekundach:
benq pisze: to chyba nie uważasz się za dobrego tradera?
Nie jestem traderem, ale nazywanie mnie Januszem też nie jest na miejscu, zainwestowałem tylko dlatego że nie miałem co z kasą robić, wsadziłem tam jakieś grosze na których mi nie zależało, a przy okazji wpadło 100%.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 18 sierpnia 2018, 14:12

Kopdzio pisze: dalej sobie wmawiajcie że będzie pompa że lisk po 100 dolarów, nie patrząc na inne waluty.
Większość z nas tutaj pokłada nadzieje na 10 dolarów, a Ty ze stówą wyskakujesz :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » sobota, 18 sierpnia 2018, 14:51

Harmony pisze:
Kopdzio pisze: dalej sobie wmawiajcie że będzie pompa że lisk po 100 dolarów, nie patrząc na inne waluty.
Większość z nas tutaj pokłada nadzieje na 10 dolarów, a Ty ze stówą wyskakujesz :)
Jak chlopaki sie postaraja i te sidechainy rzeczywiscie wypala i beda przelomowe, to w miare nowych ICO mozemy poleciec na 50-100$ przy hossie oczywiscie.

Wtedy ethereum polozylibysmy na lopatki, a ono nawet teraz po spadkach kosztuje 300$.
Dodatkowo w Niemczech tworzy sie spory rynek dla kryptowalut, a oni maja sporo z Niemcami wspolnego ;)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 18 sierpnia 2018, 15:00

@GoPro, a oprócz tego we Wrześniu startuje ICO Madany, a potem będą kolejne i prawdopodobnie z wydaniem Core będzie możliwa rejestracja daapsów :)

Także jak BTC pozwoli, a bodajże w przyszłym tygodniu ma być decyzja odnośnie jednych ETFów, to może zacząć się robić ciekawie :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 18 sierpnia 2018, 15:19

Jak się Was czyta, to ma się wrażenie, że rozmawiają ze sobą chłopcy z podstawówki, a nie poważni ludzie. Ty jesteś słaby trader, bo "masz tylko 100% zysku, a mogłeś mieć 2000%, a ja miałem 1000%, haha jestem lepszy". Trochę godności... A co do kursu, to większa jest szansa, że jesteśmy w dołku niż na górce, spadliśmy z $40 na $3, a to jest ponad 90% spadku, w dodatku w końcu nasz projekt się rozwija i widzimy to. Wg mnie warto teraz wejść w longterm, a ryzyko zawsze będzie przy inwestycji, tak to już jest, jeśli się nie chce ciężko pracować, tylko kupić i czekać, ale "to moje prywatne zdanie, a nie porada inwestycyjna".

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: thomas92 » sobota, 18 sierpnia 2018, 15:58

Osobiście jestem załadowany grubiej przy 18,5 zł. Jestem zdania że 14-15 zł to już jest bardzo dobra cena na longterm. Niestety nie miałem funduszy przy ostatniej wyprzedaży po 8-10 zł i myślę że w mojej obecnej sytuacji, widząc figle BTC, najlepszym wyjściem będzie jednak zaryzykować, poczekać i liczyć przynajmniej na te 10-12 zł i dokupić się już na full amen, zostawiając ewentualnie jakieś resztki na mrzonki o 5 zł. A jeśli okaże się, że pociąg jednak ruszył i czosnek Tomek nie zdążył wsiąść to trudno, to się nazywa ryzyko, nieodzowny element tej zabawy. Podejmuję je na własną odpowiedzialność, to ja potem będę pił szampana lub spijał gorzkie łzy :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yamillo » sobota, 18 sierpnia 2018, 16:09

na binance juz za 3.58 $ ciekawe czy w nocy bedzie jakies odbicie na 16

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
-18
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzio » sobota, 18 sierpnia 2018, 17:00

Gdzie są teraz te osoby które mnie zminusowały 8h temu jak napisałem że nadchodzą spadki ?
Lisk spadł z marketcap z 22 na 24 oznacza to że mimo iż większość spada on leci mocniej niż inne.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 18 sierpnia 2018, 17:20

Kopdzio pisze: Gdzie są teraz te osoby które mnie zminusowały 8h temu jak napisałem że nadchodzą spadki ?
Lisk spadł z marketcap z 22 na 24 oznacza to że mimo iż większość spada on leci mocniej niż inne.
A widziałeś że BTC spadł 200 dolarow czy to ignorujesz ?

Poza tym mamy 23 miejsce aktualnie a między 22 a 24 dzieli nas 1mln $ kapitalizacji, czyli jakieś 0.25%. W każdej chwili możemy wrócić na 22 miejsce albo 24 ;) Tak jest tam ciasno. Ale lepiej ściemniać że Lisk bardziej leci hehe

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
O. Już z powrotem 22 :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yamillo » sobota, 18 sierpnia 2018, 17:48

ja jebie ten lisk mnie chyba nie lubi , patrze spadł fajnie kupiłem za 14.57 a tu po 10 minutach znowu taki wielkie spadek .. wtf ??

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 18 sierpnia 2018, 17:55

@Yamillo, to nie Lisek tylko Bitbay. Obserwowałeś przecież inne giełdy w tym kurs na Binance i było tam 3.58 usd a kupiłeś po ponad 3.8 :) Emocje emocje :) Na bb byl kurs dzisiaj lekko zawyzony. Ja odpuściłem sobie dzisiaj sprzedaże i kupna bo nie mam czasu być zalogowany na giełdzie i ciągle trzymać rękę na pulsie. Niech spada nawet poniżej 10zl do poniedziałku, będę wtedy bardzo szczęśliwy, a i tak już dzisiaj kilka Liskow więcej mi wpadło.


@Don8000, łap telepatycznego plusa, bo pisze że wykorzystałem dla Ciebie możliwość ich rozdawania :)
Ostatnio zmieniony sobota, 18 sierpnia 2018, 17:59 przez Harmony, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » sobota, 18 sierpnia 2018, 17:56

Yamillo pisze: ja jebie ten lisk mnie chyba nie lubi , patrze spadł fajnie kupiłem za 14.57 a tu po 10 minutach znowu taki wielkie spadek .. wtf ??
Ty wogole ogarniasz co się dzieje wokół ? :D
1. Patrz na kurs BTC.
2. Patrz na kurs na giełdach o największym obrocie LSK.
3. Jeszcze raz spójrz w jakim miejscu jest kurs BTC.
4. Dopiero wejdź na Bitbay PLN/LSK.


A odbicie LSK ładne, gratuluję tym, którym udało się zrobić to 50% ;)

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sliwa07 » sobota, 18 sierpnia 2018, 18:07

Witam wszystkich po długiej przerwie cena atakcyjna ale warto jeszcze poczekac

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 18 sierpnia 2018, 19:22

pisalem dwa dni temu zeby sie nie napalac :ugeek:

towarzystwo sie rozpisalo, jak przy kazdym odbiciu i spadku :mrgreen:

widze ze kilka osob niezle musialo poplynac skoro tak sie produkuja bez konkretnego celu, rzekomo nie posiadajac juz liska w portfelu :?

dobrze ze nie musze sie tak spinac przy krypto 8-)

Obrazek

pobawilem sie troche w trejdowanie przez czwartek/piatek i przy 6300 satoshi powiedzialem pass, ustawilem schody 5900-5800 na odkup, a tu poszlo na 5500, korekta mocniejsza niz myslalem :roll: :)

mam bardzo dlugi weekend, wiec nie chce mi sie ciegle sledzic kursu = stop limit ustawiony i co mam to mam a reszte olewam ;) 8-)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Don8000 » sobota, 18 sierpnia 2018, 21:13

I teraz znowu wchodzę ja 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yamillo » sobota, 18 sierpnia 2018, 21:38

nie kupiłem po złej cenie i tak .. ale zawsze mogło być lepiej lisk spadnie jeszcze na 10 zł i wtedy się obłowię , ale z tradingiem to musze dać sobie spokoj ;d

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 19 sierpnia 2018, 17:27

Kopdzio pisze:
Pleasek89 pisze: Nie będą z tobą wchodził w dyskusję, bo to marnowanie czasu. Sprzedałeś? Bardzo się cieszę. Czyli nie zobaczymy cię już tu więcej?
Czyli nie masz żadnych argumentów, tylko potrafisz wyzywać kogoś, napisać że lisk rośnie, a jeżeli ktoś się z Tobą nie zgadza to od razu na niego naskakujesz. Ja mam swoje zdanie, ty masz swoje, i wątek polega na SPEKULACJI CENY LISKA, a nie LISK ROŚNIE. Ja spekuluje że lisk się nie wybije, podałem swoje argumenty, skoro Ty nie masz żadnych popierających Twoją tezę to proszę nie rób "SZAMBA" w tym wątku.
Przez "nie rób szamba" masz na myśli szambo przez zaniechanie?

Cholera mogłem zainwestować w Tethera...to jest dobre krypto a nie jakiś shitcoin jak Lisk.

Obrazek

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości