Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 13 sierpnia 2020, 17:53

Pogromca pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 17:42Mi się zdaje, że nie sam halving, a dodanie margin trade na binance z możliwością dzwigni x5
uuuu to jest gruba sprawa, zwłaszcza jeśli by się okazało że LSK był długo akumulowany i jest w silnych rękach odsób które wiedziały o tej karierze Liska, najpierw pojawiły się pary do fiat na dużych giełdach i do USDT na binance a teraz dźwignia i to dość solidna, jest to nobilitacja tego aktywa. Niestety dźwignia będzie prowodyrem pionowych pomp ;) te 20zł/LSK to chyba się sfrajeruję jak puszczę tak tanio ;)
---

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 13 sierpnia 2020, 18:04

@koparki Jeszcze futuresy czekają. Tak samo jak pionowo może iść w górę tak może dupnąć mocniej w dół ;) Fajnie że w końcu będzie można grać na spadki na tym aktywie

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rosa1990 » czwartek, 13 sierpnia 2020, 18:06

spokojnie :) jeszcze zobaczymy 5 zł za lsk, btc zaraz poleci i pociągnie troche w dół :)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 13 sierpnia 2020, 18:15

@rosa1990 to wszystko zależy kto zakumulował to aktywo bo jak wiesz z blockchaina bitcoina jest tendencja do koncentrowania danego aktywa w nielicznych rękach, gdy te ręce maja jakieś zamiary co do aktywa to epizodyczne wahnięcie ceny w dół nie przeszkadza aby ta ostatecznie zaliczyła p&d. Nie mam szklanej kuli, nie sugerujcie sie miom entuzjazmem , nie mam tego liska aż tak dużo aby tu wzbudzać FOMO :lol:
Ale widać po aktywnosci wątku kiedy ludzie mieli nadzieję i kisili od pęknięcia hossy 2018 a kiedy nadzieja umarła (na dnie bańki).
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » czwartek, 13 sierpnia 2020, 18:18

"... p&d" a to co to :) ?

Sorry za moje pytania - ale zielony jestem z tych pojęć.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 13 sierpnia 2020, 18:19

@adam.krakus pump & dump - pompowanie ceny, poderwanie do zakupów drobnych inwestorów którzy wspomagają pompę i gwałtowny zrzut aktywów na rynek gdy już cena jest wypompowana do abstrakcyjnych wartości, frajerami którzy gaszą światło są osoby które kupiły wysoko i zaskoczył je spadek, kosztem takich osób ekipa pompująca zarobiła. Bańka 2017/2018 na LSK kształtem wykresu przypomina klasyczne p&d, wzrost był bardzo oderwany od fundamentów projektu. Ale te 20pln które są moim celem nie byłoby oderwane od rzeczywistości gdyby na rynku ogólnie była hossa ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 13 sierpnia 2020, 18:35

koparki pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 17:53uuuu to jest gruba sprawa, zwłaszcza jeśli by się okazało że LSK był długo akumulowany i jest w silnych rękach odsób które wiedziały o tej karierze Liska, najpierw pojawiły się pary do fiat na dużych giełdach i do USDT na binance a teraz dźwignia i to dość solidna, jest to nobilitacja tego aktywa. Niestety dźwignia będzie prowodyrem pionowych pomp te 20zł/LSK to chyba się sfrajeruję jak puszczę tak tanio


hehhe piszesz jak typowy sekciarz liska :D miej tylko na uwadze że delegaci liska naprodukowali za darmo dodatkowo 41mln sztuk

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 13 sierpnia 2020, 18:43

tak ten balast to jest po dzisiejszej cenie 65mln $ ale to jest tajemnica delegatów czy wypuścili to ze swoich rąk aby przejęły to silniejsze ręce czy kiszą w celu zrzutu do dziś. Patrząc na ten wątek widać kiedy niemal wszyscy kisili z nadzieją a kiedy w końcu zrzucili , byc moze delegaci są tylko programistami a nie doświadczonymi traderami czy inwestorami i zrobili to co tutaj zrobiła ulica , czyli skapitulowali na bessie albo podczas czarnego łabędzia albo potem podczas powrotu kursu po czarnym łabędziu - okazji na odetchniecie z ulgą i oddanie kojnów było sporo a trend dalej wzrostowy a w wątku cisza , a bynajmniej x10 mniejsza aktywność niz przed kapitulacją ;)
blink pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 18:35 piszesz jak typowy sekciarz liska
Nie sekciarz tylko to wynika ze strategii stosunku ryzyka do nagrody i zachłanności , skoro mam stosunkowo mało tego aktywa w portfelu - a dobrałem adekwatnie do ryzyka aby wytrzymać ewentualne spadki zanim zrobię STOPLOSS to zamierzam też wytrzymać adekwatny wzrost zanim zrealizuję TAKEPROFIT . Jeśli jest dźwignia to te 20pln moim zdaniem wejdą, to jest nowe info dla mnie że LSK jest/będzie na dźwigni x5 na płynnej giełdzie - to sporo i to jest duża nobilitacja dla LSK
---

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:00

@blink Zapomniałeś dodać, że te 41mln powstało w przeciągu 4.5 roku, w dodatku przez więcej niż 101 delegatów, bo wielu z nich już nie forguje liska, oraz najważniejszy fakt, że większość delegatów musiała kupić 100k lisków podczas ico żeby być delegatem . W dodatku można sprawdzić ktory delegat ile posiada i jak często sprzedaje w poniższym linku

https://explorer.lisk.io/delegateMonitor

Bo oczywiscie po co mówić całą prawdę, kiedy półprawda w postaci fudowej opinii brzmi lepiej :)

I nie ma niczego za darmo drogi kolego, najpierw ktoś musiał zaryzykować i zainwestować, nauczyć się pewnych rzeczy i dbać o bezpieczeństwo sieci , również ktoś musiał ich wybrać ;) . No ale koledze przeszła koło nosa możliwość zostania delegatem i dostania się do ,darmowego koryta' to teraz jest płacz, jęk i stęk ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:14

Spoiler:
Pogromca » czwartek, 13 sierpnia 2020, 18:41
Komentarz:
Panie weź nie pier...
Czym według Ciebie tak **** Tym, że zażartowałem czy tym, że delegaci wyprodukowali prawie 50% tego, co było. Kiedyś porównywane było do ETH, że w lisku inflacja taka piękna. No niestety w ETH jest 112 mln a w lisku 141mln tylko CMC nie liczy kordkowych lisków, które też zrzucił **** na górce przed konferencjom :D

Pogromca pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:00@blink Zapomniałeś dodać, że te 41mln powstało w przeciągu 4.5 roku, w dodatku przez więcej niż 101 delegatów, bo wielu z nich już nie forguje liska, oraz najważniejszy fakt, że większość delegatów musiała kupić 100k lisków podczas ico żeby być delegatem . W dodatku można sprawdzić ktory delegat ile posiada i jak często sprzedaje w poniższym linku

https://explorer.lisk.io/delegateMonitor

Bo oczywiscie po co mówić całą prawdę, kiedy półprawda w postaci fudowej opinii brzmi lepiej


No właśnie tylko w niecałe 5 lat w których projekt jeszcze nie ruszył, liska naprodukowali 41 baniek. Co za różnica przez ilu delegatów jak te liski w jakiś rekach są i może czekają na zrzut? :D LOL
Pogromca pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:00I nie ma niczego za darmo drogi kolego, najpierw ktoś musiał zaryzykować i zainwestować, nauczyć się pewnych rzeczy i dbać o bezpieczeństwo sieci . No ale koledze przeszła koło nosa możliwość zostania delegatem i dostania się do ,darmowego koryta' to teraz jest płacz, jęk i stęk


Ludzie zostali delegatami za freeko bo stworzyli stronkę albo jakąś apeczke do liska. Co do 100k liska to piszesz o grupie elite a to nie są wszyscy delegaci. Sam piszesz półprawdę jaka Ci pasuje. Te 100k lisków z ICO było warte około 7,5k usd po czym zgarnęli po 300-400k lisków za free i mogą nawet teraz opchnąć za 2mln+ :D Pewnie że jakbym został delegatem to bym forgował ile wlezie i zrzucał sekcie a kto nie?

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:21

Pogromca pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:00No ale koledze przeszła koło nosa możliwość zostania delegatem i dostania się do ,darmowego koryta
faktycznie kojarzę że kolega był lub niemal był delegatem. Nie dziwie sie że nie wytrzymał bessy, długa degradacja kursu zmierzająca do zera a na koniec jeszcze dołek kapitulacyjny , ja juz nam z doświadczenia te emocje i wiem jak myślę w takich momentach. Mnie mocno wtedy przekonało że to nie jest gniot wejście pary LSK-fiat na Krakena, potem utwierdziło w przekonaniu wejście pary LSK-usdt na binance a teraz te info o dźwigni. Nie wiem co sie dzieje od kuchni w projekcie ale wiem że giełdy dyskontują wszystko i drapieżniki dużo lepiej poinformowane po prostu akumulują a gdy jest na rynku odpowiedni trend trzymają. LSK i ciapek nim zarządząjacy spóźniają się i długo trwa rozwój , nie załapali się na hossę DeFI, na tej sieci mogłyby byc tez takie projekty, to by wypompowało Liska.

Dodano po 4 minutach 45 sekundach:
blink pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:14Co za różnica przez ilu delegatów jak te liski w jakiś rekach są i może czekają na zrzut? :D LOL
no ale wiesz że 95% bitcoina jest w bardzo nielicznych rekach - i potencjalnie to "czeka na zrzut" , zerknij na strukturę bogatych portfeli , to nie przeszkadza wzrostom istotne jest po prostu aby aktywa były zamrożone w silnych rękach, w jakich rękach jest zamrożona podaż LSK nie wiem , jak wiesz na pewno to powiedz nam proszę.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:27

koparki pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:16faktycznie kojarzę że kolega był lub niemal był delegatem


Tak "niemal" byłem, tylko przede mną było jeszcze 40-50 (140-150 pozycja) :D Brakowało mi "tylko" 20-30mln głosów :D
koparki pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:16 Nie wiem co sie dzieje od kuchni w projekcie


A mnie własnie ich praca przekonała do zmiany projektu na lepszy i nie żałuje.

Dodano po 4 minutach 21 sekundach:
koparki pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:21no ale wiesz że 95% bitcoina jest w bardzo nielicznych rekach - i potencjalnie to "czeka na zrzut" , zerknij na strukturę bogatych portfeli , to nie przeszkadza wzrostom istotne jest po prostu aby aktywa były zamrożone w silnych rękach, w jakich rękach jest zamrożona podaż LSK nie wiem , jak wiesz na pewno to powiedz nam proszę.


Tylko bitcoin coś reprezentuje a lisk niestety to tylko obietnica póki co. Poza tym Liski są w rękach "gangu" (w mniejszej lub większej ilości, w milionowej ilości) który się rozpada i zostali/zostaną oderwani od koryta. Co zrobią z liskami? 8-)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:37

blink pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:27Poza tym Liski są w rękach "gangu"
Tak @blink to była wielka kompromitacja dla projektu ten gang. Interesuję się krypto z powodu idei, w LSK długo była tolerowana patologia, to wielki minus.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:43

koparki pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:37Tak @blink to była wielka kompromitacja dla projektu ten gang. Interesuję się krypto z powodu idei, w LSK długo była tolerowana patologia, to wielki minus.


Ta patologia nadal trwa, multikonta elite nadal wydobywają. Miało to być zmieniona ale jak to z liskiem bywa wszystko się odwleka. Patologia forgowa przy 5, 4, 3, 2 lisków za blok. Zaraz będzie 1 i dopiero teraz zmieni się ekipa forgujących (tylko czy większość i tak nie zostanie ta sama?). Wystarczyło zrobić by każdy mógł postawić noda i wydobywać, to stworzyli kastę 101 osób (w którym byli też pracownicy liska...)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:52

@blink a gdyby pominąć tą patologiczną decentralizację to jako osoba która kiedyś ponadprzeciętnie interesowała się projektem od kuchni jak oceniasz funkcjonalność i rozpoznawalność projektu jeśli miałby działać (na tle konkurencyjnych projektów) i jak oceniasz kiedy to może zacząć działać, postaraj się odpowiedzieć obiektywnie pomimo niechęci do projektu o ile jeszcze śledzisz postępy w LSK.
---

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:03

Obrazek
lsk/pln

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:24

blink pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:14Czym według Ciebie tak **** Tym, że zażartowałem czy tym, że delegaci wyprodukowali prawie 50% tego, co było. Kiedyś porównywane było do ETH, że w lisku inflacja taka piękna. No niestety w ETH jest 112 mln a w lisku 141mln tylko CMC nie liczy kordkowych lisków, które też zrzucił **** na górce przed konferencjom
Wyprodukowali tyle, bo takie były założenia konsensusu od początku. Lisk to nie środek płatniczy, a inflacja jest z góry okreslona. Notabene Max sprzedał tyle ile miał w planie sprzedać, były jasne rozpiski z jego strony na ten temat i tabelki ile i kiedy sprzedaje (wtedy sprzedał później niż to co zakładał), co można zresztą udowodnić i nie ma w tym żadnej tajemnicy . Obrażać się nie ma też co na Maxa tylko trzeba było sprzedawać wtedy co on ;)

Adres Maxa

https://explorer.lisk.io/address/8201357239823655010L

Strategia likwidacji zasobów Maxa


blink pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:14 No właśnie tylko w niecałe 5 lat w których projekt jeszcze nie ruszył, liska naprodukowali 41 baniek. Co za różnica przez ilu delegatów jak te liski w jakiś rekach są i może czekają na zrzut? :D LOL
Czekaj, czyli mieli wziąć kasę za ico i do tej pory nie dać inwestorom tokenów, bo projekt nie jest dokończony
? XD Tak rozumiem Twój tok myślenia.

Projekt ruszył 4.5 roku temu, kiedy ruszyła sieć mainnet.
Ty niestety po kilku latach nadal nie rozumiesz Liska i myślisz, że stanie się on platformą blockchain do umieszczania na nim dappsów i tym sugerujesz dokończenie projektu. Otóż tak nie jest. Lisk to token narzędziowy i nie jest to platforma dapps, a ekosystem z narzędziami, który pozwala zbudować w pełni własny blockchain na własnych zasadach, umożliwiając stworzenia np. własnej platformy do dappsów, defi itp albo własnej platformy sidechainów z różnymi kontraktami według swojego widzimisię niekoniecznie połączonej z mainnet Lisk, lub połączonej, jeśli zaistnieje niebawem taka możliwość .
blink pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:14Ludzie zostali delegatami za freeko bo stworzyli stronkę albo jakąś apeczke do liska. Co do 100k liska to piszesz o grupie elite a to nie są wszyscy delegaci. Sam piszesz półprawdę jaka Ci pasuje. Te 100k lisków z ICO było warte około 7,5k usd po czym zgarnęli po 300-400k lisków za free i mogą nawet teraz opchnąć za 2mln+ :D Pewnie że jakbym został delegatem to bym forgował ile wlezie i zrzucał sekcie a kto nie?
Tak, na samym początku niewiele zaangażowania trzeba było, żeby zostać delegatem , również powstało wiele patologii z tym związanej w przeszłości i sporo środków można było lepiej rozdysponować w formie dao. Ale mimo wszystko delegatem nie zostawałeś tak łatwo, bo poparcie społeczności było niezmiernie ważne o czym sam dobrze wiesz tworząc tu pierwsze tematy ,,na wspieranie kopalń liska" i angażując się w cały ten system . Elite jakkolwiek negatywne by nie było, to mieli wymóg holdowania min. 100k lsk (na początku było 50k) by przynależeć do grupy. Wiadome jest, że Ci co nie wierzą, to szybko zrzucą, tak jak to było pod koniec zeszłego roku w trakcie zwolnień, kilka osób z Elite odeszło. Najważniejsze że odchodzą osoby mało zaangażowane, robiąc dzięki temu miejsce dla zasłużonych członków społeczności Teraz grupa Elite rozpadła się po całości, a przy nowym dpos dojdzie dopiero do przetasowań i zmian zasad gry z wymuszonym zablokowaniem środków jeśli jesteś delegatem .

https://explorer.lisk.io/topAccounts

Tu można zajrzeć na największe konta liskowe i sprawdzić w większości kto jest ich właścicielem i kto mógłby zrzucać. Delegatów jest niewiele i nie ma możliwości że większość z nich zrzuci przed nowym dpos itd.. , bo nowy dpos będzie wymagał min. 10% wkładu własnego wobec oddanych nań głosów, wiec sprzedaż uniemożliwia bycie delegatem w nowym rozdaniu .
blink pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:27Tak "niemal" byłem, tylko przede mną było jeszcze 40-50 (140-150 pozycja) :D Brakowało mi "tylko" 20-30mln głosów
Ostatnio weszło kilku chłopaków, którzy blisko Ciebie . Po prostu byli bardziej cierpliwi i zaangażowani ;)
blink pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:27Tylko bitcoin coś reprezentuje a lisk niestety to tylko obietnica póki co
Bitcoin nie reprezentuje nic oprócz bycia pierwszym ;) Lisk to nie obietnica, masz już praktycznie wszystko gotowe, możesz tworzyć co zechcesz.

Dodano po 6 minutach 5 sekundach:
blink pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:27Poza tym Liski są w rękach "gangu" (w mniejszej lub większej ilości, w milionowej ilości) który się rozpada i zostali/zostaną oderwani od koryta. Co zrobią z liskami?
Większej bzdury i fudu nie słyszałem ostatnio :geek: Jeszcze raz polecam https://explorer.lisk.io/topAccounts aby sprawdzić kto ma najwięcej lisków i w jakich rękach one są. Nie rozumiem tylko dlaczego sugerujesz że mityczni delegaci byli w stanie holdować od początku swe liski, jak większość z nich pozbyła się już większości, poza tym dochodzą nagrody dla głosujących itp., a zaraz nagrody o tyle się zmniejszą, że bycie delegatem przy obecnej cenie liska to nie będzie nie wiadomo jaka fucha bo lepsze pieniądze rozgarnięty człowiek jest w stanie bez problemu zarobić w Polsce i się nie narobić :D Poniosło Cię i oderwało od liskowej rzeczywistości ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:25

koparki pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:52@blink a gdyby pominąć tą patologiczną decentralizację to jako osoba która kiedyś ponadprzeciętnie interesowała się projektem od kuchni jak oceniasz funkcjonalność i rozpoznawalność projektu jeśli miałby działać (na tle konkurencyjnych projektów) i jak oceniasz kiedy to może zacząć działać, postaraj się odpowiedzieć obiektywnie pomimo niechęci do projektu o ile jeszcze śledzisz postępy w LSK.


Funkcjonalność w tworzeniu aplikacji oceniłbym wysoko, jeśli zrobią to co obiecali to powinno iść łatwiej tworzyć te apki niż na innych platformach które wymagają niekiedy nauki nowego języka programowania. Sam kod też jest oceniany wysoko w tych chińskich rankingach. Kiedy to ruszy nie wiem - ktoś inny Ci na pewno odpowie na to.

Rozpoznawalność myślę że duża. Czasy polonexa mi się przypominają, nie było wtedy tak wiele krypto jak teraz a lisek na polonexie był jako jedna z 20-30 krypto. Te rebrandingi robiły furorę :D Tutaj na forum każdy zna liska ale my jesteśmy małym ogródkiem. Niestety za liskiem ciągnie się dużo negatywnej opinii sam moderujesz pewnie tutaj temat to wiesz. Pokaż mi inna krypto z taka opinią?

Jednak największy problem jest taki że to strasznie długa trwa. Wszystkie pompy nawet ta ostatnia z DeFi liska omijają bo oni cały czas robią coś co zaczęli 4-5 lat temu. Szkoda bo lisk mógł być w czołówce i sam w to wierzyłem.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:28

blink pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:43
koparki pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 19:37Tak @blink to była wielka kompromitacja dla projektu ten gang. Interesuję się krypto z powodu idei, w LSK długo była tolerowana patologia, to wielki minus.


Ta patologia nadal trwa, multikonta elite nadal wydobywają. Miało to być zmieniona ale jak to z liskiem bywa wszystko się odwleka. Patologia forgowa przy 5, 4, 3, 2 lisków za blok. Zaraz będzie 1 i dopiero teraz zmieni się ekipa forgujących (tylko czy większość i tak nie zostanie ta sama?). Wystarczyło zrobić by każdy mógł postawić noda i wydobywać, to stworzyli kastę 101 osób (w którym byli też pracownicy liska...)
O stary, ale Ty głupoty gadasz. Patologia odchodzi w niebyt. Nie jesteś nawet trochę na bieżąco. Nie ma już Elite, sporo z nich wyleciało i ich multikont wyleciało z pozycji kucia już od zeszłego roku, nie ma obowiązku głosować na nich by dostawać nagrody bo jako grupa i tak ich nie wypłacają, a delegaci wypłacają je osobno. Sporo osób jest w drodze na wylot, sporo czeka na wejście do kucia, sporo zasłużonych ostatnimi miesiącami weszło jako delegat. Proszę jak nie wiesz to nie kłam , bo to nie ładnie .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:43

Pogromca pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:24Większej bzdury i fudu nie słyszałem ostatnio Jeszcze raz polecam https://explorer.lisk.io/topAccounts aby sprawdzić kto ma najwięcej lisków i w jakich rękach one są.


Tak by Ty śledzisz gdzie delegaci przesyłają liski na swoje poukrywane konta :D
Pogromca pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:24a zaraz nagrody o tyle się zmniejszą, że bycie delegatem przy obecnej cenie liska to nie będzie nie wiadomo jaka fucha bo lepsze pieniądze rozgarnięty człowiek jest w stanie bez problemu zarobić w Polsce i się nie narobić Poniosło Cię i oderwało od liskowej rzeczywistości


No zaraz tak, jak już wszyscy się nachapali to teraz dopuszczą tych co chcą coś zrobić dla liska, pisałem to wyżej....

Pogromca pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:24Projekt ruszył 4.5 roku temu, kiedy ruszyła sieć mainnet.

Dobrze, wykłóciłeś się o pół roku... :lol: :lol: :lol:
Pogromca pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:24Czekaj, czyli mieli wziąć kasę za ico i do tej pory nie dać inwestorom tokenów, bo projekt nie jest dokończony
? XD Tak rozumiem Twój tok myślenia.


Co mają liski z ICO do wydobytych przez delegatów? Weź się ogarnij

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
Pogromca pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:28O stary, ale Ty głupoty gadasz. Patologia odchodzi w niebyt. Nie jesteś nawet trochę na bieżąco. Nie ma już Elite, sporo z nich wyleciało i ich multikont wyleciało z pozycji kucia już od zeszłego roku, nie ma obowiązku głosować na nich by dostawać nagrody bo jako grupa i tak ich nie wypłacają, a delegaci wypłacają je osobno. Sporo osób jest w drodze na wylot, sporo czeka na wejście do kucia, sporo zasłużonych ostatnimi miesiącami weszło jako delegat. Proszę jak nie wiesz to nie kłam , bo to nie ładnie .


Odchodzi odchodzi ale nadal jest. Kilka osób wyleciało a piszesz tutaj jakby to już jakaś rewolucja była..


Z liskiem tak jest że nie można nic złego na jego temat napisać bo zaraz jesteś atakowany. Bojówka liska :lol: :lol:

Dodano po 8 minutach 5 sekundach:
Pogromca pisze: czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:24Notabene Max sprzedał tyle ile miał w planie sprzedać, były jasne rozpiski z jego strony na ten temat i tabelki ile i kiedy sprzedaje (wtedy sprzedał później niż to co zakładał), co można zresztą udowodnić i nie ma w tym żadnej tajemnicy .


Co za problem ustalić termin sprzedaży a później pod to zrobić konferencje i rebranding?
To czemu teraz nie sprzedaje? Bo czeka znów na górkę xD

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości