Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 24 października 2019, 01:57

Na pocieszenie analiza jakości kodu dla projektów które publikują kod na github:
https://www.cryptomiso.com/
lisk na wybitnej lokacie w pierwszej trójce ;) tron też wysoko.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 11:15

@koparki Czy ilość commits = jakość kodu? :) To tylko lista ilości commits.

Jakość kodu Liska jest taka "dobra", że projekty które mają być na Lisku robi się na Etherze. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 24 października 2019, 12:29

@Wymazywanie Są co jakiś czas chińskie audyty sprawdzaące jakość kodu i Lisk jest zawsze bardzo wysoko.

I wprowadzasz w błąd z tym ETH, bo taka MADANA tylko i wyłącznie rozpoczęła ERC20, żeby sprostać swoim inwestorom i dać token w ich ręce do dystrybucji. Ale to już Ci 600 razy tłumaczyliśmy, mógłbyś nie powielać fake newsów ;-)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 12:39

Harmony pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:29bo taka MADANA tylko i wyłącznie rozpoczęła ERC20, żeby sprostać swoim inwestorom i dać token w ich ręce do dystrybucji.
Tylko? ;)

Pomyślany jako liskowy token, robi ICO na ETH, bo na Lisku nie może/nie da się/nie chce, i Ty nazywasz to "tylko rozpoczęła ERC20"? Wolne żarty.

Zrozum, że jak o czymś piszecie czy mówicie, że jest na lisku, że jest liskowym projektem, to ma śmigać bez wazeliny w całości na blockchainie Liska czy sidechainie, włącznie z powstaniem, sprzedażą i dalszą egzystencja blockchainową.

Metaforycznie, bo chyba dalej macie klapki niektórzy: jak wydajesz przyjęcie, to robisz je u sąsiada czy u siebie? A jak robisz je u sąsiada, korzystając z jego talerzy, sztućców, stołu, miejsca i nawet żarcia, to jest przyjęcie nadal wydawane przez Ciebie, tylko dlatego, że tak myślisz, czy jednak przyjecie jest sąsiada :?: :mrgreen: Tym są "liskowe" projekty.

Pokaż mi coś, co śmiga na blockchainie Lisk lub na sidechainie Liska od początku do końca to nazwiemy to prawidłowo projektem na Lisku.

Lisk nie ma projektów na sobie. To co miało być zrobiono na ETH.
Czemu? Bo Lisk to bubel, jeszcze do tego nie doszedłeś po tylu latach? :|
Przecież to jest kompletny upadek standardów i szanowania się, robić coś choćby częściowo na ETH i nazywać to liskowym projektem...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 24 października 2019, 13:04

@Wymazywanie Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem. Może w końcu zrozumiesz.

Tu więcej:

https://blog.madana.io/instructions-for ... a9fdc7765b

https://blog.madana.io/madana-pax-mdn-i ... 4011762a23

Dodano po 15 minutach 1 sekundzie:
Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:39Pomyślany jako liskowy token, robi ICO na ETH, bo na Lisku nie może/nie da się/nie chce, i Ty nazywasz to "tylko rozpoczęła ERC20"? Wolne żarty.
Nie ma jeszcze możliwości rejestracji ICO na Lisku, ale możesz opracowywać projekty w testnet, co robi MADANA.
Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:39Zrozum, że jak o czymś piszecie czy mówicie, że jest na lisku, że jest liskowym projektem, to ma śmigać bez wazeliny w całości na blockchainie Liska czy sidechainie, włącznie z powstaniem, sprzedażą i dalszą egzystencja blockchainową.
Nikt nie pisze, że jest na Lisku oprócz Ciebie. Tak, MADANA jest Liskowym projektem, bo docelowo będzie działać na Lisku, a jej programiści są mocno powiązani z Liskiem i będą również na evencie Lisk.js.
Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:39Metaforycznie, bo chyba dalej macie klapki niektórzy:
Metaforycznie piszesz dużo treści, a chuja z tego wszystkiego rozumiesz ;-) Tyle z metaforyki.
Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:39Pokaż mi coś, co śmiga na blockchainie Lisk lub na sidechainie Liska od początku do końca to nazwiemy to prawidłowo projektem na Lisku.
Ja pierdolę :D Ale Ty jesteś ociemniały. Obecnie za pomocą SDK możesz stworzyć własną oddzielną kryptowalutę i własny blokchain, który nie będzie połączony z Liskiem albo wykorzystać samego Liska do niestandardowych transakcji (coś ala smart kontrakty, ale dające więcej możliwości). Jedynie na testnet możesz sprawdzać koncepcje i testować pierwsze "pierwotne" sidechainy. Dopóki nie ma interoperacyjności blokchain to żaden sidechain nie będzie działał w mainnecie i nie będzie połączony krzyżowo z Liskiem.
Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:39Lisk nie ma projektów na sobie. To co miało być zrobiono na ETH.
Przeczytaj linki które wrzuciłem, bo pierdolisz takie manipulacje, że głowa boli. To co ma być na Lisku będzie na Lisku, nic nie przeszkadza, żeby szybciej przedstawić ofertę klientom i spełnić ich wymagania.

Na Lisku powstaje obecnie dużo różnych projektów o których nie usłyszysz w głównych źródłach, bo zwyczajnie tam nie sięgasz. Oto projekt, który tworzy jeden z delegatów
Carbonara, pierwszy z brzegu przykład: https://contributions.space/
Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:39Czemu? Bo Lisk to bubel, jeszcze do tego nie doszedłeś po tylu latach?
Taki bubel, że na Uniwersytetach w Argentynie będą używać SDK do studiowania inżynierii informatycznej :-) Ciekawe czemu Twojego ETH nie wzięli ?
Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:39Przecież to jest kompletny upadek standardów i szanowania się, robić coś choćby częściowo na ETH i nazywać to liskowym projektem...
To jest kompletny upadek używania mózgu nie rozumiejąc czegoś, co się kilkanaście razy tłumaczyło, a i tak wraca się co jakiś czas i zadaje znowu te same durne pytania. Nic nie przeszkadza, żeby wystawić token dla inwestorów szybciej, a projekt nadal jest Liskowy, bo głównym jego celem jest praca w sieci Lisk, a nie ETH. ETH jest tylko przejściowe.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 13:09

Harmony pisze: czwartek, 24 października 2019, 13:04Obecnie za pomocą SDK możesz stworzyć własną oddzielną kryptowalutę i własny blokchain, który nie będzie połączony z Liskiem albo wykorzystać samego Liska do niestandardowych transakcji (coś ala smart kontrakty, ale dające więcej możliwości). Jedynie na testnet możesz sprawdzać koncepcje i testować pierwsze "pierwotne" sidechainy. Dopóki nie ma interoperacyjności blokchain to żaden sidechain nie będzie działał w mainnecie i nie będzie połączony krzyżowo z Liskiem.
No właśnie, więc nie ma NIC. Pokaż mi takie projekty na sidechainach, nie na testnecie.
Póki co nie ma nic, a robienie ico na ETH sprawia, że to etherowy projekt póki co.

Dodano po 54 sekundach:
Harmony pisze: czwartek, 24 października 2019, 13:04pierdolisz takie manipulacje, że głowa boli. To co ma być na Lisku będzie na Lisku
Mnie nie interesuje, co BĘDZIE, ale co JEST.

Pokaż mi co jest OBECNIE na Lisku.

Jak nie ma NIC, to pisze prawdę więc przyznaj to.

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
Harmony pisze: czwartek, 24 października 2019, 13:04Taki bubel, że na Uniwersytetach w Argentynie będą używać SDK do studiowania inżynierii informatycznej
Ciągle "będzie" to "będzie" tamto... Ja rozumiem, że bagholderzy żyją we własnych marzeniach o przyszłości, ale mnie interesuję to, co JEST.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 24 października 2019, 13:10

While we have an unchanged commitment to developing certain building blocks of the MADANA platform with the yet to come Lisk production SDK, we can certainly release the PAX cryptocurrency before that.


https://blog.madana.io/our-pax-cryptocu ... aa9d90bf25
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 13:11

Harmony pisze: czwartek, 24 października 2019, 13:04To jest kompletny upadek używania mózgu nie rozumiejąc czegoś, co się kilkanaście razy tłumaczyło, a i tak wraca się co jakiś czas i zadaje znowu te same durne pytania. Nic nie przeszkadza, żeby wystawić token dla inwestorów szybciej, a projekt nadal jest Liskowy, bo głównym jego celem jest praca w sieci Lisk, a nie ETH. ETH jest tylko przejściowe.
Jak sąsiadka urodzi dziecko poczęte nie z Twojego plemnika a potem zabierzesz jej to dziecko, to jest ono Twoje?

Robienie na ETH to narodziny w sieci ETH i nawet jak potem będzie to na Lisku, geneza projektu jest jednak etherowa.

Dlaczego projekty wymyślone pod Liska potrzebują ETH do dystrybucji? Bo Lisk to bubel i na nim aktualnie się tego nie da zrobić.
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 października 2019, 13:13 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » czwartek, 24 października 2019, 13:13

@Wymazywanie - przewrotnie zapytam - czy istnieje jakaś granica (spadku), po przekroczeniu której jesteś w stanie rozważyć zainwestowanie w Liska?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 13:19

@adiqq Tak, pisałem już że ceny obecne mogą być już atrakcyjne. Coś między 0.2$ a 1$ może być dołkiem. ICO było po ponad 7 centów jakoś licząc z bonusem.

Ale czy mnie przyciąga cena? Nie. Cena jest subiektywnie niska na wielu rzeczach, na setkach gniotów gorszych niż Lisk i nie warto tam wkładać złamanego grosza. Mnie do zakupu bardziej przyciąga perspektywa na ruch a ona nie wynika tylko z niskiej ceny. W przypadku Liska oprócz ceny fajnie jakby widać było nowy popyt, rozrastanie się bidów, supportu itd. A jest buba. Ile nie spada, to popyt jest niemal żaden.

W dołku popyt powinien dramatycznie wzrosnąć a orderbook po stronie popytowej się mocno ożywić i to nie chwilowo ale na stałe/na długo. Nie widać tego w Lisku. Łatwo o dalszy spadek. Coś co leci kilkadziesiąt % co kilka dni lub tygodni, jak tylko BTC pierdnie w górę czy dół kilka %, nie jest poważnym aktywem, by się na to rzucać bo cena mocno spadła. Różnice między np. -95% od ATH a -98 czy -99.5% od ATH są naprawdę znaczne. Skupowanie tego od -80% jak proponuje kolega krzykacz doprowadziło do katastrofy i jeśli ktoś to stosował potrzebuje wzrostu o kilkaset % do nawet 1000-2000% by wyjść na 0! Tak się kończy kierowanie w zakupach tym, że jest "tanio".

Dla mnie osobiście wartość Liska to nawet nie jest cena ICO. Uważam, że to projekt-wydmuszka. Nie planuję kupić. Ale jeślibym planował, to tylko jakby oprócz niskiej ceny (dla leszczy to skupujących niskie ceny to było kilka dolarów hahaha) byłby wyraźny nowy popyt i poprawa orderbooka nie na chwilę. Nie widać tego, cholernie tego nie widać mimo ponad -98% od ATH...
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 października 2019, 13:24 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 5 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 24 października 2019, 13:21

Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 13:09No właśnie, więc nie ma NIC. Pokaż mi takie projekty na sidechainach, nie na testnecie.
Grochem k!@#$% o ścianę. DOPÓKI NIE MA SIDECHAINÓW NA MAINNET TO NIE BĘDZIE ŻADNYCH PROJEKTÓW POZA TESTNET. Kumasz?
Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 13:09Ciągle "będzie" to "będzie" tamto... Ja rozumiem, że bagholderzy żyją we własnych marzeniach o przyszłości, ale mnie interesuję to, co JEST.
To jest, że możesz obecnie testować blokchain i sprawdzać koncepcje w testnet. Albo stworzyć swoją całkowicie nową kryptowalutę i własny blokchain oraz własny core za pomocą SDK, tylko, że nie będzie to połączone w żaden sposób z siecią Lisk i nie będzie działać jak jego podsieć, a wyłącznie jako całkowicie nowa kryptowaluta. Czyli możesz stworzyć własnego forka za pomocą narzędzi SDK. Mało kto się na to piszę, bo musiałbyś wdrażać wszystkie aktualności i je rozwijać, a po hardforkach nie ma kompatybilności wstecznej. Czyli co z tego, że sobie stworzysz własny blokchain, skoro musiałbyś sam opracowywać BFT, dynamic fee itd... To tak jakbyś odebrał z fabryki szkielet samochodu, ale wyposażał go sam. Dlatego póki co możesz testować blokchain, a w miarę upływu czasu dodawane są kolejne nowe jego funkcje i aktualizacje, aż do w pełni gotowego produktu.

Mam nadzieję, że w końcu dotrze, bo nie chcę mi się tłumaczyć enty raz tego samego.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 13:27

Harmony pisze: czwartek, 24 października 2019, 13:04Na Lisku powstaje obecnie dużo różnych projektów o których nie usłyszysz w głównych źródłach, bo zwyczajnie tam nie sięgasz. Oto projekt, który tworzy jeden z delegatów
Carbonara, pierwszy z brzegu przykład: https://contributions.space/


Jak będą wydane w całości na Lisku bez posiłkowania się ETH bardzo chętnie o nich poczytam.

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
@Harmony Czyli po prostu obecnie się nie da zrobić tego na Lisku więc nie ma NIC na Lisku. Po co komplikujesz to, co bardzo proste.
Jak będzie, to będzie. ;) Póki co NIE MA NIC i nie wiem czemu masz problem to przyznać. Minęło ponad 3.5 roku od ICO i NIC nie śmiga na Lisku bo nie może. How sad.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 24 października 2019, 13:29

@Wymazywanie Z ETH korzysta jedynie MADANA i GNY, reszta projektów nie posiłkuje się ETH, bo nie musi. Te projekty nie miały swojego ICO i mieć nie będą, bo tokeny dostaniesz jako nagrodę za głosowanie na delegata, który jest odpowiedzialny za dany projekt.

https://sidechainsolutions.io/
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 24 października 2019, 15:53

Panowie róbmy Marketing tego shita na następnej hossie, grupy facebookowe itd. Na bitbay już zakup 12 tyś LSK robi up o 50gr

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » czwartek, 24 października 2019, 16:26

Pomoc_potrzebna pisze: czwartek, 24 października 2019, 15:53Na bitbay już zakup 12 tyś LSK robi up o 50gr

czyli sugerujesz naganianie na "to" tylko po to, żebyś ty mógł z tego wyjśc, a ktoś inny wtopił zamiast ciebie?!? bo tak to odbieram....ten twój wpis

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 24 października 2019, 16:28

@Pomoc_potrzebna lepiej poczekaj niech się panik sellery wyprzedadzą, lepszy powolny naturalny zdrowy stabilny wzrost niż dzikie to the moon :D Chociaż ja próbuję kolegę namówić, żeby zainwestował 100kPLN, ale coś BitBay jakieś zmiany operatorów robi :D Zabawne, bo gość kupował jakąś iotę praktycznie na samym szczycie i się nie bał, a teraz pełne gacie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 16:31

@adiqq A jak... Klasyka. Toną od miesięcy na ogromnych minusach, to (niektórzy tylko na szczęście) z chęcią by opchnęli za pomocą jakiejkolwiek ściemy towar, aby tylko samemu wyleźć z szamba. "Piękne" zachowanie...

Niektórzy nie powinni się w ogóle dotykać giełdy inaczej niż na bańce. Sprzedać jak się uda z zyskiem i nie wracać aż do kolejnej (jeśli oczywiście będzie). No ale owce i kaczki są wszędzie, same się pchają do giełdy a potem płacz albo marzenie o zastosowaniu greater fool theory jak tutaj.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 24 października 2019, 16:57

Zaraz,zaraz,zaraz ja nie muszę wychodzić na czysto bo mam dość dużo kapitału ale chce zarobić dlatego chcę naganiać. A co mam stracić ??? No kur..ludzie.Na giełdzie się zarabia. I tak ! właśnie tak,właśnie,że będę naganiał na tego shita. To nie rozumiem to,jeżeli mam jakiś patent to go sprzedaje światu ? Czy sam opracowuje i zarabiam ? Bo czegoś chyba tu nie rozumiem,natomiast forum te jest od dzielenia się tą wiedzą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 17:37

@Pomoc_potrzebna Brawo, przynajmniej mówisz prawdę, że chcesz naganiać na gówno.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » czwartek, 24 października 2019, 18:18

ładnie odbiło

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości